Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#49100) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Persze, mivel akkor még a BUSZESZ töltötte a dinnyés Watt alapján. És tényleg nem volt nagy kaland, csak más nevet adtak neki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49102) ToBeY válasza koshmar (#49097) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ne menjél mert nincs semmi új.orig,blackcurrant,zero...

(#49103) koshmar válasza ToBeY (#49102) üzenetére


koshmar
őstag

Már mindegy, mentem.. sour cherry Hell volt, vettem egyet 150-ért, láttam a barackos Rehabot is, az eleve nem érdekel.. Tescóban meg szó szerint semmi nem volt. :C

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49104) Laraxior


Laraxior
titán

Éppen mentem műszakira a motorral, azt hittem messzebb lesz, hamarabb odaértem, gondoltam beugrok veszek valami innivalót a benzinkúton. Mit találtam. :C
Csak kutyafuttában fotóztam, de az íze baromi jó volt. Biztos, hogy veszek még ilyet. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49105) szekra válasza Laraxior (#49104) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nagyon old vagy. :D

(#49106) Laraxior válasza szekra (#49105) üzenetére


Laraxior
titán

Már csak a két új Monstert várom. :C Ultra Violet-et még nem is ittam, a Pipeline Punch, meg már megvolt amcsi verzióban, az nagyon finom, azért is jön egy tálcával. :DDD
Bár valószínűleg jön új Rockstar is akkor.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49107) szekra


szekra
Topikgazda

NMP

(#49108) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

Hétfőn óriási meglepetésben volt részem, be mentem egy italos kis üzletbe hátha van nekik új hell. nézem a hűtött . Jessz igen van, kiveszek egyet-egyet . lejeb lévő sorba MANGÓS HELL. mi van??kérdem magamba, Kérdezem az eladó nénit. hogy ez hogy van? nekik ismerős a helles és szokott hozni. szerintetek az lehetséges ,hogy kifutott terméket még az egyik üzlet kap a másik nem?
a meggyes hell nem rossz, de nem lesz a kedvenc. talán teljesen lehűtve jobb . még egy próbát teszek majd.

(#49109) DJ. Ru$y válasza nagysandor79 (#49108) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez nem így működik.

A Hell-nek vannak közvetlen szállítói (Hell-es ponyvás vagy doboz 3.5 tonnás autókkal járnak), ők általában elszórják az előző szezonok italait is, de csak szezonban (értsd Ice Cool-t ők sem terítenek nyáron), amíg van a raktárban és kér egy üzlet. Így történhetett meg az is, hogy mikor megjelent a harmadik generációs kivi pár éve, én egy ilyen szállítótól szereztem második generációsat, amit ihatóbb volt, mint az új társa.

A másik dolog: kis boltok általában ilyen szállítóktól íz alapján rendelnek, egy Tesco, SPAR stb. vonalkód alapján rendel árút, és mivel a 2 Summer Cool általában ugyanolyan vonalkóddal megy, mint a 2 Ice Cool, így mindig azt kapják amit éppen a Hell nyom.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49110) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó lenne ez killet citrus R*,de annyira televágták édesítőszerrel,hogy full gejl az egész. /cukorral valószínű iható lenne... :U

(#49111) Jarod1 válasza nagysandor79 (#49108) üzenetére


Jarod1
addikt

az nem megyes hell hanem cseresznye szerintem....

(#49112) nagysandor79 válasza Jarod1 (#49111) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

bocs. tényleg cseresznye. :)

(#49113) szekra


szekra
Topikgazda

Szerintem amúgy a régi design jobb volt, a legegyedibb a magyar piacon.. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#49114) ToBeY válasza szekra (#49113) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Itt sem látszik,hogy a guavás és az orig-ból jönne zero.

btw ez a R* killer citrus eléggé hasonló az ultra monsta'-hoz

[ Szerkesztve ]

(#49115) UbeRsKillz válasza ToBeY (#49114) üzenetére


UbeRsKillz
csendes újonc

Pedig lesznek, nem kell aggódni :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#49116) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megvolt nekem is az uj Monster. Nem rossz, de nagyon erzem hogy cukormentes.

Live-Die-Respawn

(#49117) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na, ez a maláj energiaital emberek rendesen jó. Ami meglepő, hogy nincs benne szénsav. Elsőre fura volt, mert utoljára vagy 2 éve ittam olyan energiaitalt, ami szénsavmentes volt (valami szlovák azt hiszem. Ilyen robbanós neve van :D . Van belőle valami champagne változat, csak nem ugrik be. Nitro vagy Bang vagy valami ilyesmi. Fekete doboza van :D ), de ez rendesen bejön. Igaz kicsit édes, mint amit megszoktam a hazai kínálatból, meg kinyitás után olcsónak ható tutti íz csapta meg az orrom, de egyébként teljesen rendben van. Nem tudom ilyen szénsavmentest idehaza miért nem csinál senki (Monster Rehab-tól tekintsünk most el :) )?! Ilyen tuttisat, szénsavmentesen, különböző ízekben totál fogyasztanék, mert néha már a szénsavasokat unom :D .

Ui: Most nézem, hogy nincs is benne sok cukor, mert 250 ml-ben van 16.5 mg, míg egy Coca-ban (0.33) meg 37 mg. Mégis édesebbnek tűnik, mint a Coca, de nem émelyítően. Olyan "érdekesen" édes :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49118) ToBeY válasza UbeRsKillz (#49115) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor jó. ;) A zero guavásra nagyon kíváncsi leszek hogy mennyivel lesz másabb mint a cukros társa.

(#49119) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#49117) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Semtex a márka amit keresel. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49120) james001


james001
veterán

Auchanba már jött a Mixxd-ből :)

MyPic :P

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#49121) DJ. Ru$y válasza james001 (#49120) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szép fogás, raktár?

Nem szóltam, nagyban már látom, hogy raktár.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49122) oriic válasza james001 (#49120) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennek milyen íze van?

Live-Die-Respawn

(#49123) koshmar válasza oriic (#49122) üzenetére


koshmar
őstag

Úgy tudom, hogy alma, cherry, áfonya, mangó és banán keverék.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49124) james001 válasza DJ. Ru$y (#49121) üzenetére


james001
veterán

Persze raktár,kirakni az eladótérbe még nem raktuk ki. Azt nem tudom mikortól lehet,de címkéje már van elvileg,sőt állítólag a Citron és Peach Rehab-nak is,de persze az még nem jött be. Csömöri Auchan btw de gondolom a többi is kapott/kapni fog.
Hamarosan remélem kikerül,mert hoznék már egyet de rögvest :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#49125) #25954560 válasza james001 (#49124) üzenetére


#25954560
törölt tag

hahh, megegy beepitett ember! :D ezigen!

sokfele izrol most ez ugrik be:
#TMGS: tangerine, mango, guava, strawberry. de nem tul jo sajnos.

(#49126) ECHO2235 válasza james001 (#49124) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

nálunk sparba ha rákütyüzök és hozza az árat és készletre akkor már viszem is, legalábbis így csináltam a Rehabbal, vittem raktárból xD
ordíts ha kint lesz mert akkor látogatok Auchant.
hálistennek az új designal jött *-* gyönyörű
citront meg a rehabot szerintem meg egy ideig ott ne várd
van egy sandagyanú hogy akkor citron első 2 hónap Tesco only, Rehab Spar only első kettő hónap és akkor vannak olyan sunyik, hogy a Mixxd meg Auchan only lesz első kettő hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#49127) james001 válasza ECHO2235 (#49126) üzenetére


james001
veterán

Emiatt hogy az egyik Spar only másik Tesco only,gondoltam hogy egy ideig még úgyse lesznek,furcsa is volt hogy a címkéjük viszont lejött. Meg amúgy is a Mixxd is fura hogy bejött,mert ide az Auchanba 1000 év mire valami új edrink beérkezik :D Nem rég kaptunk csak a Hamilton-os Monsztából is :DDD
A napokban tuti megpróbálok szerezni egyet,meg hát megkérdem ugyan mikor szándékoznak kirakni az eladótérbe is :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#49128) ECHO2235 válasza james001 (#49127) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

heheeeeehee ^^
úgy legyen mester :P

(#49129) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kaptam még olaszból egy ilyen Shark nevezetű energiást,sima tuttis,de nem a jobbik fajtából sajnos...

(#49130) james001


james001
veterán

:)

Ki lett rakva de csak az egyik hűtőbe. (Natur Aqua-s hűtő a vizek mellett) Csömöri Auchan még mindig, de elég kevés van már csak.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#49131) CoDWaW07 válasza james001 (#49130) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Na szép :Y

Kíváncsi leszek az ízére. Lehet hogy csak a dizájn miatt, de nem úgy tűnik mintha a szőlős vonalú tipikus MIXXD lenne(mint amilyen az amerikai volt, és az angol MIXXD)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49132) Ventur@ válasza james001 (#49130) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na, ilyet sem fogok Miskolcon még vagy 1 hónapig látni :O :DDD . Ide minden később kerül. Hell gyár is itt van Miskolc mellett, erre 1-2 hét késéssel jelenik meg minden, mint máshol.

(#49119) DJ. Ru$y: Az lesz az. Semtex....mondtam én hogy robbanós :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49133) DJ. Ru$y válasza CoDWaW07 (#49131) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez már az új vonalat viszi tovább, ezt a fajta MIXXD-et.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49134) DelArco válasza james001 (#49130) üzenetére


DelArco
aktív tag

Hello!

Azt nem tudod esetleg hogy a tobbi Auchan aruhazban is megjelent e ez a Monster?

Youth hides the key to salvation

(#49135) DJ. Ru$y válasza DelArco (#49134) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elvileg igen. Posztoltak már más városokból is képet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49136) james001 válasza CoDWaW07 (#49131) üzenetére


james001
veterán

Semmi szőlő nincs benne,alma-cseresznye-mangó-tőzegáfonya-banán kombóból van összekotyvasztva.
Ízre amúgy leginkább csak az alma-cseresznyét érezni,nekem nagyon ízlik :)
És igen van több Auchanban is már,de szerintem oda is csak nagyon kevés ment,mi is csak két tálcával kaptunk.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#49137) szekra válasza james001 (#49136) üzenetére


szekra
Topikgazda

Van benne sajnos cukor ugye?

(#49138) DJ. Ru$y válasza szekra (#49137) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Húszas betűmérettel lenne rajta, hogy Ultra vagy Zero, ha nem lenne benne, de a MIXXD cukros.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49139) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Auchanban van már új hell és új design-os watt is (de 179-ért nem vettem..)pedig volt zero guavas is.Majd megvárom amíg a penny beakciózza.

(#49140) szekra válasza DJ. Ru$y (#49138) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nem feltétlen, rehabban is alig van cukor, azért kérdem. Lehet nem jött át a megfogalmazás.

(#49141) ToBeY válasza szekra (#49140) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egy más fajta desing-os mixxd punch-ról találtam infót (nem tudom hogy csak a design más,vagy a beltartalom is) de ebben 45g cukor van.Ami kb átlagosnak mondható szerintem.

(#49142) james001 válasza szekra (#49140) üzenetére


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#49143) ToBeY válasza james001 (#49142) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem lőttem olyan sokkal alá a 45g-al

(#49144) szekra válasza james001 (#49142) üzenetére


szekra
Topikgazda

És Tobey:

Na ez az, ez klassz, jóval az átlag alatt van (9,4g/100ml), a Rehabra hasonlít. Abban talán 6,5g/100 ml van valahogy így rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#49145) ToBeY válasza szekra (#49144) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Remélem tényleg nem lesz gejl,mert ez a 9,4g alatta van a szokásos 11g-nak.
Majd kíváncsi leszek rá milyen,ha elkezdik teríteni.Tesco only lesz?

[ Szerkesztve ]

(#49146) Ventur@ válasza ToBeY (#49145) üzenetére


Ventur@
senior tag

Valaki írta korábban, hogy a Mixxd nem lock-os. Csak a Ultra Citron és a Rehab peach. Ha nem így, majd kijavítanak :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49147) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#49145) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elvileg nem zárolt, és amúgy is az Auchanban kezdett. :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49148) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#49147) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ok köszi ez jó hír,ma volt auchanban,de nem láttam még sehol sem.

(#49149) Timyyy


Timyyy
őstag

Jajj de nehéz szülés volt ez... :U
Szóval putrifalván semelyik hiperben, semelyik trafikban vagy akár kisboltban sem kapható a 2 új Hell... gondoltam egyet gyorsan jógaóra után kiszaladtam Tescoba, ráértem.... megint semmi.
Sétálok kifelé, és megakad a szemem az amúgy kb 10 éve ott lévő ital automatán, és lám, volt benne meglepi! :))
Szóval alig várom hogy holnap megihassam :DDD

(#49150) #47205632 válasza szekra (#49144) üzenetére


#47205632
törölt tag

Az első cukorcsökkentésnél volt benne annyi, a másodiknál 2g/100ml lett benne. Gondolom most is annyi, bár már nem ittam évek óta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.