Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) DelArco válasza DelArco (#49134) üzenetére


DelArco
aktív tag

Az Ujhegyen nyilt uj Auchan-ban tegnap 6korul meg nem volt az uj Monsterbol (cimket sem lattam kiteve rola) de epp nagy arukipakolasban voltak szoval lehet hogy mar van. Esetleg ha valaki arra jar es talal irja be ide legyen szives.

Youth hides the key to salvation

(#49152) rsanyi20


rsanyi20
tag

Kecskeméti Auchanban több tálcával is van a Mixxd Monsterből és a az új mangós Burnbol is :)

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#49153) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

érdemes rákérdezni is ha nincs is kint
mert ma én is feljöttem a Maglódi Auchanba és nem volt kint címke se. A polcszervízes srác jött odahozzàm hogy keresek e valamit, mondtam hogy új Monstert meg Burnt, azt mondja megnézi nekem mert jött egy nagy adag Coca Cola cucc
hálistennek volt is, kőkemény 1-1 (12-es pakk) kartonnal :D

(#49154) koshmar válasza Timyyy (#49149) üzenetére


koshmar
őstag

Konkrétan 5 perce ittam meg a pirosat, pont olyan semmilyen volt, mint vártam.. még a barackosból is próbálok majd egyet, az szerintem jobb lesz kicsit :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49155) Melack válasza koshmar (#49154) üzenetére


Melack
veterán

Nem. Egyáltalán nem. :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49156) Timyyy válasza koshmar (#49154) üzenetére


Timyyy
őstag

Most szürcsölöm a barackosat, de nem túl erős az íze, ha nem tudnám mit iszok, lehet hogy ki se találnám a gyümölcsöt. :(

(#49157) koshmar válasza Melack (#49155) üzenetére


koshmar
őstag

Kösz, akkor így kihagyom azt is :D

Timyyy: Dettó, ennek a cseresznyésnek sima energiaital íze volt, semmit nem éreztem.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49158) energy4ever


energy4ever
addikt

Sparban volt par ujdonsag:

(#49159) ToBeY válasza energy4ever (#49158) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Micsoda? :B (ezek közül egyik sem az... :N )

(#49160) DJ. Ru$y válasza energy4ever (#49158) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Watt téli limitált, a Monster meg 2-3 hete megy kb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49161) szekra


szekra
Topikgazda

Nálam Peach Rehab lesz a nyár slágere :K Watt Zero-ra még kíváncsi vagyok.

Szerk.: Amúgy pár éve még nem gondoltam volna, durva, hogy itthon ugye az alap zöld Monsteren kívül már 10 felé kapható itthon. :) Emlékszem mekkora szám volt amikor megjelent pl. az Assault, most meg el vagyunk árasztva.

[ Szerkesztve ]

(#49162) szekra válasza szekra (#49161) üzenetére


szekra
Topikgazda

11* Mixxd-et elfelejtettem.

(#49163) ToBeY válasza szekra (#49161) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha megnézzük az uk, vagy de kínálatot,esetleg osztrák-ot még bőven van rajta mit csiszolni...(green rehab,khaos még mindig fáj, hogy nincs itthon!)

[ Szerkesztve ]

(#49164) szekra válasza ToBeY (#49163) üzenetére


szekra
Topikgazda

De nézz körbe a szomszédba :) UK, Német, USA kínálatot sose fogjuk sztem hozni, de durva ez a M* kínálat a környező országokhoz képest.

Amúgy más érdekesség: új Rehabon az van feltüntetve végre, hogy hipotóniás ital (ugye a kevés ch miatt). Ez eddig is így volt?

(#49165) ToBeY válasza szekra (#49164) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez sajnos igaz,de hogy osztrák vagy szlovák-ot sem,az azért szomorú.. :U

(#49166) szekra válasza ToBeY (#49165) üzenetére


szekra
Topikgazda

Szlovákoknak van Ultra Sunrise, de nincs Mixxd. Illetve Peach Rehab sincs nekik. Minden más ami náluk van nálunk is. Osztrákoknál nincs Ultra Citron, Mixxd és barackos Rehab.

Legalábbis most weboldalról néztem. Mire gondolsz ami ott van és nálunk nincs?

(#49167) CoDWaW07 válasza szekra (#49166) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Szlovákoknál Khaos van, vagy legalábbis nagyon sokáig volt az biztos.
PLusz a szlovákoknál most jelent meg az Ultra Violet is, ismerősöm talált.

Számomora a leginkább fájó pont a Khaos hiánya, oda adnám érte cserébe az egész Ultra sorozatot(abból egyedüli a kék ami szerintem finom, de azt ugye nem kapni)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49168) Laraxior válasza CoDWaW07 (#49167) üzenetére


Laraxior
titán

+1 a Khaos-ra.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49169) szekra válasza CoDWaW07 (#49167) üzenetére


szekra
Topikgazda

Tehát 1 ide 1 oda nagy átlagban. Khaos, Green Rehab, és egy kávés jöhetne és mindenki boldog lenne. :)

(#49170) szekra


szekra
Topikgazda

Ez az új barackos Hell nekem olyan ízű mint egy sima tuttis Watt. :/

(#49171) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Akartam venni punch-os monsta'-t ,de "nagyon okosan" csak egy kartont tettek ki az auchanban,ami természetesen üres volt... :U /az élet kegyetlen!

[ Szerkesztve ]

(#49172) DelArco válasza DelArco (#49151) üzenetére


DelArco
aktív tag

Ma megkérdeztem ebben az Újhegyi Auchanban de nem tudnak új Monsterről. Megnézem majd 1-2 hét múlva hátha előkerül.

Youth hides the key to salvation

(#49173) james001


james001
veterán

Rég ittam már USA barackos Rehabot,az is ennyire rohadtul édes mint az itthoni? Ma vettem egyet a Sparban de ez valami brutál édes :D De persze finom attól még,csak még szomjasabb vagyok tőle de komolyan,plusz hugyozok tőle mint egy teve minden második percben :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#49174) CoDWaW07 válasza james001 (#49173) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Akkor lehet hogy másmilyen az osztrák verzió mint az itthoni?! :Y
Simán benne lehet, ha azt nézzük hogy az itthoni Rehab is sokkal édesebb mint például az angol-amerikai verzió, ami tipikusan savanykás citromlé, míg az itthoni elég erős cukorbombának érződik.

Jó hogy elraktam egyet az osztrák verzióból, hogy majd össze lehessen hasonlítani, az osztrák egyáltalán nem érződött túl édesnek.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49175) szekra válasza james001 (#49173) üzenetére


szekra
Topikgazda

Sztem pont jó, bár talán kicsit lehetne kevesebb édesítőszer benne.

(#49176) rsanyi20 válasza CoDWaW07 (#49174) üzenetére


rsanyi20
tag

Szerintem az osztrák meg a magyar verzió teljesen ugyan az, pont valamelyik nap ittam mindketőt szinte majdnem egymás után :) (éjszakai műszakot toltam :DDD )

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#49177) DJ. Ru$y válasza szekra (#49166) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Osztrákok kapni fogják a barackos Rehab-ot, mivel az itthon átcímkézett Rehab-ok valójában osztrák feliratos dobozok. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49178) szekra válasza DJ. Ru$y (#49177) üzenetére


szekra
Topikgazda

Jogos :)

(#49179) rsanyi20


rsanyi20
tag

Találtam új Banános-kiwis Wattot, egèsz jó. A banán inkább illatra érződik, ízben az ital kicsit savanykás, és a lötyi színe is kékeszöld. +1 pont a nyitófűlnek, hogy benne van a Watt logó ès hogy a doboz színvilágához igazóik :DD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#49180) tipuka


tipuka
addikt

ha már ilyen energiásos meetingre nem tudok elmenni pestre (fb csopi), megleptem magam 3 burn-nel gyors, hogy enyhítsem a fájdalmam :D (sima, citromos,passion punch)

(#49181) DJ. Ru$y válasza rsanyi20 (#49179) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Watt fülek "sokat érnek", módosítás nélkül a Watt posztja:

"Energiát adunk a DiWatthoz!

A Wattenergy és a Playersroom új közös kampányában a Wattos doboz 1000 Ft-ot ér!

Váltsd be a W-vel ellátott bármely Watt nyitófület a Playersroom, a Playmax vagy a Sportfactory üzleteiben, és 1000 Ft-al olcsóbban juthatsz hozzá az új ruhádhoz!

További részletek a dobozokon, és a Playersroom, Playmax valamint a Sportsfactory üzleteiben!"

Forrás

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49182) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

El sem hiszem ami most történt. Vettem egy Red Bullt holnapra munka előtt az egyik boltban, és elkérték a személyimet. Neeem hiszem el. Már ha alkoholt veszek akkor sem kérik el, mert azért már létszik rajtam nem vagyok gyerek, erre jön ez, és egy nyamvadt Red Bullért elkérik a személyim. Ráadásul cukormentes :DDD

Most én nézek ki gyereknek vagy az arc akart tutira menni, nem vagyok e egy túlnövéses 14 éves :D

All→M8

(#49183) koshmar válasza callmeakos (#49182) üzenetére


koshmar
őstag

Tőlem is kérték már jópárszor, pedig mindig csak energiaitalt veszek ott :D
Borotválkozás után még talán ki is nézek 17-nek :DDD

Aszonták, elvileg kötelező lenne bárkitől, akármit vesz.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49184) callmeakos válasza koshmar (#49183) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az új törvény értelmében 16 éven aluliaknak nem adhatnak el edrinket. Azért elég durván maximalistának kell lennie, ha egy hozzám hasonló embertől is elkérjék az ID-t ilyen esetben. :D

All→M8

(#49185) #47205632 válasza callmeakos (#49184) üzenetére


#47205632
törölt tag

Ha van kamera akkor lehet attól fosik, hogy azon keresztül "nézik". Nekem is kérték még régebben mikor sört vettem. Mindenkitől aki alkoholt vett elkérte a paranoiás boltos a személyit, merthogy a kamerán keresztül nézhetik és látják ha nem kér személyit és őneki kell a munkahelye.... :U Sok volt a CSI szerintem. Vagy a főnöke abnormális.

[ Szerkesztve ]

(#49186) koshmar válasza callmeakos (#49184) üzenetére


koshmar
őstag

UK-ban már van ilyen szabály? :Y

Hungarisztánban még mindig vehet akárki.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49187) #25954560


#25954560
törölt tag

az elmaradott nyugat. vegre ittam kokuszafonyas rb-t.
tenyleg nem volt rossz. nem lett kedvenc, de erdekes az ize es nem tunik eroltetettnek, konnyen lecsusszant. neha-neha nem tartom kizartnak h ilyet veszek. koszi az ajanlast mindenkitol!

(#49188) callmeakos válasza koshmar (#49186) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Van, nem túl régi jogszabály, talán ha 1-2 hónapos. Elviekben brutál komolyan veszik, pl. az önkiszolgáló kasszáknál ugyanúgy oda kell mennie az eladónak hogy meg tudd venni mint az alkoholoknál, gyakorlatban meg nem igazán foglalkoznak vele az emberek, egy bizonyos kor felett. Kisboltokban meg rá se hederítenek.

Dorothy
Az alkoholt még meg tudom érteni egy bizonyos fokig, de az edrink. Kész téboly. Nem azt mondom hogy rossz, persze gyerekeknek ne is engedjék, de azért a felnőtteket ne baszogassák már ilyennel.

All→M8

(#49189) DJ. Ru$y válasza #47205632 (#49185) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van ilyenben tapasztalatom, és tényleg van olyan boltvezető, tulaj, aki ezen tud hepciáskodni, ha éppen valamiért pikkel az alkalmazottra... Ezért inkább elkéri, mert van aki tényleg nem akar játszani az állásával.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49190) james001


james001
veterán

Lecsúszott egy Burn Mangó,hát annyira nem estem hátra tőle. Azt hittem édesebb lesz,de egyáltalán nem az,legalábbis nekem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#49191) Melack


Melack
veterán

Sikerült szerezni Ultra Citront. Hát ez vmi isteni. Feleségem nem rajong a Monster cuccaiért, a Rossi még elmegy nála, de ennek a felét ő itta meg. Azt hiszem gyakori vendég lesz nálam :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49192) ToBeY válasza Melack (#49191) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A feleség,vagy a monster? ;] Ha nem kap monstert,nehogy monsterré változzon whehe. :DDD

(#49193) Melack válasza ToBeY (#49192) üzenetére


Melack
veterán

Feleségem MOnster nélkül is tud monster lenni :D De az tény, ha energiaitalt iszik, másnap sokkal nyűgösebb. Úgyhogy nem is kap (gyakran) ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49194) #47205632 válasza DJ. Ru$y (#49189) üzenetére


#47205632
törölt tag

Jah, ezért írtam a végére, hogy lehet a főnök is heppes ilyenkor. Szerencsére manapság már ezer boltból lehet válogatni, nem kell odamenni.

(#49195) koshmar válasza #25954560 (#49187) üzenetére


koshmar
őstag

Rám is vár holnap egy kókuszos RB, 400-ért ismét csodát várok, és nyilván ismét nem lesz az :D

.nox: Szerintem ez mindenhol ugyanolyan, falusi kocsmákban akkor is kiszolgálják a 18 év alattit (akit ismernek), ha nem szabadna, a bevétel az bevétel.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49196) Laraxior


Laraxior
titán

Na.. Mit talaltam. :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49197) Bkv Videos


Bkv Videos
csendes tag

Friss info: a soroksári Auchanban van még kb. 10 Monster Ultra Citron.

(#49198) DJ. Ru$y válasza Bkv Videos (#49197) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Auchanban Ultra Citron? Az nem Tesco only lett? :Y

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49199) szekra válasza Bkv Videos (#49197) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nem Mixxd lesz az?

(#49200) X@b3e válasza szekra (#49199) üzenetére


X@b3e
addikt

És ha az, miért nincs a Tescoban is? :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.