Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) tipuka válasza koshmar (#48150) üzenetére


tipuka
addikt

lila punched guava: egyik kedvenc, trópusi güymölcsös, édeskés nem először iszom, 4 év után meg kellett ismételni az élmény. :D
freez kókusz&ananász: összekevertem a pina coladaval, mert 99%-ban ugyanaz a doboza... annyira nem jött be, érezni a 2 ízt, de ezt én úgy gondlom lehetett volna jobb is, de mivel nem hétköznapi íz számomra, megittam jóízűen ezt is.
watermelon: ez nagyon csúszott, nem éreztem azt a tömény cukros b@szást benne, meg mintha nem lenne annyira szénsavas, nyáron a legjobb ezt inni, de most is bejött.
freeze lime vagy mi: szeretem a lime-ot , sió rostosban sűrűn ittam régebben is nyáron, de ez nagyon összehúzta a szám és nagyon savanyús hidegkirázós élmény volt, én nem ajánlom annyira, ha csak nem mezt az íz és szájhúzós élményt szereted :D
supersours blue rasperry: a nevében is benne van a milyen ízű kb. nekem nagyon tetszett ez is, édes, tömény gyümölcsös íz, jó cukros, itatta magát :D
juiced: ez is ilyen több fajta gyümis, mangó+narancs+passiógyümi, ez is olyan nyári íz, az illata is kiváló, mintha egy energiaitalosított gyümölcslét innék, ami jóízű
fekete punched: lila punched guava tesója, ez a másik kedvencem, már többször is ittam, gyümölcsös jóság ez is, ettől lehet meglátni a mátrixot igazán, olyan ízélményt ad. :D
monster punch ugyanez :)
többit még nem ittam meg, mert így is lemegy a cukrom pár óra után ezektől, ha ne meszek normálisan :D
jó, hát ujjat nem írtam szerintem, de legalább régit igen... meg jó $zarul is fogalmazok.

(#48152) BigShockFana


BigShockFana
újonc

Kérésre vettem őket. Új Coca Cola, Winter már kapható Felvidéken, pár hónapja a Silver Red Bull megváltozott a Lime-ra (tartalom nem változott). Nálunk nincs tescoban 25% akció energykre :( :O :O :O

-Koala

(#48153) koshmar válasza tipuka (#48151) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem a kókusz elment egynek, a passion punch Relentless 1-1-ben a Burn íz volt, szóval az tényleg ízlett, a Bubblegum olyan okádék volt, hogy szerintem ettől rosszabbat talán csak 1-2-t ittam életemben, a dinnyés elég jó volt, holnap még vár rám az XDurance Bluberry-Pomegranate, attól várom a legtöbbet :D
Viszont már most tudom, hogy a Rockstar sose lesz kedvencem (és erre jó drágán kellett rájöjjek) :(

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#48154) tipuka válasza koshmar (#48153) üzenetére


tipuka
addikt

nekem rockstaros dobozból van itthon a polcon a legtöbb (aztán mosnte+rhell) :) más az ízlésünk.
azért a 649 ftos ár nem drága szerintem, ahhoz képest, hogy jó pár évvel ezelőtt némelyik 2ezer volt simán, amiket vettem bs-ben. 1x-1x jó ez :D

(#48155) koshmar válasza tipuka (#48154) üzenetére


koshmar
őstag

A dobozokat én is kiraktam a polcra, azért csak ritkaság (ha rossz volt, ha nem). ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#48156) rsanyi20 válasza koshmar (#48150) üzenetére


rsanyi20
tag

Egytől egyig lecsúszott, tökéletesek. Nekem a Frozen Lime meg a Ananász-kókusz volt új, nálam ezek is nyerők voltak. Megérte most is feltankolni :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#48157) rbalint88


rbalint88
addikt

tescoban hétvégén BF van az energiaitalokra, 25% kedvezmény, így pl a monster 243Ft.

(#48158) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Már 3x iszom az új watt-ot és határozottan ízlik,oda és vissza veri a burn cherry-t :K /mondjuk nekem a régi watt cherry is bejött. :B

[ Szerkesztve ]

(#48159) koshmar


koshmar
őstag

Nekem pedig ismét egy eldugott maszek bolt okozott nagy örömöket :DDD
(Debrecen, Hatvan utcai nonstop)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#48160) BigShockFana


BigShockFana
újonc

Ma benéztem egy random kisüzletbe és uuuhh mit találtam. (A Cola tescóból van, a Big Shock a lényeg)
Már kb 1/1.5 éve nem kapható, még volt pár darab, lehet visszamegyek értük :))
Ezen kívül volt a régebbi Orange, új Gold, Blueberry and Raspberry, kis új Gold és az új Star Shockos is :DD

-Koala

(#48161) CoDWaW07 válasza BigShockFana (#48160) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Ezt hol? :Y

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#48162) BigShockFana válasza CoDWaW07 (#48161) üzenetére


BigShockFana
újonc

Dunaszerdahelyen egy random kis boltban :)) :C

-Koala

(#48163) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Sült almás XIXO másnak is új? Kóstolta már valaki?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48164) mdani01 válasza DJ. Ru$y (#48163) üzenetére


mdani01
aktív tag

Sparba láttam már, de nem mertem megvenni :D

iPhone 6S SpaceGray

(#48165) szekra válasza mdani01 (#48164) üzenetére


szekra
Topikgazda

Detto. Nem nagyon jönnek be a kszikszók.

(#48166) mdani01 válasza szekra (#48165) üzenetére


mdani01
aktív tag

Nekem igen. Bár a tavalyi mogyorós-karamellástól rendesen rosszul lettem..

iPhone 6S SpaceGray

(#48167) #25954560 válasza DJ. Ru$y (#48163) üzenetére


#25954560
törölt tag

irigy vagyok :) micsoda kincsek!

(#48168) Timyyy


Timyyy
őstag

Belefutottam tegnap a watt almakörte zérójába, de szerintem borzalmas íze van :(
Van még otthon 3, mert ugye miért vegyek csak 1-et abból amit nem is ismerek, de hogy ki fogja meginni, azt nem tudom. :DDD Nem nagy kár érte mert aszpartámos úgyis, csak hát na...
Viszont a hellkiwi még mindig favorit a cukrosok közül :))

(#48169) szekra válasza Timyyy (#48168) üzenetére


szekra
Topikgazda

Szerintem a legjobb zero energiaitalok egyike :K

(#48170) ToBeY válasza Timyyy (#48168) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem még az ízével nem lenne bajom(kicsit édesebb mint a sima)de az aszpartamon nem tudok túllendülni,ha nem muszáj akkor inkább nem fogyasztok olyat... :U

(#48171) Timyyy


Timyyy
őstag

Ha van itt ajkai aki igényt tart a 3 wattra, szívesen odaadom, kidobni sajnálnám. :U

(#48172) Laraxior


Laraxior
titán

Valakinek Monster kód? Mielőtt visszaváltom a dobozt :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#48173) BigShockFana


BigShockFana
újonc

Mai dobozok Hong Kong és Malajziából :D Névnapom alkalmából megleptem magam :P Ezekkel átléptem a 40 Nescafét, pontosan 43nál járok most :))
Off topicba rakom, mivel ezek kávék, nem energyk :DD

-Koala

(#48174) james001 válasza mdani01 (#48166) üzenetére


james001
veterán

Attól én is,borzalom volt. Nem is értem az miért fogyott jobban mint a birsalmás,az meg szerintem pont az ellentettje,a kedvenc Xixo teám :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#48175) DJ. Ru$y válasza james001 (#48174) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Talán azért, mert emberek vagyunk és minden embernek más az ízlése? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48176) oriic válasza Timyyy (#48171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem jársz Pesten valamikor? :D

Btw nekem kifejezetten tetszik az íze, bár lehet hogy megszoktam már a Monstert és valami kis újdonságtól is felélénkültek az ízlelőbimbóim. :D

Live-Die-Respawn

(#48177) mdani01 válasza james001 (#48174) üzenetére


mdani01
aktív tag

Ezt én sem értem de a birsalmás határozottan jobb volt.
Szerintem ebből a mogyorósból jobbat is kilehetett volna hozni..

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#48178) Timyyy válasza oriic (#48176) üzenetére


Timyyy
őstag

Áprilisban megyek szerintem legközelebb BP-re, a jégkorong VB-re, addig nem valószínű :DDD
Ha nincs senki itt helyben akkor megitatom párommal :D őt annyira nem érdeklik az ízek. :))

(#48179) BigShockFana válasza Timyyy (#48171) üzenetére


BigShockFana
újonc

Tudom nincs olyan közel, de december 20.-án megyek Magyarországra -> Győrbe, esetleg ha ott leszel átvenném szívesen :) :))

-Koala

(#48180) Jarod1


Jarod1
addikt

No megjelentek a 4 es hell pakkok a sparban, 583 Ft.

(#48181) DJ. Ru$y válasza Jarod1 (#48180) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Origi, szőlő, alma? Nálunk a Tescoban egész évben volt az Origi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48182) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vajon ebben a mizo jegeskávéban van koffein,csak mert a dobozon nincs jelölve a mennyiség!?
Mert a dobozon jelölve van az erősség(ilyen kávészemekkel),szóval kéne hogy legyen benne a koffein.

[ Szerkesztve ]

(#48183) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

vajon várható a hellnek" karácsonyi ajándék csomagos" packja?

(#48184) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Végleg eltüntették az itteni Tescoból a Zero Epret, jelenleg már a Cola foglalja el a helyét a polcon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48185) BigShockFana válasza ToBeY (#48182) üzenetére


BigShockFana
újonc

Szerintem nincs, ahogy a lidls kávékban sincs :D

-Koala

(#48186) ToBeY válasza BigShockFana (#48185) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor mi a francot jelöl az erősség és alatta a kávészemek? :F Biztos van benne valamennyi,mivel penny-s lidls kávéban is legalább annyi koffein van mint egy nagy monsterben.

(#48187) james001


james001
veterán

Megvolt a sültalmás Xixo,hát ez nem egy nagy szám. Olyan "téli" íze van de valami finomabbra számítottam. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#48188) Timyyy


Timyyy
őstag

Hoztam nektek pár képet, Ausztriában kapható itókák (Shopping City Süd - Vösendorf), ezek nemigazán rémlenek az itthoni polcokról...
Az abszolút kedvenc a Star Wars dobozos, illetve van 1 bónusz, ami nem szerepel a képeken, egyszerre ultra LOL és ultra ciki, nemtudom MO-n kapható-e, még nem láttam, aki kitalálja mi az, és igényt tart a dobozára, megivás után elpostázom neki :DDD Este rakok fel képet. :) Nem energia ital, csak gyümölcsös, de még ilyen ízűvel soha nem futottam össze üdítőben se. Doboza ugyanolyan fém és 250 ml-es.

(#48189) Ventur@ válasza Timyyy (#48188) üzenetére


Ventur@
senior tag

Redbull Organics a Müller-ben szokott lenni, igaz nem ennyi fajta (Miskolc). Redbull Silver volt/van itthon is, igaz nagyon rég nem ittam olyat. Spárban vettem tavaly (?) egy párszor, mikor akciós volt. Kék Redbull szintén van itthon....no és a Hell :D .

A többi az tényleg "kuriózum", egyikkel sem találkoztam...legalábbis én :) . A Mintanine rémlik még talán a Müller-ből, de ez nem 100 % :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#48190) DJ. Ru$y válasza Timyyy (#48188) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van bőséges választék. :C

Ventur@
Igen a Mintanine volt/van Müllerben, nem egy nagy extra szerintem. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48191) szilva01 válasza Timyyy (#48188) üzenetére


szilva01
őstag

Red Bull lime nálam A kedvenc, itthon ~2 éve nem láttam sehol.

(#48192) Laraxior


Laraxior
titán

Ez is meglett végre. Mondjuk a zöld teás jobb... De újdonságnak nem rossz.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#48193) oriic válasza Timyyy (#48188) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"lletve van 1 bónusz, ami nem szerepel a képeken, egyszerre ultra LOL és ultra ciki, nemtudom MO-n kapható-e, még nem láttam, aki kitalálja mi az, és igényt tart a dobozára, megivás után elpostázom neki :DDD Este rakok fel képet."

Na erre kíváncsi vagyok. :D

Live-Die-Respawn

(#48194) tipuka válasza oriic (#48193) üzenetére


tipuka
addikt

pussy? :DDD

(#48195) ToBeY válasza tipuka (#48194) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt az edrinket én nagyon szerettem,semmihez sem hasonlítható volt az íze. :DDD

(#48196) Timyyy


Timyyy
őstag

Hát, olyan sok tipp nem érkezett :DDD A kép amúgy függőleges, de a ph csak megerőszakolja a rossz irányba, úgyhogy sorry....

Íme:

(#48197) oriic válasza Timyyy (#48196) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért az odavág. :DDD (Nem PH fordítja meg a képet amúgy, ez böngésző bug)

Live-Die-Respawn

(#48198) Laraxior válasza Timyyy (#48196) üzenetére


Laraxior
titán

Vót má. Van rózsaszín is :C ...és nagyon finom :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#48199) Ventur@ válasza Timyyy (#48196) üzenetére


Ventur@
senior tag

Azt a leborult szivarvégét :D . Azt hittem az eccarvús Minions-os ital után nincs örültebb doboz, de szerencsére van :D . Kell :C !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#48200) koshmar


koshmar
őstag

Vett valaki mostanában Pennyből epres Wattot?
Én előző héten vettem és csak most nézem, hogy ez még mindig a régi széria, a matt dizájnos :D

Gondolom ipari mennyiségben vett a Penny még a régiből, aztán most szórják ki.
Nem gond amúgy, szerencsére az eprest pont nem cseszték el.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.