Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49251) quervo


quervo
újonc

Hi all!

Új vagyok itt, úgy látom, energiaitalokról itt lehet a legkönnyebben infót beszerezni. :) Soroksári Auchan múlt pénteken tömve volt a Mixxd-del, volt mangós Burn is. Tegnap reggel ugyanezeket megtaláltam a Rákóczi térnél lévő Mannában, ha valakinek nagyon kiesnek az Auchanok, ez is alternatíva lehet. A Burnt már egyre több helyen látom.

Viszont nem tudjátok, hol érdemes banános-kiwis Wattot kutatni? A nagyobb szupermarketeket már átnyálaztam, gyanítom, hogy kisboltokban/benzinkutakon/dohányboltban kéne még szétnézni, de már célirányosan mennék érte.

(#49252) tipuka válasza ToBeY (#49250) üzenetére


tipuka
addikt

nagyon helyes :D bár ahhoz én valami narancsos cuccot kevernék. :D - hmmm lehet ki kéne próbálni , hátha jó, bár a Zubrowkakámat megittam már, 2500ft most a teszkóban a fél literes :D

[ Szerkesztve ]

(#49253) ToBeY válasza tipuka (#49252) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én vodka sprite-ot kedvelem a narancs helyett. :B

(#49254) koshmar válasza tipuka (#49241) üzenetére


koshmar
őstag

Jó, időközben ma voltam a kedvenc boltomban, és nem számítottam rá, de már ott van, úgyhogy vettem is egyet, épp most hörbölöm :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49255) tipuka válasza ToBeY (#49253) üzenetére


tipuka
addikt

ja, az is jó, most megkívántam egyet
:D

(#49256) Freddycom


Freddycom
őstag

Szevasztok!

Ti Monster Ultra Blue-t szoktatok még látni vhol? Jó pár éve ittam már egyet, de akkor kidobtam a dobozát, mondván, hogy majd veszek megint, na azóta se vettem. :D Most szerettem volna, de nem találtam sehol csak a sima fehér Ultrán és az Ultra Red-et.

(#49257) DJ. Ru$y válasza Freddycom (#49256) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hogy mit? Itthon nem lehet kapni Ultra Blue-t... Maximum külföldi szürke importból.

ABS Zero-t lehet még kapni esetleg.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49258) Freddycom válasza DJ. Ru$y (#49257) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez egy debreceni koli alatti kis élelmiszer bolt volt, a vásárlóköréből adódóan elég sokféle energiaitaluk volt. :D
Szóval lehet, hogy ez a szürkeimportos megállapítás helyes, nem tudom, de volt egy időben nekik fehér, piros, kék színű Ultrájuk, az tuti.

(#49259) szekra válasza Freddycom (#49258) üzenetére


szekra
Topikgazda

Fehér, piros és citrom sárga ultra kapható itthon hivatalosan.

(#49260) Freddycom válasza Laraxior (#49243) üzenetére


Freddycom
őstag

Melyik az öt? Összemikszült puncs, Ultra Citron, barackos Rehab, de mik még?

szerk.: Ja, h nem Magyarországról volt szó?

@szekra, akkor minden bizonnyal ilyen szürkeimportos megoldásról lehetett szó, kár, hogy akkor nem tettem el a dobozt, vagy vettem még, de fogalmam nem volt, hogy ez ritkaságszámba megy. :D

[ Szerkesztve ]

(#49261) Laraxior válasza Freddycom (#49260) üzenetére


Laraxior
titán

A barackos Rehab már tavaly bejött. Valamelyik Ultrával. Citron, vagy a Sunrise.

Most jött a Pipeline Punch, Ultra Violet, és a 3 Hydro. (Mean Green, Manic Melon, Tropical Thunder)

Mixxd hozzánk nem jött. Lehet kapni amazonon, de angol címkés 1.19-es logoval van.
(Németország)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49262) albert8 válasza Freddycom (#49258) üzenetére


albert8
addikt

Pontosan hol volt az a kisbolt szabad tudni?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#49263) Freddycom válasza Laraxior (#49261) üzenetére


Freddycom
őstag

Ja értelek. Magyarországon a Mixxd és az Ultra Citron lesz az új?

@albert8: [link]

De én már vagy három éve vettem, csak most jutott eszembe, hogy jelentek meg új ízek.

(#49264) DJ. Ru$y válasza Freddycom (#49263) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Meg a barackos Rehab. És nem lesz, hanem már mindegyik van.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49265) Freddycom válasza DJ. Ru$y (#49264) üzenetére


Freddycom
őstag

Értem, köszi. Barackos Rehabbal még nem találkoztam.

(#49266) DJ. Ru$y válasza Freddycom (#49265) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Spar, Interspar.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49267) Freddycom válasza DJ. Ru$y (#49266) üzenetére


Freddycom
őstag

Akkor lehet ezért, mert ott nem voltam. :D Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#49268) UbeRsKillz


UbeRsKillz
csendes újonc

SkyBaby hamarosan induló új energiaital márka..

(#49269) szekra válasza UbeRsKillz (#49268) üzenetére


szekra
Topikgazda

A Cool az milyen ízesítésű?

(#49270) UbeRsKillz válasza szekra (#49269) üzenetére


UbeRsKillz
csendes újonc

Egyenlőre csak a Classic ismert
https://www.skybabyenergy.com/termkek/

(#49271) szekra válasza UbeRsKillz (#49270) üzenetére


szekra
Topikgazda

Kékszőlő hm... Ráadásul a classic is édesítőszeres, akkor minek Zero?

(#49272) UbeRsKillz


UbeRsKillz
csendes újonc

sztevia édesítőszerrel ha jól tudom még nem igen próbálkozott senki, meglátjuk... :)

(#49273) szekra válasza UbeRsKillz (#49272) üzenetére


szekra
Topikgazda

De-de, a Hell.

(#49274) UbeRsKillz válasza szekra (#49273) üzenetére


UbeRsKillz
csendes újonc

Akkor nem szóltam :)

(#49275) ToBeY válasza UbeRsKillz (#49268) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hmm Monster és RB után végre még egy energiás aki próbálja pótolni a taurin-t arginin-el :C

(#49276) CoDWaW07 válasza UbeRsKillz (#49268) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Ezekről egyetlen energiaital jutott eszembe:

[link]

:DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49277) UbeRsKillz válasza ToBeY (#49275) üzenetére


UbeRsKillz
csendes újonc

@ToBeY Nekem is ez jutott legelőször eszembe! :K

(#49278) #47205632


#47205632
törölt tag

A Fanta kiwi-eper az valami újdonság? És természetesen miért is ne, ez is cukormentes. Csak úgy reccsent ahogy vágtam vissza a hűtőbe... :(((

(#49279) szekra válasza #47205632 (#49278) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nem újdonság. Szerintem behűtve nagyon finom. :K

(#49280) UbeRsKillz válasza szekra (#49279) üzenetére


UbeRsKillz
csendes újonc

Amég a chips alias nép egészségügyi termékadó van, addig szerintem jobban megéri a gyártóknak cocacola, pepsi stb.. cukor nélküli dolgokat készíteni (több pénz folyik így be), legalábbis a nagy zeros kampány ezt mutatja..

(#49281) #47205632 válasza UbeRsKillz (#49280) üzenetére


#47205632
törölt tag

Ezek globálisak, semmi köze a mi adóinkhoz. A Cocát kapta el a gépszíj és a "csúnya" cukor elűzésével "jobbá" tette az italt, ráadásul emiatt még többet isznak belőle, nekik ez tiszta jóvilág. Mivel a Pepsi csak kullog utánuk így kénytelenek voltak a lépéseiket lemásolni a piac miatt.

[ Szerkesztve ]

(#49282) szekra válasza #47205632 (#49281) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nagyon helyes. :)

(#49283) UbeRsKillz


UbeRsKillz
csendes újonc

Máshova érdekes módon tudnak behozzni cukros dolgokat..

(#49284) ToBeY válasza UbeRsKillz (#49283) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kereslet - kínálat ugyebár.Ha nem vennék,nem hoznák be...
Ez olyan dolog,hogy ahány országban jártam és itta coca colat,mind egy picit más volt.Spanyolt citrusosabb,a Török édesebb stb...

(#49285) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na, megvolt mind a három hazai új Monster. A Rehab lett a nyerőbb nálam, de azzal is van bajom. Nekem nem eléggé dominás benne a barack íz. Inkább "cukros", mint barackos. Ultra Citron nem nyerő. Max. ha nagyon nincs más, akkor veszek olyat, de nagyon műíze van. Mint valami olcsó spáros üditő, csak egy fokkal rosszabb. Mixxd nekem cukros, nyúlós. Nem rossz, de ebből sem fogok sokat venni :D .

Viszont Miskolcon továbbra is vadászom a Burn Mangót, Red Bull kókusz-áfonyát és a Watt banán-kiwit (vagy mit :D ). Aki tud arról, hol tudnék szerezni, az ne tartsa magában az infót :DDD :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49286) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a zero energiás nálam nem akar működni.Ezen a héten csak olyat ittam,más-más márkából (hell,watt,oxxo,lidl-s) és délutánra mindig picit "megrogytam"...Szerintem nem kísérletezem tovább,nem véletlen van abban cukor. :K

(#49287) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#49285) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Rehab Barack nem elég barackos? Hűűű, nem tudom milyen intenzív ízre vágysz. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49288) Ventur@ válasza DJ. Ru$y (#49287) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem tudom :D . Pedig kettővel is megittam. Egyet jól behűtve, egyet meg szobahőmérsékleten, hogy érezzem a különbséget. De akkor is kellene nekem bele több barack :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49289) ToBeY válasza Ventur@ (#49288) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát haver,akkor barackos hell-t messzire kerüld el. :DDD
Nekem bejön,mivel kedvelem az enyhébb ízeket,csak zavar tutti benne (tipic hell... :U )

(#49290) szekra válasza Ventur@ (#49285) üzenetére


szekra
Topikgazda

Mangós Burn-t ne sajnáld, szerintem botrányosan rossz lett.

(#49291) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#49288) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Felráztad-e? (Mivel szénsav mentes, ezért lehet.) Felirat mondja, hogy rázd fel, mert a leülhet az aljára a cucc. Az elsőt nem ráztam fel, fura is volt, hogy van íze, de nem volt annyira erős, mire a végére értem teljesen tömény lett, mintha tényleg le lett volna "zaccosodva", a másodikat már felráztam (mert, hát az első doboz szövegét csak megivás után kell elolvasni), az már sokkal konstansabb ízű volt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49292) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#49289) ToBeY: Fehérbarackos Hell kb a legalja a Hell szériának. 2x ittam, de már bántam az érte kidobott 320 ft-ot. A meggyes viszont nem olyan vészes, az vállalható.

(#49290) szekra: Pont most sikerült vennem és innom egyet és nekem viszont így elsőre sokkal jobban ízlik, mint a Hell mangós vonala :) . Igaz valahogy ezt is kissé cukrosnak érzem, de van mellé egy kellemes savanykás íz, ami kompenzál...nálam :D .

(#49291) DJ. Ru$y: Persze hogy felráztam, mert vagy 2x átsasoltam a dobozt és hogy húú, meg háá, meg végre új Rehab :D . De nem azt mondom, hogy rossz ez az új, csak valószínűleg velem van a gond :D . Minden esetre a három új közül, messze legjobb a Rehab. Erőltethetnék más gyártók is ezt a szénsavmentes vonalat. Főleg nyárra, pl. dinnyés, szőlős, narancsos stb :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49293) koshmar válasza ToBeY (#49286) üzenetére


koshmar
őstag

A cukor kell bele, értem?! :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49294) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Végre nekem is sikerült beszerezni ezt az új punchos monstert,holnap majd jön taste teszt

(#49295) #25954560 válasza DJ. Ru$y (#49291) üzenetére


#25954560
törölt tag

ma en is ittam egy rehabbarackot. ivas kozben egesz kellemes volt, engem inkabb az az edesitoszeres utoize zavart

(#49296) ToBeY válasza ToBeY (#49294) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát nekem az mixxd punch kb cherry watt+fél kg cukor.Nem rossz,de semmi extra és túl édes az én ízlésemhez..

[ Szerkesztve ]

(#49297) szekra válasza ToBeY (#49296) üzenetére


szekra
Topikgazda

"Csak" 47g :)

(#49298) ToBeY válasza szekra (#49297) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Még jó hogy megfeleztem az 500ml-t :B

(#49299) CoDWaW07 válasza quervo (#49251) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Üdv köztünk! :K

Köszi az ajánlást, vettem is ott tegnap!

Ma megkóstoltam, azon szerencsések közé tartozom akik az ősi MIXXD-t megkóstolhatták, így kíváncsian vártam hogy mennyire fog hasonlítani.

A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz, az eredeti MIXXD íze hasonló volt a vöröshorhoz, ebbe szinte semmi szőlő íz nincs, konkrétan olyan az íze mint a Rockstar fekete Punched-nek.

Nem rossz amúgy, de ha lehetne akkor elcserélném egész Ultra kategóriával együtt egy Pipeline Punch-Khaos kettősre.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49300) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megvolt a Punch Monster itt is. :( Nagyon nem jön be az íze.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.