Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49651) szekra


szekra
Topikgazda

Es ahogy latom jo par fajta van. :K (notmypic)

(#49652) DJ. Ru$y válasza szekra (#49651) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott van Tobey kolléga linkjén mindegyik, csak ki kell választani a legördülőben. ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49653) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#49652) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen,de az némileg másképpen néz ki (nem tudom van-e különbség)

(#49654) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#49653) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A kép az egy dolog, de az ízeket nézd meg, azok ugyanazok mint a képen sőt, még eggyel több. (Én is láttam FB-on a képet, pont azért nem linkeltem ide, mert a linkeden ott vannak az ízek. :) )

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49655) oriic válasza szekra (#49651) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nos ezt ki kell próbálni. :)

Live-Die-Respawn

(#49656) szekra válasza DJ. Ru$y (#49652) üzenetére


szekra
Topikgazda

Azok promó képek, és más nyelvű ráadásul.

A képen itthon vásárolt cucc szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#49657) sensejke válasza mayday00 (#49650) üzenetére


sensejke
aktív tag

Eddig a tropicalt kostoltam es so-so, de van meg ket fajta a termeben meg azokat tuti kiprobalom. Ha a bcaa kell akkor full force-os sargadinnye izben jobban szeretem es ha koffein akkor biotech nitrox therapy edzes elottit iszom mert abban egy adagban 200 mg koffein van :DDD

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#49658) izzsi válasza szekra (#49651) üzenetére


izzsi
csendes tag

Ebből a kinézetűből van még körte-gyömbér, valamint ananász

Értem én hogy benzin, de mi hajtsa?

(#49659) tipuka válasza sensejke (#49657) üzenetére


tipuka
addikt

Igyál black blood-ot edzés előtt, az nagyon odaver, kedvencem. :DD Mondjuk a nitrox-ok is fincsik, mindet megkóstoltam (meg az egész edzés előtti palettát, amiben koffein van ), de hatásra annyira nem adta az ívet.

[ Szerkesztve ]

(#49660) Melack


Melack
veterán

Billában van vmi must have cucc? Szombaton kint leszek, vennék pár dolgot.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49661) ToBeY válasza Melack (#49660) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A tatra tea jó árban volt tavaly nyáron amikor ott jártam.Most már lehet nem az ojró miatt... :U

(#49662) Melack


Melack
veterán

Kaktuszos Semtex nem rossz. 32 mg/ 100 ml koffein. Taurinnal.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49663) mayday00


mayday00
őstag

Kipróbáltam 😁

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#49664) szekra válasza mayday00 (#49663) üzenetére


szekra
Topikgazda

És?

(#49665) mayday00 válasza szekra (#49664) üzenetére


mayday00
őstag

Fasza volt 😁440ml amúgy a flakon. Jó kis adag. 🙂

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#49666) szekra válasza mayday00 (#49665) üzenetére


szekra
Topikgazda

Ja hogy 440.. Akkor kb annyi koffein van benne mint egy Hell Strong-ban. Kb 41mg/100ml. (Hell Strong 38,4mg/100ml).

(#49667) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

nem én kép, de tessék jól megnézni a hátulról készült képet is ;)

[ Szerkesztve ]

(#49668) koshmar válasza Melack (#49662) üzenetére


koshmar
őstag

Érdekes név, a Semtex egy Cseszlovákiában gyártott, plasztik robbanószer volt :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49669) szekra válasza ECHO2235 (#49667) üzenetére


szekra
Topikgazda

FÁÜ Zrt. :C

(#49670) ToBeY válasza ECHO2235 (#49667) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez az jelenti,hogy lesz/van hivatalosan R* Magyarországon és nem kell eldugott kis boltokat keresni,ahol aranyáron adják a kis 250ml Rockstart? :U

(#49671) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#49670) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Herélt Rockstar yeeeey! Ugyanis azok eddig azért kerültek annyiba, mert azokban is volt taurin, ha ez magyar lesz, ahogy látszik is a képen, ki van herélve, sehol nem ír taurint. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49672) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#49671) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha hasonlít az íze a külföldire,akkor nem olyan nagy gond a taurin hiánya - lehet picit túl van ez lihegve. Sok gyártó Arginin-el pótolja (nem tudom miért nem az összes,biztos drága)

(#49673) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Eddig is valami ilyesmi volt régebben hogy volt rajta magyar nyelv is, sőt itthon is gyártották csak külföldre vitték és itthon licenszek miatt nem lehetett hivatalosan árulni, nem?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49674) szekra válasza CoDWaW07 (#49673) üzenetére


szekra
Topikgazda

Az nem a No Fear-rel volt?

(#49675) CoDWaW07 válasza szekra (#49674) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Én a Rockstarra emlékszem, amikor annak idején majdnem 5 éve elkezdtek megjelenni a kisboltokban, és akkor kifejezetten olcsók voltak annak ellenére hogy taurinosak, és magyar írás is volt rajta, sőt valaki megtudakolta és elvileg a Pepsi(?) gyártotta itthon, és ment ki importra mert itthon nem forgalmazhatták.

De ha tévedek akkor elnézést.

Amúgy részemről taurin ide-oda, engem megnyertek ha kék Xdurance és a sima alap is kapható lesz itthon.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49676) DJ. Ru$y válasza CoDWaW07 (#49673) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem volt rajta magyar nyelv, csak a magyar Popsi gyártotta és mindenki ki volt akadva, hogy itthon gyártják viszik külföldre, itthon meg nincs.

Ha lett volna rajta magyar nyelv a Lengyelből importált cuccokra nem kellett volna matricát ragasztani, de az összes kis R*-om anno össze volt ragasztózva.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49677) rsanyi20 válasza ECHO2235 (#49667) üzenetére


rsanyi20
tag

Igaz hogy semmi Taurin, de egye fene ha nem kell érte utazgatnom, akkor legyen. Remélem sok ízt hoznak idehaza :C

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#49678) ECHO2235 válasza DJ. Ru$y (#49676) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

nem mond hülyeséget a kolléga, csak az ország nem stimmel.
anno a szlovákoknàl kapható rockstarokon volt hivatalos magyar felirat, mert az ott árusítottakat csináltàk az ide hazai pepsisek.
de ennek már jó pár éve

(#49679) szekra


szekra
Topikgazda

(#49680) Timyyy


Timyyy
őstag

Vótmá? (Nem saját)

Ezek pedig ma ugrottak a kosaramba (ez a Hell csak nekem új megint? Eurosban vettem) :

(#49681) szekra válasza Timyyy (#49680) üzenetére


szekra
Topikgazda

Csak 5 hónapja. :D [link]

(#49682) koshmar válasza Timyyy (#49680) üzenetére


koshmar
őstag

Neked új, szerintem kóstoltam már, de fogalmam nincs, ez melyik íz :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49683) Timyyy


Timyyy
őstag

Akkor jólvan :DDD ennek örömére bepuszilom :)

(#49684) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

a White Dragon pár hónapos, érdekes íz és gyönyörű doboz
a Hell pedig tavalyi summercool :D

(#49685) koshmar válasza Timyyy (#49683) üzenetére


koshmar
őstag

Felirat szerint málna-lime, tutira ittam már :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49686) DJ. Ru$y válasza koshmar (#49685) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az egyik legjobb HELL én vennék belőle 1-2 kartont, ha esetleg lát valaki Debrecenben ossza meg legyen szíves merre.

Tavaly és azt hiszem tavaly előtt is ez volt, most hirtelen fejből nem mondom meg. Piros a folyadék színe is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49687) Timyyy válasza DJ. Ru$y (#49686) üzenetére


Timyyy
őstag

Itt Ajkán én az eurósban vettem, sok volt belőle, talán akkor globálisan máshol is kapható. :))

(#49688) #47205632 válasza Timyyy (#49687) üzenetére


#47205632
törölt tag

Ajkai vagy? Az ottani forgalmat figyelembe véve nem csoda, hogy ott valami kapható ami az ország többi részén ezer éve elfogyott. Én is eljárok oda vásárolni, mert a város mérete ellenére bazi kicsi a forgalom. Nem turisztikai szarság, mint Keszthely, Tapolca vagy Veszprém, Balatonfüred... Ilyenkor nyáron ezekbe megmozdulni...
Ajkára mikor bemegyek mintha vissza mennék az időben, már csak egy Lenin szobor hiányzik néhány helyről. :DDD

(#49689) #47205632 válasza szekra (#49679) üzenetére


#47205632
törölt tag

Az biztos, ha az egyik nagy multi egyszer meglépi akkor követni fogja a többi is. Nagyon nem érdekel senkit szerintem, mert itt mindenki bőven 18 felett van már. Mondjuk a 18-at kicsit erősnek érzem a litvánoknál, a 14 év elég lenne, az viszont lehetne EU-s is akár.
Az a 2010-es felmérés meg nem tudom miből született, gondolom ahogy a többi is -baromság, ferdítés-, de a minden ötödik gyerek iszik az inkább a kólával együtt lehet igaz, mert azt tényleg isszák. Nem részletezi azt sem heti hányszor...
Az meg, hogy a chipsadó nem hozott semmi eredményt azt józan eszű ember eddig is tudta, már eleve mikor elkezdtek dobálózni vele 8 éve értelmetlen volt (vagyis tudjuk mi volt az értelme...). Gondolta bárki, hogy adóemeléssel nem fogják venni vagy egészségesebben élnek majd helyette? Mert aki elhitte annak elbszott egy agya van. Sajnos ezek szavaztak is.

[ Szerkesztve ]

(#49690) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

akkor tehát, egyenlőre a sima, a kék xdurance és a Killer citrus zero a 3 féle official Magyar Rockstar :)

(#49691) CoDWaW07 válasza ECHO2235 (#49690) üzenetére


CoDWaW07
őstag

:C Honnan az infó? Esetleg tudnád linkelni?

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49692) Ventur@ válasza ECHO2235 (#49690) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kék Xdurance :C . Fúúú ezt már nagyon várom és remélem ízre ugyanolyan lesz, mint a lengyel importos. Mert akkor meg van az új kedvencem :D .

(#49691) CoDWaW07: Neki mindig olyan helyről vannak az infói, hogy ha elárulná, meg kellene hogy öljön téged. Szóval az életeddel játszol :DDD ;] .

Arról esetleg nincs infód, hogy miért ilyen nehéz beszerezni a mangós Burn-t? Itt Miskolcon - amerre én járok - jó pár helyen alig alig van. Mindenütt azt mondják, hogy nem tudnak eleget, vagy nem tudnak rendelni, mert nincs. Ennyire kereslet lett?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49693) ECHO2235 válasza Ventur@ (#49692) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

nem fog senki megölni ^^
félig én is csak kaptam az infót, illetve ma sikerült is rátalálnom mind a 3ra :)
ha mindenigaz akkor féligmeddig ez egy teszt, ha jól fogy illetve van érdeklődés a termék iránt akkor jöhet több íz is, de hogy ez kiderüljön ahoz gyorsabb terjesztés kell illetve jó ár.
nemtudom lesz e ennél olcsóbban, én ahol vettem ott 209.- volt, ami olyan szó szó ár, végülis burn környéke és Hell felett.

a burn-ös kérdésre pedig, nemtudom mennyire ugrottak rá a termékre, lehet az is hogy annyira nem, keveset rendel az viszont fogy vagy másik lehetőség bár erről nemtudok, de ugye a burn is Coca mint a monster legalábbis féligmeddig, és hát több helyen tapasztaltam az elmúlt időszakban hogy nehézkes lett a szállítás több helyen, úgyhogy elképzelhető az is amit írtál is, hogy nem tudnak rendelni vagy nehezen kapják meg

(#49694) ToBeY válasza ECHO2235 (#49693) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt nem tudod,hohy mely boltokban lehet majd beszerezni? :U

(#49695) ECHO2235 válasza ToBeY (#49694) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

bárhonnan ahol rendelnek belőle.
ahol pepsi van ott lehet ez is

(#49696) ToBeY válasza ECHO2235 (#49695) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát auchan,tesco-ban van pepsi,de mégsem láttam rockstart ma amikor ott jártam

(#49697) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#49696) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mert nem rendelt a beszerző. Nem kötelességük rendelni mindenből. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49698) szekra válasza ToBeY (#49696) üzenetére


szekra
Topikgazda

Sztem első körben majd kisebb boltokban keresd.

(#49699) CoDWaW07 válasza Ventur@ (#49692) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Tényleg, hirtelen felindulásból azt sem néztem hogy ki írta, pedig ha jobban megnéztem volna tudhattam volna hogy a beépített ügynökünk :DDD

El sem hiszeeem, de komolyan, erre vártam kb 7 éve, ráadásul rögtön az XDurance-el is kezdik ami a legjobb :C
Az angol és a lengyel/szlovák verzió nagyon finom, szóval bízzunk benne hogy itthon sem rontják el.

ECHO2235: na király :C :C
Esetleg azt nem tudod, hogy csak 250 ml-esek lesznek, vagy 500 ml-esek is?

Szerintem ha nem rontják el magát az italt, és 200 forint környékére belőnék akkor nagyot arathatnának vele.

Remélem hogy hamar híre megy, és ezerrel fognak kampányolni az összes boltnál hogy rendeljenek, mert értelemszerűen nem energiaitalszakértők a boltok, így ha meghallják a Rockstar nevet nem feltétlen ugrik be nekik az hogy 2001 óta tarol Amerikában.

Amúgy nektek is lehalt a Rockstar oldala? Csak az amerikai megy, hiába választom ki bármelyik másik országot, mindig az amerikait dobja be az új ablakban. :F

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49700) koshmar válasza szekra (#49698) üzenetére


koshmar
őstag

Debrecenben a Petőfi térnél van egy dohánybolt, ott már március végén tudtam venni egy 250-es XDurance-ot (210 ft), nagyon bejövős.

Bár az még import, matricás.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.