Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#42850) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az utolsó töltés óta, valószínűleg nem volt nekik rózsaszín füles kupakjuk, a sima almakörtének is olyan volt és az originek is, lehet, hogy ezért kapott a Zero Almakörte is ilyet és lehet az is fekete lenne. Fülek elég sűrűn változnak Watt-nál, mind forma, mind szín tekintetében. Mikor az alma-körtéset Spar Cola-s füllel szórták, biztos raktárkisöprés volt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42852) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#42851) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pedig szerintem sokat dob a designon egy színezett "logózott" nyitófül mint pl ami a monsternél is van.

(#42853) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#42852) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem ebben a RB a "favorit", kék fülben a bika minta kivágva. Jól mutat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42854) rsanyi20 válasza ToBeY (#42852) üzenetére


rsanyi20
tag

Naja, a Monster idehaza is bevezethetné ezt:)

Amúgy hogy on legyek, ma vettem Sparban egy Monster Rehabot, nagyon rég ittam már. A dobozon az iced tea felirat már az újabb volt, de kidobtam. Az íze nem változott, egész jó még mindig:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#42855) ECHO2235 válasza rsanyi20 (#42854) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

felkerült rá az új Energy Iced Tea felirat, meg javitottak a dizájnon. amúgy meg ízre szerintem édesebb lett, múltkor megittam és jobban itatta magát mint eddig.

(#42856) rsanyi20 válasza ECHO2235 (#42855) üzenetére


rsanyi20
tag

Hát, lehet benne valami. Én utoljára kb 1éve ittam, nekem hasonló volt ízre ahhoz, de még mindig jó, csak számomra úgymond felesleges, mert én aki az ízük miatt isszom az energiaitalt, nem feltétlenül teát akarok inni:D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#42857) ToBeY válasza ECHO2235 (#42855) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én akkor ittam utoljára Rehabot amikor megjelent és már akkor is k*rv* édes volt.Bele se merek gondolni most mennyire lehet édes. :U

(#42858) #25954560 válasza ToBeY (#42857) üzenetére


#25954560
törölt tag

ihatatlanul. mindig megkivanom, amikor itt dicserik, aztan eszembe jut, mikor utoljara ittam egy eve. naneeeeee...

(#42859) koshmar


koshmar
őstag

Nektem mennyi a nap mininum e.drink? Télen-nyáron változik? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#42860) ToBeY válasza koshmar (#42859) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Max egy.De tegnap ittam és azelőtt 3 napig semmi,és most hétvégén sem fogok inni.

(#42861) rsanyi20 válasza koshmar (#42859) üzenetére


rsanyi20
tag

Télen-nyáron fél lityó, ez vagy két kis dobozbol vagy egy Monsterből/Hell Magnumból/Adrenalinból áll :D De ritkán max egy kis dobozal iszok, de van hogy összejön a 750ml is. Még ritkábban inkább Mountain Dewezek, pl ma is azt ittam :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#42862) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mostanában egyre többször jegeskávét iszom inkább.Kevesebb benne a cukor,viszont több benne a koffein. :)

(#42863) Jarod1 válasza koshmar (#42859) üzenetére


Jarod1
addikt

nekem mindig 0,25L.. ha beledöglök is ;]

(#42865) koshmar válasza rsanyi20 (#42861) üzenetére


koshmar
őstag

És mennyi ideje csinálod így?
Látásod, hallásod ép, kezed-lábad megvan? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#42866) rsanyi20 válasza koshmar (#42865) üzenetére


rsanyi20
tag

Hát kb 4-5éve, ugyanis pék gyakorlatom volt, hajnali gyakorlatok, stb és akkor kezdtem igazán rászokni. Most meg már annyira megszoktam hogy ha faradt se vagyok akkor is iszok, már csak az íze miatt :D Igen, mindenem épp, bár a pulzusom magas, valószínűleg pont emiatt, de majd teszek ellene, mert nem akarom 20 évesen feldobni a talpam:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#42868) rbalint88


rbalint88
addikt

mondjuk én hétköznap 1 kávé+ 1 monster kombót nyomok általában, de próbálom csökkenteni az adagot, sőt elhagyni az energiást, de a héten volt olyan nap is, hogy két monster csúszott le... amúgy ha lenne bennük taurin, akkor tökre elég lenne egy 250ml-es cucc is, decemberben folyamatos túlóra volt és az elején tök jól elvoltam egy 250ml-es taurinos (román) burnnel egész napra, csak aztán elfogyott :O

(#42869) donjohnson


donjohnson
addikt

Bomba C Vitamin Energy kóstolás by Panda

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#42870) Ventur@ válasza donjohnson (#42869) üzenetére


Ventur@
senior tag

2-3 hete jelent meg? Melyik bolygón ;] ? Ez a Bomba már vagy 1-1.5 éve kapható, ha emlékezetem nem csal :) .

Más: Hááátt....ez a Watt alma-körte Zero ez nekem nagyon "nem begyere". Szerencsére csak 99 gombot kellett leszurkolnom érte, de ha Zero-t akarok, akkor vagy Burn, vagy Monster Ultra. Köröket ver mind a kettő a Watt-ra :) . Ennek olyan se íze, se bűze... túl zero :DDD .

kovy29: mind a tiéd lehet :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#42871) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megkóstoltam végre én is a két új Monstert. Korábban ittam már mindkettőt csak akkor még ugye drágán lehetett megvenni őket. :D Kb szerintem ízre egyik sem változott, a pirosat továbbra sem szeretem, a fehér az nagyon jó.

Live-Die-Respawn

(#42872) ToBeY válasza Ventur@ (#42870) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gondolom a videot nem most vette fel,de csak most volt ideje megvágni és publikállni.Ezért lehet benne 2-3 hetes elszólás.

[ Szerkesztve ]

(#42873) Zsírkrétamen válasza Ventur@ (#42870) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

1-1,5 év azért kicsit sok :DDD Persze, nem mostani felvétel, csak én nem vagyok olyan, mint Herby, aki otthon ül munka nélkül és egyetlen szórakozása a videók feltöltése. Eddig nem volt időm felrakni. Egyébként is, ide mindig minden a pesti érkezéstől számítva 1-2 hónappal ha ideér, és ami vicc, hogy mai napig 1 boltot tudok egész Dorogon, ahol kapható ez az ital :K

(#42878) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#42873) Zsírkrétamen: tavaly március 14-én van az első bejegyzés a Bomba C vitamin-ról, szóval nem lőttem sokat mellé ;) .

Marad off-ban, mert ez sem nem spéci üdítő, se nem energia-ital :D :

Ez mióta kapható, ebben a formában? Ma találkoztam vele először :Y .
(Miskolc, Thököly utca, Privát élelmiszer bolt. 99 Ft és ez a 3 fajta van.)

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#42879) koshmar válasza Ventur@ (#42878) üzenetére


koshmar
őstag

Sosem láttam még ilyet!!! :Y

Anno ipari mennyiségben hörböltem a Xixót, szóval ezt meg fogom kóstolni!

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#42880) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#42878) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Négyféle van belőle, most kezdték a terítést.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42882) Ventur@ válasza DJ. Ru$y (#42880) üzenetére


Ventur@
senior tag

Sok lesz az OFF, így ez legyen ON :DDD .

Ja, hogy úgy :D . Nem is hallottam amúgy eddig, hogy tervezik dobozosban is kiadni. Szerintem a nyár közeledtével pont fasza lesz, csak ne szálljanak el az árral. 99-ért vettem darabját és egyébként ez az ár még belefér. Bár, ha azt nézem, hogy egy 1.5 L-es Xixo-t meg megveszek 150-ért, akkor annyira nem jó ár :D .

Minden esetre jó lesz ez, mert én hiányoltam, hogy a kis műanyagflakonos (asszem 0.5-es) ízesített Xixo vizeket meg már nem lehet kapni, pedig azt imádtam nyáranta inni :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#42883) koshmar válasza Ventur@ (#42882) üzenetére


koshmar
őstag

Ha valamire le fogom "cserélni" az eitalt függőséget, akkor ezekre! :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#42884) rsanyi20 válasza Ventur@ (#42882) üzenetére


rsanyi20
tag

Azért is jó mert hűtőkbe lesz majd, meg majd gyorsan lelehet hűteni, szóval nyáron tényleg jó lesz :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#42885) Jarod1 válasza DJ. Ru$y (#42880) üzenetére


Jarod1
addikt

Szintén Hell termék:) kiváncsi leszek rá.

(#42886) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Nnna ma találtam itthon egy dinnyés wattot, nagyon király nagyon tetszik, arra hasonlít amikor dinnyés bolerót ittam és annak volt hasonló íze. Mondjuk pöszméte nincs benne de dinnyésnek perfekt :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#42887) tipuka


tipuka
addikt

Végre találtam a közel Pennyben dinnyés-egres Wattot. Nos eddig nekem egyik koffeines Watt nem jött be ízre, csak az izotóniás és a nature vagy mi. De ez tetszik. 99FT-rt visszamentem és is még 5db-ot, ha nem unok rá, akkor megyek 1-2 tálcért. :DDD Ennyiért remek ára van, sajnálok Monsterra 299-329FT-ot hiába olyan kecskeista számomra. :N

(#42888) DJ. Ru$y válasza Jarod1 (#42885) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Persze, mint az összes XIXO.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42889) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tényleg embargós a két új monster és csak a tesco árulja?kukim kivan mert tesco expressben nincs (voltam vagy 3ba) nagy meg túl messze van.

(#42890) rsanyi20 válasza ToBeY (#42889) üzenetére


rsanyi20
tag

Igaz nálunk nem express van hanem sima hiper, de viszont fogy rendesen, és most furcsa módon után is töltik rendesen a polcot. Minden reggel legalább 2tálcányi be van pakolva a sima Ultrából és a Ultra Redből is

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#42891) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#42889) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, mint a Rossi. Expresszek mindig kimaradnak az első körből vagy át sem veszik, ott nem tartanak annyi mindent, mint a nagyokban. Van ahol energiaitalból is csak pár fajta van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42892) laki40


laki40
csendes tag

Elméletileg nem Magyarországra tervezték, de ha máshol ilyen lesz akkor Magyarországon is ilyennek kell lennie, :)

(#42893) Bjørgersson válasza laki40 (#42892) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pink guava lesz zöld, a lime meg rózsaszín. Logikus. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42894) Melack válasza Bjørgersson (#42893) üzenetére


Melack
veterán

Itthon lehet már színhelyes lesz. Vagy mi ismerjük rosszul az "alapanyagot"?? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#42895) ToBeY válasza Bjørgersson (#42893) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Végül is ha kívülről nézzük jó az uv zöld szín :DDD

Amúgy nem lehetett valami nagy brainstorming , ha tényleg ilyen ízekkel állnak elő nyárra. :U

(#42896) laki40


laki40
csendes tag

Dinnyésnek jobban örültem volna :( :))

(#42897) Bjørgersson válasza laki40 (#42896) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Watt nem ízlik?

Melack ha lesz egyáltalán. :D

Tobey eget rengető újdonságot már nem igazán tudnak szerintem kitalálni, bár a guavát tényleg eljátszották már párszor.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42898) laki40 válasza Bjørgersson (#42897) üzenetére


laki40
csendes tag

De jó .. csak legyen több :D
Elméletileg bulgáriában lesz .. de eddig mindig ugyan azok a summer coolok voltak itthon is meg külföldön is ...

(#42899) Bjørgersson válasza laki40 (#42898) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A kis telhetetlen. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42900) ToBeY válasza Bjørgersson (#42897) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért van még ott még pár íz, amiket el lehetett volna sütni pl barackosnak én örültem volna.Egy grapefruit-lime (vagy citrom) szintén jó lett volna nyárra.De ez citrom,eper,guava már kicsit "könyökművek"
Aztán lehetett volna valami elrugaszkodott extra íz is,kókusz,banán,ananász(simán nem valamivel) puncs,uborka :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.