Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#42699) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha olyan édes mint a szintél 0 kalóriás Rehab, akkor lesz baj,nem is kicsi :DDD
A Hell Zero nekem édességben ok,csak túl vizes vagy nem tudom hogy mondjam.
Burn-ket általában kerülöm az édességük miatt.Évente egyszer lecsúszik egy Juiced és ennyi. Burn Zero-hoz még nem volt szerencsém.

[ Szerkesztve ]

(#42702) rsanyi20 válasza DJ. Ru$y (#42697) üzenetére


rsanyi20
tag

Igen, ez tényleg igaz hogy édesebbek mint a sima magyar cukrosak, de nekem bejönnek ezek is:D Bár néha már nekem is sok egy sima Monster, annyira édes, de ha van mellé valami rágcsa, vagy az ebéd mellé iszom akkor számomra nincs jobb választás:DDD
Mindegy, nem sír a szám, legalább Monsterből is van egy kis plusz választék. Mostmár csak az a fránya dinnyés Watt kéne nekem:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#42703) james001


james001
veterán

Ez a full sárga Ripper le lett cserélve véglegesen USA-ban amúgy? Lehetséges hogy egy idő után itthon/Európában is lecserélik?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42704) CoDWaW07 válasza james001 (#42703) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Igen, a Khaossal együtt megjelentették a Monster Juice szériát, és ezekbe került a Ripper és a Khaos.
Illetve ha jól tudom eddig nem volt Ripper az USA-ban, hanem M-80 volt ami ízre olyan csak talán kicsit töményebb.

Amúgy szerintem idővel egységesíteni fogják, mint ahogy tették azt az Absolutely Zero kinézetével, valaki említette itt hogy Bulgáriában elvileg már feltűntek ezek a Juice Monsterek.

AZ-nak pedig milyen szép is volt az első szériás...sajnálom hogy lecserélték egy közönséges fekete dobozúra. :(

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#42705) james001 válasza CoDWaW07 (#42704) üzenetére


james001
veterán

Akkor remélem áthozzák hamar,mert amúgy ez a Ripper k.va finom. :D Úgy felszlopáltam az egész dobozt,észre se vettem. Persze aztán ki tudja itthon is ilyen íze lesz-e...
AZ-t én is sajnálom,pedig az a kékes "robbanásos" doboz szerintem is sokkal szebben néz ki.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42706) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nézegettem a Monster odalát, és ahová érkezett a zero ultra illetve zero,ultra red, jött a zero sunrise is.Szóval nem értem nálunk miért maradt ki a szórásból.

(#42707) ECHO2235 válasza ToBeY (#42706) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

Németeknél meg csak sima Ultra lesz, na bumm..
amúgyse látom értelmét, lenne egy kicsit narancsosabb cukor és kalória mentes Rossi Monster.. mert kb olyan

(#42708) ToBeY válasza ECHO2235 (#42707) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jah,az is olyan narancsos? :U Akkor inkább az ultra blue kéne :)

(#42709) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#42706) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt írtuk, hogy szlovákok, angolok stb. megkapták mind a hármat, de mi csak kettőt fogunk, de ez is több, mint a semmi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42710) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#42709) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ennek mondjuk nem tudom mi az értelme,hogy bizonyos országokba egyet, némelyikbe 2 vagy 3 új zero-t terítenek.

(#42711) ECHO2235 válasza ToBeY (#42710) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

jó kérdés.. mondjuk a Németeknél van egyéb, Punch, Mega, Rehab Green Tea.
mindenesetre így is örülhetünk, hogy idén 2 újat kaptunk.

(#42712) callmeakos válasza ToBeY (#42706) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem vesztetek vele továbbra se sokat. Egy fanta zero. Semmivel nem több.

All→M8

(#42713) laki40


laki40
csendes tag

inkább a burnből kell betárolni mielőtt teljes változáson megy keresztül :)

(#42714) CoDWaW07 válasza laki40 (#42713) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Milyen teljes változás? :Y
Valamiről lemaradtam

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#42715) DJ. Ru$y válasza CoDWaW07 (#42714) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyenek lesznek, nyugi, csak design:

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42716) laki40 válasza DJ. Ru$y (#42715) üzenetére


laki40
csendes tag

1 íznél nem csak a design vagyis kettőnél lesz kisebb változtatás .. de majd kiderül minden egyszer csak :)

(#42717) DJ. Ru$y válasza laki40 (#42716) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem nincsenek belsős infóim, csak a Cocás prezentációt láttam anno. Javítottam.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42718) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#42715) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát ez ritka ronda design,nem kéne erre lecserélni a mostanit.

(#42719) rsanyi20 válasza DJ. Ru$y (#42715) üzenetére


rsanyi20
tag

Jesszus de rondák...:(

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#42720) rbalint88 válasza DJ. Ru$y (#42715) üzenetére


rbalint88
addikt

hát ez az új dizájn rémgagyi lesz :(

megvolt ma a fehér ultra monster is, nem rossz ez se, de tényleg kiérződik belőle az édesítőíz. mondjuk műlétől nem is kell azt várni, hogy rendes gyümölcsíze legyen, mindenesetre szerintem nem dolgoztak rosszul a vegyészek. ez se lesz kedvenc, de nyáron jól behűtve nem lesz ez rossz.

(#42721) CoDWaW07 válasza james001 (#42705) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Mennyivel másabb, mint az itthoni?

Jut eszembe, pont nekem is van egy amcsi Ripper itthon, meg is iszom majd holnap egy itthoni Ripper mellett összehasonlítva. :DDD

Amúgy valaki tegnap/ma járt az Arena Tescoba vagy a környékén? Volt még Ultra Monster?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#42722) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mindenki: hasonló érzelmeket váltott ki azt hiszem facebookon is, de ez szinte véglegesnek tekinthető egy hivatalos Coca/Monster/Burn prezentációban jelent meg a kép. Laki meg tud ebben erősíteni szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42723) oriic válasza DJ. Ru$y (#42715) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jáj de randák. :D

Live-Die-Respawn

(#42724) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#42722) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A grafikusnak kijárna egy tockos egy ilyen burn desgnért

[ Szerkesztve ]

(#42725) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#42724) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem hinném, hogy egy designból választották, szóval szerintem a döntéshozóknak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42726) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#42725) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha foskarika designokat mutatógát a grafikus a döntéshozóknak, akkor foshalmaz lesz a végeredmény is.
Egyértelműen a grafikus hibája.(ha hagyja olyan mondja meg milyen legyen a design akinek nulla tapasztalata benne,akkor is az ő hibája)
Amúgy szerintem a mostani burn design rohadt jó.Egységes,letisztult és elegáns.

(#42727) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tescoban csutortoktol 299 a ket uj Monster, a Pennys ujsagban viszont nem latok uj Wattot, csak a szokasosakat 99-ert.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42728) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#42727) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Árufeltöltők viszont azt írták facebookon, hogy csütörtöktől vannak az újak is már.

Rákérdeztem, még reggel, hogy miért csak a régiek vannak az újságban, jött is válasz:
"akik összerakták az újságot valószínű nem kaptak időben képet az új ízekről"
Igaza is lehet a srácnak.

Ezt támasztja alá a korábban a Watt-tól jövő infó.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42729) ToBeY válasza Bjørgersson (#42727) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kösz az infot,csütörtökön beugrok majd valamelyik tescoba./remélem az expressbe is hoznak majd,mivel nekem az van közel.

(#42730) james001 válasza CoDWaW07 (#42721) üzenetére


james001
veterán

Ezerszer jobb az itthoni Ripper-nél,kellően édes baromi finom. De azóta betoltam az "új" Khaos-t is,az is kiváló. Inkább ezt hozták volna be a két Ultra helyett ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42731) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Tegnap valami furcsak okból kifogtam az egyik egyfontos boltban Spanyol Assaultot :D
Nem voltam rest megvenni, pedig mostanában inkább csak 250ml-es kiszerelésekez iszok, viszont az Angol Assaulttal hadilábon állok, és ez nagyon bejött. Érezhetően másabb mint az angol, sokkal karakteresebb és édesebb, talán picit az otthoninál is. Viszont ahelyett hogy bepörögtem volna, majdnem elaludtam a buszon :DDD

All→M8

(#42732) ECHO2235 válasza james001 (#42730) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

az a baj, hogy a Khaosnál is az van, mint a rippernél, sokkal finomabb, gyümisebb az amcsi. az angol Khaos pedig egyenesen okádék, az amcsi meg maga a csoda az angolhoz képest.

(#42733) koshmar válasza Bjørgersson (#42727) üzenetére


koshmar
őstag

Csütörtökön irány a Penny, ha vihar is lesz aznap! :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#42734) Ventur@ válasza callmeakos (#42731) üzenetére


Ventur@
senior tag

Biztos, hogy spanyol volt és Assault? Nem lehet, hogy holland és mariska :DDD ? Ha ahelyett, hogy pörgetne, inkább szépen ellazított. Én nem tudhatom, csak megkérdeztem :DDD .

Más:

Milyen ízű ez a Monster Pipeline Punch? Még mindig a hűtőben pihen és hát jó volna kis infó előtte, hogy milyen (ha már 1800 Ft-ért megvettem :D ). Van-e valami hazai e-drink amihez hasonlít (dobozra írt trópusi gyümölcsök, nekem vajmi keveset mond :D )?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#42735) Laraxior válasza Ventur@ (#42734) üzenetére


Laraxior
titán

Mangó :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42736) ECHO2235 válasza Ventur@ (#42734) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

holnap megírom délelőtt, akkor fogom megiszogatni :P

(#42737) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

mangó és guava keveréke ízre szerintem, legalábbis amit érzek :)
nagyon nagyon fincsi <3
úgyhogy érdemes megiszogatni! ;)

(#42738) Ventur@


Ventur@
senior tag

Laraxior és ECHO2235: :R . Akkor hétvégén rácuppanok :) . Addigra jól behűl :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#42739) sensejke válasza Bjørgersson (#42727) üzenetére


sensejke
aktív tag

Köszi az infót! :R Akkor kénytelen leszek csütörtökön korábban kelni és irány a tesco :D

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#42740) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Új Wattok megvéve, délután kóstolás, ha már reggel is sikerült egy Epreset innom. :DDD

És nem 1-2 kartonnal volt, hanem egy fél raklappal kb.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42741) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#42740) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez a pennyben van?Milyen árban adják így most akcióban 99huf?

[ Szerkesztve ]

(#42742) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#42741) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen és igen.

Újra került minden Wattból a polcra, meg is lepődtem, Sima, Alma-körte, Eper-guava, Dinnye-egres, Alma-körte Zero. 1 raklam + polc tele velük.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42743) callmeakos válasza Ventur@ (#42734) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Háttő, szerintem a spanyol azért egy eléggé felismerhető nyelv :D

Plusz az elalvásra számitottam is. Pont ezért nem iszok mostanában nagy kiszerelést mert nemhogy nem ér semmit, de tán még jobban el is álmosodok tőle. Ezért maradok a kis dobozoknál. Ott nincs hiba :P

All→M8

(#42744) koshmar válasza DJ. Ru$y (#42742) üzenetére


koshmar
őstag

És vajon az ország minden Penny-jében van ma? Mert én ma akartam menni, de inkább biztosra megyek, és holnap lesz meg a kör.

Mostantól egy ideig csak Pennybe fogok járni, úgyis ott veszem a rostos löttyöket is. A simát kivéve mindből veszek holnap :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#42745) DJ. Ru$y válasza koshmar (#42744) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tegnap kapták a délután kettes szállítással, ahol kaptak. Most valaki azt írta, hogy náluk nincs csak sima, és, hogy az akció nem kötelezi őket az újak tartására. :U (Ahova szántak, ott már tuti van, ez szinte biztos.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42746) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ide a tanyasi Pennybe is érkezett egy raklapnyi új Watt vegyesen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42747) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Beszéltem itt a lakásunk alatti pékséggel, ők rákérdeztek az új Monsterekre. Állítólag 1 hónapig csak a Tescókban lesz kapható, utána viszik más boltokba mindkét fajtát.

Live-Die-Respawn

(#42748) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#42746) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez is nagyon finom lett, bár marad az almás-körtés a kedvencem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42749) ToBeY válasza oriic (#42747) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az anno a Rossinál is így volt,szal én nem csodálkozom.

(#42750) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Aki ivott Dinnyés Watt-ot ő is sárgadinnyének érzi és nem görögdinnyének? Nem rossz, nem rossz, de csalódás egy kicsit, ez a sárgadinnyére hasonlító íz, Eper Guava marad a favorit tőlük.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.