Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) VegyesTamás válasza Zsírkrétamen (#22799) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Persze, éreztem a málna ízt, meg rá is volt írva :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22802) Zsírkrétamen válasza VegyesTamás (#22801) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Hát akkor tényleg nem tudom. Mikor voltál kb? Én tegnap 3-kor mentem be, meg ma 1 körül, és sehol nem volt. Illetve ismerősöm bement még ma reggel is, ő sem láttam. Pedig körbejártam az egész boltot :(
Majd max holnap megkérdezem az eladót :)

(#22803) VegyesTamás válasza Zsírkrétamen (#22802) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Olyan 5körül :) amúgy te is, meg én is a Honi -ról beszélünk ugye? :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22804) Sziko_23


Sziko_23
újonc

[ Szerkesztve ]

(#22805) rsanyi18


rsanyi18
tag

Na! Hozzánk is elért a mûanyag flakonos Hell, a tescoba. Hamarabb mint a kólás, amit még sehol nem láttam. :DDD 260ft-ot kiadtam érte, kíváncsi voltam... és nem csalódtam. Semmi mellék íz, szokásos hell. Ha olcsóbb lesz, nálam váltja a 250-est. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22806) Zsírkrétamen válasza VegyesTamás (#22803) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Pff....Akkor tényleg nem értem. Holnap rá is kérdezek, hogy mi van :((( Igen-igen :DDD (csak máshogy hívom xD)

(#22807) VegyesTamás válasza Zsírkrétamen (#22806) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

akkor ugyanott voltunk :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22808) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Auchanban van Dr pepper 1,5L 247 pénz (legalábbis az újságban benne van)

(#22809) rsanyi18


rsanyi18
tag

Ma reggel vettem egy spar energiaitalt, gondoltam megkostolom, ugyis rég ittam. Le is hûtöttem, de gyerekek... ez úgy szar ahogy van. (Már bocsánat a kifejezésért!)
Lehúztam, mert nem szoktam kiönteni az energiaitalt, de nagyon rossz. Vizes, savanyú. Még szerencse hogy vettem mellé hell-t, azt legalább du. megtudom inni. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22810) ToBeY válasza rsanyi18 (#22809) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én megfogadtam 100ft energiaital miatt nem leszek szarul,így ha egy korty után gázos megy a kukába.

[ Szerkesztve ]

(#22811) Jarod1


Jarod1
addikt

a fenébe a mixed up vasárnaptól lesz.. :(((

(#22812) callmeakos válasza rsanyi18 (#22809) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem pedig teljesen vállalható (feltéve ha a S-Budget cuccrol beszélünk.)
Legalábbis nekem semmi bajom nincs vele, rendszeresen veszek belőle.

All→M8

(#22813) rsanyi18 válasza callmeakos (#22812) üzenetére


rsanyi18
tag

Igen, arról. Nekem régen hasonlított az íze a watt-hoz, de ennek egyátalán nem volt hasonló íze.

ToBeY Én azért rosszul nem voltam tőle, de utána megittam egy pohár kólát, hogy ne érezzem az ízét.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22814) ToBeY válasza rsanyi18 (#22813) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha nem élvezem amit iszok akkor meg minek igyam?Inkább kib@szom..

(#22815) Sziko_23


Sziko_23
újonc

Heti termés :)

(#22816) dragonfx válasza Sziko_23 (#22815) üzenetére


dragonfx
veterán

az nrg, watt és a red bull kivételevébel a többiről leírhatnád honnan van :B
mo.ról?
én meg ma végre találtam piros oxxo.t a groby.ba. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22817) takacsbotond


takacsbotond
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22818) takacsbotond válasza takacsbotond (#22817) üzenetére


takacsbotond
őstag

Túl szép, hogy igaz legyen...szerintetek? :DD
[link] (bocsi, de mobilról vagyok... :( )

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22819) tipuka válasza takacsbotond (#22818) üzenetére


tipuka
addikt

Hát nem tudom, nem úgy volt, hogy jönnek a Rockstarok meg a Dr.Pepperek is itthonra rendesen hivatalosan? Én azóta se látok szegeden ilyeneket, én már ebben nem is hiszek.

(#22820) takacsbotond válasza tipuka (#22819) üzenetére


takacsbotond
őstag

Pedig mindkettőt lehet kapni, csak elég lassan szórják szét őket...Új termék, és legtöbb ember nem ismeri, és amit nem ismernek azt nem is nagyon veszik, a boltos meg hülye lenne olyan árút beszerezni amit nem tud eladni... :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22821) Bulitt válasza takacsbotond (#22820) üzenetére


Bulitt
őstag

Én még továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy a Szlovákoktól beszerzett, a dobozra ragasztott importőr matricával ellátott italokat nem nevezném hivatalosnak :)

[ Szerkesztve ]

(#22822) callmeakos válasza Bulitt (#22821) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

+1
A Rockstaros kamut is csúnyán benyaltam télen, mikor a "Dr. Pepper Magyarország" kiposztolta hogy itthon is kaphatóak lesznek azok hivatalosan. A hivatalos az kimerült annyiban hogy kis mennyiségű import cuccokat megszórták már kisker. boltban oszt jónapot. De ez a No Fear-es dolog még sántább mint az előző, ahogy ezt a FB oldalt nézem... :U

All→M8

(#22823) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ittam valamelyik nap egy Hell zerot, elég kaka. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22824) dragonfx válasza Bjørgersson (#22823) üzenetére


dragonfx
veterán

+1 :-D
Viszont a hell kola nem rossz. ;-)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22825) rsanyi18


rsanyi18
tag

Szerintem Magyarországon addig biztos nem lesz ilyen energiaital (No Fear, R*), míg el nem törlik a taurin adóztatását. Viszont egy Mountain Dew megjelenésre, ha legalább pár év mulva is, de reménykedek. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22826) takacsbotond válasza rsanyi18 (#22825) üzenetére


takacsbotond
őstag

Na, annak én is örülnék! :D Bár nem túl valószínű, régen volt, de nem volt rá elég nagy forgalom, és kivitték...
Egyébként Mannákban lehet kapni 135ft/db áron a 330-ast, de az is csak behozott.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22827) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én mondjuk egyetértek ezzel,hogy 12-14év alatt ne lehessen energiaitalhoz jutni.
Betiltanák a gyerekek energiaital-fogyasztását? Mit szólnak a gyártók

(#22828) takacsbotond válasza ToBeY (#22827) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ezt most nem teljesen értem...az energiaital nem +18-as?! :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22829) ToBeY válasza takacsbotond (#22828) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jah papíron az.De hány kiskölyköt láttál edrinkkel a kézben most őszintén?

[ Szerkesztve ]

(#22830) Bulitt válasza takacsbotond (#22828) üzenetére


Bulitt
őstag

Ahogy ToBey írta papíron így van. De mivel nem jár büntetéssel, mint például a dohányárú értékesítése, különösebben senkit nem érdekel. Az már csak másodlagos kérdés, hogy ettől függetlenül a szülők meg vehetik mind a kettőt a gyereknek ha akarják

(#22831) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#22830) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Papíron sem. Az csak ajánlás, nem tiltott.

Én lehet fasznak tekinteni, de én tiltanám nagyon fiatal korban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22832) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#22831) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is simán tiltanám 14év alatt,de ezt már többször megénekeltem itt a topicban.

(#22833) rsanyi18 válasza takacsbotond (#22826) üzenetére


rsanyi18
tag

"Régen volt..."
Sajnos régen. Amikor még volt, akkor a siós szívószálas kisdobozos üdítőket nyomtam, meg a kubu-t. :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22834) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#22833) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én már a Kubu helyett is Bombát meg Lidl-ös "tigrisest" (az a Mixxed elődje vagy már az is Mixxed nem tudom) toltam. Lehet ezért a "függőség".

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22835) dragonfx válasza ToBeY (#22827) üzenetére


dragonfx
veterán

ez hulyeseg 80mg koffeinbe nem hált meg bele senki.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22836) VegyesTamás válasza dragonfx (#22835) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nem hal bele, de nem használ a fejlődő szervezetnek :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22837) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Na jó...én ezt marha nagy baromságnak tartom!Nem elég, hogy megadóztatták?!Egyébként sem érnének el vele semmit...Én már (szerencsére) elmúltam 14, de akkor is...Az, meg, hogy ezt pont ti mondjátok kicsit irónikus...
XD A felnőtteknek is ugyan olyan ártalmas mint a gyerekeknek!!A gyerekeket ezzel nem fogják megakadályozni abban, hogy energiaitalhoz jussanak, azt meg gondolom ti sem szeretnétek, hogy bevezessék a "Nemzeti energiaitalbolt"okat.
. :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22838) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#22834) üzenetére


rsanyi18
tag

Lehet.:)

Amúgy vééééééééééégre találtam kólás hell-t. Kicsit bedobtam a fagyasztóba, hadd hűljön le. Kíváncsi vagyok, mert még a boltos gyerek is azt mondta, hogy ma ahogy megkapták, ő ivott egyet, és még neki se ízlett, pedig ő is nagy energiaitalos. Délután majd megtudom hogy mi az igazság. :DD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22839) takacsbotond válasza rsanyi18 (#22838) üzenetére


takacsbotond
őstag

Pedig nem olyan rossz, olyan cocacolás íze van.Én alapból nem vagyok annyira oda a kóláért, de egyszer azért megkóstoltam, és nem bántam meg. :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22840) DJ. Ru$y válasza takacsbotond (#22837) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hányszor írjam le, hogy toxikológus szerint (Zacher Gábor) nem ártalmas 1 doboz (0.5 l) energiaital a felnőtt szervezet számára. Azért azt megnézném, hogy az a 0.5 l energiaital mit művel egy gyerekkel.

Van aki csak fogyasztja az energiaitalt és van aki utána is néz és olvassa a vele kapcsolatos cikkeket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22841) takacsbotond válasza DJ. Ru$y (#22840) üzenetére


takacsbotond
őstag

Tehát akkor azt mondod, hogy ha valaki 17 éves, akkor ártalmas neki, de ha betölri a 18-at egyből nem lesz neki ártalmas, hanem még használ is? ;] Ez azért nem így van.Nem kéne mindent elhinned!Ha néha-néha iszok egy 0,5-ös edrinket, nyilván nem lesz semmi baja, de hafolyamatosan, minden nap megiszik annyit az kicsit hamarabb fog felfordulni.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22842) DJ. Ru$y válasza takacsbotond (#22841) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyerek -14, fiatalkorú 14-18, felnőtt 18+

Hogy tisztában legyél a fogalmakkal. Kötekedés és belekötés helyett. Az meg had legyen az én dolgom, hogy mit hiszek el általában csak az igazat, és "talán" attól aki ért hozzá.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22843) takacsbotond válasza DJ. Ru$y (#22842) üzenetére


takacsbotond
őstag

Jó, jó, ezt értem, de melyik energiaital márka is szponzorálta Zachert?? ;]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22844) Bulitt válasza takacsbotond (#22843) üzenetére


Bulitt
őstag

Gondolom hallottad már azt a fogalmat, hogy nincs rossz reklám ;)

(#22845) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy ha még semmi káros anyag nem is lenne benne, és nem lenne az egészségre ártalmas, akkor is erősen addiktív hatású készítmény. Szóval ha a -14 gyerek rászokik, és napi 1-et megiszik, utána abból lesz a napi kettő, meg a stb, aztán már észre sem veszi mennyire elszalad a ló, és próbáljon meg nélküle 16 évesen 2év végig edrinkezett év után nem venni többet...:) :U

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22846) ToBeY válasza VegyesTamás (#22836) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bocsi dragonfx akartam címezni csak mellé ment.

Ezzel vitatkoznék mert volt srác (talán ausztrál) megivott egy red bull-t és meghalt mivel rejtett szívproblémái voltak amiről nem tudott ő sem.

[ Szerkesztve ]

(#22847) takacsbotond válasza ToBeY (#22846) üzenetére


takacsbotond
őstag

Nem akarok bunkó lenni, de anélkül is meghalt volna akkor
valszeg, és az energiaital csak az utolsó löket volt, ami hozzá segítettek (értsd: ugyan úgy meghalt volna, ha valami nagyon zsírosat zabál, megterhelő fizikai munkát/sportot végez, vagy alkoholt iszik...stb...)... :/

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22848) ToBeY válasza takacsbotond (#22847) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lehet,hogy ha érte volna valami fizikai megterhelés rosszul lett volna,de talán nem hal meg.Mert lepihent volna és megnyugodott volna a szervezete.De ebbe ne menjünk bele mert nem emlékszem már a konkrét story-ra és orvos sem vagyok,csak említettem hogy ilyen is van...

(#22849) rsanyi18


rsanyi18
tag

Na, szóval... kibontottam a Hell Kólát, és hát azért szerintem a Coca Colához nem hasonlít. Hasonlít rá az íze, de azért nekem olyan, mintha 70%kóla lenne és 30%víz. Nem rossz, de nem fogok ilyet venni, mert ezért az árért veszek egy 0.33-as coca colát. De a doboza ki*bszottul szép. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22850) dragonfx válasza ToBeY (#22846) üzenetére


dragonfx
veterán

Jő ne ilyeneket ragadjunk már ki....
Nem veszélyes ertelemszeruen 5 éves gyerek ne igya de 12 évesnek nem lesz baja...a kola is art annyit

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.