Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) Zsírkrétamen válasza #90933760 (#22749) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Ja, hogy azért....:) Na akkor gyorsan veszek belőle holnap ;]

TomCat333: Nem, nem jártam ott ?! :F Miért is lettem volna ott?? Ha arra gondolsz, amit írtam, az Dorogon volt, egy kis boltba. Az arra volt válasz, hogy írtad, hogy nincs-e a közelben valami jó bolt, lehetőleg ne Pest fele. Hát van ;)

[ Szerkesztve ]

(#22752) VegyesTamás válasza Zsírkrétamen (#22751) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ja hogy Dorogon van ilyen? Mert, hogy kerestem a fent említett boltot de nem találtam csak a Dunaújvárosit :D

Hol merre található ez a kincsesbánya dorogon? :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22753) Zsírkrétamen válasza VegyesTamás (#22752) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Aha :) Itt van, bár az utcaképet ne nézd, mert az teljesen mást mutat :F

(#22754) VegyesTamás válasza Zsírkrétamen (#22753) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

így már odatalálok :) köszi! :) nem tudod meddig vannak nyitva ? :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22755) Zsírkrétamen válasza VegyesTamás (#22754) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Hát nem igazán....6-7-ig talán :( Ha holnap reggelig vársz, akkor 7 fele megmondom :K

(#22756) VegyesTamás válasza Zsírkrétamen (#22755) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

várok én nyugalomban :D köszi :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22757) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#22738) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi. Én is most bukkantam rá a Váci úti tecsóban. Pont az utcsót hoztam el, viszont ott 259 volt. Reggel iszom meg, kíváncsi vagyok :D

All→M8

(#22758) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#22757) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Na majd akkor te is firkantsd a véleményed.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22759) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#22758) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na most gurult le, és basszus ez jó! Van benne rendesen szénsav, nincs műanyag mellékíze, úgyhogy mostantól ha lehet, ilyet veszek. Ez bejött. :)

All→M8

(#22760) #90933760


#90933760
törölt tag

Azt hiszem ráveszem magam valami egészen elvetemültre, kipróbálom a cukormentes löttyöket. :DDD Bár marha nagy választék nincs, van Hell Zero meg Coca Zero. És egyiket se nagyon szeretem alapból, nemhogy cukormentesen. Nektek jó, mert nagyobb boltba van választék, a málnás Oxxo se lehet rossz pl. Na mindegy körbenézek majd hogy mi lehet még. Esetleg hozatok AZ-t bár kicsit tartok attól is.
Az a helyzet hogy melegbe jól esik a hideg lötty minden nap viszont most már azért sok lesz a cukorból széjjelhízik a valagam.

(#22761) ToBeY válasza #90933760 (#22760) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A málnás oxxo szerintem nagyon jó (a kékszőlős is) és szerintem AZ se lehet rossz,a hell zero is egész iható.

[ Szerkesztve ]

(#22762) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#22760) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hellnek van sima cukormentese és van a Zero ezek elvileg külön vannak egymástól és a Zero miatt nem szűnt meg a másik. Elvileg az Adrenalinnak is van, sárga dobozos. Wattnak a fehér. Redbull esetleg bár annak az ára... Nem tudom mit tudsz beszerezni, csak így dobtam párat, hogy mit érdemes keresni ilyen téren.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22763) rsanyi18 válasza #90933760 (#22760) üzenetére


rsanyi18
tag

Hamarabb megfogod szokni a cukormentes emergiaitalokat, mint hogy azt, hogy inkább nem iszol. :D Most jönnek egy ideig a cukormemtesek, utána már annyira el fog menni a kedved a sok édesìtôszertôl hogy átálsz a tutti-fruttis rágóra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22764) rsanyi18


rsanyi18
tag

Több hónap után most ittam újra dragster energiaitalt, és meg kell hogy mondjam kellemesen csalódtam benne!:) Ma hozta muterom boltból, (vagy penny vagy lidl) és még úgy is finom, hogy nincs behûtve. Szerintem még csak 100ft se volt. Nálam 10/10!:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22765) Bjørgersson válasza rsanyi18 (#22764) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legutóbb pár éve ittam, akkor majdnem cukorbeteg lettem tőle. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22766) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#22765) üzenetére


rsanyi18
tag

Hát igen.:D Egy dobozban kb 30g cukor van. De én szereten ezt az édeskés ízt :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22767) ToBeY válasza rsanyi18 (#22764) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez nagyon az alja.Egyszer ittam,nagy nehezen letoltam,de elég is volt. :K

(#22768) rsanyi18 válasza ToBeY (#22767) üzenetére


rsanyi18
tag

Én is így vagyok a sparos, tescos és társaival, de nemtudom hogy ebbe mi volt ami miatt finomnak éreztem...:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22769) Yayoh válasza rsanyi18 (#22764) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Olcsóbb energiaitalok közt szerintem a legjobb . Pennybe lehet kapni amúgy , és elég sokszor 70ft-ra le akciózzák , akkor szoktam venni egy kartonnal :D

[ Szerkesztve ]

(#22770) ToBeY válasza Yayoh (#22769) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az X-act tényleg még iható kategória az olcsóbbak közül.

(#22771) rsanyi18 válasza Yayoh (#22769) üzenetére


rsanyi18
tag

Szerintem mostmár én is sûrûbben veszek ilyet. :D

ToBeY: Az X-act tényleg finom, azt is sokszor szoktam inni.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22772) Zsírkrétamen válasza VegyesTamás (#22756) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

6-ig van nyitva :(

(#22773) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#22762) üzenetére


#90933760
törölt tag

A régi/sima cukormentesek nagyon rosszak. Azokba azt hiszem csak aszpartám van, soha semmi ilyet nem tudtam meginni. A Hell Zero meg a Coca Zero meg az AZ is pont ettől más hogy abba nem aszpartám van hanem más, nem tudom nem foglalkoztam eddig kifejezetten a cukormentesekkel. Elvileg ezeken nem érezni azt a húgylé ízt, vagy csak nem annyira. Nem tudom de majd most kiderül mert Hell Zero az tutira van, azt tudok venni megkóstolni.

[ Szerkesztve ]

(#22774) #90933760


#90933760
törölt tag

Volt Light meg Zero Coca is vettem mindkettőből. A Zero ihatóbb egy fokkal. De ezen is eléggé érezni. Volt Pepsi Light is de azt már nem vettem inkább, jobb is.

A Hell Zero viszont meglepett, mert érezni rajta az utóízében kicsit de nem vészes. Teljesen iható.
De ettől még nem fogok rákattanni ezekre mert nem valami okés, maradok a sima cukros löttyeimnél. Inkább kevesebbet iszok belőlük.
Mindenesetre durva így végignézni az asztalon hogy hopp megittam ennyi löttyöt és nulla cukrot vittem be. Furcsa érzés. :DDD Hiányzik egy 120g cukor, mert kb ennyi lenne bennük.

[ Szerkesztve ]

(#22775) ToBeY válasza #90933760 (#22774) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha ízlet a hell zero (szerintem kicsit vízizű) feltétlen próbáld ki az oxxo málnás cukormentes edrinkjét!

(#22776) #90933760 válasza ToBeY (#22775) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azt nem nagyon figyeltem hogy vízízű-e, meg nem is emlékszem már az alap ízére rég ittam, arra figyeltem hogy mennyire rántja össze a pofámat a cukormentes íz. És a Hellnél szinte semmi probléma nem volt.
Oxxo itt nincs, úgyhogy azt majd csak akkor tudok venni ha olyan helyen járok és nem mostanában fogok.

[ Szerkesztve ]

(#22777) rsanyi18


rsanyi18
tag

Ma voltam egy városi " kincskeresô túrán" kólás hell-t kerestem, de sehol nem lehetett kapni.:( Bent voltam vagy 5dohányboltban, és vagy 10boltban, meg egy italdiszkontban, de sehol semmi. Viszont legalább találtam Hell New Generation-t. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22778) Jarod1


Jarod1
addikt

hohó most néztem a Lidl s ujságot az X act ból ki jön 3 új verzió..csütörtöktől.

(#22779) takacsbotond válasza Jarod1 (#22778) üzenetére


takacsbotond
őstag

1. Már írtam én is meg mások is, nem ártana kicsit visszaolvasni,
2. Az még mindig MIXXED UP és nem XACT!
De ha már itt tartunk...nem tom tudjátok-e, hogy taurinos lesz?Én már totál be vagyok zsongva tőle, már iszonyatosan várom.A közeli Lidleben napi 10x megígértetem, hogy ide hozzanak elsőnek... xD

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22780) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Edrinkestársak :)

először is köszi a boltot Zsirkrétamen megtaláltam, a honi volt az :D Vettem 3 féle számomra új energiást.

Először, egy sárga Rockstart with Taurin :) hát ízre nem volt rossz, de sok újat nem mutatott mert nekem egy az egybe fanta íze volt.

Másodszor egy málnás oxxo-t. Elsőre nekem túl íztelen volt, az utóízben viszont már éreztem a málnát, de csak egy kicsit. Semmi edrink feelingje nem volt, és nem hiszem, hogy nagy kedvenc lesz, de azért finom. :D

Harmadszor mentás,bodzás (ha jól emlékszem, biztosra a menta maradt meg) oxxo-t hűtőből. NA ez fenomenális volt, nagyon ízlett, ez viszont az új kedvencem lett. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22781) Bulitt válasza takacsbotond (#22779) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem mintha túl sok beleszólásod lenne az üzletvezetésbe :))

(#22782) dragonfx válasza rsanyi18 (#22777) üzenetére


dragonfx
veterán

Kinaiaknal szinte mindenhol van.
Én meg piros oxxo.t nem találok...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22783) Zsírkrétamen válasza VegyesTamás (#22780) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Szívesen ;)
Málnás oxxo-t?? Biztos ez? Mert tegnap délután én is bementem 1 adrenalinért, és 2 vaníliás kóláért.
De hogy nem láttam málnás oxxo-t az biztos. Merre fele volt? Hűtőben, vagy a polcon? Mennyi volt belőle?

(#22784) rsanyi18 válasza dragonfx (#22782) üzenetére


rsanyi18
tag

Nálunk az egész város telivan piros oxxo-val. :D Még a legkisebb 5négyzetméteres "marika néni kisboltjában" is lehet kapni. :DDD De kólás hell sehol. Meg pet palackos se. Lehet inkább oxxo-kat veszek, ugyse kóstoltam még ôket.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22785) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egyre jobban kezdem imádni az új 330ml-es HELLt. Hajnalban meló előtt legurult egy, úgy bepörgetett, még most is érzem. Ami a Hell-től manapság ritka nálam :D

All→M8

(#22786) solyom007 válasza takacsbotond (#22779) üzenetére


solyom007
csendes tag

Taurinos lesz + 30mg koffein :)

Hozzáadott vitaminokkal, taurinnal és 30 mg / 100 ml koffeinnel
Caipirinha / mojito / guavaízű

[ Szerkesztve ]

(#22787) rsanyi18 válasza solyom007 (#22786) üzenetére


rsanyi18
tag

Taurinos? Magyar? Lidl? El se tudom hinni! :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22788) ToBeY válasza rsanyi18 (#22787) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem is képtelenség,ha csak nem a német lidl-ből importálják.

(#22789) rsanyi18 válasza ToBeY (#22788) üzenetére


rsanyi18
tag

Majd holnap meglátjuk. De viszont ha nincs benne taurin, akkor a 200ft brutálisan magas ár érte, szerintem. Ha viszont van benne, akkor még talán néha-néha megéri venni belőle.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22790) vwpolopg válasza rsanyi18 (#22789) üzenetére


vwpolopg
őstag

vasárnaptól vannak nem holnaptól.

(#22791) rsanyi18 válasza vwpolopg (#22790) üzenetére


rsanyi18
tag

Bocsánat, én is csak most láttam hogy vasárnaptól van. Nem néztem a jobb felső sarokba az újságban.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22792) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#22789) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

0.33 200-ért, ha azt nézzük, hogy 180 a 0.33-as Hell, akkor max az ízesítés miatt éri meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22793) takacsbotond


takacsbotond
őstag

De ez 330-as, nem 250-es, úgy meg már azért taurinnal igencsak megérős, főleg, ha az íze is jó lesz... :D

Bullit: Azért próbálkozni tán csak szabad... ;] De ahogy az árúfeltőltőst ismerem...hááát...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22794) rsanyi18


rsanyi18
tag

Basszus, tényleg 0.33-as. Észre se vettem. Úgy látszik korán van még nekem. :P :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#22795) Papesz1990


Papesz1990
csendes tag

A kisvárosomba is elért a Watt Apple&Pear, és mivel én am is szeretem az ízesitett edrinkeket, nekem az íze nagyon bejött, a nyári forróságba, jól behűtve többször ezt fogom választani sziesztázásnál :)

"Aki csak tanulással tudja elvégezni az egyetemet, az megélni is csak munkából tud majd."

(#22796) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!

Van még köztünk olyan, aki szokott átjárni (esetleg rendszeresen) Szlovákiába energiaitalért és egyéb dolgokért, de vásárlás céljából?

Papesz1990
Az csak nekem sima alma, körtét egyáltalán nem érezem benne.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22797) VegyesTamás válasza Zsírkrétamen (#22783) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

a polcon volt a málnás, és elég sok volt belőle. :) kólásat ma láttam egy coopba, de 200 ft-ot nem adok érte, pláne nem a visszajelzések alapján :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#22798) Laraxior


Laraxior
titán

Kanaanba csoppentem. 27-én jön a többi fajta :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22799) Zsírkrétamen válasza VegyesTamás (#22797) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

És mikor mentél? Mert már csak azért is, bementem ma is, most 1 órája, de most sem volt. Bizti, hogy az? :F

(#22800) szekra válasza Laraxior (#22798) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nekem a zöld jobban bejön. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.