Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 19:21:40

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#946) Benny21


Benny21
csendes tag

Ma Global verziót ismét frissítettem kínai fw-re (1.0.227) ;) . Csak nem hagyott nyugodni a gyenge jelerősség... Ebben már korábban taglalt funkciók is elérhetőek valóban. A jelerősség fantasztikus! Megszűnt a jeltovábbító használata. Mobil app viszont még mindíg használhatatlan. Okulva korábbiakból módosított appot kerestem és igen van ilyen eda-studio.ru oldalon eléri akit érdekel. Orosz nyelvű!!! De nem bánom mert itt látom a routert (Figyelem nem az összes funkció elérhető!!! A lényegesek viszont igen.). Ajánlom még a módosított yeelight appot az oldalról akinek Xiaomi Mi Smart LED Bulb Essential (White and Color) okosizzja van és fontos a LAN vezérlés, ezzel bekapcsolható ;) . Már csak egy apró dolog hiányzik, az összes led kikapcsolása beállítás. Pár napig figyelem, tesztelem a verziót és írok még. Kültéri eszközök naplóit fokozottan figyelem majd volt e jelvesztés. Egyébként port forwarding is működik. Ha kellenek képek mérésekről csinálok (Írjátok meg a távolságokat). De 25m és 4 fal után is 78dbm a jel erősség letöltési sebesség szerény persze, de stabil. Ja és egy csattanó....Német szerveren van a router alappól semmit nem állítottam! Mondjuk az orosz app nem néz régiókat azt kiherélték belőle :D .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.