Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#5701) Mister_X válasza oriic (#5698) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Basszus, én is megkönnyeztem :O Valóban zseniális. Más szavakat erre nem találok, nagyszerű az egész, a megvalósítás, a stílus, a történet... Állva tapsoltam volna én is, büszkék lehetünk rájuk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5702) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Néztem néhány képet erről a playit-ről (direkt kisbetű)...jesszusom...az átlag életkor volt vagy 16... :DDD , tavaly kint voltam,akkor bőven elég volt és sokkoló egy időre , ez most is bebizonyosodott..max az occsó játékok miatt érte meg kimenni...kb olyan mint a fővárosi nagycirkusz :D

(#5703) Mister_X válasza WhiteWalker (#5702) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rossz képet néztél. :N Főleg a hostessek voltak nagyon csinosak, párral el is dumáltam (sztori egy) meg egy leginkább angolul tudó, albán egyetemista lánnyal is.

A hostessek csinosak voltak, sőt, nagyon csinosak! Simán el lehetett velük dumálni, nem csak a játékokról (volt akinél nem is beszélgettem ilyesmiről). Aztán szakadtam egyszer a röhögéstől. Ugye volt zombi szépségverseny is. Az egyik Nortonos hostesshez oda is ment egy zombi és megkérdezte: "Mondd csak, ettől is megvéd ez a vírusírtó?" és ekkor rávetette magát és torkonharapta, de úgy, hogy nyoma maradt :C Szerencséjére a hostess is vette a lapot és a zombi megúszta sérülések nélkül az incidenst :DDD

GameStarnál is tök jó fejek voltak a szetkesztők és a szerkesztőcsajok is. Kedves voltak és nyomtak 16 matricát a tombolalapon mind a 16 helyére és ezzel nyertem a PS3-as TWD: Survival Instictet (ami egyelőre elég vegyes, lehet nem olyan rossz, mint ahogy leértékelték). Aztán jutott a füles, hogy a matricák elfogytak, mostantól ikszelnek. Egyik GSO-s ismerősöm hozott tizen akárhány kuponlapot és elkezdte beikszelni. Előbújt bennem is a kisördög, elkértem egyet. Én vegyesen használtam ikszeket, áthúzásokat, random aláírásokat és az utolsó rublikába beírtam, hogy I<3GS (<3 egy szabvány szív volt, de most telefonról nem fogom kikeresni a normálisat). Haver bedobta mindegyiket, aztán vagy fél óra múlva tombolahúzás, HP ki is húzta: "A nyertes pedig... ó, ájlávgémsztár, milyen kedves. 0000000!" (a nullák helyén más számok voltak) Ez egy Black Ops II-t jelentett számomra, szintén PS3-ra :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5704) Prof01 válasza Mister_X (#5703) üzenetére


Prof01
veterán

Grat a játékokhoz!
Kár, hogy messze lakok BP-től, pedig elmentem volna én is.

A TWD: Survival Instict-tel meg lehet nem játszottál eleget. Szerintem szörnyű lett. Meggyalázása a TWD névnek. Pedig a Telltale Games féle milyen jól sikerült... :U
Egyébként lett volna ebben is potenciál, de még mennyi! Csak össze lett gyorsan dobva. Ez a legrosszabb az egészben. :(

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5705) Mister_X


Mister_X
nagyúr

kopipészt:

TWD Survival Instict:
Direkt a Black Ops 2 előtt próbáltam ki. Lemez be, első pofára esés: telepít. Hogyazanyád. Hallottam, hogy eléggé lehúzták, de hogy még adatokkal is terheli a gépem? Hmph... Mindegy, túléljük. Öt perc alatt végzett, jött a menü meg minden, szokásos. Aztán elindítottam a játékot. Picitbsokst tölt, de utána... Mother of God... A szemem kiesett. Basszus, a szutyok FX5500-am szebb képet adott low-res Battlefield 2 alatt. Ótvar. Gané. Megolvadt fa. Pixelek. Se AA, se fHD, ez még el is menne, ha nem szaggatna, hogy a reaper rúgja meg! Direkt Black Ops II előtt tettem be, mert az 60FPS, de itt viszont a 30 sincs stabilan. Sztori: elég megindító, pláne a Telltale részek után. First Person végignézzük, ahogy a zombik rágják a beleinket, aztán felnőtt kisfiunk nem bír minket megszabadítani szenvedésünktől, inkább a haverja repít golyót a fejünkbe egy "Sorry" keretében. Az első két percet olvashatták. A játékmenet ezután nem rossz, végigkéseljük magunkat pár zombin, mire találunk egy vadázpuskát, kemény nyolc lőszerrel. Ez el is fogyott, második pályára jól jött volna, ott csak egy retkes csőkulcsot találtam, ami három fejre mért ütéssel terít le egy walkert. Komolyan: meglököm R1-gyel*, hogy álljon fel a tápláléka mellől, mert másképp nem érem a fejét. Feláll, megfordul, durr. Visszafordítja vicsorgó fejét, durr. Megint, "ne morogjál, getzi!", durr. Spriccel a falra az alvadt vér. Ez addig vicces, amíg egyedül vannak, mert kettő simán ki tud végezni, mert lehet a két fej öt centire, csak az egyiket fogja eltalálni és azt is csak akkor, ha pontosan a célkereszt közepén van. Kedden majd még jászok vele, mert egy kis túlélő horror feelingje van és pár megoldás nem rossz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5706) Prof01 válasza Mister_X (#5705) üzenetére


Prof01
veterán

PS3-on mit kell telepíteni? Csak egy részét másolja fel? (nem ismerem a PS-t, azért kérdem)
X360-on nem tapasztaltam semmiféle szaggatást, bár tény, hogy nincs 60 FPS, ami most nem a durva grafika miatt nincs meg, hanem az optimalizálásra is elspórolt idő miatt. :(

Gondolom a TV sorozatot nem nézed, mert az a "kisfiunk" az egyik főszereplő benne, Daryl. A játékban őt irányítva harcolunk végig, ugye. :D

Ajánlom Angry Joe tesztjét is egyébként, nagyon bírom a videóit, őszinték, részletesek és legfőképp poénosak! :DD

btw: Gamepod teszt nem lesz? Nevetni akarok!! :DDD Vagy sírni?! :O

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5707) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!
El tudnátok nekem röviden magyarázni, hogy ez a playit miről szól és mi van ott?
Annyit láttam már, hogy Mister X írt egy kis "cikket" hogy mivis történt, de mást nem igen tudok róla :)

Androidos Outlookból küldve

(#5708) MasterMark válasza Algotis (#5707) üzenetére


MasterMark
titán

Az van, hogy sok 10 éves egész nap játszik a kiállított gépeken... :D

Switch Tax

(#5709) Mister_X válasza Prof01 (#5706) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vannak játékok, amik felraknak ezt-azt a vinyóra, általában 1-2GB méretben, így gyorsítva meg a betöltést - itt ugye erről szó sincs. Pár játék még az egész lemezt is engedi felnyomni, de ez nem jellemző.

Hát nem nézem, azt sem tudom, hogy van-e magyar adókon, de a tisztán látás kedvéért meg fogom nézni.

Teszt lesz, de még a Sly Cooperem is péntek óta vár a megjelenésre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5710) oriic válasza Algotis (#5707) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magyar E3 light. :DDD

De most komolyan. Cégek viszik ki a termékeiket promózni, meg vannak kinnt gépek amiken ki lehet próbálni ( nem egész nap ott ülni mint sok lúzer csinálja) a legújabb sikerjátékokat. Olcsón lehet játékokhoz hozzájutni. Néhanapján drága vagy akár moddolt PC-k laptopok is vannak kinnt. Mostanában egyben szokott lenni valamelyik anime összejövetellel is, tavalyinál pl engem zavart a sok cosplayer. (úgy mondom hogy animéket is szeretem nagyon, csak nem kellene a két témát összeereszteni.
Aztán szoktak lenni versenyek, nyereményjátékok stb.

Egyszer kétszer jó dolog elmenni, de én úgy vagyok vele, hogy a Budapest Game Show megszűnése óta romlik a színvonal. Tavaly fordult elő pl hogy egy játékot nagyon ki akartam próbálni egy kioskon, de a gyerek már 40 perce ott volt. Mikor szóltam neki elküldött az anyámba, aztán hívta a faterját, hogy nem hagyom játszani. Ő meg persze még velem bunkózott. Más kioskoknál ugyanez...

Live-Die-Respawn

(#5711) thEndeR


thEndeR
tag

Megvan az uj simcity kod. Remelem ez mar jo lesz... De jo hogy csak 4kor erek haza....

(#5712) Mister_X válasza oriic (#5710) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Volt az a méregdrága ASUS ROG PC is, igazat megvallva nem voltam elájulva tőle... lehet a monitor volt nagy, de pixeles volt fullHD-n 8xMMAA-val a Crysis 3 és hát nem is voltam elhasalva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5713) MasterMark


MasterMark
titán

Oric te ugye a postán dolgozol? Ott mit? Lenne egy kérdésem, ha szabad. :)

Switch Tax

(#5714) Buster17 válasza MasterMark (#5713) üzenetére


Buster17
addikt

aszem' bisztiboy :DDD

(#5715) thEndeR


thEndeR
tag

Végre jó a Simcity kód...

(#5716) Algotis válasza thEndeR (#5715) üzenetére


Algotis
addikt

:DDD
Na akkor bosszankodhatsz majd még egy picit :D

Androidos Outlookból küldve

(#5717) thEndeR válasza Algotis (#5716) üzenetére


thEndeR
tag

Benne van a pakliban. Nagyon könnyen feltudom magam húzni, akármilyen hülyeségen. :DDD

(#5718) oriic válasza MasterMark (#5713) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem egészen, de kérdezz. :D

Live-Die-Respawn

(#5719) WhiteWalker válasza Mister_X (#5703) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem a jányokkal van gond,Ők szemre valóak....hanem ami az egészet körbeveszi....lsd lejjebb Ori példáját...ráadásul a sok 16 éves kocka pózol a csinibabákkal , majd viszik haza a haveroknak,büszkén dicsekedve,hogy "ezt figyeld milyen csajjal voltam" :DDD :DDD , szánalom... :U

[ Szerkesztve ]

(#5720) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#5719) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A 16 jó lesz 12-nek is. :DDD Amit eddig hallottam a rendezvényről, az alapján erősen szégyen... mind a közönség, mind szervezés szintjén.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5721) MasterMark válasza tDr1v3r (#5720) üzenetére


MasterMark
titán

Ezért mondtam, hogy korhatáros legyen.

oric: Eddig könyvelt küldeménynél nem raktak rá béllyeget, most meg igen, és szerintem sokat is fizettem érte. Most akkor hogy van ez?
Amúgy bárki tudja mondhatja. :)

Switch Tax

(#5722) Prof01 válasza Mister_X (#5709) üzenetére


Prof01
veterán

Magyaron ne is keresd, mert nincs. Angolul, magyar felirattal tudod nézni. Most lett vége a 3. évadnak. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5723) oriic válasza MasterMark (#5721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ez passz, én nem ilyen témában dolgozom. :(

Live-Die-Respawn

(#5724) Mister_X válasza Prof01 (#5722) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Linkplzthx :))

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5725) oriic válasza Mister_X (#5724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kiemelt rangú embertől warez linket kérni. Cöcöcöcö... ;]

Live-Die-Respawn

(#5726) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mekkora már? :DDD

Live-Die-Respawn

(#5727) Prof01 válasza Mister_X (#5724) üzenetére


Prof01
veterán

ment pü! ;]

Már az intro-ja is nagyon jó, fülbemászó! [link] :)

Oric: :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5728) MasterMark válasza Prof01 (#5727) üzenetére


MasterMark
titán

Fülbemászó? :F A zeneisége konvergál a nullához. :DDD

(#5726) orichalcos: Idontgetit.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#5729) oriic válasza MasterMark (#5728) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bioshock Infinite című játékban a csaj a társad és ha kérsz tőle ad neked sót, felszedi pénzt meg töltényeket.

(#5730) MasterMark

Dehogy, ez a poén, hogy így dobja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5730) MasterMark válasza oriic (#5729) üzenetére


MasterMark
titán

Az lejött, hogy Bioshock, de a játékban is így odadobja?

Switch Tax

(#5731) Prof01


Prof01
veterán

GS Hype - A költészet napja 2013.04.11.

Ezt láttátok? Xbox-os rész a legjobb! :DDD

MasterMark: Nekem tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5732) MasterMark válasza Prof01 (#5731) üzenetére


MasterMark
titán

Mekkora már ez a rögzítési mód. :D

Switch Tax

(#5733) Mister_X


Mister_X
nagyúr

This message is sent from my Nokia 620, using Internet Expoler.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5734) MasterMark válasza Mister_X (#5733) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#5735) Prof01


Prof01
veterán

Ez de beteg! [link] :DDD :DD

Mister_X: :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5736) oriic válasza Mister_X (#5733) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

IE? Ejnye... Use Chrome!!

Live-Die-Respawn

(#5737) MasterMark válasza oriic (#5736) üzenetére


MasterMark
titán

A WP-s IE-nek köze nincs a desktop IE-hez. :)

Switch Tax

(#5738) oriic válasza MasterMark (#5737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezt jó tudni. :)

(#5739) Mister_X

Mióta is van PC-d? Két napja? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5739) Mister_X válasza MasterMark (#5737) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondjuk elég érdekesen tördeli a szöveget, az itteni sörök akkorák, mint egyharmad avatar :DDD Amúgy én PC-n is IE-t használok, keressem fel a dokimat megint?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5740) MasterMark válasza oriic (#5738) üzenetére


MasterMark
titán

Eladod a boxod vagy mi? :Y

Switch Tax

(#5741) oriic válasza MasterMark (#5740) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felmerült sajnos mint opció, de próbálunk összehozni valamit. :(

Live-Die-Respawn

(#5742) Mister_X válasza oriic (#5738) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Közös még van, ott a Chrome be lett szennyezve nyomorult fészbúkos bővítményekkel, úgyhogy maradok a májkrosztoft sajátjánál. Az én PC-mre nyáron majd Win8 fog menni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5743) Algotis válasza Mister_X (#5742) üzenetére


Algotis
addikt

Enyémre is, állítólag jó gyors és gyorsan bootol! :)

Androidos Outlookból küldve

(#5744) MasterMark


MasterMark
titán

Nekem meg eredeti kéne Win 8-ból, hogy normálisan összekapcsolhassam a Live profilommal. Addig marad a Win7.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#5745) oriic válasza Mister_X (#5742) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tök felesleges szerintem.

Mark:

Szerezz eredeti win7-et és asszem 8-10k az upgrade win 8-ra.

(#5747) tDr1v3r

Le vagyok maradva akkor köszi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5746) Algotis válasza oriic (#5745) üzenetére


Algotis
addikt

Hihi hihi :)
I am a pirate :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#5747) tDr1v3r válasza oriic (#5745) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Már drágább...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5748) MasterMark válasza oriic (#5745) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy-hogy felesleges? A SmartGlass jó dolog, meg a Live profillal való bejelentkezés, és az acsis játékok. :)

Mondjuk nem ma lesz hogy megveszem. [link] Majd ha már dolgozom talán.

Amúgy ahogy elnézem a Win 7 Home Premium is ugyanennyibe kerül. De miért feltételezed, hogy nem eredeti a mostani. :DDD

Switch Tax

(#5749) Prof01 válasza oriic (#5745) üzenetére


Prof01
veterán

Elég az is, ha szerez valakitől egy régi XP matricát. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5750) oriic válasza Prof01 (#5749) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xp-ről upgrade?? :Y

Más:

Kinyírták neogaf-ot? :( Híreket akarok, erre meg a legnépszerűbb fórum nem elérhető. :(

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.