Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#49801) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Marokkó nem szarozott, már kettővel mennek, úgyhogy ki merem jelenteni, hogy Horvátország vagy Belgium pápá.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49802) homerhamm válasza ρσгτσ (#49796) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, szóval PS5-öt még nehezebb levenni mint XSX-et? Mondjuk most nézem a KV oldalát, ott van Ragnörös bundli. Amúgy régen is voltak Xboxos bundlik, csak akkor még más világot éltünk.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49803) ρσгτσ válasza Guitar14 (#49800) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah, nincs köze hozzá a gyereknek. Nem nagyon köt le a konzolozás vagy maga a videójátékozás. Akkor sem igazán, ha valami jó.

Most is pihentetem magam következő hét szerdáig, de más dolgok járnak az agyamban.

Legutóbb rollert dizájnoltam szabadidőben. Bár nem volt túl nagy munka "megpirosazni". :D :D

De múltkor például vajat csináltam. Előtte tésztát.

Most azon gondolkoztam, hogy valahova be kellene csapódni egy jó disznóvágásra. Régen szerettem bontani, meg jó hurkát és kolbászt csináltam, de már évek óta nem láttam vért. :D Igen, vért, mert azt imádom disznóvágáskor, ha jól van elkészítve.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49804) ρσгτσ válasza homerhamm (#49802) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Persze, de ez az elmúlt két évet elnézve normálisnak mondható.

PS -nél nem csak azok a bundle verziók mennek. Hanem az is, amikor fizikai játékokkal lehet megvenni. Bár az tény, hogy most már vannak Magyarországon készletek. Pl. az említett Ragnarök vagy a Fifa digit bundle.

Persze itthon most annyira nem is népszerű ilyen infláció mellett 270 -ért konzolt venni 1 játékkal, de gondolom azért veszik így is. Főleg, hogy itt a karácsony, beindulnak az áruhitelezések is.

Szerk.:
Annyi előnye legalább van az áremelkedésnek, hogy nyernek +1 év garanciát a vásárlók. :D Mert magasabb ársávba került az eszköz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49805) homerhamm válasza ρσгτσ (#49804) üzenetére


homerhamm
addikt

Én meg azért is vettem most SX-et, és jövőre a Micronál is lesz áremelés. Kiváncsi leszek mennyivel, elérjük-e a PS árakat. Meg majd biztos lesznek Forzás/Starfieldes/Redfallos stb bundlik. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49806) ρσгτσ válasza homerhamm (#49805) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt majd meglátjuk, mert egyelőre ennek a pontos módját és arányát sem ismerjük. Plusz azon sem lepődnék meg, ha egy áremelés (vagy annak bejelentése) után visszatáncolnának.

Még ha azt is mondjuk, hogy nem egy platformos a Microsoft, jelentős szerepe lehet a konzolos piaci részesedésnek. A mostani veszteségekkel talál rést a pajzson. Azon a pajzson, amit a PS és a Nintendo teremtett. A Microsoft pedig az előző generációval hozzájárult ahhoz, hogy jó nehéz legyen áttörni.

Nem lenne rossz nekik az sem, ha tartana a mostani lendülete, mert Xbox 360 óta nem volt ilyen, és most már magasabb szintű szolgálatást is tudtak tenni a konzol mögé.

Nem vagyok biztos abban, hogy a hardver áremelés jót tenne nekik. Még úgy sem, hogy egyébként indokolt lenne. A szoftver (/előfizetés) az más téma.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49807) homerhamm válasza ρσгτσ (#49806) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát egy biztos, a Goat Simulator 3-ban is van Watch Dogs Legion. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49808) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Belgium kiesett. Lukaku kihagyott vagy 8 ziccert.

Marokkó csoportelső! :C

Horvátország az argentin, Marokkó a francia oldalra került.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49809) Bep válasza homerhamm (#49792) üzenetére


Bep
senior tag

Én félek az új FM-től. Nekem emiatt lett anno 360 után is Xbox-om.
Amit mutattak videót az egy az egyben nekem az FM7 volt. Semmi játékmenet beli újítátást nem láttam, hogy mondjuk megint ne az a játék legyen, hogy a mindig is mesterségesen csaló AI ellen megyünk 60 órán keresztül céltalanul, mint valami sandbox szerveren.
Ráadásul amiben még nagyobb nagy nulla volt a Forza, az a multiplayer. Ebben semmi érdemleges infó nincs, csak a nagy kuss.
Nem véletlen, szerintem nincs összesen két darab ember aki akár FM6 vagy FM7 streamelt volna.
Sajnos én egy összecsapott Forzára számítok, mint az FH5 esetében.

[ Szerkesztve ]

(#49810) hombre[EU] válasza Bep (#49809) üzenetére


hombre[EU]
veterán

amit eddig mondtak az alapján lesz benne újítás és a jó irányba mennek, Forza Motorsport to Feature Deeper, More Authentic Multiplayer Experience
egyébként szerintem 2023-ban egy forza motorsportnak tök felesleges a botok elleni singleplayer kampány. egy tartalommal teli (quick race-tōl a komplett hétvégésig) multi, jó matchmakinggel és skill rendszerrel simán elvinné a hátán és tovább életben maradna (lásd GTSport, pedig az "üresen" jelent meg).

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49811) Bep válasza hombre[EU] (#49810) üzenetére


Bep
senior tag

Hát igen ez kellene, amilyen a GT a túloldalon, csak az FM-nek ez teljesen új terep.
Ráadásul ez is erős kifejezés volt az eddigi részeknek: singleplayer kampány :)

Ezt olvastam, de ilyen nesze semmi fogd meg jól. Ráadásul a bemutató videóban is, meg itt a cikkben is olyanakokat írnak le, ami kb. minden más pályaversenyes autós játék alap eleme. Ezek max annak újdonságok akik még nem játszottak más autós játékkal, de ez nem is nekik szól, mert lényegében ez is egy réteg játék. Igazából mindegy, de megmosogtató volt, hogy elkezdték előadni a spanyol viaszt :D

Anno én is jelentkeztem béta teszt-re vagy hogy hívták. Minden kérdőívben mantráztam a multit nekik.

Próbálgattam anno FM7-ben a béta tesztelős szabályrendszert, de az egy vicc volt eddig.

[ Szerkesztve ]

(#49812) ρσгτσ válasza Bep (#49811) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk a GT -be sem ártana új tartalom. Leginkább új pályák, mert dög unalmas lesz attól, hogy néha adnak pár db autót.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49813) hombre[EU] válasza Bep (#49811) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azért attól jobbat :D nekem ez a 7es már nem is tetszett. inkább sport2 jött volna egy normális penalty rendszerrel, új gumi, idōjárás szimulációval és 120fpssel...vagy legalább 90 :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#49814) Bep válasza hombre[EU] (#49813) üzenetére


Bep
senior tag

Ne legyen igazam, de nekem sajnos az a megérzésem, hogy kapunk játékmenet szempontjából egy FM7 v2.0-t és az egészet eladják a sok autó, sok pálya kombóval újra :U

[ Szerkesztve ]

(#49815) Bep válasza ρσгτσ (#49812) üzenetére


Bep
senior tag

Ezek szerintem inkább másról szólnak (köridő, rivalizálás, fejlődés, stb.)
FM7 rengeteg kocsi, rengeteg pálya, de mellette dög unalom solo játékmenet (multi ugye nincs is szinte). Ráadásul fos AI rendszerben (bocs, drivatar...)
Lehet soloban is nyomni ilyen játékot, de ahhoz kell egy jóval normálisabb AI rendszer. Ott van az F1 pl. Korrekten lehet szezont nyomni, persze itt is van pár hiba, de versenyeken folyamat lehet kerék a kerék ellen menni kanyarokon keresztül. Vagy a PC2, ahol szabadedzésen finomítasz és közben az AI-k is ugyan úgy edzenek.

[ Szerkesztve ]

(#49816) ρσгτσ válasza Bep (#49815) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van egy-két pálya, ahol pénzt lehet gyűjteni új autók vásárlására. Na, abból kevés van, és amikor 327. alkalommal mész pont azon a pályán, akkor marha unalmas. Ezért baj.

Spa, La Mans, Tokyo. Ezekből jön lé.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49817) hombre[EU] válasza Bep (#49814) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát 4-5éve ülnek rajta, szerintem nem véletlenül. ha megelégedtek volna egy grafika update-tel akkor már konzol launch után kint van

(#49816) ρσгτσ ez azért baj,mert egy motorsport játéknak nem arra kellene ösztönözni a jàtékost,hogy grindoljon(a versenyzést annak érezze) a cashért,amibōl skineket vehet...hanem arra,hogy suzukában az S-ekben még találjon 5századot :D

Life, Uh, Finds A Way

(#49818) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#49817) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem nincs gondom vele, ha van farmolás is a játékban. Mert ha valaki például ezt csípi, akkor ebben is megtalálja a számítását. Csak ugye annyira gyorsan nem jön a lé, tehát erre rendesen rá kell állni.

Meg a technikai rész ott sem kevésbé fontos, mert jöhet a többi másodperces bünti egy hibáért.

Bár szerintem ez már marha unalmas egy idő után, de van aki élvezi. Szerintem ProEvoFan még mindig ezerrel nyomja őket, de néha még panaszkodik, hogy jöhetne még néhány ilyen pálya.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49819) Bep válasza ρσгτσ (#49816) üzenetére


Bep
senior tag

Akkor azt képzeld el, hogy én az FM7-t teljesen úgy toltam ki az összes versenyt, hogy long hosszúságon. Így 17-22p volt egy verseny (így ugye jóval több pénzt kaptam egy futam után, mert ugye helyezésen kívűl játékidőre is adja). Kivétel a mérföldes showcase eventeket, azok így is 3,5-4ó volt ugye.
Na most, a kocsiknak a jó része így se lett meg, nem hogy az összes, pedig így, nem pár tíz óra volt. Mennyit kellene még mennem, hogy az összes meglegyen?

#49817 hombre[EU]:
Legyen úgy.

[ Szerkesztve ]

(#49820) ρσгτσ válasza Bep (#49819) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem a verseny hosszáról beszéltem, hanem hogy ugyanazt a pályát, vagyis ungyanazt a versenyt nyomod több százszor.

Na meg ezek sem rövid futamok. ~30 és 60 perc.

Szerk.:
Tokyo -n például már 2-3 hiba miatt újraindíthatod a versenyt a büntetések miatt. Szóval baromi időigényes lett így a játék, és egyben elég unalmas is. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49821) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#49820) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Egyébként mint mondtam ezzel sincs gondom. Csak azzal, hogy összesen 3 ilyen gyűjtögetős verseny van, ahol jön valamennyire pénz. Lehetne ebből mondjuk 15, és teljesen más lenne a gyerek fekvése...de már 2x ennyi is sokat számítana.

Ez szerintem kicsit megöli a játékélményt, és baromi fanatikusnak, meg időmilliomosnak kell lenni ahhoz, hogy pénzt farmolj.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49822) csuvicsuva válasza Bep (#49819) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ezt az achit nem vállaltad be?

69 kör Spában. Én majdnem nekiugrottam, de amikor olvastam az RT leragasztást/gumival, egyéb trükkel való lenyomva tartását legkönnyebb nehézségen, akkor elment tőle a kedvem. Amúgy biztos izgalmas 3 óra lett volna.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49823) Bep válasza csuvicsuva (#49822) üzenetére


Bep
senior tag

Ezt nem sajna. Akartam, de rájöttem, hogy ezért az acsiért nem ölöm meg magam. Sebring 300 kinyírt egy életre. Le Mans 250 utána már csak felüdülés volt. Amúgy az endurance showcase eventnél nem drivatar van, hanem rendes AI érdekesen. Nekem nehéz szinten, zéró assist-al is játék volt, csak arra kellett figyelni, hogy ne nézzem be azt mikor kell boxba menni.
Amúgy nekem a körözésekkel semmi problémám különben. ACC-ben képes vagyok magamban órákat körözni, hogy finomítsam picit a beállítást, de az FM7-ben annyira nem élvezetes.

Akkor megcsináltam volna, ha lehetne ezrezni. De van egy olyan, hogy legyél multiban utolsóból első 24db autónál.
Nos szerintem az FM7 történetében nem volt egy olyan lobby, hogy lett volna egyszerre 24 induló autó.

[ Szerkesztve ]

(#49824) csuvicsuva válasza Bep (#49823) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Nos szerintem az FM7 történetében nem volt egy olyan lobby, hogy lett volna egyszerre 24 induló autó."

Én csak akkor kapcsolódtam be, amikor bekerült GP-be, de elhiszem. És akkor még be kéne jönnie annak, hogy indulj az utolsó helyről és nyerd is meg a versenyt. 23 ismerőst meg nem lehet összeverbuválni.

Ha jól rémlik, te sem kicsi, olcsó kormánnyal játszol, azzal jobban rávitt volna a lélek, bár F1-ben sem biztos, hogy be mernék vállalni egy teljes versenyt, pedig az időtartamra rövidebb.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49825) Bep válasza csuvicsuva (#49824) üzenetére


Bep
senior tag

Én kontrollerrel játszottam végig. Akkor még nem volt kormány. De amúgy egy sima TMX-m van csak. F1-ben én 50% versenyekkel nyomom a szezonokat. Az bőven elég.

Utoljára teljes versenyt PS1-n a Monaco GP 2-vel nyomtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49826) csuvicsuva válasza Bep (#49825) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az a baj, hogy már igazából az autós játékokat is meguntam kicsit. Mindegyik F1 le volt töltve EA Playből, aztán egyszer elindítom és két kör után megunom. :(((

Egyedül a Horizonok tudtak elkapni amióta megvettem a boxot, de aztán egy idő után azokat is inkább elengedem.

Közben zajlanak az események, Japán néhány perc alatt fordított Spanyolország ellen, bár a második gól előtt nagyon úgy tűnt, hogy kint volt a labda, de Var-ozták és megadták. Most lefújhatják, a németek nem fogják kitömni Costa Ricát, így mennek a levesbe. :C

Szerk: közben Costa Rica ki is egyenlített. Gyönyörű! Viszont ha nyernek, akkor a spanyolok is mennek haza.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49827) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#49826) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Viszont a Costa Rica kapufája már lassan szétesik. :D Nálam is megy a meccs, de közben nézem a Gyémánthajsza - Szibéria -t.

Szerk.:
Németek gyökerek...ilyen gólt bakker. Mennek is haza.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49828) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#49827) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mennek a spanyolok is, Costa Rica fordított, a japánok meg teljes eksztázisban nyomják. :Y

Most szégyenszemre drukkolhatok a németeknek, mert nem szeretném, ha Japán is kiesne.

Németek egyenlítettek. Milyen VB, azta rohadt!!!

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49829) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#49828) üzenetére


ρσгτσ
őstag

2:2 közben. Mire leírok egy hozzászólást megváltozik az eredmény.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49830) Phoen|x válasza csuvicsuva (#49828) üzenetére


Phoen|x
őstag

Milyen vb? Elég gyenge. :DDD
De az a csoport jó. :C

Go Gunners!

(#49831) csuvicsuva válasza Phoen|x (#49830) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én nagyon kevés focit néztem az utóbbi években, az EB-n is a magyar meccseken kívül csak csak az egyenes kieséses szakaszt, azon kívül magyar válogatott és Újpest meccsek (ezt inkább hagyjuk :DDD ).

Ezek után én azt mondom, hogy minden VB-t télre az arabokhoz.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49832) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#49831) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Másik meccset bedobtam a másik TV -re. :D Most jutott eszembe, hogy azt is adják, csak a Duna World -ön (M4 Sport+).

Szerk.:
Közben megint hozzászólást írtam, így megint gól lett. :D 2:3

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49833) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#49832) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Németek megint vezetnek, most már maradjon így mindkettő.

Ha a spanyolok egyenlítenek, akkor Japán esik ki.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49834) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#49833) üzenetére


ρσгτσ
őstag

2:4

Spanyolok viszont nagyon nem jutnak gólhoz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49835) Phoen|x válasza ρσгτσ (#49834) üzenetére


Phoen|x
őstag

Kikaparják a mocskos spanyoloknak.

A női partjelzők elég szarok.

Go Gunners!

(#49836) csuvicsuva válasza Phoen|x (#49835) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mondom, ha így marad, akkor tényleg Torrentének lesz igaza és Katalónia-Argentína döntő lesz, mert külön ágra kerülnek. Most már ne történjen semmi, fújja már le spori.

Nippon! Nippon! :R Régóta szeretem őket, most már kell majd vennem egy Japán mezt.

Szerintem direkt nem akartak már gólt lőni a spanyolok, hogy ne vigyék tovább a németeket. Costa Rica fordításáról biztosan nem tudtak.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49837) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#49836) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Viszont Japán-Horvátország meccs győztese nagy eséllyel Brazíliával néz szembe. Másik oldalon meg sanszos a Portugália-Spanyolország.

Szerk.:
Brazília-Portugália vagy Brazília-Franciaország döntő? :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49838) homerhamm válasza ρσгτσ (#49837) üzenetére


homerhamm
addikt

Vecsés-Brazília lesz. Úgyis mostanában jól megy nekünk. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49839) icemad válasza ρσгτσ (#49837) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Brazil Franciaország és a brazilok nyernek 2:1-re. Ezt már mindenki tudja. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49840) Phoen|x válasza icemad (#49839) üzenetére


Phoen|x
őstag

Remélem Giroud rúgja azt az 1 gólt. :D

Go Gunners!

(#49841) ρσгτσ válasza icemad (#49839) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tudták ezt 1998 -ban is, csak nem úgy alakult. :D Persze trükköztek is azért, hogy ez a döntő legyen. Elnézve a csoportokat itt is érdekes módon csak a döntőben tudnak találkozni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49842) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#49843) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#49837) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Japán-Marokkó.

Utóbbi csak azért, mert legalább a békés bevándorlók addigra porig rombolják Brüsszelt. ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49844) homerhamm válasza csuvicsuva (#49843) üzenetére


homerhamm
addikt

Aztán lehet pont a Japánok fognak műsort csinálni. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49845) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#49843) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tekintettel arra, hogy az egyik kedvencem kiesett, a másik ki sem jutott, nekem már majdnem mindegy. :D

Talán Lewa miatt a lengyeleknek rázom a zászlót, de szerintem nekik már csak 1 meccs van vissza a VB -n.

Bár hozzáteszem, hogy a franciáknál van pár játékos, akit szeretek. Szóval nem keserednék el, ha eljutnának a döntőig.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49846) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#49845) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Legyenek olyan meccsek, mint a tegnapiak, már nem járhatunk rosszul.

homerhamm: csinálnak, nem csak a saját meccsük után, de még más meccseken is szedték a szemetet a lelátókon. Vannak elvetemült dolgaik, de amellett, hogy mennyire fanatikusak, rengeteg alázat is van bennük. Számomra nagyon szimpatikusak voltak mindig is.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49847) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Nagyon durva megint.

Dél-Korea-Portugália 2-1

Uruguaynak 8 perce van, hogy szerezzen egy gólt, különben kiesnek.

Azért érdekes, hogy ezt a Cavani esést még csak vissza sem nézték.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49848) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Végére ez a csoport is izgi lett.

Go Gunners!

(#49849) csuvicsuva válasza Phoen|x (#49848) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Huhú és akkor mi lesz este. Szerbek ölni fognak.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#49850) Phoen|x válasza csuvicsuva (#49849) üzenetére


Phoen|x
őstag

Remélem már egymás asszonyait békén hagyják. :DDD

Go Gunners!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.