Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#43201) Wesder válasza ρσгτσ (#43200) üzenetére


Wesder
félisten

Csilag?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43202) ρσгτσ válasza Wesder (#43201) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jaja, Csilag. Ott vannak a Pleszteson 2 gépek 2 karal.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43203) Wesder válasza ρσгτσ (#43202) üzenetére


Wesder
félisten

Az nem probléma hogy a konzol nevét nem sikerült leírnia, hisz az anyanyelvén sem tud alapfokon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43204) ρσгτσ válasza Guitar14 (#43197) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a PGR3 sajnos elég necces...kep alapján baromi mély karcnak néz ki, azt meg polírral sem lehet megcsinálni.

FIFA12 nekem is ilyen volt korábban, mint nálad a KK 2003. Néha elindult, de általában meccs indításig jutott, aztán kifagyott. Azt elintéztem fogkrémmel, és azóta frankón megy. :D

Fizzie:
Azért...az a fotóról készült képernyőfotó se rossz. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43205) homerhamm válasza Wesder (#43203) üzenetére


homerhamm
addikt

Ork nyelven. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43206) Bep válasza Guitar14 (#43197) üzenetére


Bep
senior tag

Hát azt a PGR-t egy bakelit lejátszó, jó tűvel még simán viszi szerintem :DDD

(#43207) Bogyi007 válasza icemad (#43195) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi szépen! :R :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#43208) mike1334


mike1334
veterán

Ha már szó volt a Fallout 4-ről és jön a spooky season...a Far Harbor dlc nagggyon hangulatos, köd ezerrel, szörnyek a ködböl, rejtély...ajánlom mindenkinek :)
Tavaly, ami hasonló hangulatú volt az a Night in the Woods, azt is nagyon tudom ajánlani ilyen tájt.
Van még ilyen játék, ami hangulatos, őszi, rejtélyes, de nem horror? A Sinking City lehet még ilyen, de azt megvárom, hogy game passos legyen, illetve a Vampyre, de azzal nem játszottam sokat, és kikerült a game passból...
Régebbiek közül a Stalkerek, de az ugye csak pc, illetve ha már Fallout...a 3-hoz volt egy dlc, az is ilyen ködös, rejtélyes volt :) (meg a new vegashoz is volt, de azzal nem játszottam)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43209) Wesder válasza mike1334 (#43208) üzenetére


Wesder
félisten

Vampyr pont most van 75%-os akcióban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43210) mike1334 válasza Wesder (#43209) üzenetére


mike1334
veterán

3000 sok érte, majd egyszer, ha lesz goldhoz :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43211) Bep


Bep
senior tag

Maszkolás feláras :DDD :DDD

(#43212) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

A derekam kiszakad a helyéről....de végül elkészült a gamer rész. :) Nem nagy eresztés ez a kialakítás, de nem szeretek falra pakolni, így ez volt a legjobb megoldás. A gyerek sem ér majd el semmit. Durván 80 centi magasan vannak a cuccok. Korábbi alacsonyabb szekrények és TV állvány nem igazán volt gyerekbarát....

A kontroller tartó elem/konzol később megy a falra. Hoznom kell egy másik fúrót hozzá.

Bal oldalon sajnos még maradt hely, úgyhogy majd ki kell töltenem. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43213) MunezXBK válasza ρσгτσ (#43212) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

(#43214) homerhamm válasza ρσгτσ (#43212) üzenetére


homerhamm
addikt

Meddig bírtál az Anthem nevű játékkal játszani? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43215) Madoc válasza ρσгτσ (#43212) üzenetére


Madoc
veterán

És ide akartok gyereket.. 3 gyerekes apaként mondom: sok sikert. :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#43216) ρσгτσ válasza MunezXBK (#43213) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nah...egy ilyen ülés, kormány, pedál szettel én is szemeztem, de szerintem költözésig nem vágok bele, mert egyelőre nem nagyon lenne hely. :)

homerhamm:
Még soha nem játszottam vele. Nem is fogok. :D

Madoc:
Jövőre költözünk. Talán tavasszal vagy nyáron. Még nem tudom pontosan hogy jön össze.

Ott azért majd rugalmasabban tudom kihasználni a teret. Egyelőre az volt a fontos, hogy magasabbra tudjam helyezni a cuccokat és legyen sok tárolási lehetőség.

15 db 72x42 körüli fiók sokat segít nekünk. Felfelé nem akarok menni, mert ahhoz szarrá kellene fúrkálni a falat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43217) bulikavagyok válasza ρσгτσ (#43212) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jól néz ki! De miért van két Series X egymás mellett? Illetve hol van a PS5? ;]

Én most csináltatok egy "komódot/pultot" a szoba közepére, úgy méreteztem, h 32 cm magasan lesz benne a tévé. Tartok tőle, h alacsonyan lesz, de nem mehettem feljebb, mert a pult magassága így is 130 cm lesz (65-ös tévével).

[ Szerkesztve ]

(#43218) Madoc válasza ρσгτσ (#43216) üzenetére


Madoc
veterán

130centin volt a házimozierősítőm de mégis el volt nyomkodva mindig. A tv-n meg 3 napos korába lett egy iszonyú mély karc a kerék nélküli matchboxtól , az olyan 80 centin volt. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#43219) philoxenia válasza Madoc (#43218) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Meg kell kötni a gyereket oszt' kész....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43220) ρσгτσ válasza bulikavagyok (#43217) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a baj, hogy 1-2 olyan exkluzív játék lenne PS5 -re, ami érdekel. Azért meg csak pénzkidobás lenne konzolt venni. Később majd lehet másképp fogom gondolni, de egyelőre marad ez a felállás. :)

Amúgy ugyanez lenne a véleményem akkor is, ha PS5 -öt vettem volna és az Xbox -szal szemeznék. :D Valamiért a több platformon elérhető játékok jobban érdekelnek. Xbox esetében például az FH5 hiányozna nagyon, ha PS -em lenne.

Jelenleg egyik oldalt sem érzem annyira erősnek. Valószínűleg ez egyedi, tehát más jobban bele tud helyezkedik a kék vagy a zöld oldalba.

Nintendo viszont kifejezetten az exkluzív játékok miatt van...de az meg önmagában nekem kevés lenne. Illetve kifejezetten (vagyis elsősorban) kézi használatra...azért vettem OLED kijelzőset.

Madoc:
Jó hát igen. A gyerek azt nem éri el, amit nem akar. Ez jogos. :D

Amúgy valószínű a következő helyen falon lesznek a cuccok. Nem nagyon lesz más megoldásom.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43221) Zsadi válasza ρσгτσ (#43212) üzenetére


Zsadi
őstag

Ezek a 78cm magas Malm komód variációk egymás mellett (Ikea)?

(#43222) ρσгτσ válasza Zsadi (#43221) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, azok. Kicsit mattosabb, tehát nem olyan fényes, mint a régi bútoraik.

2db 160 -as, 1 db 80 -as. Illetve van mellette még egy nyitott szekrény is (aminek most meg nem mondom a nevét), ami szintén cserés lesz. Szerintem a legkisebb méretet veszem oda (40x78), de még meglátom.

Szerk.:
Ja és a laminált padlón is cserélnem kellett 4 lapot. Méretre vágással együtt (fűrészelés, majd simára csiszolás). Annyira nem vágytam rá, de meg kellett csinálni...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43223) Zsadi válasza ρσгτσ (#43222) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi! Valami hasonlón gondolkodom, jól jött ez inspirációnak. :)
A tv alja most nálam 78cm (falon van), de a konzolon (mármint a tv tartó :) ) lehet variálni.

Majd ha kitalálja az asszony, hogy burkold be a falat is lamináltal, akkor panaszkodj. :P

[ Szerkesztve ]

(#43224) ρσгτσ válasza Zsadi (#43223) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nézd meg a TV hol tolja ki a meleget. Mert nekem van olyan, ami az alján nyomja ki...annál azért kell 5-6 centi szabad rész. Nem nyomja annyira a meleget, mint például egy konzol, de nem árt, ha van szabad szellőzése.

Amúgy frankó szekrény"sor", ha valaki inkább alacsonyabban akar terjeszkedni. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43225) Zsadi válasza ρσгτσ (#43224) üzenetére


Zsadi
őstag

Van benne hely is ahogy nézem.
Jah, és elfér rajta a légzésfigyelő is. :)

[ Szerkesztve ]

(#43226) bulikavagyok válasza ρσгτσ (#43220) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

OK, érthető. A PS4 megjelenése óta évente kb egy PS exc. cím volt ami érdekelt engem. De csak kettő volt amit végig is játszottam: a Detroit és a TLoU. Az Uncharted, a GoW, a HZD, a Spider-Man, a Tsushima, stb - mind félbemaradtak. A TLoU 2 is, de valószínűleg azt később még pótolni fogom. Pontosabban előröl kezdem majd, de ez lényegtelen. Illetve januárban megnézem majd a GoW-t PC-n is, hátha... Bízom benne, h kap 32:9-es támogatást.

Viszont egy kérdésre nem válaszoltál: miért van otthon két Series X-ed? :B

[ Szerkesztve ]

(#43227) ρσгτσ válasza bulikavagyok (#43226) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt páromnak vettem. Így tudunk külön is játszani, illetve nem kell osztott képernyővel szórakozni coop -nál. Mindegyik más megjelenítőre megy.

Bár ő ritkábban játszik,...de mindig akkor találja ki, amikor én is szeretnék. :D

Zsadi:
Igen. Nem annyira kimagasló a mélységes, de így van hely bőven. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43228) bulikavagyok válasza ρσгτσ (#43227) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Két tévé, két box, két játékos. Komoly szett. :C

(#43229) Zsadi válasza ρσгτσ (#43176) üzenetére


Zsadi
őstag

Itt érdeklődtél már Spectrum táp ügyben? [link]

(#43230) ρσгτσ válasza Zsadi (#43229) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Néztem már őket, de még nem nagyon foglalkoztam a témával azon kívül, hogy betettem az aláírásomba. Egyszerűen nem tudom hova lett a táp...

Persze köszi a linket. :)

bulikavagyok:
Így van. :)

Bár mióta megvettem a Switch OLED -et, azóta kevesebbet fut nálam az Xbox. Leginkább azért, mert van pár játék amit vagy nagyon ki akartam már próbálni, vagy kifejezetten vártam. Mario Kart 8, Animal Crossing: New Horizons, és a Metroid Dread most leköt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43231) oriic válasza ρσгτσ (#43212) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uh, mocsok jól néz ki ez az összeállítás. :)

Live-Die-Respawn

(#43232) RudY válasza Madoc (#43215) üzenetére


RudY
addikt

aha... anno Raketa porszívó szekrényben, sok száz literes akvárium brutál magasan...van az a leleményesség, hogy a hüjegyerek segítsen a szülőknek leszívni és megtisztítani a vizet a porszívóval :DDD
Pár liter után mondjuk leállt, de ki lett szárítva és pöccre indult, utána még bírta vagy 20 évig. Nem gyapáltak el, de volt fejmosás és utána a hajszárítót is el kellett kérni a zárt fürdőszobaszekrényből. :D
Persze utána feltalálta valaki az elektromos szűrőket az akváriumokhoz, akár én is lehettem volna, szerintem ő is így kezdte. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43233) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Az Alpine F1 csapata által (Fernando Alonso versenyez ott) Series S konzolt, Xbox Wireless fülest GPU- es az F1 2021 játékot lehet egyben megnyerni...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#43234) ρσгτσ válasza oriic (#43231) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Köszi. Dolgoztam vele eleget. :D Konzolokkal szerencsére nem volt munkám. Csak a PS2 -t kellett javítanom, forrasztanom.

Szerk.:
Mondjuk...valamennyi munka volt a Switch OLED -del is, mert vissza kellett vinnem az elsőt. Cseréltetni. 2 nap után feljött a kijelzője. :D

Szerk.2.:
Csak ennyire.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43235) Guitar14 válasza Guitar14 (#43197) üzenetére


Guitar14
senior tag

Beszéltünk a karcos lemezekről és a lemezpolírozásokról.
Körbejártam hol lehetne megoldani, kiírom hátha mást is érdekel:

Nagy meglepődésemre a Media Markt azt mondja, hogy csinálnak és speckó gépük van erre.
Ezer/db áron karcmentessé varázsolják a lemezt ha nem túl mély a karc.
VISZONT csak egy ilyen gép van az országban és most épp meghibásodott. :DDD
De szerencsére kaptam tel. számot, majd érdeklődök azon 1-2 hetente. Ha mást is érdekelne akkor írok ide ha újból működne a polírozás a Mediaban.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#43236) ρσгτσ válasza Guitar14 (#43235) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mohácson nem csinál senki? Ott kb. mindenki mindennel IS foglalkozik. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43237) Guitar14 válasza ρσгτσ (#43236) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ez miből jött le? Mondtad, hogy laknak rokonok de azt mondják mindent is meglehet? :DDD

Aláírom, hogy sokmindent meg lehet csak az ilyen informatikai üzletből/szervízből van 4 db és akkora választék nincs. De a legnevesebb üzletbe csak a te kedvedért benézek pénteken ha nem úgy végzek a melóval mint ma. (~20 óra magassága) :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#43238) ρσгτσ válasza Guitar14 (#43237) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak tippre mondom (illetve kérdezem). Mert ott aztán annyi számítógépes, konzolos zseni van, mint égen a csillag. Nem tudom hogy fújt annyit össze a szél. :D

Unokaöcsémnek is volt PC boltja, mielőtt kiköltözött Máltára. Állítólag nagyon nem ment. :DDD

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43239) br4adam válasza oriic (#43231) üzenetére


br4adam
aktív tag

Igen, szerintem is jól néz ki. Nincs amúgy olyan topik ahova az ilyenek meg desk setupok mehetnének? Biztosan van rajtam kívül más is aki szeret ötletet meríteni ezekből.

(#43240) ρσгτσ válasza br4adam (#43239) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Majd akkor lesz igazán jó, ha a fali kontroller tartó is fel lesz szerelve. :) IKEA gaming szekcióból.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43241) mike1334


mike1334
veterán

Hosszú téli estékre lehet nekikezdenék a Mass Effectnek. Megéri a felújított verzió, vagy "elég" a sima (ami ugye game passos)? Annyit olvastam neten, hogy az első rész kapott nagyobb ráncfelvarrást, a többi nem, illetve van amiben az eredeti jobb (fények/árnyékok, seggek ;] , stb.).
Vélemény, ötlet, meglátás?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43242) balazs025 válasza mike1334 (#43241) üzenetére


balazs025
senior tag

Várj egy kicsit, hátha nemsokára bekerül az ea playbe. Én is arra várok.

(#43243) mike1334 válasza balazs025 (#43242) üzenetére


mike1334
veterán

Idén sztem már nem kerül be, max jövő második félévében...de sose lehessen tudni.
No de akkor milyen belemerülős játékkal játszak télen? :) Tavaly Greedfall meg Control volt, előtte éven Red dead 2, azelőtt witcher 3....Fallout 4-et sztem decemberre befejezem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43244) ρσгτσ válasza mike1334 (#43243) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem 6-12 honap között bekerül az EA Play -be...de inkább következő év eleje, vagy tavasz környéke.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43245) mike1334 válasza ρσгτσ (#43244) üzenetére


mike1334
veterán

Jelen esetben mindegy, mert így nem lesz mivel jáccani :O
:DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43246) balazs025 válasza mike1334 (#43243) üzenetére


balazs025
senior tag

Emiatt felcsillant bennem a remény. De amúgy, ha decemberig nem kerül bele, akkor akár érdemes lehet beszerezni, ha nincs más, ami érdekelne. Biztos része lesz a téli akcióknak is. Személy szeint már csak a felújított verzióban gondolkoznék, már csak az első rész miatt is, aminél úgy tudom, hogy nem csak vizuális fejlődés van. Én most az AC Valhallával játszok, abban is el lehet merülni, bár sajnos inkább csak a világban. Ebben szerintem a sztori elég gyenge, plusz a döntések is csak látszólagosak, szóval egy Witcher 3 vagy egy Fallout 4 után ebből a szempontból erős visszalépés.

[ Szerkesztve ]

(#43247) Beniii06 válasza mike1334 (#43243) üzenetére


Beniii06
őstag

Life is Strange és BTS, AC Origins, Odyssey, Valhalla, Mafia 1-2-3, Bioshock Collection, Tomb Raider 2013-,Plague Tale voltak már? Utóbbiból jönni fog második rész is, azelőtt én is újra fogom játszani és a Valhalla még várólistás megvételre.

HZD-t is említeném, ami jó, de az boxra nincs, csak PC-re vagy PS.

"Got any other secret weapons?"

(#43248) Beniii06 válasza balazs025 (#43246) üzenetére


Beniii06
őstag

"Ebben szerintem a sztori elég gyenge"

Az Isu szál is gyenge? Mert azt mindenki kiszokta felejteni, pedig az lenne a fő történet(nem a mészárlós - bosszú rész), csak rejtve van és figyelni kell, plusz ha csak a fő küldetéseken rohansz végig, a kötelező cutscene-ken kívül semmit sem tudsz meg, kell mellékküldetéseket is csinálni. Akkor van értelme, ha régebbi AC-kel is játszottál, de legalább az Origins-tól kezdve és figyeltél is.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#43249) balazs025 válasza Beniii06 (#43248) üzenetére


balazs025
senior tag

El tudom dönteni, hogy mit tartok jónak és mit nem. Az AC Valhalla sztoriját pedig nem tartom jónak. Ettől függetlenül a játék tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#43250) mike1334 válasza balazs025 (#43246) üzenetére


mike1334
veterán

Juhú, akkor várok kicsit :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.