Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#15851) WhiteWalker válasza Tomics (#15846) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egy "köszi" minimum járna annak aki beárzta... :U

(#15852) Tomics válasza WhiteWalker (#15851) üzenetére


Tomics
addikt

Ott van a kérésben, hogy "köszi!"
Magyarul annak aki beárazza :)

PH! addikt since 2004

(#15853) oriic válasza Tomics (#15846) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Account részt töröld, ugranak rá a moderátorok.

szerk:

Beárazásról nem mondok semmit inkább. ;] Így egyben nem valószínű hogy elmegy ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15854) Buster17 válasza Napfénysüti (#15850) üzenetére


Buster17
addikt

Nem mindegy? 2, 3, 4 szinte ugyanúgy néz ki. Lesz ami lesz :D

(#15855) Buster17


Buster17
addikt

Tegnapi :D

(#15856) roberto211 válasza Tomics (#15849) üzenetére


roberto211
őstag

Nagyon királyul néz ki.:) Már gyárilag ilyen vagy vettél rá első spoilert?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#15857) tDr1v3r válasza Tomics (#15849) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Fasza. Ha nem nagy titok, mennyibe került?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15858) L_YKing válasza oriic (#15853) üzenetére


L_YKing
addikt

Bebukta... :DDD ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#15859) Tomics válasza L_YKing (#15858) üzenetére


Tomics
addikt

Remelem nagyobb orom nem er az eletben. Miutan kiszedtem a hirdetesbol utana rohansz a modikhoz? Legalabb nezzel utana :C

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#15860) Tomics válasza tDr1v3r (#15857) üzenetére


Tomics
addikt

2,7 akciosan

PH! addikt since 2004

(#15861) roberto211 válasza Tomics (#15860) üzenetére


roberto211
őstag

Az megérte ha újonnan vetted.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#15862) Tomics válasza roberto211 (#15861) üzenetére


Tomics
addikt

Jaja mindenkeppen nullkilometereset akartam es 3,5rol volt leakciozva. 2-3 evesek is 2 korul vannak szal jol jartam vele es legalabb tudom h nem volt szethajtva visszaporgetve elhanyagolva a gep ;)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#15863) L_YKing válasza Tomics (#15859) üzenetére


L_YKing
addikt

:F :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#15864) roberto211 válasza Tomics (#15862) üzenetére


roberto211
őstag

Mondjuk en új autóra sajnalnam a pénzt :D kivéve ha lenne olyan 80 millióm aztán nem számítana.

Ezelőtt milyen kocsid volt ?

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#15865) Tomics válasza roberto211 (#15864) üzenetére


Tomics
addikt

Semmilyen. 7 éve van jogsim, de csak most jutottam el oda h kell sajat auto mert mar sokat kell vele mennem.
Eddig csalad kocsijait hajtottam ( regi swift, ignis, astra)

Persze en is neztem hasznaltakat. BMW-t szeretnek majd egyszer, de ilyen arban 10 eveset kaptam volna.

PH! addikt since 2004

(#15866) WhiteWalker válasza Tomics (#15865) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ésss? én most akarok venni 30-40 éves objektiveket :DDD

(#15867) Tomics válasza WhiteWalker (#15866) üzenetére


Tomics
addikt

Újpárti vagyok :P

PH! addikt since 2004

(#15868) WhiteWalker válasza Tomics (#15867) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ne politizáljunk kérem szépen :DDD

(#15869) Napfénysüti válasza Buster17 (#15854) üzenetére

Nem, főleg hogy közel sem ugyanúgy néznek ki (csak a 3. és 4. generáció hasonlít). :K

Més que un club!

(#15870) Buster17 válasza Napfénysüti (#15869) üzenetére


Buster17
addikt

3. as amit itthon 2.-nak hirdetik!?

(#15871) Napfénysüti válasza Buster17 (#15870) üzenetére

Előfordulhat, sokan rosszul ismerik a generációkat mert volt a 80-as években egy kocka Swift is: Suzuki Swift
Mondjuk érdekes mert itt a '92-tes faceliftet is külön generációnak veszi. :F

Sógornak egyébként egy 3. generációs gömbölyű Swiftje van: Swift. Vezettem párszor, nem rossz kis autó. Városba simán el tudnám használni de nekem országútra már sovány. Na meg legalább egy Swift Sport kellene a mostani után hogy hasonló dinamika legyen. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#15872) oriic válasza Napfénysüti (#15871) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt bizony.


Volt belőle gyárilag turbófeltöltős is. Wow. :C

Meg 4wd-s is. Wow a négyzeten.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15873) Napfénysüti válasza oriic (#15872) üzenetére

Pontosan erre gondoltam csak sokan nem tudják hogy ez is Swift méghozzá az első generáció. :K
Legtöbbször azt gondolják elsőnek amit "Mi autónk" jelzővel itthon is gyártottak.

Més que un club!

(#15874) oriic válasza Napfénysüti (#15873) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig mintha itthon is láttam volna ilyeneket futni.

Live-Die-Respawn

(#15875) Napfénysüti válasza oriic (#15874) üzenetére

Akadnak csak elég ritkák már ezért sokan nem is ismerik.
Én ma egy Geo Metrot láttam, néztem is nagyot hogy hogy került ide. Ilyen volt: http://nepitelet.hu/assets/uploads/3/2/5/32591.jpg

Ugye ránézésre ez egy mk2-es Swift pedig ez bizony Geo. Mondjuk Subaru Justy néven is forgalmaztak kettes Swiftet négykerék meghajtással. Csak ezek olyan ritkák mint a fehér hollók. :)

Més que un club!

(#15876) oriic válasza Napfénysüti (#15875) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Geo Metro-t minden nap látok szerintem. Régen nem tudtam hogy miért néz ki úgy mint egy Suzuki. Aztán ismerős elmesélte hogy amerikában ilyen néven mennek. :D

Live-Die-Respawn

(#15877) Buster17 válasza Napfénysüti (#15871) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor a google is hülye :C

Szóval ez az amit én akarok: [link], [link], [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#15878) tDr1v3r válasza Buster17 (#15877) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ilyen olcsók ezek? Hoppá, lehet átcsábulok a BMW E46-ok mellől... :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15879) Napfénysüti válasza Buster17 (#15877) üzenetére

Igen, ez nálam a 3. generáció. Ilyen van a sógornak. Korrekt kis gép. Mondjuk nekem a váltó igen masszív helyre kattanása nem tetszik de Honda után ezen nem lepődöm meg. Viszont egy dologra figyelj oda ha már pont szóba került: van valami gyári hibája a váltónak, talán valami csapágy szar benne nemrég volt erről cikk a TC-n érdemes utánaolvasni. :K

Més que un club!

(#15880) Buster17 válasza tDr1v3r (#15878) üzenetére


Buster17
addikt

Van azért drágább is :DDD [link], [link]

De ahogy nézem, hogy minél fiatalabb annál drágább.

(#15879) Napfénysüti
Nálam a 2. :D

Hivatalosan igen a 3., de legtöbb helyen 2.nak hirdetik

[ Szerkesztve ]

(#15881) bobooo válasza Napfénysüti (#15875) üzenetére


bobooo
addikt

Nem rég valamikor én is láttam Geo-t. Csak pislogtam, hogy mi lehetett az :P

(#15882) Buster17 válasza Napfénysüti (#15879) üzenetére


Buster17
addikt

Na megnéztem a cikket és hát érdekes. Népítéleteknél minden 2.-3. ember panaszkodott a váltóra.

(#15883) Napfénysüti válasza Buster17 (#15882) üzenetére

Elvileg ha azt megcsináltatod más baja nincs. Nekem csak keménynek tűnt. Elég vaskosan kattant be a fokozatokba. Az enyém sokkal finomabban megy be pedig már 17 éves. Meg ami még fura volt hogy tök magasan ül az ember. Városban mondjuk ez jó én majdnem mindig a földre ülök. :D

Més que un club!

(#15884) Buster17 válasza Napfénysüti (#15883) üzenetére


Buster17
addikt

Fúú én rühellem ha a földre kell ülni. Nővérem A140.es kocsijába szeretek ülni, mert az anyám A3-as szarjához képest nagyon magasan van, és egyszerűen jó :D Régi swiftekben is lehet érezni, hogy súrlódik a talpam olyan közel vagyok a betonhoz.
Régi sharanunkban szerettem a magaslatot nagyon :C

Váltóval kapcs meg annyi, hogy ha használtan veszem a kocsit akkor elég necces annak a váltónak az előélete. Lehet ráköltök 100ezret vagy nem lesz vele problémám.

(#15885) roberto211 válasza Buster17 (#15884) üzenetére


roberto211
őstag

Régi swift annyira alacsony volt (nekünk is volt Renault elott :D) hogy belulltem anno 100+ kilommal ,apám is benne volt szinten hasonló testtömegű mint en. Na beleültem nagy lendülettel es egy hatalmas csattanás alulról. Bhammm. Mondom ez mi ? Aztán kiderült h "csak " az alja koccant a betonhoz. :D

Renaultba meg felkell lépnem ezért is tetszik :)

Váltótól meg ne félj. Kb minden kocsinál panaszkodnak ra de nem értem miért. Minden kocsinak van valami hibája. Noveremeknek ignisük van es ugyanilyen vaskos kattogós es lassan 10eve nyúzza pedig néha csapatjak neki es semmi baja. Renaultnal az a baj ,hogy mikor nyomod a gazt ugrik a váltó ,opeleknel allitolag nagyon pontatlan tehát mindennek megvan a maga dolga.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#15886) Buster17 válasza roberto211 (#15885) üzenetére


Buster17
addikt

Keresztanyám dájhácsuja váltója nemrég az 5ös fokozatból mindig kiugrott ezért amikor ötösbe volt akkor tartani kellet a helyén. Élvezetes vezetés lehetett autópályán :D

(#15887) Napfénysüti válasza roberto211 (#15885) üzenetére

Ejj, nem szeretitek a sportosabb gépeket. Nektek valami terepjáró kéne. ;]

Més que un club!

(#15888) tDr1v3r válasza Buster17 (#15886) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az F Astránkban is ugrálós a váltó... ha négyesbe vagyok akkor sokszor visszavált. Elvileg valami párezerbe kerülő biszbasz ment a váltóban tönkre, csak lusták vagyunk kicserélni ezért már évek óta ugyanolyan. :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15889) roberto211 válasza Buster17 (#15886) üzenetére


roberto211
őstag

Jaaa, hat Renaultnal azért nem így "régebbi ". Hanem gazadaskor "bólogat ". :D

Napfenysuti: hat nem :) ismerősömnek van egy 2008as 3-as BMW coupeja full alacsonyan kb mintha földön ülnék mikor találkozok vele nagyon szép meg kitűnik a sorból dizájnos minden de nagyon alacsony. Alig bírok kiszállni belőle :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#15890) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sikerült összevesznem anyámmal - megint. Aztán kijelentette, hogy elege van belőlem, csak megkeserítem az életüket és a kárt csinálom. Mellékesen meg húzzak el otthonról...

Voltam már szarabb helyzetben is, igaz. Vagyis... ez szarabb, mert most már nincs kihez mennem. Dédanyám szegény meghalt már, barátaim nincsenek, nagybátyámmal nem vagyok jóban, nagynéném nem pesti (plusz náluk sincs igazán hely), apám is 100km-en kívül van. Neki nem is akarok szólni, amíg nem muszáj... vele is kb. ugyan ez történt, csak ott hülyeségen kaptuk össze és már akkor megbántam, amikor kimondtam, hogy "jó, akkor elmegyek". Itt nem éreztem ekkor semmit. Tudtam, hogy hülyeséget csinálok, de többször nem nyelem le a becsületem. Elég volt.

Még van annyi pénz nálam, hogy ne halljak éhen, plusz dolgozok, ott is jár kaja. Lakhatás ügyileg viszont fizetésig meg vagyok lőve. El kell hát adnom a gépem (ami anyámnál maradt, de azt csak elhozom).

Hülye voltam (valamilyen szinten), most majd megfizetek érte. Úgy is kijárt már egy ideje.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15891) tDr1v3r válasza Mister_X (#15890) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kollégiumba nem tudsz jelentkezni?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15892) Mister_X válasza tDr1v3r (#15891) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Holnap megkérdezem az osztályfőnököm, hátha van valamilyen elhelyezés, de nem fűzök hozzá sok reményt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15893) Gebriel válasza Mister_X (#15892) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy aludt ki magad vagy sétálj egy nagyot, és gondold át az egészet.. néha félre kell rakni a büszkeséget főleg egy édesanya felé. Keresd a békülést még ha másképpen is érzed.. :)

Talán ez segít egy kicsit másképpen látni a dolgokat. :))

(#15894) Mister_X válasza Gebriel (#15893) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A végén mególdódott valamennyire. Nevelőapám műszakja után értem jött és megbeszéltük ezt az egészet. Megbeszélte anyámmal, hogy szarjuk le egymást. Nekem ez sok volt. Anyám elvileg nem akarta, hogy elmenjek... hát nem így kell sarokba szorítani egy 19 éves embert... Nem először játszotta el ezt.

Mindegy, mától keresem magamnak az alternatívát. Bár elvileg csak a választásokig kéne kibírnom, utána mennek ki vidékre.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15895) oriic válasza Mister_X (#15894) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látom nálad is vannak gondok ezerrel. :(((

Live-Die-Respawn

(#15896) Napfénysüti válasza Mister_X (#15890) üzenetére

Sajnálom hogy így alakult, remélem valahogy sikerül megoldani a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#15897) tDr1v3r válasza Mister_X (#15892) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Na, lett valami?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15898) Mister_X válasza tDr1v3r (#15897) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hajnali kettőre visszamentem, nevelőapám előtte visszaadta a kulcsot. Majdnem egy órán át beszéltünk. Mondta, hogy próbáljak tiszta fejjel gondolkodni, mert ez most az életem egyik legfontosabb szakasza.

A választások után kimennek vidékre, addig meg majd csak aludni járok vissza.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15899) Gebriel válasza Mister_X (#15898) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó fej nevelőapád lehet. :K

(#15900) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Pfúú, az agyam ledobta most a szíjat...van egy telefon hírdetésem , szerintem elég korrekt leírással ...

Erre jön a kérdés: " milyen színű a telefon?" ... :W :W , valószínű b+ :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.