Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Jegesmaci81 válasza Algotis (#5700) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

7,47Gb és 5990 Ft Még most is ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#5702) raziel01 válasza Algotis (#5700) üzenetére


raziel01
veterán

5 ezer Ft volt, 7,49 GB

(#5703) Algotis válasza raziel01 (#5702) üzenetére


Algotis
addikt

Az is jó ár érte!
De most nosztalgiázok a COD2-vel :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#5704) Jegesmaci81 válasza raziel01 (#5702) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

:) Bakker a tied nagyobb és olcsóbb ! Engem átvertek!

[ Szerkesztve ]

(#5705) Micsurin


Micsurin
nagyúr

De durva AC IV akár már év végén :C :C Ki mit gondol? (ps3,wii U,xbox360,Pc)-re jön

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5706) oriic válasza Micsurin (#5705) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt is volt róla hír már.

Amúgy meg BoboDJ for president. :)

Live-Die-Respawn

(#5707) salgocomp válasza Micsurin (#5705) üzenetére


salgocomp
senior tag

Én például azt gondolom, hogy nem évenként kéne kiadni játékokat. Ezért tart itt a játékvilág...a mostani játékok nem új játékok, hanem a játék előző része, új pályákkal...:)

(#5708) Algotis válasza Micsurin (#5705) üzenetére


Algotis
addikt

Új xbox.

Androidos Outlookból küldve

(#5709) bobooo válasza Micsurin (#5705) üzenetére


bobooo
addikt

Vótmá' gamepodon... Amúgy nagyon várós márcsak meg kéne szerezni az AC3-at

(#5710) Micsurin válasza Algotis (#5708) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem hiszem :N de ki tudja 4.-én meg látjuk ! Addig is imádkozunk h ne ! :U

BoboDj: ne haboz vele minden egyes pengőt megér :K már reggel 8 óta azt nyüstölöm és nem unóm vadászás, hajózás minden van benne :C

Am félek el korcsosulunk cod irányba :W évi 1 és semmi újitás

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5711) raziel01 válasza Jegesmaci81 (#5704) üzenetére


raziel01
veterán

Angol live-Magyar Live közti különbségek. :D

(#5712) Tenager18 válasza Algotis (#5708) üzenetére


Tenager18
senior tag

A Ubisoft rengeteg kínos szivárgás után bejelentette jelenlegi konzolokra és PC-re a hajózásról és a kalózokról szóló új Assassin’s Creedet.

Nem hiszem :N

Szerk.: Kitudja...bármi megtörténhet :D

[ Szerkesztve ]

(#5713) Algotis válasza Tenager18 (#5712) üzenetére


Algotis
addikt

Szerintem a háttérben megy a tervezgetés még hogy a nextgen konzollal mi legyen.

Androidos Outlookból küldve

(#5714) Micsurin válasza Tenager18 (#5712) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát remélem lesz szobros verzió is xboxra ;]

Algotis: ha bejelentik nem csinálnának magukból hülyét....Max majd az AC VI (moder assasin's) lesz next genre :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5715) Algotis válasza Micsurin (#5714) üzenetére


Algotis
addikt

Nem volt még ceremónia...
Ez még csak szivárgás.

Androidos Outlookból küldve

(#5716) Micsurin válasza Algotis (#5715) üzenetére


Micsurin
nagyúr

meg nyugodhatszA szivárgás miatt tették hivatalossá :W :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5717) Algotis válasza Micsurin (#5716) üzenetére


Algotis
addikt

Mielőtt valamiben kurvára biztos vagy olvashatnál két sornál többet is:
[link] :W

Androidos Outlookból küldve

(#5718) Tenager18 válasza Micsurin (#5716) üzenetére


Tenager18
senior tag

Jólvan, jólvan, nyugi :) :DDD

(#5719) Micsurin válasza Algotis (#5717) üzenetére


Micsurin
nagyúr

gamepodot nem olvasók :P csak pc guru és gamestart..... kicsit nagyobb nevek amugy meg nem kell vérre menni

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5720) Algotis válasza Micsurin (#5716) üzenetére


Algotis
addikt


:DDD :DDD (csak poén ez jutott most eszembe a semmibemenő vitatkozásról xD)

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#5721) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 4 játékosoknak:

[link]

Live-Die-Respawn

(#5722) Micsurin


Micsurin
nagyúr

boxra (next genre) tuti nem jön max ps4-re már most is a ps3-at támogatja a kocsog ubisoft :O

az normális , hogy a duracel nyuszis elem az (eredeti amit a boxhoz kaptam) még mindig nem merült le?
pedig napi 6-7 óra tuti megvan és ma 2 hetes a gép :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5723) raziel01 válasza Micsurin (#5722) üzenetére


raziel01
veterán

lol whut? Tuti jön Xbox 720-ra is.

(#5724) Micsurin válasza raziel01 (#5723) üzenetére


Micsurin
nagyúr

aligha mindig a sony-nak kedvez ha jön is nagyon sokat fog csúszni :U remélem azért 360 on szép lesz még a graf és nem a next genre lesz csak optimalizálva.... (mindenki ismeri a ps2 es fifa12 történetét :( )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5725) salgocomp válasza Micsurin (#5722) üzenetére


salgocomp
senior tag

Nem normális, hogy nem merült még le az elem. Vidd el szerelőhöz....hogy lehet ilyet kérdezni ? :D

(#5726) oriic válasza raziel01 (#5723) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy jön, itt a képen is ott van hogy next gen consoles. Vagyis többes számban. És ugye most két nextgen cucc jön.

[link]

Live-Die-Respawn

(#5727) daneel92


daneel92
tag

hogy a k*rva anyját a microsoftnak... mivel a live accomat áttettem us store-ra, csináltam egy újat most, megadnám a kártyaadataimat, de írja, hogy nem jók a megadott információk, DE AZÉRT ENNEK ELLENÉRE MÁR NEGYEDJÉRE LEVESZI A 230 FT-OT A KÁRTYÁMRÓL. 100% biztos hogy jók, ezt használtam előző accomnál is...

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#5728) Blaise válasza daneel92 (#5727) üzenetére


Blaise
veterán

Kellett neked átrakni.

(#5729) Gombinyó válasza daneel92 (#5727) üzenetére


Gombinyó
őstag

Elvileg visszakapod a pénzt, legalább is nekem ezt mondta a supportos srác. Én még nem kaptam vissza.

(#5730) daneel92 válasza Blaise (#5728) üzenetére


daneel92
tag

köszi a hozzászólást, grat!

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#5731) Blaise válasza daneel92 (#5730) üzenetére


Blaise
veterán

Érdemes lenne kicsit visszaolvasnod, gyakorlatilag folyamatosan előkerül a bankkártya téma, még ma délelőtt is volt szó róla.

A pénzt meg nem leveszi a kártyáról, csak zárolja.

(#5732) Algotis


Algotis
addikt

Az COD2-ben normális, hogy simán megy 60fps-en majd mikor egyszer leviszi 30fps-re, kicsit darabosabb a kép, majd később mikor nincs annyi robbanás, akció, akkor vissza 60fps-re?
Elég régi játék, szerintem simán vinnie kéne a 360-nak... :F

Androidos Outlookból küldve

(#5733) WhiteWalker válasza daneel92 (#5727) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

paypal, még mindig paypal :U

(#5734) Jegesmaci81 válasza Algotis (#5732) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Hogy lehet FPS értékeket mérni a boxon? Gondolom nem Fraps kell hozzá! :-)

[ Szerkesztve ]

(#5735) salgocomp válasza Algotis (#5732) üzenetére


salgocomp
senior tag

Normális. Nekem CoD 3 csinálta ugyan ezt, és az is elég régi cucc. Ezért is hagytam abba.

(#5734) Jegesmaci81: Sajnos nem tudom, én szemmel "mérem". Ami már nem folyamatos az biztos 30 alatt van, de nekem már a fix 30 is bántja a szemem. Van egy gameplay felvevő kártya (Avermedia), az nem tudom, hogy FPS mérésére is jó-e.

[ Szerkesztve ]

(#5736) oriic válasza Jegesmaci81 (#5734) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolmo külső hardverrel.

Live-Die-Respawn

(#5737) raziel01 válasza Algotis (#5732) üzenetére


raziel01
veterán

Ez nem így működik. Attól még, hogy régi játék nem jelenti azt, hogy tökéletesen kihasználja a box képességeit és fut rendesen. Sok tróger fejlesztő van és előfordul, hogy fos grafika mellett is akad boxon.
Ellenben Halo 4 szépen fut.

(#5738) MasterMark válasza daneel92 (#5727) üzenetére


MasterMark
titán

Ez annyira epic user error...
El lett mondva ezerszer hogy csak magyar címmel megy a magyar bankkártya, hogy US-en majd mindenféle lokalizációs és régiózáras problémáid lesznek, és hogy a pénz csak zárolva van, visszakapod...

Switch Tax

(#5739) Algotis válasza raziel01 (#5737) üzenetére


Algotis
addikt

Tudom, de ez infinity ward, a modern warfare szériát elég stabilan jól optimalizálták, ebből gondoltam, hogy a cod2 nem annyira erős gépet igényel.
Csak tudni akartam hogy másnál is van-e.

JEGESMACI: Én is a szememmel mérem, nekem is bántja már a fix 30 fps a szememet.
Far Cry 3-nál is hozzá kell szoknom, COD-ban ez nálam lehetetlen lenne.
No meg AC3-hoz is kellett jó néhány órát játszanom míg hozzászokott a szemem. :U

Androidos Outlookból küldve

(#5740) khron78


khron78
őstag

Valaki leírná, hogy milyen módon tudok vásárolni, UK accountom van.A might and magic-et ki tudtam fizetni paypal számlával, de a dirt 2 grid virtua fightert nem engedi, mondván a régiómba nem lehetséges vásárolni, vagy mit ír.
Váltani meg nem tudok magyar account-ra, mert a profilomhoz tartozó telefonszámom lecserélése 1 hónapot vesz igénybe...
Illetve, ha később esetleg migrálok, elvesznek ezek a letöltéseim is?

(#5741) MasterMark válasza khron78 (#5740) üzenetére


MasterMark
titán

Migrálásnál nem vesznek el a megvett cuccok.

MS pontból vedd.

Switch Tax

(#5742) oriic válasza MasterMark (#5741) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem de gondok adódhatnak. Pl: Magyar Acc-al megvettem a Bioshock 1-2-t. Migráltam UK-ra, és a BIoshock 2-t hiába töltöm le, nem indítja el, sőt nem is látja a gép, csak kiírja hogy corrupted file. Supportal beszéltem, azt mondják hogy ez van, migrálásnál nem minden cucc marad meg.. :( most 3 hónapot várhatok hogy visszamenjek magyar live-ra, és újra leszedhessem Bioshock 2-t. :(

Live-Die-Respawn

(#5743) daneel92 válasza MasterMark (#5738) üzenetére


daneel92
tag

ha szánnál időt, hogy elolvasd, amit írtam... magyar acc nem fogadta el a kártyámat

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#5744) MasterMark válasza daneel92 (#5743) üzenetére


MasterMark
titán

Az MS számlázási oldalán add hozzá. Fentebb linkelték.
Címek egyezzenek.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#5745) khron78 válasza MasterMark (#5741) üzenetére


khron78
őstag

és ms pontot hogy kapok?

(#5746) MasterMark válasza khron78 (#5745) üzenetére


MasterMark
titán

Veszel.

Switch Tax

(#5747) Jegesmaci81 válasza salgocomp (#5735) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Köszi a válaszokat. Lehet butaság amit kérdezek de miért fontos hogy 30 FPS felett legyen valami? A 30 FPS már folyamatos a szem számára. PC-n logikus, hogy minél magasabb annál jobb és előnyt élvezel azzal szemben akinek kevesebbel megy a játék de BOX-nál miért nem mindegy? Boxon mindenkinek azonos FPS-el fut a játék így senki nem jut előnyhöz multiban. Rosszul gondolom?

(#5748) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#5721) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én itt most mit láttam? :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5749) Algotis válasza Jegesmaci81 (#5747) üzenetére


Algotis
addikt

Jól gondolod, de a mi esetünkben pont arról van szó, hogy nekünk a 30 FPS már bántja a szemünket. ;)

Androidos Outlookból küldve

(#5750) MasterMark válasza Jegesmaci81 (#5747) üzenetére


MasterMark
titán

Azért bántja a szemüket, mert a TV / monitorjuk 60 Hertz-en frissít, és így létrejön egy asszinkron ami zavarja őket. Valójában nem a 30 FPS kevés. (Kivéve amikor 20 alá esik, akkor már akadozósnak látszik.)

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.