Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57251) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Sziasztok
Adott egy gyári állapotú xbox360s.
Vettem hozzá egy 500GB-os hitachi HDD-t.
USBn rákötve (külső házban) működik, de a beépített kerettel nem látja.
Másik (hack-elt) xboxban azonnal felismerte és formázta is.
Hol lehet a probléma?
Köszönöm
Üdv,
AB

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#57252) MasterMark válasza AlBundy (#57251) üzenetére


MasterMark
titán

Csak saját eredeti Xbox 360 HDD-vel megy, mert más firmware van rajta mint a simán.

Ezt a firmwaret rá lehet tenni bizonyos vinyókra abból a típusból ami eredetileg is volt hozzá.

Switch Tax

(#57253) x360elite válasza AlBundy (#57251) üzenetére


x360elite
őstag

Nincs probléma, ez teljesen normális. Az xbox 360 csak bizonyos microsoft license-elt HDD-ket fogad el belső beépítő keretben, nem tehetsz bele akármilyet.

A mókolt gépek természetesen látnak mindenfajta HDD-t 1TB-ig.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57254) AlBundy válasza MasterMark (#57252) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Köszönöm

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#57255) AlBundy válasza x360elite (#57253) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Köszönom

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#57256) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

2022 / Január
(a store linkért kattints a képre)

január 1-től január 15-ig:

január 1-től január 31-ig:

január 16-tól február 15-ig:

január 16-tól január 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57257) x360elite válasza l.skywalker (#57256) üzenetére


x360elite
őstag

A Radiant Silvergun egy nagyon jó játék. Érdemes behúzni.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57258) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!
Elég off, légyszi irányítsatok át máshova ha nem ide való.
Konzol szervizet keresek újra pasztázás, hővezetőlap csere, rezgés csillapító csere...stb. Nagy generál kéne az xbox-omra. Tud valaki ilyet Kecskemét környékén? Esetleg ha van rövidhatáridős (max 7 nap) Székesfehérvár környékén. Aki tud privátba legyen szíves írja meg.
Köszönöm!

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#57259) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Január 11. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57260) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Újabb gondom van.
Adott egy 360s gyári beállításokkal.
Van 3 kontrollerem amivel együtt vettem, azok problémamentesen működnek.
Vettem egy negyediket, ami nem hajlandó csatlakozni. Kicseréltük a boltban de a csere sem.
Format és cache törlés megvolt.
Mi lehet a gond?

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#57261) Guitar14 válasza AlBundy (#57260) üzenetére


Guitar14
senior tag

Mivel nem írtad le, kénytelen vagyok megkérdezni. A kontroller hátulján és a konzolon elöl megnyomtad a sync ))) gombokat hogy villogjanak? Úgy sem csatlakozik?

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#57262) AlBundy válasza Guitar14 (#57261) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Úúúúristen, ott a pont.
Én csak a kontrolleren nyomkodtam. Nem tudtam hogy a konzolon is van.
Nagyon köszi. Működik.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#57263) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Létezhet olyan, hogy ha refundolok olyan tartalmat amit a 360 Marketplace-ről veszek, akkor a pénzt visszakapom, de a játékot nem szedik ki a Library-ből? Van egy Psychonauts meg egy Full Spectrum Warrior, aminek az ellenértékét már rég visszakaptam, de mind 360-ra, mind a SeriesX-re továbbra is letudom tölteni (Psychonauts-ot mondjuk csak a mobilappon keresztül, mert a SeriesX library-jában valamiért nem jelent meg már megvételkor sem).

UI: A refund oldalon a kérelmem állapota továbbra is "elbírálás alatt" állapotban van.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#57264) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Január 18. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57265) kovsol


kovsol
titán

Fránya Xbox 360 Slim gépem disk meghajtója úgy döntött nem olvas lemezeket. Kb két éve csak a polcon pihent, ma gondoltam tolok egy kis forzát :)
Mivel nem volt semmi csinálva vele ezért arra gondolok valami port rakódhatott le az optikai meghajtó lézerére.
Járt már valaki így?

May the Force be with you!

(#57266) icemad válasza kovsol (#57265) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Másik lemezt is próbáltál?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#57267) kovsol válasza icemad (#57266) üzenetére


kovsol
titán

Igen, három különböző lemezt is beraktam. Karcmentes gyári lemezek. Egyiknél se csinál semmit csak halkan megpörgeti zümmög, nem az a hangosan pörgetés hangja van.

May the Force be with you!

(#57268) x360elite válasza kovsol (#57267) üzenetére


x360elite
őstag

Ha ilyen sokáig (2 évig) nem volt bekapcsolva, akkor simán berohadhatott a forgatómotor, vagy elfáradhatott a fej. Ha szeretnéd megtudni, hogy csak koszos a fej, vagy más hibája van, és nem akarsz sokat költeni ennek kiderítésére, akkor vegyél egy fejtisztító CD/DVD-t és tedd bele párszor. Amennyiben ezek után nem lesz jó, akkor javíttatni kell a géped.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57269) kovsol válasza x360elite (#57268) üzenetére


kovsol
titán

Bármi megdöbbentő, de kis levegőt fújtam be neki a nyitott ajtón, és beolvassa most a lemezeket. Nyomtam is már egy kis Forza 3 -t.
Remelem ha holnap bekapcsolom akkor is működik majd, nem csak véletlen folytán olvassa megint a lemezeket.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#57270) x360elite válasza kovsol (#57269) üzenetére


x360elite
őstag

Örülj neki. Akkor csak por rakódhatott a fejre. Ami ebben igazán megdöbbentő, hogy belefújtál és pont leszedted vele a koszt, illetve az, hogy pontosan el is találtad a fújással a meghajtó azon részét, ahol a gond volt. Szerintem azonnal menj le egy éjjel-nappali dohánybolt/lottózóba és tölts ki egy szelvényt :DD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57271) kovsol válasza x360elite (#57270) üzenetére


kovsol
titán

Ha esetleg javítani kell ez milyen nagyságrendű költség lenne?

May the Force be with you!

(#57272) x360elite válasza kovsol (#57271) üzenetére


x360elite
őstag

Nem tudom... Ez attól függ, mi a baja.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#57273) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Január 25. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57274) Geresics válasza l.skywalker (#57273) üzenetére


Geresics
addikt

Nem is tudom mikor volt utoljára ennyi cím 360-ra felsorolva! :C

...viszont a baj asszem velem van. A Red Dead-eken kívül egynél sem fordult meg a fejemben, hogy egyáltalán érdekelne, de azokra sem csaptam le. Lassan végigviszem a Forza Horizon (1)-et, utána megint nem lesz mivel játszani konzolon... :O

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#57275) icemad válasza Geresics (#57274) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig meglepően sok jó játék kapott akciót. Én csak azért nem vásárolok be nagyon, mert a legtöbb már megvan.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#57276) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Kezdtem már megijedni, hogy hátha már a 360-as Store-nak is nemsokára meszeltek, mert az elmúlt 2 héten mindössze 4 játékot akcióztak le. A mostani felhozatallal most megnyugodtam :)

Ami még mindig nem tetszik ezzel kapcsolatban, hogy néhány cím továbbra sem elérhető a magyar Store-ból.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#57277) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Hogy itt is meglegyen:

A Microsoft megvette az Activision Blizzard-ot 70 milliárd dollárért:
Welcoming the Incredible Teams and Legendary Franchises of Activision Blizzard to Microsoft Gaming - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57278) kovsol


kovsol
titán

Nem gondoltam volna, hogy újra így beszív a Forza 3-4 :D
Wireless Speed Wheel -t is előszedtem hozzá.

PS5 meg itt porosodik a Xbox 360 mellett. :DDD

May the Force be with you!

(#57279) MasterMark válasza kovsol (#57278) üzenetére


MasterMark
titán

Ó azt kormányt nagyon utáltam akkoriban, de most hogy beírtad úgy érzem szereznem kell egyet. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#57280) kovsol válasza MasterMark (#57279) üzenetére


kovsol
titán

Nekem is kettős érzéseim voltak vele kapcsolatban mindig, de soha nem váltam meg tőle.

May the Force be with you!

(#57281) Geresics válasza kovsol (#57278) üzenetére


Geresics
addikt

én most a Forza Horizon-ra vagyok rákattanva! Gyönyörű grafika, és mégis döccenésmentes játék! Nagyon tetszik! :K
A Motorsport-ok azok zárt pályások gondolom? Mert azok annyira nem vonzanak, anno a NFS szériát is a Pro Street-nél hagytam abba, pedig előtte nagy fan voltam...
Van másik Horizon is 360-ra? Vagy ott már nem bírná a vas?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#57282) kovsol válasza Geresics (#57281) üzenetére


kovsol
titán

Igen, zárt pályás versenyek. Kocsi tuningolással megspékelve. Én rengeteg időt öltem a kocsik finomhangolásába.

Forza horizon 2 még ami megjelent Xbox360-ra is.
Test drive unlimited 2 vagy a The Crew esetleg még ami hasonló nyílt autós játék.

May the Force be with you!

(#57283) Guitar14 válasza Geresics (#57281) üzenetére


Guitar14
senior tag

Horizon 2 van még 360-ra, más mint a One-os kicsit bugyutább de kiadták 360-ra. Motorsport igen zárt pályás mint pl a NFS Shift. Esetleg tégy egy próbát még a Test Drive Unlimited 1-2 vel vagy videót nézz ha Horizon pótlót keresel 360-ra. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#57284) Geresics válasza kovsol (#57282) üzenetére


Geresics
addikt

TDU2-t vettem meg nemrég, de az pénzkidobás volt. Pedig az egyet anno imádtam, azzal rengeteg órát játszottam még PC-n, de azt nem találtam 360-ra sajna :(

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#57285) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2022 / Január II.
(a store linkért kattints a képre)

január 16-tól február 15-ig:

január 16-tól január 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57286) Juve888


Juve888
friss újonc

Sziasztok.Miért nem tudok barátokat felvenni xbox 360on?Beírom a nevet és semmi.Valamit be kell állítani vagy valami trükkje van?Még nem talalkoztam ilyennel. :W

(#57287) icemad válasza Juve888 (#57286) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Telefonon xbox appban sem működik?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#57288) Juve888


Juve888
friss újonc

Icemad az appban látom a barátokat a konzolon nem.

(#57289) celafat


celafat
tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani valakit, aki x360 újrapasztázást vállal? Vettem egy gépet, de 20 perc után olyan hangja van, mintha helyből fel akarna szállni. Olyan kellene, akinek postán is el tudnám küldeni.

(#57290) Guitar14 válasza celafat (#57289) üzenetére


Guitar14
senior tag

x360elite
Ő foglalkozik vele. Írj rá nyugodtan! :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#57291) celafat válasza Guitar14 (#57290) üzenetére


celafat
tag

:R

(#57292) Juve888 válasza icemad (#57287) üzenetére


Juve888
friss újonc

Az appban látom a barátokat de a konzolon nem.

(#57299) FMolnar


FMolnar
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Van nálam 2 db E-Slim gép. Az egyik valamiért az istenért nem csatlakozik fel a Live-ra. Ugyanazzal a HDD-vel a másik símán csatlakozik.
Amiket próbáltam:
- vezetékes és Wi-Fi kapcsolat váltás
- clear system cache
- töröltem az összes profilt
- formáztam a HDD-t
- visszaállítottam többször alaphelyzetbe.
- router újraindít

Elvileg ha bannolva lenne azt kiirná egy az egyben nem? Többször próbáltam, a másik gép mindíg tud csatlakozni. Ezzel akármit csinálok ez van:


Köszi.

(#57300) x360elite válasza FMolnar (#57299) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, azt egyből kiírná, ha bannolva lenne a konzol.

Így hirtelen két dolog jut eszembe. Az első, hogy magyar régión van-e a boxod? A második pedig a szülői felügyelet. Ellenőrizd ezt a két dolgot, ha mindkettő rendben van, akkor lépünk tovább. Tudom említetted, hogy visszaállítottad a boxot, de azért ellenőrizd a régiót.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.