Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35801) Gabor1985


Gabor1985
tag

jol latom h akcios a titanfall 360ra storeba.? ez azt jelenti h mar digitalisan is lehet hasznalni. na most mist az lenne a kerdesem h akinek eddig megvolt lemezesen az most fel is tudja mar installalni a winchesterre?? mert eddig nem volt titanfall 360ra digitalisan..

lumia 930, xbox 360, xbox one vhite ! xbox gamertag: SzGabor8528

(#35802) pepe10.10


pepe10.10
tag

SZiasztok!
Valaki esetleg nem tudja, hogy él e még a TESCO-ban az XBOX360 E akció? és ha igen mennyiért? azt csiripelték a madarak hogy 35-40 ért kínálják ott őket. ha tényleg annyi akkor rá is rabolnék egyre. viszont ha nem lelövöm a csiripelő madarakat :DD :DD

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#35803) MasterMark


MasterMark
titán

(#35767) Gyuláé: És elárulod nekünk is, hogy mit csináltak? :)

(#35781) Zoli9292: A sárga RCA-n kompozit jel megy, ezzel elég rossz lesz a kép. Ha tud DVI-t, akkor egy HDMI-DVI kábellel ajánlott használni.

(#35797) gabormgp: Download Profil-lal tudsz a gépre letölteni már létező profilt. A középső nagy gombbal tudsz ki-be jelentkezni.

(#35800) petike666: Szerintem a drágábbaknál is csak a háttér változik. Ezért én nem fizetnék, ott egy csomó ingyenes.

(#35801) Gabor1985: A lemezt eddig is fel lehetett telepíteni. Ahhoz nem kell a store-ban is fent lennie egy játéknak. Viszont az hogy fent van, és neked megvan lemezesen, attól még nem használhatod a digitális verziót.

Switch Tax

(#35804) raziel01 válasza MasterMark (#35803) üzenetére


raziel01
veterán

A megjeleneskor nem lehetett feltelepiteni. Mostmar fel lehet?

(#35805) MasterMark válasza raziel01 (#35804) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm fogalmam sincs. Erről nem tudtam. Akkor gondolom most se lehet. De legjobb lenne ha valaki kipróbálná.

Switch Tax

(#35806) ugyeletes


ugyeletes
tag

sziasztok!
uj xbox360-as vagyok, vincsit mar sikerult hegesztenem a gepbe.

kerdesem: ha rendszert frissitek (system update), kesobb le tudom szedni, ha valami nem tetszik a frissitesben?
van olyan gyari allapot, ahogy vettem a gepet?

koszonom!

(#35807) MasterMark válasza ugyeletes (#35806) üzenetére


MasterMark
titán

Olyan nincs, hogy nem tetszik. Muszáj vagy azt használni, különben nem mennek a játékok és a Live se.

Gyári állapotba az Initial Setup beállítással tudod tenni.

Switch Tax

(#35808) _Karesz_ válasza pepe10.10 (#35802) üzenetére


_Karesz_
tag

A TESCO-nak van egy jó tulajdonsága, a weboldalukon fent van minden akció. [link] Nem gondoltam volna, hogy aki egy fórumba eltalál, az egy áruházlánc oldalára nem.

(#35809) Sarakrael


Sarakrael
csendes tag

Sziasztok! Letöltöttem a Destiny demót, de csak fekete képernyő jött be a játék helyett. Rágugliztam, egy helyen azt írták hogy töltsem le újra, a probléma továbbra is fennáll. Volt esetleg valakinek ugyanilyen problémája?

Őszintén szólva amikor megvettem a konzolt azt hittem, hogy itt minden simán fog menni, mert itt nincs directx, meg driver meg még kitudja mi, ennek ellenére itt is folyamatosan van valami probléma.

(#35810) MasterMark válasza Sarakrael (#35809) üzenetére


MasterMark
titán

Én is letöltöttem, és nekem tökéletesen megy. (Ez persze rajtad nem segít.)

Alapból semmilyen problémának nem szabadna előfordulnia.

Amikor csak fekete kép van, akkor a nagy középeső gombra bejön a menü? Zenét hallasz alatta? Próbáld meg törölni a cache-t.

szerk.: Visszakerestelek, és látom a folyamatosan valami probléma, is csak user error. Hova töltötted le akkor amúgy a demót?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#35811) ugyeletes válasza MasterMark (#35807) üzenetére


ugyeletes
tag

nem kotottem meg netre a gepet, megis mennek a jatekok... :)
szoval az initial setuppal a verzioszam allitolag nem all vissza a gyarira, tehat nem tudom eltunteni az esetleges frissiteseket... vagy de?

(#35812) MasterMark válasza ugyeletes (#35811) üzenetére


MasterMark
titán

A frissítéseket nem fogod tudni eltüntetni. Legalábbis a Dashboard-ot.

Attól függően, hogy milyen Dashboard-od van mennek a játékok, vagy nem. Az újabb játékok régi Dashboardon nem fognak menni.

Miért nem kötöd netre? :F

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#35813) _Karesz_ válasza ugyeletes (#35811) üzenetére


_Karesz_
tag

Miért akarnád visszatölteni a régit? Amúgymeg nekem is új a gép és eddig bármilyen játékot tettem be, azzal kezdett mindegyik, hogy van hozzá javítás a neten és már le is tölti.

(#35814) ugyeletes válasza _Karesz_ (#35813) üzenetére


ugyeletes
tag

egye-fene, netre kotottem, es frissitek. koszi a valaszokat. :)

(#35815) humi1


humi1
tag

Egyik oldalon olvastam az Assassins creed II-ről, hogy magyar nyelvű. Most akkor valaki erősítsen meg, hogy megjelent magyarul, vagy ez valami buhera lehet?

(#35816) Sarakrael válasza MasterMark (#35810) üzenetére


Sarakrael
csendes tag

Zene nincs, középső gombra bejön a menü. A demót pendrivera töltöttem, az tökéletesen működik, legalábbis az SSX, a Raven, meg a Happy Wars is hibátlanul fut róla.
Cachet hogy törlök?

(#35817) Micsurin válasza humi1 (#35815) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem , nem magyar alap esetben ;)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35818) MasterMark válasza Sarakrael (#35816) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor mégis működik a pendrive, vagy azóta már másik van?

Cache törlés.

humi1: Xbox 360-ra nem jelent meg magyarul. Hol olvastad?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#35819) humi1 válasza MasterMark (#35818) üzenetére


humi1
tag

Ide linkelhetek oldalt? Mert akkor beillesztem!

(#35820) MasterMark válasza humi1 (#35819) üzenetére


MasterMark
titán

Miért ne tehetnéd? :F

Switch Tax

(#35821) humi1 válasza MasterMark (#35820) üzenetére


humi1
tag

http://xboxmania.hu/assassins-creed-2-game-year-edition-xbox360-god-hun/

(#35822) MasterMark válasza humi1 (#35821) üzenetére


MasterMark
titán

Ez warez verzió.

Mondjuk ez az egész oldal, valami nagy warezos oldal ahogy elnézem...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#35823) mephi666 válasza humi1 (#35821) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, ilyet viszont nem szabad linkelni :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35824) _Karesz_ válasza humi1 (#35821) üzenetére


_Karesz_
tag

Jtag Rip >> tört, mókolt image

Fallouttal is ugyanez a helyzet, magyarul csak pc-re jött, törtbe bele lehet varázsolni a magyar nyelvet, de eredetiben nincs ilyen.

(#35825) Romeo619


Romeo619
senior tag

Ez az Infinite-t megéri megvenni potom 1300-rt? Vagy inkább redenljem meg DVD változatban?

(#35826) mephi666 válasza Romeo619 (#35825) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó, hogy szóltál: emlékeztem hogy volt valami cím, amit kinéztem, de elfelejtettem :DDD azt hittem titanfall 3ezer körül, de nem... ez volt az :C

ui: így már megvan a teljes bioshock sorozat dlc-k nélkül (elvből nem adok azokért pénzt) 2.441 HUF-ért

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35827) humi1 válasza MasterMark (#35822) üzenetére


humi1
tag

Ezért volt nekem gyanús, mert sehol máshol nem találtam erre vonatkozólag semmit!
Én nem warezolok, csak a gugli ezt hozta fel, mivel magyar nyelvű játékokat keresek a gyereknek! De ha tudtok valami oldalt ami nagyjából kategorizálva van, azt megköszönném!

(#35828) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Ez most komoly, hogy a Live-on sehol semmi Holiday feeling vagy egybe gyűjtve az akciós játékok? Nálam minden ugyan olyan mint eddig! Úgy kell manuálisan beírogatnom a játék címeket amik elvileg akciósak...
Ezek a témák is micsodák? 200-600Ft. Valaki tud értelmes ünnepi témát mondjuk ingyen? Sokáig PC-n Steam-et használtam, na az sokkal igényesebb volt ilyen ünnepi téren. Átalakult meg kinyomta a szemed az akció!

(#35829) MasterMark válasza KD6-3.7 (#35828) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#35830) KD6-3.7 válasza MasterMark (#35829) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ez oké, de magán az Xbox-on minden ugyan olyan!

(#35831) _Karesz_ válasza KD6-3.7 (#35830) üzenetére


_Karesz_
tag

megveszed gépen és utána letöltöd boxra

(#35832) MasterMark válasza KD6-3.7 (#35830) üzenetére


MasterMark
titán

Bekapcsoltam megnézni, gondolom magyar profilod van, ott nincs kirakva valóban.

Ez ilyen, mindig is tudtuk, hogy a magyar Live fapados.

Csináltam egy képet, UK Live-on van ilyen:

Switch Tax

(#35833) KD6-3.7 válasza MasterMark (#35832) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Át tudok állni UK live-ra? Vagy azt már a profil készítésnél "elcsesztem"? Nekem amúgy is angol a boxom.

(#35834) MasterMark válasza KD6-3.7 (#35833) üzenetére


MasterMark
titán

Át lehet migrálni máshova, de ha itt Magyarországon használod, akkor lehet gond lesz a régiókorlátokkal.

Meg magyar bankkártyát se fogsz tudni használni.

[link]

Szvsz ilyen hülyeség miatt migrálgatni nagy baromság lenne.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#35835) Sarakrael válasza MasterMark (#35818) üzenetére


Sarakrael
csendes tag

Azt a pendriveot visszavették a boltban, vettem helyette egy másikat, az mint írtam jól működik, több játékkal is próbáltam. A cachet a linken leírtak szerint töröltem. Ugyanaz a probléma továbbra is fent áll.

(#35836) MasterMark válasza Sarakrael (#35835) üzenetére


MasterMark
titán

Már a Bungie logót sem látod amúgy?

más: Amúgy ez a Destiny rohadt jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#35837) KD6-3.7 válasza MasterMark (#35834) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Jól el is csesztem. :DDD 3 hónapig nem tudok visszaállni magyar régióra. :DDD
Olyat lehet, hogy van letöltve nekem a HDD-re játék és belépek más accountal és azon is használom ugyan úgy és a mentéseim is megmaradnak? Nem rég kezdtem a boxolást, nem sok minden van még rajta hál' istennek!

[ Szerkesztve ]

(#35838) MasterMark válasza KD6-3.7 (#35837) üzenetére


MasterMark
titán

Használni tudod, de a mentések profilhoz kötődnek.

De most mi a probléma az UK profillal. Ugyanúgy tudsz tovább játszani, stb.

Switch Tax

(#35839) Sarakrael válasza MasterMark (#35836) üzenetére


Sarakrael
csendes tag

Már a Bungie logót sem látom, azonnal fekete képernyő. Nekem is tetszik a játék a videók alapján, de így nem merem megvenni.

más: Dark Souls 2 csak 4000 most akciósan, de kicsit ódzkodom megadni a bankártyaszámom, mert kis gyerekek is játszanak a géppel, és ha úgy működik mint Steamen, hogy nem kell írni semmilyen pint vagy jelszót, akkor az úgy nekem nem lenne jó. Pontosan hogyan működik az?

(#35840) MasterMark válasza Sarakrael (#35839) üzenetére


MasterMark
titán

A játékkal semmi baj. Valószínűleg a pendrive-os megoldással lesz valami. Milyen pendrive-ról van szó egyébként pontosan?

Hát ha a gyerekek is a te profilodon játszanak akkor ez gond lehet igen. Viszont lehet beállítani családi védelmet, amikor egy gomb kombinációt kell megadnod. Azt hiszem ezt vásárlásnál is kéri. De próbáld ki, én még nem próbáltam.

Switch Tax

(#35841) #81556480


#81556480
törölt tag

Ha a merevlemezre vannak mentve a cuccaim, akkor csak ki kell venni és eladhatom a gépet, vagy csináljak még valamit ?

:(

(#35842) _Karesz_


_Karesz_
tag

Használt játékokkal foglalkozó boltok közül melyiket ajánlanátok. Eddig a Corvinban találtam a legjobb árakat és polírozva adják a megvett játékot. Van olcsóbb/jobb tőlük?

(#35843) raziel01


raziel01
veterán

Ezek kajak idióták a paypal-nál.

Nyitottam case-t, mert zavviról nem jött meg a termék.
Persze zavvi 1 hét alatt sem volt képes válaszolni. Escaláltam paypal felé.
1 hétig ők se foglalkoztak vele aztán most jön egy ilyen levél:

"Please provide some supporting documentation for this claim by Dec 20, 2014."

Wtf? Az hogy nem jött meg a termék ahhoz milyen dokumentum kell? Ráadásul szaros 8 font az egész.

(#35844) KD6-3.7 válasza MasterMark (#35838) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Live-ról vásárlás menni fog? Paypal meg egyéb külföldi oldalak elfogadjak a kártyám!

(#35845) MasterMark válasza KD6-3.7 (#35844) üzenetére


MasterMark
titán

Megpróbálhatod, de valószínűleg nem fog menni. Esetleg Paypal-on kersztül, ha UK-nál is van.

raziel01: Ezt a Zavvi-nak kellett volna jelenti, ha letelt az a bizonyos idő.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#35846) KD6-3.7 válasza MasterMark (#35845) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ez a probléma! Atleptem uk-ba aztan a live vásárlás nem is működik itthonról pedig itt a nagy holiday sale! Jo hülye vagyok... :(

(#35847) _Karesz_ válasza KD6-3.7 (#35844) üzenetére


_Karesz_
tag

Akkor elvileg igen. Gyakorlatilag nem tudni

[ Szerkesztve ]

(#35848) MasterMark válasza _Karesz_ (#35847) üzenetére


MasterMark
titán

Elvileg se, mert ha a számlázási cím nem egyezik a kártyáéval, akkor alapból nem szokta elfogadni.

petike666: Ráadásul a magyar Live árai jóval olcsóbbak szoktak lenni akciókkor. Ügyes vagy.
Próbáld meg hozzáadni a kártyát, aztán kiderül. Vagy eddig hozzá volt adva?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#35849) _Karesz_ válasza MasterMark (#35848) üzenetére


_Karesz_
tag

Addig tudtam, hogy valami trükközéssel hozzá lehet adni a kártyát, de ha a címnél bukik a dolog, akkor kapufa.

(#35850) Sarakrael válasza MasterMark (#35840) üzenetére


Sarakrael
csendes tag

Ki próbáltam más demo működik-e, a Dragons Dogma demo például hibátlanul fut pendriveról. A pendrive típusa Kingston datatraveler mini 3.0. Ha már 4 külöböző játékot tudtam játszani ugyanarról a pendriveról, és csak a destiny demo nem indult el, akkor biztos, hogy a pendrive a hibás?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.