Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Sziasztok!

Tegnap a madaras tescoban vettem egy xbox360-at, de mivel eddig nem nagyon foglalkoztam a konzolok világával, ezért még nagyon sok az újdonság és nagyon sok kérdésem is van a témában (amit előbb utóbb fel is fogok itt tenni, ha nem találok rá választ). :)

De bemelegítésnek egy olyan kérdésem lenne, hogy a controlleren az xbox jel körül van négy "led"; ezek mit jelentenek? Jelenleg csak az első világít.

(#36102) gabormgp


gabormgp
senior tag

Miert nem tudom beaktivalni reedem coddal a black ops 2-t?
80150017-es hiba kodot dob.

(#36103) dilipok válasza n0rbert0 (#36101) üzenetére


dilipok
veterán

tudom ajanlani a user manualt elso lepeskent (opcionalisan a support linket az infosavban)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36104) energy4ever


energy4ever
addikt

Assassin's creed 1. reszet vitte mar vegig valaki?
Jatszok vele elkezdem a 4. memoriat, es nem rak ki 1db kuldetest se, nem tudok semmit se csinalni.
Masodszor tartok itt, ugyan ez van. Nem hinnem, hogy jatek hiba lenne, mert a telepites vegigmegy hibatlanul, es masodszorra is ugyan az!? Valaki tudna segiteni mit kellene csinalni, hogy megjelenjenek a kuldetesek?

(#36105) energivampir


energivampir
csendes tag

alamit megint nem értek, most megveszem neten a játékot mert akciók vannak, akkor ezt letöltöm vagy postázzák? ha letöltős -kifizettem és nem most akarom letölteni, hanem 2hét múlva mert nincs helyem akkor is meglesz? Mégegy: ha letöltöttem és letörlöm később újra meg kéne vennem ???

(#36106) MasterMark válasza energy4ever (#36104) üzenetére


MasterMark
titán

Én végigjátszottam, de nem emlékszem. Valami rémlik, hogy volt valami hasonló, de nem tudom.

energivampir: Digitális vásárlás!

A profiloddal bármikor le tudod tölteni utána akárhányszor.

(Ha a Live Marketplace-ről van szó.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#36107) energivampir válasza MasterMark (#36106) üzenetére


energivampir
csendes tag

igen marketplace

(#36108) energivampir


energivampir
csendes tag

vajon gta4 lesz akciósan ?

[ Szerkesztve ]

(#36109) energy4ever válasza MasterMark (#36106) üzenetére


energy4ever
addikt

Milyen tipusu 360-on jatszottad vegig? :F
Szerintem a Slim E-vel lesz inkompatibilis... :(

(#36110) MasterMark válasza energy4ever (#36109) üzenetére


MasterMark
titán

Az első szériás "S" slimen. Nem hinném, hogy inkompatibilitás lenne. (Konzolról van szó. Attól hogy kisebb, még ugyanaz.)

Lesz egy kis időm megnézem.

Switch Tax

(#36111) energy4ever válasza MasterMark (#36110) üzenetére


energy4ever
addikt

PSP-nel is voltak gondok, a 1000-2000-3000szeria kozott, szerintem megeshet i kompatibilitas. Ha igazam van, akkor kit kell keressek? Ms, vagy ubi? :F

(#36112) Ronam válasza energy4ever (#36104) üzenetére


Ronam
addikt

Pár hete toltam az első részt, és ugyanez volt nálam. Keress egy tornyot a városban, és nyomj egy synchronize-t, mutatni fogja a mellékküldetéseket, ha jól emlékszem 3-at kell megcsinálni, és mehet utána a fő küldetés.

(#36113) dilipok válasza energy4ever (#36111) üzenetére


dilipok
veterán

nincs ott inkompatibilitas, csak oda kell figyelni, hogy mit is mond a jatek. Amugy az elso gugli talaltrol:

Its easy, just place a personal marker on a part of the map thats blurred, go there, look in the sky for a view point, climb up and synch and then you'll have loads more stuff to do on your map. Its important during the whole game to climb all view points or you're gonna miss out on so much stuff.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36114) energy4ever válasza Ronam (#36112) üzenetére


energy4ever
addikt

Te miluen tipusu 360-on jatszottad vegig?
Az osszes tornyot megmasztam, es itt a hiba: Nem dobja be a melekkuldeteseket! :(
Masodszor jarok itt a jatekban, masodszorra is ugyan ez a hiba, az osszes varosban.
Eloszor felvolt telepitve, aztan letoroltem, masodszorra meg nem telepitve, siman csak lemezrol, de ugyan ez a hiba sajnos.

(#36113) dilipok:
Elolvastad amit irtam?

[ Szerkesztve ]

(#36115) gabormgp válasza gabormgp (#36102) üzenetére


gabormgp
senior tag

Valaki erre ?

(#36116) Ronam válasza energy4ever (#36114) üzenetére


Ronam
addikt

Az összes tornyot biztos nem másztad meg, az egyik negyedben. Poor és Rich district van, keress egy tornyot a Rich district-ben, a térkép nem mutatja, de ha megmászod menni fog a szinkron. Itt is írják... Az, hogy milyen típusú 360-on játszod teljesen mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#36117) energy4ever válasza Ronam (#36116) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha lesz idom, csinalok egy videot rola, es felrakom youtube-ra. Azert mar eletemben tobb szaz jatekkal jatszottam (ha nem tobb ezerrel), tobb mint szazzat vegigvittem. Nem hoszem el, hogy az en hibam lenne!
Vegigjatszos videokban is megy tovabb a jatek, nalam meg semmi.

(#36118) MasterMark válasza Ronam (#36116) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#36119) dilipok válasza energy4ever (#36117) üzenetére


dilipok
veterán

rendben, akkor nem kompatibilis... gondolom azert van fenn ezerszer ugyanez a kerdes, mert mindenki inkomptaibiliatasi problemaba utkozott. Szerintem elneztel valamit, van ott meg torony a blurred areakban (amugy tuti, hogy nem kompatibilitasi problema, mert fat, slim, es slim-e gepen is tolta a tesom...)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36120) Ronam válasza energy4ever (#36117) üzenetére


Ronam
addikt

Mint írtam, nekem is ugyanez volt, és amint látod a linken, másoknál is ugyanez volt. Az egész városban nem tudtad megmászni az összes tornyot, csak amiket a térkép jelölt. Van még azon kívül a másik negyedben (district-ben), amiket nem mutat a térkép, de meg lehet mászni, és szinkronizálni. Utána mutatni fogja a mellékküldetéseket, megcsinálsz hármat, és mehetsz a főküldetésre.

(#36121) energy4ever válasza Ronam (#36120) üzenetére


energy4ever
addikt

Este ranezek, de tudtommal csak az egyik negyedbe enged a tobbinel azt irja, hogy "ebben az idoben nem jarhatsz ezsen a helyen".

(#36122) Ronam válasza energy4ever (#36121) üzenetére


Ronam
addikt

Hidd már el, hogy működik :D. Pár hete csináltam meg!

(#36123) dilipok válasza Ronam (#36122) üzenetére


dilipok
veterán

o mar tobb szaz jatekot vegigvitt, nem lehet hogy ez mukodik, hiaba mondjuk neki ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36124) nincskedvem válasza dilipok (#36123) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Mit kell mindig parasztkodni? Mindig mindenkivel, én csak read onlylba vagyok itt, de azt látom,hogy te folyamatosan osztod az észt,meg beszólogatsz mindenkinek. Akkor minek vagy itt? Kötekedni? Ügyes vagy. Tény,hogy tudsz hasznosakat is mondani..de attól még nem kéne bunkózni mindenkivel. Válaszolni nem kell rá.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

(#36125) dilipok válasza nincskedvem (#36124) üzenetére


dilipok
veterán

ha read only modban vagy, lathatod, hogy eloszor segitettem es mit kaptam? Azt hogy elolvastam-e amit irt. Elolvastam, azert probaltam segiteni. Ha valaki azt allitja, hogy valami tuti nem user error, mert o mar tobb szaz jatekot vegigvitt, akkor megis mit mondjak? (teszi ezt annak ellenere, hogy nem csak en mondtam, hogy nincs igaza es nezze meg jobban a dolgot). Ha nem tetszik a mondandom, nyugodtan skipelheted, kulonosebben nem szivom mellre a hasonlo kritikakat, foleg ugy, hogy nyugodtan visszanezheted, ok nelkul nem szoktam ezt a hangnemet megutni (de javits ki, ha tevednek, szivesen veszem az epito jellegu kritikat, viszont az, hogy csak beszolsz, nem annyira jol veszi ki magat)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36126) energy4ever válasza dilipok (#36125) üzenetére


energy4ever
addikt

Mi az hogy nincsen igazam? Nem csalodtunk benned ma sem. Legalabb karacsonykor ne ezt muvelned... :(

[ Szerkesztve ]

(#36127) dilipok válasza energy4ever (#36126) üzenetére


dilipok
veterán

azt allitottad, hogy inkompatibilis az AC 1 a slim e geppel mert te mar tobb szaz jatekot vegigvittel es ez csak a jatek hibaja lehet. Mondtam, hogy nem, mert xy dolgot kell csinalni es megy tovabb. Ezt megerositette kozvetlenul egy ember, kozvetve meg egy. Akkor ebbol az kovetkezik, hogy? Legalabb karacsonykor ne ezt muvelned... :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36128) energy4ever válasza Ronam (#36116) üzenetére


energy4ever
addikt

Koszonom, reszben te segitettel ezzel. Az volt a gond, hogy nem engedett be abba a varosreszbe a jatek, igy lehetettlen lett volna az elso tornyot megmaszni, amitol latnam a tobbit. :R

(#36129) F.B.I. válasza MasterMark (#36062) üzenetére


F.B.I.
veterán

A kártya megvan, meg egy elkeseredett kisgyerek, mert ezek a barmok a mai napon vitték fel az árát a Titanfallnak....tehát kurtára nem 31-ig akciós! Kösz az okosítást!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#36130) dilipok válasza energy4ever (#36128) üzenetére


dilipok
veterán

;] ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36131) teratti


teratti
senior tag

Szia! Vettem egy 360-as nem mókolt gépet négy eredeti játékkal használtan. A kinect-est tökéletesen viszi de betettem egy sima játékot ( eredeti Hulk lemez) és ezt írta: You need to attach an Xbox 360 Hard Drive to play original Xbox games..... Mi lehet a baj? :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#36132) MasterMark válasza teratti (#36131) üzenetére


MasterMark
titán

Az egy nem 360-as játék, hanem Klasszik Xbox-ra való.
Ahhoz viszont kell HDD hogy tudj játszani.

Switch Tax

(#36133) energy4ever válasza teratti (#36131) üzenetére


energy4ever
addikt

Milyen regioju a gep, es milyen a jatek? A lemeztok oldalara van irva pal, ntsc, jpn, stb.
Ahogy latom mar kozben megkaptad a valaszt mastol.

Xbox classic jatekok mennyivel szebbek 360-on? Wii-s jatekok elkepesztoen szebbek wii u-n.

[ Szerkesztve ]

(#36134) BMS


BMS
őstag

hali

Srácok xbox live regisztrációnál a postal code-hoz mit kell írni? az lenne az irányítószám de valamiét nem fogadja el a 2067-et(szárliget)...

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#36135) MasterMark válasza BMS (#36134) üzenetére


MasterMark
titán

Az az. Országnak mi van kiválasztva?

Switch Tax

(#36136) Colka79


Colka79
tag

Sziasztok!

Először is Kellemes Ünnepeket Kívánok mindenkinek itt a Fórumon :DD :DD

Másodszor,hogyan tudom kideríteni,hogy az Accountomat melyik régióba regisztráltam??
Ha netán nem Magyar akkor érdemes áthozni a Magyar Live-ra az Accountot?

Gamertag:LaondaHUN

(#36137) BMS válasza MasterMark (#36135) üzenetére


BMS
őstag

azt nem tudom gondolom Magyarország :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#36138) teratti válasza MasterMark (#36132) üzenetére


teratti
senior tag

Köszönöm a tájékoztatást.

energy4ever: PAL van a tok oldalára írva de rakok inkább képet a gépről és a játékokról hátha jobb....de ezek szerint HDD kell hozzá. :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#36139) MasterMark válasza teratti (#36138) üzenetére


MasterMark
titán

Ez mind a kettő a klasszikus első Xbox-ra való játék. [link]

Switch Tax

(#36140) teratti válasza MasterMark (#36139) üzenetére


teratti
senior tag

Köszi! :R Bármilyen HDD megoldja a problémát vagy csak az eredeti?

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#36141) MasterMark válasza teratti (#36140) üzenetére


MasterMark
titán

A belevaló.

Lehet megy pendrive-al is, ha van próbáld meg. Live is kell, hogy le tudja tölteni a frissítést hozzá.

Switch Tax

(#36142) Gabor1985


Gabor1985
tag

Barki aki 360 on jatszik itt jeloljon nyugodtan. Foleg destiny, gta 5, garden warfare, gears of war, és fifa játékokkal jàtszom.. barki aki ezekkel jatszik legyszi jeloljon engem..

lumia 930, xbox 360, xbox one vhite ! xbox gamertag: SzGabor8528

(#36143) teratti válasza MasterMark (#36141) üzenetére


teratti
senior tag

Van egy 32GB-os pendrive kipróbálom holnap. Ez a Live mit takar, bocsi de elég tudatlan vagyok konzol terén. Jó, hogy a gyerekek kapták karácsonyra de nekem van vele gondom....

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#36144) polaroi8d


polaroi8d
csendes tag

Sziasztok,

Van egy XBOX 360 E 250 GB konzolom alig használt, viszont a WiFi-t valamiért nem viszi, lett vele valami baj, garanciás 2015 december 17-ig, 0 játékkal, alap felszereléssel. Illetve van hozzá 2 méteres HDMi kábel, plusz egy joystick, teljesen új analog thumbstick-ekkel illetve, új tölthető akkumulátorokkal, nyilván töltő is jár hozzá, mit gondoltok mennyit ér?

Előre is köszönöm a segítséget, és mindenkinek Boldog Karácsonyt. :D

orbanlevi.hu - I have an addiction. It's called winning.

(#36145) haris válasza teratti (#36143) üzenetére


haris
őstag

Xbox live!

Csak odakattintottam, amit Mastermark linkelt. :U Érdemes olvasgatni az xbox support oldalát, ráadásul még magyarul van minden leírva.
Aztán ha ott nincs találat, akkor kérdezz.

[ Szerkesztve ]

(#36146) MasterMark válasza teratti (#36143) üzenetére


MasterMark
titán

Lényegében annyi, hogy legyen netre dugva, és be legyél lépve egy Live-os (vagyis nem offline) profilba.

Az meg hogy neked van vele gondod erre most mit mondjak? Talán előtte kellett volna érdeklődni, és nem másik géphez való játékot venni.
Meg amúgy se véletlen ajánljuk a HDD-s gépet.

polaroi8d: Mit nem visz rajta? :F

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#36147) gabormgp


gabormgp
senior tag

Akiknek van Live-juk,azoktól kérdezném,hogy nekik oké minden?
Nekem most ezt adta be!

[ Szerkesztve ]

(#36148) fa4hu


fa4hu
őstag

A play and charge töltőkábelt csak egyszerűen le kell húzni, vagy valamit ki kell oldani előtte? (Kisebb húzásra nem jön le, nem mertem nagyon rángatni.)

(#36147) gabormgp: Nálunk is ezt dobja, szerintem részben elszálltak a szerverek, túlterheltek.

[ Szerkesztve ]

(#36149) gabormgp válasza fa4hu (#36148) üzenetére


gabormgp
senior tag

Köszi.
Más: Az elképzelhető,hogy ezért nem tudtam ma beaktiválni a black ops 2-t? Reedem coddal?
dilipok,vg: Köszi

[ Szerkesztve ]

(#36150) dilipok válasza fa4hu (#36148) üzenetére


dilipok
veterán

huzzad batran. Az elejen hajlamos szorulni egy kicsit, majd bejaratodik.

gabormgp: ajanlom figyelmedbe a live statusz linket az infosavbol.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.