Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) Mister_X válasza pzstm (#10696) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Patience is virtue" - a türelmesség micsoda? Dafuq inglish. Nagy nap lesz a holnapi :C (lehet nem lesz PS4-em?)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10702) pzstm válasza Mister_X (#10701) üzenetére


pzstm
titán

erény;)

Mondhatni a türelem xbox now-t teremt :D

Patience is virtue amolyan szállóige amúgy odakint;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10703) raziel01 válasza pzstm (#10702) üzenetére


raziel01
veterán

Türelem rózsát terem.
Egyébként remélem nem Xbox Now lesz a neve, mert behányok.

(#10704) oriic válasza pzstm (#10702) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt a Now dolgot nem is értem miért hozzák fel. Az infinity még mindig értelmesebb lenne, főleg a korábbi képeket látván.

Live-Die-Respawn

(#10705) Mister_X válasza oriic (#10704) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mik is eddig az esélyesek? Xbox 8, Xbox 720, Xbox Now, Xbox Next, Xbox Infinity, The New Xbox... szerintem is az Infinity a legértelmesebb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10706) Xirtam válasza Mister_X (#10705) üzenetére


Xirtam
veterán

Xbox aztán csá! Minek variálni? 360 nak sem volt értelme, azt is Xbox-ként magyarázza mindenki! :D

(#10707) oriic válasza Mister_X (#10705) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox csak így simán. Főleg mert ha minden igaz nem csak a gép neve lesz ez, hanem egy teljes szolgáltatásé.

Live-Die-Respawn

(#10708) Xirtam válasza Def26 (#10689) üzenetére


Xirtam
veterán

Forrás?

(#10709) Def26 válasza Xirtam (#10708) üzenetére


Def26
félisten

Titkos. :) már nem tudom melyik oldalon volt. Párat végignyálaztam.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10710) oriic válasza Def26 (#10689) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura lenne, AMD cpu lesz elvileg benne.

Live-Die-Respawn

(#10711) Mister_X válasza Def26 (#10709) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Böngészési előzmények?
Nameg már nem azért, de minden helyen most megy a néphülyítés, nincs 24 óra hátra, várjuk már ki.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10712) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kép a holnapi helyszínről:

[link]

Live-Die-Respawn

(#10713) negyven2 válasza oriic (#10710) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy ez a PowerPC alapu architektura féle pletykákat én is hallotam már. Igaz annak már több mint fél éve. És ki tudja lehet, hogy igaz is és az eddigi pletykák szándékos félrevezetés volt. De majd kb 21 óra mulva ugyis megtudjuk.

Bár én jobban örülnék ha ebbe is IBM PowerPC kerülne.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#10714) Mister_X válasza oriic (#10712) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi még azon poénkodtunk, amikor állították össze, hogy sörsátorban lesz az Event és, hogy ekkorában tartják a lagzit Lakatosék szűk családi körben :DDD

@figure85: ha maradnak PowerPC vonalon, akkor hátrányba kerülnek, mett most a fejlesztőknek kevesebb energiát kell fektetniük PC-PS4 fejlesztésekbe és akkor a nextbox fogja a gyenge portokat kapni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10715) Napfénysüti

Tegnap egy kollégától kölcsönkaptam egy Wireless Wheelt amiről korábban szó volt plusz a Forza 3-at. Játszottam pár órát így a tapasztalatok:
Kellemes csalódás ez a kormány, egész szépen precízen irányíthatóak vele az autók (Forzában). Körülbelül annyira fárasztó használni mint egy kontrollert bár ennél azért macerásabb ha már ölbe tenné az ember. Az anyagánál annyi kifogásom van hogy az a része ahol az ember fogja lehetne valami gumiszerűbb anyagből kb mint a HTC telóm hátlapja, az jót tenne a fogásnak de így sem rossz. Sokkal nagyobbak a ravaszok mint a kontrolleren így jóval finomabban adagolható a gáz/fék. Késlekedést én nem fedeztem fel, amint mozdít az ember a giroszkópok érzékelik és küldik a jelet. Két gomb hiányzik róla ez egyes játékokban okozhat gondot.
összességében én nagyon jól szórakoztam vele, egy kicsit szokni kell de ha ráérez az ember akkor nagy móka. Persze a komoly kormányoknak nem ellenfele annak igazából aki szeret manuálisan váltani annyira nem ajánlanám lévén az kicsit macerásabb fülek meg váltóbot nélkül. 10k-t szerintem simán megér. :)

Més que un club!

(#10716) oriic válasza Mister_X (#10714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként nem tudom miért nem bérelt ki az MS valami sportcsarnokot vagy hasonlót.

Live-Die-Respawn

(#10717) Mister_X válasza oriic (#10716) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én sem értem. A Sony "normális" helyen tartotta az eventet, de itt még az időjárás is okozhat gondokat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10718) oriic válasza Mister_X (#10717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szívrohamot kapnék ha egy vihar elmosná az egészet. :Y

Live-Die-Respawn

(#10719) Mister_X válasza oriic (#10718) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, ott egy esetleges égszakadás esetén is akkora alapzaj lesz...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10720) Def26 válasza Mister_X (#10711) üzenetére


Def26
félisten

Nem véletlenül nem akarom beírni, mert már törölték.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10721) MasterMark


MasterMark
titán

Hazaértem meg kell nézzem már milyen ez a sátor... :DDD

Switch Tax

(#10722) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintetek esélyes, hogy pl us profillal lehet nézni majd este 9kor streamet a "nagy eseményről"? :) ez lenne az igazi

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10723) bobooo válasza mephi666 (#10722) üzenetére


bobooo
addikt

Igen lehet, Live Event Playerrel, de a dashboardon is kivan irva :) és 19 óra nem 21

[ Szerkesztve ]

(#10724) Def26 válasza mephi666 (#10722) üzenetére


Def26
félisten

Esetleg csinálsz egy Magyar profilt, azt kész. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10725) mephi666 válasza bobooo (#10723) üzenetére


mephi666
nagyúr

+10724: ja, oké... most nézem, azt hittem 12.5óra múlva kezdődik :D na, akkor este7... lehet belenézek, ha nem jön közbe semmi

ki akar fogadni, hogy lesz d3-bejelentés is este? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10726) Def26 válasza mephi666 (#10725) üzenetére


Def26
félisten

Sztem az nem lesz. Túl nagy dobás ahhoz, hogy együtt durranjanak. Majd ellövik akkor amikor kicsit alábbhagy a téma.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10727) woodbear válasza mephi666 (#10725) üzenetére


woodbear
addikt

Én PGR5-re mindenképp számítok.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10728) oriic válasza woodbear (#10727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz.

Live-Die-Respawn

(#10729) Def26


Def26
félisten

Index cikke. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10730) Blaise válasza Def26 (#10729) üzenetére


Blaise
veterán

Szokásos Index "minőség".

(#10731) oriic válasza woodbear (#10727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#10732) Def26 válasza Blaise (#10730) üzenetére


Def26
félisten

Sztem nem gáz. Kb. ugyanezeket írják több helyen is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10733) woodbear válasza oriic (#10731) üzenetére


woodbear
addikt

:R :C

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10734) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox 720 trailer

;]

Live-Die-Respawn

(#10737) Vekko


Vekko
aktív tag

Szerintem az új konzolok megjelenésénél kell majd pénzt áldozni egy igazán jó PC-re. Mivel mindkettő x86 alapú lesz nem sok idő fog eltelni egy működő nextgen konzol emulátorig. :)

(#10738) Def26 válasza Vekko (#10737) üzenetére


Def26
félisten

És az mégis mi a francnak? Xbox live -ot, és online szolgáltatásokat nem emulál. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10739) Vekko válasza Def26 (#10738) üzenetére


Vekko
aktív tag

Kitudja mit hoz a jövő.. Még az én állításom se biztos. Várni mindenképp fogok vele, a 360-ommal is még sok a pótolni való. :)

(#10740) pzstm válasza Vekko (#10737) üzenetére


pzstm
titán

ha most visszatekintünk, hogy milyen grafikával jöttek ki a legelső játékok, majd most a konzol végefelé megnézed, hogy mire képes ugyanaz a hardware(Forza horizon, vagy akár Forza 4, legújabb Halo, vagy akár Far Cry3 Tomb Raider), akkor az azért elég durva. Ilyesmire pedig most is simán lehet számítani szerintem :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10741) Def26 válasza pzstm (#10740) üzenetére


Def26
félisten

Assassin 3 havas része. Gyönyörű. Megmarad a nyomod a hóban.

Azért van ellenpélda is, ezt nem is tudom minek nevezzem. :DDD [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10742) pzstm válasza Def26 (#10741) üzenetére


pzstm
titán

:DDD

Mondjuk a tegnap mutogatott Fast & Furious "csodától" paraszthajszállal marad csak el :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10743) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#10744) pzstm válasza oriic (#10743) üzenetére


pzstm
titán

utállak titeket amiért este tízig nem fogom tudni megnézni ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10745) Def26 válasza pzstm (#10744) üzenetére


Def26
félisten

Miért? Te nagy guru vagy, telefon windóz, stb. nem lesz egy nyugodt fél órácskád? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10746) Vekko válasza pzstm (#10740) üzenetére


Vekko
aktív tag

Hát az is durva lenne, ha tényleg készülne egy emulátor és nextgen után 5 évvel már erősebb PC hardverrel rendelkezve, lehetne "tuningolni" a játékokat jobb felbontásra, élsimításra stb.. :) Nem vagyok se konzol se pc párti, inkább maximalista. Eddig teljesen rendben volt, hogy xboxomon játszhatok csak olyan szépen egy adott játékkal. De ezzel az új x86-os mizériával ez lehet meg fog dőlni..

(#10747) MasterMark válasza pzstm (#10740) üzenetére


MasterMark
titán

Most nem fog ennyire elhúzódni a generáció, a fejlesztők nem lesznek rákényszerítve a fix hardverre.

Sztem ez a x86 alapúság miatt jöhetnek jobb teljesítményű, de ugyanazt futtató gépek, ezért több verzió is lehet, amin szinte ugyanaz a szoftver fut csak jobb teljesítménnyel.

API-n csak kis módosítás, mert tuti nem fognak natívan programozni.

És a PS4 és nextbox játékok pixelre ugyanolyanok lesznek.

Lényegében így a konzol lényege fog kihalni. :(

Switch Tax

(#10748) pzstm válasza Def26 (#10745) üzenetére


pzstm
titán

live player van telefonon, de nem lesz fél percem sem nem hogy fél órám :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10749) Vekko válasza MasterMark (#10747) üzenetére


Vekko
aktív tag

Ez az online játékosakkal lenne kicseszés. Akik első évben veszik meg mondjuk 60 fps-el játszanak, akik később meg mondjuk 120-al..

(#10750) mephi666 válasza MasterMark (#10747) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát ez sz@r poén lenne... :( így a jó, ahogy most van: fat/slim, más gyártástechnológia, jobb hűtés, stb... de ugyanaz a teljesítmény végig... :K a legelső széria vásárlója is kapja már ugyanazt a minőséget, mint a kifutó széria vásárlója... ennyi erővel lehessen cpu/gpu/ram-csere is konzolban :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.