Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) oriic válasza Def26 (#10891) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy ember már van pluszban. Karácsonyra nekem kell egy ilyen. :)

Live-Die-Respawn

(#10902) pzstm válasza Buster17 (#10900) üzenetére


pzstm
titán

ezt miért is az én kommentemre reagáltad? vagy miért erre a linkre?? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10903) Def26 válasza oriic (#10901) üzenetére


Def26
félisten

Akkor gyűjtsd a pénzt. :D Azért titkon reménykedem benne, hogy nálunk is kapható. A prezentációban az volt, hogy idén az egész világon elérhető. Ausztriában is meg lehet venni (kisebb költség mint a Londoni repülő), ha nálunk nincs. Gondolom, hogy a garancia hasonló lesz mint a 360 -ra. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10904) Buster17 válasza pzstm (#10902) üzenetére


Buster17
addikt

Mert erről szólt. Nem?

(#10905) pzstm válasza Buster17 (#10904) üzenetére


pzstm
titán

miről?

Te csak azt mondtad átpártolsz...a cikk arról szólt hogy használtjátékkereskedelem nem lesz tiltva... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10906) Buster17 válasza pzstm (#10905) üzenetére


Buster17
addikt

ja, az más. De nem arról írt hogy profilhoz kötés lesz?

szerk.: Fogjuk arra, hogy nem tudok angolul és a Chrome fordító sem :U

[ Szerkesztve ]

(#10907) pzstm válasza Buster17 (#10906) üzenetére


pzstm
titán

nem...azt mondta van/lesz olyan szcenárió, hogy ha átmégy a haverodhoz akkor elég csak belépned az accountodba és nála is játszhatsz...vagy hülyén fogalmazott meg valamit vagy még nem akar elmondani valamit :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10908) Mister_X válasza Xirtam (#10888) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha én PS fanboy vagyok, akkor te meg Xbox fanatikus. És akkor én se vegyem komolyan azt, amit írsz? :U Az egyik pillanatban forrásért kiáltasz, mert valaki állítja, hogy nem minden funkció lesz elérhető idehaza, a következőben meg kijelented, hogy minek is fektetnének pénzt és energiát, hogy itt is elérhetőek legyenek.

Nameg nyílván azért volt négy boxom a PS előtt, mert elvakult PS fanboy voltam :) De E3 utánig nem török pálcát egyik platform felett sem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10909) Xirtam válasza Mister_X (#10908) üzenetére


Xirtam
veterán

Az a baj, hogy én meg török, mert fanboy vagyok. . . sajnos. És be vagyok parázva melyik lesz a jobb. :D

(#10910) Mister_X válasza Xirtam (#10909) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne parázz, EU-ban a PS4, ámerikában meg a ONE lesz a nyerő, worldwide meg kiegyenlítettek lesznek :D De még az sincs kizárva, hogy ONE-t veszek. E3-ig várok, aztán majd az ár fog dönteni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10911) Napfénysüti válasza pzstm (#10899) üzenetére

Vagy az lesz hogy vinned kell a lemezt és feltelepíteni és utána a saját profiloddal belépni a barátodnál.

Més que un club!

(#10912) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!
Tegnap nem győzött meg az Xbox one sajnos:(!
A Ps4 felé hajlok, csak az a kontroller ami elriaszt teljesen szokatlan meg nem áll kézre:(!
Valami lesz, de sok a negatívum az Xboxnál, mondom úgy , hogy Xbox rajongó vagyok!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10913) Def26 válasza Zjunior (#10912) üzenetére


Def26
félisten

Vedd mindkettőt. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10914) Mister_X válasza Zjunior (#10912) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jé, már volt kezedben DualShock 4? Aztaaa... ja. Látásból tényleg könnyű ítélkezni :U A PS3 bumerángja, na az látásra kényelmetlen volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10915) Zjunior válasza Mister_X (#10914) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem volt,de a
A PS3 -é egy rakat fos ....
Mivel lesz jobb a PS4 -é??
Miért te tudod? :C :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10916) Mister_X válasza Zjunior (#10915) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PS3-é rajat fos? Kinek a pap...
Nem állítottam, hogy tudom, de én nem csinálok segget a számból azzal, hogy ítéletet mondok arról, ami még meg sem jelent.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10917) Zjunior válasza Mister_X (#10916) üzenetére


Zjunior
veterán

De a gombok kialakítása ugyanaz... :F
Az nem fog változni, és az a lényeg... :R
De ha látnád én PS 4 felé hajlok:)
Nekem mind1 csak használható legyen! :K

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10918) pelenka35


pelenka35
őstag

xbox one hoz tarozik a kinect vagy azt pluszba kell megvenni ?

Gamertag:Rob3rt75

(#10919) Prof01 válasza pelenka35 (#10918) üzenetére


Prof01
veterán

Hozzá tartozik.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10920) bognar110 válasza Zjunior (#10915) üzenetére


bognar110
őstag

Elvileg a ps4 valamennyivel jobb hardvert kap. Xbox one meg egy lehúzás szerintem. Vagy marad az x360 vagy egyszer átpártolok ps4-re. Vagy ha meg nyerem az 5 lottót akkor xbox one... :DDD

(#10921) raziel01 válasza pelenka35 (#10918) üzenetére


raziel01
veterán

Anélkül el sem indul.

(#10922) Zjunior válasza bognar110 (#10920) üzenetére


Zjunior
veterán

Meg az a baj nincs lefelé kompatibilitása:(!
Sajnos a barátaim mindenki xbox-os és nem fogjak tudni megengedni maguknak, hogy ujra valtsanak es a visszafele kompatibilitas miatt nem is fogok tudni veluk játszani:(!
Szeretnék Xboxot...Jah, meg a live ért is fizetni minek, ha a másik oldal free..
Nem tudom de,
Ebből így az előzetesek alapján Ps4...

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10923) bognar110 válasza Zjunior (#10922) üzenetére


bognar110
őstag

Így van, a vissza kompatibilitáson nagyon ki akadtam nem értem hogy képzelik. Nekem is ps4 inkább, csak ott meg a controler nem tetszik számomra nem kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#10924) Zjunior válasza bognar110 (#10923) üzenetére


Zjunior
veterán

Óvatosan a controller-el, mert Mister-X megdádáz;) :P!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10925) Mister_X válasza bognar110 (#10923) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A PS4 sem lesz visszafele kompatibilis. Ezeket csak akkor tudták volna megoldani, ha vagy a processzorba, vagy az alaplapra integrálják az elődöt és ez megdobta volna az árát rendesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10926) Def26 válasza Mister_X (#10925) üzenetére


Def26
félisten

Viszont neki nincs ps3 -a, tehát nem is baj, mert nincsenek régi ps3 játékai. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10927) woodbear


woodbear
addikt

Na csak kell az online kapcsolat...24 óránként egyszer be kell lépni.

Eddig sajnos a PS4 szimpibb.....pedig köztudott mekkora box fan vagyok.
Szerintem csak a profilom miatt fogok mégis maradni...

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10928) Mister_X válasza woodbear (#10927) üzenetére


Mister_X
nagyúr

One Xbox ONE topic :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10929) pzstm válasza woodbear (#10927) üzenetére


pzstm
titán

ez merre van, hogy 24 óránként be kell jelentkezni???

mi van ha én két hétig nyaralok....????

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10930) mephi666 válasza woodbear (#10927) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem meg fog változni a véleményed, mire kijön az új box, repülőrajtot veszel és elsők közt csapsz le rá :DDD ...tegnap úgy éreztem a bemutatón, hogy k*rvasok infó fog érkezni megjelenésig folyamatosan a funkciókról, mert nagyon komolyan veszik ezt, hogy "all in one szórakoztatóközponttá akarják tenni az új konzolt" :K

mellékesen ami konkrétumokat lehet tudni róla, szerintem meggyőző a cucc: 4k felbontás? :Y csak kérdés, hogy a játékok mekkora százaléka fog így megjelenni, mert ahhoz kell akkor jópár bd... 3 oprendszer, gyors taskswitching, stbstb... szerintem a tegnapi bemutatóval épp csak karcolgatták a felszínt (ps4-t annyira nem figyeltem, de ott azért nincs ennyi konkrétum a bejelentés után hetekkel sem)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10931) bognar110 válasza Def26 (#10926) üzenetére


bognar110
őstag

Aztán lehet marad a 360 nekem...gta5 is jön rá bf4....

(#10932) Def26 válasza bognar110 (#10931) üzenetére


Def26
félisten

Múltkor meg el akartad adni. Most Olivér is hirdeti.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10933) bognar110 válasza Def26 (#10932) üzenetére


bognar110
őstag

Nem lehet el adni... 40k ért meg nem éri meg nekem el adni. Bele fektettem egy csomó pénzt aztán sz.rért húgyért adjam el..

(#10934) Gare2


Gare2
csendes tag

Sziasztok!

Ki milyen headset-et használ multihoz? Mit ajánlanátok? Ára-érték arány? Mire kell figyelni ha vennék egyet? Van amelyik külön kezeli a chat és játék hangerőt?

Köszi a tanácsokat előre is!

(#10935) Gombinyó válasza Gare2 (#10934) üzenetére


Gombinyó
őstag

Teljesen jó az alap gyári headset chatre.

(#10936) bognar110


bognar110
őstag

Haveromnak meg van az új xbox one :DDD

(#10937) Def26 válasza bognar110 (#10936) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom Revi Tanyaboxa :D

Van egy ps3 -am. Most veszek rá bf3 -at. Azzal kihúzom valamelyik nextgen gépig. Live -om lejárt, én már fizetni nem fogok érte.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10938) bognar110 válasza Def26 (#10937) üzenetére


bognar110
őstag

Most az egyszer nem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10939) bognar110


bognar110
őstag

Ezen is be szartam. :DDD

(#10940) Buster17 válasza bognar110 (#10939) üzenetére


Buster17
addikt

Sajnos ez már nem játék konzol lesz, de tévedjek! :)

(#10941) Micsurin válasza Buster17 (#10940) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem sajnos nem fogsz.... Nekem a ps2 volt az első konzol most a box és szerintem a ps4 el fogom folytatni a dolgokat....De ez még a jővö szele az első 2 évben nem szabad még venni szerintem a csoda masinákból.... kitudja az új xbox melegedés helyet más bajban fog majd szenvedni ;]

szerk.: Meg azis kérdés es lesz , hogy melyiket mennyiért fogják vesztegetni olyan 200k körül? Na jó 180k ;) :(((

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10942) bognar110 válasza Micsurin (#10941) üzenetére


bognar110
őstag

Nem hinném hogy nagyon fog melegedni mert vízhűtés kerül a a gépezetbe. Meg oldják nem lesz semmivel gond csak csak az hogy minden szarért fizetni kell..

[ Szerkesztve ]

(#10943) oriic válasza bognar110 (#10942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;]

Live-Die-Respawn

(#10944) parandroid válasza Buster17 (#10940) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ami egyáltalán nem baj, a kérdés az, hogy a világ kevésbé szerencsés részén (értsd: NA régión kívül) mit tudnak hozzá biztosítani az extrák közül. Pillanatnyilag én még a Ny-Eu-ban elérhető XBOX Live tartalmat is keveslem, illetve drágállom az előfizetésen felüli egyenkénti díjszabás miatt, Mo-n meg gyakorlatilag nulla, ami a játékon kívül elérhető.

Ez egy nagyszerű rendszer, de semmit nem ér, ha nem tudnak egy, az adott terület felhasználóinak szóló célzott tartalompalettát biztosítani.

Remek dolog az integrált fantasy league, de Eu-ban az emberek nagy része azt sem tudja, hogy mi ez, és itt a sport-központú tartalomból is max a foci jön be (ami meg ugye NA-ban nem érdekli a kutyát sem).

Szóval, ami igazán szkeptikussá tesz, az pont az, ami az egész dboz lényege lenne. Aztán persze remélem az HBO, meg a Sky Eu-ban is mögéáll a kezdeményezésnek, és megemberelik magukat, annak én örülnék a legjobban. Persze Mo megint más kérdés, egyrészt marginális piac, másrészt a kereslet jelentős része is korlátozottan fizetőképes - lásd még a magyar Live árakat.

Micsurin: 300-500 USD-s árakat emlegettek a különböző verziókhoz, ez Eu-ban nyilván a szokásos 1:1-es váltással 300-500 EUR lesz, amire szokás szerint jön még a magyar áfa.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10945) Def26 válasza bognar110 (#10942) üzenetére


Def26
félisten

Milyen vízhűtés?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10946) oriic válasza Def26 (#10945) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lemaradt egy smile szerintem.

Live-Die-Respawn

(#10947) Micsurin válasza bognar110 (#10942) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem kötekedésből: "melegedés helyet" :R

Am Colonial Marines mennyire jó? vagy akkor inkább a 2010 AvP ? :F nagy AvP fan vagyok nagyon nagy

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10948) bognar110 válasza Micsurin (#10947) üzenetére


bognar110
őstag

Jah már ki javítottam, de azért ott hagytam a vízhűtést. :)

Def26 : Állítólag vízhűtés lesz az xbox oneba.

[ Szerkesztve ]

(#10949) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok működik már a japán 48 órás live dolog?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10950) Micsurin


Micsurin
nagyúr

ak ez a net kapcsolat , hogy is leszen? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.