Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Ragnar95 válasza MasterMark (#10848) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért részben a Sonyn is, hiszen simán megteheti,h ellehetetlenítsen mindenféle ilyen törekvést a kiadók részéről, hiszen ő készíti a konzolt, az alkalmazásboltot és az oprendszert is, így megteheti azt, hogy nem teszi lehetővé online passok és más ilyen lehúzások használatát...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10852) bognar110 válasza raziel01 (#10850) üzenetére


bognar110
őstag

Elég nagy cumi.

(#10853) MasterMark válasza Ragnar95 (#10851) üzenetére


MasterMark
titán

Ha jól tudom, ők ebbe nem fognak beleszólni.

Switch Tax

(#10854) Ragnar95 válasza MasterMark (#10853) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pedig ezzel simán szerezhetnének csomó új vásárlót és így helyzeti előnyt...A kiadók meg nem hiszem,h meg mernék tenni,h nem adnák ki a játékaikat PS4-re...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10855) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát fárasztó volt kicsit az Event, de összeségében egész jónak mondanám. HALO TV SOROZAT: EZ volt az egész lényege nekem: :DDD :R :C

Live-Die-Respawn

(#10856) bobooo válasza Ragnar95 (#10854) üzenetére


bobooo
addikt

Ha jól tudom az EA már bejelentette, hogy felhagy az Online Pass-es hülyeséggel és bekell vallani, hogy ők voltak a fő Online Passesek

(#10857) MasterMark válasza Ragnar95 (#10854) üzenetére


MasterMark
titán

Csak így meg dönthet úgy egy kiadó, hogy oké akkor ő arra a platformra inkább nem ad ki semmit. (EA pl.)

BoboDJ: Ezt hol hallottad?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#10858) Def26 válasza MasterMark (#10857) üzenetére


Def26
félisten

Itt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10859) bobooo válasza Def26 (#10858) üzenetére


bobooo
addikt

Ott :K

(#10860) Ragnar95 válasza bobooo (#10856) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez egy nagy pozitívum mondjuk :K Sok hülyeséget csinált az utóbbi időben az EA, köztük az online pass bevezetését, de szerencsére akkor kijavították a csorbát :DDD
MasterMark: erre írtam ezt :".A kiadók meg nem hiszem,h meg mernék tenni,h nem adnák ki a játékaikat PS4-re..." Nem önmaga ellensége egyik kiadó sem, márpedig nagyobb lenne a bevételkiesése a PS4-es eladások hiánya miatt, mint a bevételnövekedése akkor,ha lenne online pass...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10861) MasterMark válasza Ragnar95 (#10860) üzenetére


MasterMark
titán

Igaz.

Switch Tax

(#10862) dilipok


dilipok
veterán

400 GBP. Kicsit borsos lesz, de hat ez mar csak ilyen :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#10863) oriic válasza dilipok (#10862) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olcsóbb lesz, ez csak előzetes ár.

Live-Die-Respawn

(#10864) Ronam válasza dilipok (#10862) üzenetére


Ronam
addikt

A megjelenési dátum amit írnak vajon mennyire valós?

(#10865) Algotis


Algotis
addikt

Szerintetek az xboxos arcoknak az arcat mar az xbox one renderelte? ;]

Androidos Outlookból küldve

(#10866) Buster17


Buster17
addikt

Nem lesz fent magyar felirattal az event a csövön? :U

(#10867) Ragnar95 válasza Ronam (#10864) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A MS csak annyit mondott, h idén fog megjelenni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10868) bognar110


bognar110
őstag

Azt tudni hogy vissza felé kompatibilis lesz az új xbox ?

[ Szerkesztve ]

(#10869) tDr1v3r válasza bognar110 (#10868) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem lesz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10870) Buster17


Buster17
addikt

Amúgy emlékeztek, hogy a Sony még azt mondta, hogy nem fogja előbb bejelenteni a nextgent mint az MS?
Konkrét gépet még nem is láthattuk és ha eddig kamuztak és most tudják, hogy milyen hardverral lép az MS akkor most az E3-on bedobják a "B" tervet az erősebb hardverral rendelkező gépet?! :O

[ Szerkesztve ]

(#10871) bognar110 válasza tDr1v3r (#10869) üzenetére


bognar110
őstag

Ekkora állatokat mi értelme az egésznek akkor. Fizessek minden szarért ráadásul még nem kompatibilis visszafelé, szerintem róka lyukban élnek vagy nem tudom de ez vicc...

(#10872) henesa


henesa
aktív tag

Aztán az új box funkcióinak hányszázaléka fog itt kishazánkban működni ??

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#10873) oriic válasza henesa (#10872) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a játék lejátszás.

Live-Die-Respawn

(#10874) Xirtam válasza oriic (#10873) üzenetére


Xirtam
veterán

Forrás?! Várjunk már az ilyen kijelentésekkel.

(#10875) oriic válasza Xirtam (#10874) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jogos, a TV-s szolgáltatások nem lesznek elérhetőek csak.

Live-Die-Respawn

(#10876) Xirtam válasza oriic (#10875) üzenetére


Xirtam
veterán

Szintén kérdezem, hogy forrás? Lehet hogy végre megszűnik a régió zár! :U (de lehet csak álom)

(#10877) Algotis


Algotis
addikt

Éjjeli bagylyok.... :((( :D

Androidos Outlookból küldve

(#10878) Mister_X válasza Xirtam (#10876) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Naiv. Amíg nem lesz magyar tartalom a Netflixben meg
magyar kommentáros NFL lenne, akkor nyitnának ezekkel a magyar piacra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10879) Xirtam válasza Mister_X (#10878) üzenetére


Xirtam
veterán

Erre a kis országra? MINEK?!

(#10880) oriic válasza Xirtam (#10876) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ESPN, Netflix még mindig nem elérhető nálunk például.

Live-Die-Respawn

(#10881) Mister_X válasza Xirtam (#10879) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na látod, most magadat cáfolod meg meg forrás után kiáltasz, közben te is tudod, hogy Netflix, ESPN, Last.fm nem lesz, tehát minden funkció sem lesz elérhető.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10882) Def26 válasza oriic (#10873) üzenetére


Def26
félisten

Sztem is. Én azt sem hiszem, hogy a szolgáltatások legalább fele eljut hozzánk. Egyébként is miért mentek el ennyire a TV -s dolgok irányába? :U

PS3 már megelőzte Európában az xbox -ot. Sztem igencsak össze kell kapniuk magukat, ha vissza szeretnének jönni az első helyre.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10883) pelenka35


pelenka35
őstag

Arra is kíváncsi leszek mennyibe fog kerülni egy nextgen játék...

Gamertag:Rob3rt75

(#10884) mephi666 válasza bognar110 (#10871) üzenetére


mephi666
nagyúr

én majd 2-3év múlva veszek one-t, ha már kezd kiforrni, javítják az első szériák hibáit és lehet már olcsóbban is játékokat szerezni hozzá :K akkor meg nem fog az sem érdekelni, ha nem tudok eladni játékot: csak tuti címeket veszek zavviról 3ezer környékén, amiket kedvem se lesz továbbadni :)

ui: az árára visszatérve szvsz annyira nem súlyos... 135-140ezer, de vegyük hozzá azt, hogy bd-player, kinect, hdd alap benne... (vagy tévednék?) így ahhoz képest, hogy indulóár meg x360-hoz képest brutál hw, nem olyan vészes ez...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10885) Xirtam válasza Def26 (#10882) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem jelent semmit. Mai napig aki gépet akar bejön, "PlayStation 3 szeretnék" - Xbox-ról hallottál már? - "Annak csúnyább a grafikája, nem? "

Na most ilyen piactól mit vársz? Mai napig ha azt mondom, PS vs. Xbox az emberek 70%-a megkérdezi mi az az Xbox. . . még mindig nagyobb név egy PS! És mind mondom az emberek 90% mainstream, casual majom. Bejönnek "God of War érdekel?" Nem . . . "Uncharted?" Nem . . . akkor miért akarsz PS-t? "Mert azt hallottam . . ."

OKÉ. . . .

(#10886) pzstm


pzstm
titán

nah ma ese visszanézem a videót boxon, de képek és leírás alapján tetszik. Design is bejön nekem amúgy :B

Egyébként valahol láttam ilyen MS -féle Q&A-t és ott írják hogy használtjáték-kereskedelem nem akadály, mehet, visszafelé kompatibilitás nyista :B

Ma még utánaolvasgatok kicsit, de szerintem leginkább funkcionálisan, szolgáltatásilag odapörköltek Sony-nak. És még minden részletet nem kaptunk meg, jön még E3 is ugyebár ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10887) Xirtam válasza Mister_X (#10881) üzenetére


Xirtam
veterán

Honnan tudnám, hogy nem lesz? Persze, hogy forrás után kiáltok. Mert szeretném ha hivatalosan megerősítenék, hogy nem lesz! Miért ne lehetne? Deezer is lesz X360-ra. Csak még nem vezették be, pedig lesz, már a hosteseink is kivannak jelölve, hogy kik fogják promotálni. Menj vissza a PS topikba, jobban örülnék, ha nem ide trollkodnál!

AMíg fikarcnyi esélye is megvan annak, hogy nem kell azért sírnom, mert magyarországon élek, és ezáltal az ilyen szolgáltatások kimaradnak. Hadd reménykedjek már.

(#10888) Xirtam válasza Mister_X (#10881) üzenetére


Xirtam
veterán

Az a baj , hogy egyértelműen tudom hogy PS fanboy vagy, így igazából egy írásodat sem tudom komolyan venni. Mert nem a játékok érdekelnek, vagy a gépek tudása, hanem egyértelműen a PS istenítése a menő. :(((

(#10889) Def26 válasza Xirtam (#10887) üzenetére


Def26
félisten

Mikor jelenik meg pontosan? Karácsony előtt meg tudom venni remélem (ha ezt veszem). Most nézem elvileg November 5. -én jön az Xbox.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10890) Xirtam válasza Def26 (#10889) üzenetére


Xirtam
veterán

Úgy tudom nem lesz gép Magyarországon. PlayStation biztos lesz, de Xbox maximum február vagy április. Legalábbis így kaptuk az infót, hogy így készüljünk! :(((

De a gépek tuti jönnek november, októberben! Már csak BF, AC, Watch Dogs miatt is. én egy esetleges GTA V-öt sem tartok kizárnak PC -vel együtt!

[ Szerkesztve ]

(#10891) Def26 válasza Xirtam (#10890) üzenetére


Def26
félisten

Na, akkor sincs gond. Akkor megveszem Szlovákiában vagy Bécsben. Ha minden kötél szakad, akkor Londonban. Úgy is szarért hugyért megfordul az ember egy fapados géppel. Max. Páran megbeszéljük, aztán kimegyünk többen. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10892) raziel01 válasza Xirtam (#10890) üzenetére


raziel01
veterán

Angoloknál lesz, aki nagy fan úgyis megoldja a rendelést onnan.

(#10893) WhiteWalker válasza Xirtam (#10885) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ebböl is látszódik mennyire szockós korszakban nevelkedett nemzet vagyunk.

(#10894) Def26 válasza raziel01 (#10892) üzenetére


Def26
félisten

Az a baj, hogy csomagban nem adják fel Magyarországra... :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10895) mephi666 válasza Def26 (#10894) üzenetére


mephi666
nagyúr

és futárszolgálat? küldtem már ps2-t ausztriába (futárszolgálattal jóval olcsóbban, mint amennyiért a királyi posta vitte volna) és a boxomat meg ups hozta usából... csak meg kell dumálni valakivel, hogy segédkezzen benne

ui: vagy kint melózó ismerős esetleg, aki épp karácsonykor jön haza családot látogatni? ha ilyenre lenne szükségem, szerintem legalább 5embert én is végig tudnék kérdezni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10896) Def26 válasza mephi666 (#10895) üzenetére


Def26
félisten

Azért benne van a feeling is. Tudod, első napos vásárlás, vajon jut e még nekem a boltban (sor végén állok), első napos kedvezmények, stb. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10897) pzstm


pzstm
titán

Xbox One and Used Games

today we have only confirmed that we designed Xbox One to enable our customers to trade in and resell games at retail.

Beyond that, we have not confirmed any specific scenarios.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10898) Napfénysüti válasza pzstm (#10897) üzenetére

A másik mondatában jól értem hogy profilhoz lenne kötve a játék. Legalábbis addig nem kell semmit fizetni míg az eredeti profilról játszik az ember akárhol is teszi?

Més que un club!

(#10899) pzstm válasza Napfénysüti (#10898) üzenetére


pzstm
titán

én is így értettem, de akkor ezek szerint ha haverhoz átmegyek és lemez nélkül tudok profilommal játszani?

CLoud alapon ha meg van véve játék streamelné a játékot vagy hogy? :U

Ez majd talán E3 után tisztább lesz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10900) Buster17 válasza pzstm (#10897) üzenetére


Buster17
addikt

Lehet átpártolok a másik oldalra hacsak nem lesznek olyan akciók mint steam-en

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.