Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) Ragnar95 válasza raziel01 (#11650) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Végülis kinek mi a komolyabb füles, de szerintem nem a 4k-s kategóriára gondolt, mert az inkább az ártábla legalján helyezkedik el, mintsem a tetején... :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11652) Buster17


Buster17
addikt

Na minden funkciónál, vettem kábelt, átalakítót és vga kábelt.
Most így rendeztem át és szerintem így is fog maradni.

(#11653) raziel01 válasza Ragnar95 (#11651) üzenetére


raziel01
veterán

Árban 4k amúgy meg 10k-s fülesek szintjét hozza.
Brainwavz hm3 ugyan ez csak más a design. És az márka nagyon.

(#11654) nauro válasza Ragnar95 (#11651) üzenetére


nauro
aktív tag

Igen, kicsit feljebb gondolkodom, tényleg fontos lenne a kényelem, hangzás, zajszűrés, stb. Olyan 25k környékén szánnék rá maximum.
raziel01: kéne mikrofon is

[ Szerkesztve ]

(#11655) Ragnar95 válasza raziel01 (#11653) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

10k még mindig inkább minősül belépő szintnek, mint felső kategóriának... :DDD A tényleg jó fülesek, amikre már a vájtfülűek is azt mondják,h jók 30-40k-nál indulnak :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11656) MasterMark válasza Buster17 (#11652) üzenetére


MasterMark
titán

Ne bal oldalra told rá, inkább tedd középre. Ott szívja a levegőt.

Switch Tax

(#11657) Buster17 válasza MasterMark (#11656) üzenetére


Buster17
addikt

Oksa. Amúgy nem sikerült az MM-ben eredeti ms kábelt venni... :( mindegy egyenlőre ez is elég és sokkal jobb mint a kis tévés verzió

(#11658) MasterMark válasza Buster17 (#11657) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor milyet vettél? Utángyártott is lehet jó, csak nagyobb az esély rá, hogy nem az. :)

Switch Tax

(#11659) Buster17 válasza MasterMark (#11658) üzenetére


Buster17
addikt

eaxus vga kábel.
Amúgy régóta szemezek egy gamer fotellal. Olyan rohadt kényelmes és nem görnyedek benne. [link] Valaki nem tud olcsón ilyet?

(#11660) Luzso


Luzso
tag

Sziasztok. Hátha tudtok segíteni.
Tömören összefoglalva: bankkártyával csak játékot tudok vásárolni, live előfizetést nem. Mindezt weben vagy boxon keresztül próbáltam, sikertelenül. Esetleg valakinek ötlete, mi lehet a gond? Köszi előre is

XBox: TannishComa036, LG G3

(#11661) MasterMark válasza Luzso (#11660) üzenetére


MasterMark
titán

Mit ír ki?

Switch Tax

(#11662) Goldwin válasza Buster17 (#11659) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Gamer fotel?? :DDD Már olyan is van?

[ Szerkesztve ]

(#11663) Luzso válasza MasterMark (#11661) üzenetére


Luzso
tag

Semmit. A visszaigazoló sms-ben van annyi, hogy sikertelen vásárlás. FHB bank, de nem hiszem hogy ez számítana valamit

[ Szerkesztve ]

XBox: TannishComa036, LG G3

(#11664) Prof01 válasza oriic (#11636) üzenetére


Prof01
veterán

Üdv újra köztünk! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11665) Buster17 válasza Goldwin (#11662) üzenetére


Buster17
addikt

Hát ültem egy ilyenben és olyan rohadt kényelmes és a kezemet is tök jól megtudom támasztani és a térdemet is betudom hajlítani. Na meg egyenesen is ülök benne. :K Ritka az ilyen fotel és ez tuti xbox gamer fotel :DDD Csak ajánlani tudom!

(#11666) MasterMark válasza Luzso (#11663) üzenetére


MasterMark
titán

A dashboard mit ír ki? Vagy a vásárlást engedi, csak utána nem tudod kiegyenlíteni?

Switch Tax

(#11667) Luzso válasza MasterMark (#11666) üzenetére


Luzso
tag

"Sajnáljuk, de ezt nem sikerült engedélyeztetni. Fizessen egy másik vagy új fizetőeszközzel, vagy ellenőrizze, hogy helyes-e a számlázási címe. Ha további kérdései vannak, a pénzintézetének tegye fel őket. Állapotkód: 0x80190848."

A boxon semmit nem ír ki, olyan mintha sikeres lenne a vásárlás

XBox: TannishComa036, LG G3

(#11668) MasterMark válasza Luzso (#11667) üzenetére


MasterMark
titán

Kártya címe egyezik a számlázási címmel?

Switch Tax

(#11669) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Március 3-án volt egy másik gépnél liszensz transzferem. Most hogy új gépem van meg kell várnom a 4 hónapot, hogy a digitális játékokat letölthessem és használhassam az új konzolon?

(#11670) Prof01

Köszi, királyság van akkor, más profilom most úgy sincs. Buktam egy kínai free AC3-at, de uccse toltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11670) Prof01 válasza oriic (#11669) üzenetére


Prof01
veterán

Nem kell megvárni amennyiben az adott profilhoz tartoznak. Viszont a profilok között így nem tudod megosztani a tartalmakat.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11671) MasterMark válasza oriic (#11669) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. A saját profiloddal használhatod akármikor, csak a többi profillal a gépen nem fog működni, amíg át nem viszed a licenszeket.

Switch Tax

(#11672) Luzso válasza MasterMark (#11668) üzenetére


Luzso
tag

Igen megegyezik. Játékokat tudok vele venni

XBox: TannishComa036, LG G3

(#11673) bobooo válasza oriic (#11669) üzenetére


bobooo
addikt

Üdv újra itt :)

(#11674) oriic válasza bobooo (#11673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Most már csak egy két játék kellene. Először is Halo 4. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11675) Prof01 válasza oriic (#11674) üzenetére


Prof01
veterán

Én meg a nyáron tervezem az összes részt beszerezni és végigjátszani. :)
Kár, hogy a Halo 2 nem jelent meg X360-ra...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11676) MasterMark válasza Luzso (#11672) üzenetére


MasterMark
titán

Annyit tudok mondani, hogy hívd fel a supportot, biztosan tudnak segíteni.

Prof01: A klasszik XBOX-os megy 360-on is. Ha acsi kell, akkor ott a PC-s verzió.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#11677) oriic válasza Prof01 (#11675) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anniversary-t pletykálják. Addig a sima Xbox-os Halo 2-vel tudod tolni.

Live-Die-Respawn

(#11678) Prof01 válasza oriic (#11677) üzenetére


Prof01
veterán

Ezt hogy érted? Mit pletykálnak róla? :U

MasterMark: Igen, azt hiszem, akkor marad a PC-s. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11679) Xirtam válasza Prof01 (#11678) üzenetére


Xirtam
veterán

Hogy jön HD kiadás!

(#11680) oriic válasza oriic (#11677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 2 Anniversary-t pletykaljak, jovore lenne esedekes. Ha olyan jol megcsinaljak mint Combat Evolved-et, orulni fogok...

Live-Die-Respawn

(#11681) MasterMark válasza oriic (#11680) üzenetére


MasterMark
titán

De ugye 360-ra is? :U

Switch Tax

(#11682) Napfénysüti

Tegnap megjött a két Forza de még csak a Horizon-t próbálhattam ki (a F4 majd hétfői ajándék lesz :D ). Marha jó kis játék nekem eddig nagyon bejön, hangulatos és nem tűnik vészesen árkádnak. Még párom is játszott vele és egészen belejött pedig nem rajong az autós játékokért. De érdekes hogy én csak a 4-et akartam eredetileg megvenni és ő beszélt rá a Horizonra. :))

Més que un club!

(#11683) woodbear válasza Napfénysüti (#11682) üzenetére


woodbear
addikt

Mindkettő nagyon jó. Tuti élvezni fogod őket. A Forza4 azért valamivel tartalmasabb a horizonnál :) :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#11684) Napfénysüti válasza woodbear (#11683) üzenetére

Teszteken olvastam hogy a Horizon rövid lett kicsit. De sebaj mert ott a multi később meg aztán újra is leeht játszani. Most a Forza 3 van nálam kölcsönbe abba már beletettem egy pár órát és az nagyon megfogott a 4 meg még jobb ahogy olvastam. Egyébként tavaly eleve csak a Forza 4 miatt már gondolkodtam hogy vennék Xboxot de az maradt elméleti síkon. Viszont most hogy lett boxom már nem maradhatott ki a Forza. :D
Viszont azt nagyon furcsállom hogy most se Zavvin se TheHuton nincs Forza 4 de még Horizon se. :F

Més que un club!

(#11685) oriic válasza MasterMark (#11681) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen.

Live-Die-Respawn

(#11686) Blaise válasza Napfénysüti (#11684) üzenetére


Blaise
veterán

Forza 4-be 100+ órát bele kell rakni, ha ki akarod tolni :)

(#11687) Napfénysüti válasza Blaise (#11686) üzenetére

Az nem lesz probléma tekintve hogy csak ezért a játékért akartam Xboxot venni és hozza is azt amit elvártam. :)

Amúgy a Dirt Shodown is jó amit tőled vettem. Mikor jönnek fel barátok akkor azzal szoktunk osztott képernyőn roncsderbizni és mindenkinek tetszett eddig, könnyed, kikapcsoló szórakozás. :K
Egyedül a Gymkhana mód nem illik bele meg azt annyira nem is érzem a játékban.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#11688) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Milyen jó verekedős játékok vannak? Mortal Kombat-ot néztem meg a Tekken Tag Tournament 2-t. Ezeken kívül van még valami jó? Online részük mennyire halott? Esetleg van itt valaki aki tolja valamelyiket? :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#11689) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ennyit a jatekaim.hu oldalról..még hogy onnan vegyünk játékot ( kellett volna fifa 13 )...lsd feedback... :W

(#11690) Blaise válasza WhiteWalker (#11689) üzenetére


Blaise
veterán

Most már várd meg a 14-et ;]

(#11691) bLaCkDoGoNe válasza WhiteWalker (#11689) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mindenhol egyre több az ügyeskedő kis gyökér, ez nem feltétlenül az oldal hibája.
Én pont ezen az oldalon tudtam a legtöbbször sikerrel üzletelni, sokkal jobb aránnyal mint pl. itt a hardveraprón – és soha nem volt gondom.
Mondjuk az is igaz, hogy csak személyesen intézem a dolgaimat, postázni senkinek nem vagyok hajlandó illetve én sem rendelek magyaroktól postán semmit.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11692) woodbear válasza WhiteWalker (#11689) üzenetére


woodbear
addikt

Ezért van ott az értékelés. Nézd meg kitől kapta, és akitől kapta annak mennyi értékelése van.
Ki lehet gyorsan szűrni. pl megnézed van akinek van 10 értékelése, és a "többiek" fülön rákeresel a nevekre akiktől kapta...

Oldalam: www.swsfoto.de

(#11693) vekk200


vekk200
tag

Gears of War új részével játszott valaki...? érdemes megvenni vélemény? :) nekem bejött pedig lehúzták..

(#11694) Xirtam válasza vekk200 (#11693) üzenetére


Xirtam
veterán

2 és a 3 volt a csúcs, Nekem ebből is a 2 tetszett a legjobban. A Judgements inkább egy horda mód. :U

(#11695) vekk200 válasza Xirtam (#11694) üzenetére


vekk200
tag

értem akkor te sem vagy róla rossz véleményel igazábol..beruházok rá akkor majd szerintem amúgy is össz visz 1 játékom van.. :(

(#11696) Xirtam válasza vekk200 (#11695) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem vagyok rossz véleménnyel róla, de ez nem üti meg a trilógia szintjét.

(#11697) vekk200 válasza Xirtam (#11696) üzenetére


vekk200
tag

Mondjuk ezt mondták is...nem gond kipróbálom szerintem van benne azért valami :)

(#11698) bLaCkDoGoNe válasza vekk200 (#11697) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Survival módban multizni piszok jó vele, feltéve ha olyanokkal kerülsz össze, akik tudják, hogy mit kell csinálni.

A régi horda mód nekem azért hiányzik (nagyon), az pedig az idiotizmus csúcsa, hogy TDM-ben és DM-ben nem lehetsz locust. A trilógia szintjét valóban nem hozza a játék, sem sztori, sem epikusság tekintetében, de egyszer végig lehet játszani, szórakoztató.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11699) vekk200 válasza bLaCkDoGoNe (#11698) üzenetére


vekk200
tag

Értem köszönöm a véleményeket ki fogom próbálni :)

(#11700) Vekko válasza Pickle Rick (#11688) üzenetére


Vekko
aktív tag

Naruto és Dragon Ball! :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.