Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47901) Tomics válasza MeszarosB. (#47900) üzenetére


Tomics
addikt

Hát én ezért nem fogok új profilt csinálni, mert akkor gondolom minden multis játék statja, unlockja elveszik. még az acsikat annyira nem sajnálnám...
remélem nem lesz belőle semmilyen hátrányom.

PH! addikt since 2004

(#47902) KraRe válasza Integrator (#47897) üzenetére


KraRe
aktív tag

299$ :U

(#47903) Integrator válasza KraRe (#47902) üzenetére


Integrator
aktív tag

"Jaja, egy magyar ár engem is érdekelne."

(#47904) polonic


polonic
félisten

Szerintetek az xbox live magyarországi bevezetésével a games for windows live is elérhető lesz?

(#47905) adalbert1


adalbert1
veterán

Nekem tetszett az E3-on tartott konferencia.
A Natal Kinect is jobb lesz mint amire számítottam, kíváncsi leszek hogy nem casual játékoknál mire lehet használni, ill. mennyire lesz kényelmes az irányítás pl. egy Forzában (a bemutatóból csak annyi derült ki hogy rövid távon fun...).
A magyar live jó hír, az új boxban meg nagyon nem tetszik a tükröződő felület... :(

(#47906) Don47 válasza Integrator (#47903) üzenetére


Don47
tag

A magyar arat szemely szerint 75 ezerre vagy tobbre saccolnam. Emellett az elejen persze konnyen lehet hogy elszallnak az arak.

Xbox Live: Oberst Don47

(#47907) Def26 válasza Don47 (#47906) üzenetére


Def26
félisten

Az bebaszna, ha olyan drága lenne. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47908) #57833216


#57833216
törölt tag

Amúgy mi az a kiírás a reklámba, hogy Kinect kompatibilis?:D ;]

(#47909) Thome


Thome
addikt

Na, ha már megjelent, akkó' nyomja le az árakat wazzeg, ócsón akarok ekszbákszhoz jutni... :DDD

(#47910) Djuree


Djuree
félisten

az ok hogy magyar live. de van egy olyan érzésem hogy alig lesz elérhető valami tartalom, ami elérhető lesz az is csak késve :U én biztos nem csinálok új profilt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47911) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!

Ha veszek egy vezetékes kontrollert, akkor tudok vele pc-n i játszani?

Üdv.: Marci

(#47912) Djuree válasza 7600 GS (#47911) üzenetére


Djuree
félisten

tudsz :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47913) heihachi válasza Djuree (#47910) üzenetére


heihachi
addikt

Ezt a pesszimista hozzáállást :D De legalább már nem leszünk illegális Live használók :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#47914) Thome válasza heihachi (#47913) üzenetére


Thome
addikt

Nem vagy "illegális", mert fizetsz érte, maximum "nem hivatalos". :))

(#47915) Integrator válasza Djuree (#47910) üzenetére


Integrator
aktív tag

A hivatalos nyilatkozat szerint a multiplayer, és DLC, marketplace tartalmak az elejétől kezdve elérhetőek lesznek.

Amire várni kell, vagy lehet nem lesz azok a Zune,. ESPN, stb...

Am.:

Pár kérdés foglalkoztat már csak:
1., Fektetve az új BOX?! Semmi kép, semmi infó erről.
2., UK regről hogyan lehet átállni EU regre? Jelenleg nem lehet, de az MS is jól tudja, hogy iszonyat mennyiségű fake reg van jelenleg, csinálhatna egy ilyen lehetőséget.
3., Innentől kezdve ami régiókódos volt az is marad, vagy már az új EU reg is szedheti?
4., Savegame, profil, stb. hogyan menthető le régi gépről hogy az újon is menjen?

(#47916) Djuree válasza Integrator (#47915) üzenetére


Djuree
félisten

3. ami eddig régiókódos volt az úgy is marad...
4. save-eket sehogy nem lehet átvinni...profilt meg le lehet szedni netről...retrieve gamercard vagy mi....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47917) moncsiangel


moncsiangel
csendes tag

srácok nem értek valamit... az uj boxra az van irva hogy "kompatibilis a kinect-tel" na de wtf? a régi box nem?! hogy van ez? vagy reklámfogás hogy vegyél új boxot?! :) amugy az uj box csak a wifi +hdd-ben más? esetleg hardverileg valamit módosítottak rajta?

(#47918) heihachi válasza Djuree (#47916) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem tuti lesz valami átjátszókábel, és akkor át lehet majd tolni az adatokat a régi vinyóról az újra. Most is volt ilyen megoldásuk. Nem hülyék ők sem szvsz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#47919) Thome válasza Integrator (#47915) üzenetére


Thome
addikt

1: Lehet állítva, lehet fektetve, ugyanaz a módszer, csak most a hűtés a bal oldalra került, nem hátra. Tulajdonképp a helyezési poziciója maradt ugyanaz.

4: Mivel engedélyezték a pendrive használatát, szerintem egy egyszerű pendriven átköltöztethető.

(#47917) moncsiangel: Elvileg a cpu és a gpu is 45nm-re költözött.

[ Szerkesztve ]

(#47920) Djuree válasza Thome (#47919) üzenetére


Djuree
félisten

a meghajtónak nem tesz jót ha állítva használódik :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47921) Thome válasza Djuree (#47920) üzenetére


Thome
addikt

Nem is mondtam hogy úgy használja. Csak hogy maradt minden a régiben. :)

Ha otthon leszel, és gép előtt (avagy ha ráérsz), írj már egy pü-t, köllené téesre.

(#47922) heihachi válasza Thome (#47919) üzenetére


heihachi
addikt

Ha jól értem, akkor nem csak 45nm, hanem egy lapkára is: "the CPU and GPU are combined into one single package". Következés képpen az alaplap is változott.
Ezen kívül megváltoztatták a hűtést is, már csak egy venti van, ami halkabb: "the twin fan arrangement from the original Xbox 360 is gone in favour of a single, larger fan that should be significantly quieter".
Ezen kívül már 5 USB port lesz.
Változott a tápellátás is, nem kompatibilis a korábbiakkal.
Ráadásul ugye a WiFi N-es, majd lehet gizdázni a PS3 vs Xbox 360 topikokban, hogy némá, g WiFi? De szar.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#47923) Thome válasza heihachi (#47922) üzenetére


Thome
addikt

Így van! :C
Bár igazából én a Wifit majdhogynem lekallantom, UTP-s megoldásban még mindig jobban bízok. Persze ha lenne lehetőségem, egyértelműen az új kekszet venném, de mivel nincs, így várok egy kicsit, mert lenyomja a régi típusú kekszek árát, ebben biztos vagyok.

No meg itt halkabb is a gép már, és szerintem RROD sem várható, a fogyasztás, ezáltal a melegedés miatt. Na meg közvetlen a CPU és GPU-t hűti.

(#47924) Barell


Barell
senior tag

Hogyha GTA IV közben (lemezről futtatva) langyosnak mondható levegőt fúj ki a gép és a teteje gyakorlatilag nem is melegedett az jó? Az alja egy kicsit. Csak mert olvastam itt forróságokról is. Elvileg hűtésmódosított a gépem. :R

(#47925) Djuree válasza Barell (#47924) üzenetére


Djuree
félisten

ja az nem rossz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47926) dunc


dunc
nagyúr

Nagyon szép lett az új box,egy blueray kéne bele,és a sony harakirit követhetne el. :K

[ Szerkesztve ]

(#47927) MeszarosB. válasza dunc (#47926) üzenetére


MeszarosB.
tag

/Nyelvtannáci mód BE/ Szeppukut /Nyelvtannáci mód KI/

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#47928) Djuree válasza MeszarosB. (#47927) üzenetére


Djuree
félisten

mindegy, ugyanazt jelenti :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47929) MeszarosB. válasza Djuree (#47928) üzenetére


MeszarosB.
tag

Csak máskor használják.
Szeppuku írásban, harakiri szóban.

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#47930) MeszarosB. válasza Djuree (#47928) üzenetére


MeszarosB.
tag

Dupla volt.

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#47932) dunc válasza MeszarosB. (#47927) üzenetére


dunc
nagyúr

O kösz már ezt is tudom. :)

(#47936) Thome


Thome
addikt

Esetleg ha játszana egyet, egy pendrive-ra pedig tenne mentést, majd egy másik boxba (ha van lehetősége) betenni a pendrive-t, és megnézni, hogy corrupt-e a cucc?

(#47937) matthew95(2)


matthew95(2)
senior tag

Helló! Lenne egy kérdésem. Én csináltam egy boxon már 3 liveos profilt. A lényeg, ha én leformatálom a winchestert utána csinálhatok több liveos profilt? Tehát a lényeg, hogy 1 boxhoz korlátlan mennyiségű liveos profilt csinálhatok? Persze tudom, hogy csak 3x1 ingyen goldom van...

(#47938) Djuree válasza matthew95(2) (#47937) üzenetére


Djuree
félisten

igen, akármennyit csinálhatsz. nem is kell leformatálni hozzá...de minek neked 3-nál több? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47939) matthew95(2) válasza Djuree (#47938) üzenetére


matthew95(2)
senior tag

Mert lehet eladom a boxom, aztán beújítok erre az újfajtára és azért akarom leformatálni, mert a cuccaim kellenek róla, amit lemásolok majd:D :C

[ Szerkesztve ]

(#47940) #57833216


#57833216
törölt tag

Djuree azért nem warez kérdések órája ez... :U

(#47941) Djuree válasza #57833216 (#47940) üzenetére


Djuree
félisten

tudom, csak válaszoltam neki hogy lássa jobban megéri nem flashelni, mert qrta sok bonyi van belőle :U
amúgy az új gépet nem lehet majd flashelni, olyan mint a ps3 :C

----

méltányolom a segítőkészséged, a következő hasonló megmozdulásnál jön a banhammer, ezt a mostanit meg felvésem az adatlapodra, ha már nem volt annyi eszed, hogy privátban írd meg neki

[ Módosította: bwoay ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47942) #57833216 válasza Djuree (#47941) üzenetére


#57833216
törölt tag

Biztosan kitalálnak vmit, nem olyan nagy hackelhetetlen dolgokat csinál a mikrofos... :U
Am nem baj ha mégse lehet, úgyis csak a régit használom. :DDD ;]

(#47943) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Xirtam elvtárs: Nah mikortól is kapható az új xbox 360?? :B És mennyibe mérik majd kilóját? Unboxing Csini lett az új designes. De a Magyar livenak is örülök nagyon. Vjaon lesz olyan hogy a jelenlegi profilomat módosítom majd Magyarra?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#47944) MeszarosB. válasza Mr.Grincs (#47943) üzenetére


MeszarosB.
tag

[link]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#47945) Def26 válasza Djuree (#47941) üzenetére


Def26
félisten

Nesze neked. :DDD

Aki tud szerezni Xbox 360 slimet, dobjon meg egy privivel és megyek is érte. Persze ne 100k -t mondjatok. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47946) Thome válasza Def26 (#47945) üzenetére


Thome
addikt

Mivel ez az Expo, ahol osztogatták, az NTSC (usa) kódzáras, vagy mi a tököm, az EU start meg júl 16-án lesz, így várhatsz még erre egy picurkát. :)

(#47947) Def26 válasza Thome (#47946) üzenetére


Def26
félisten

Fene tudja, hogy ki milyen gépez mikor jut hozzá. :B

Asszony is megszerezte az új Twilight könyvet már megjelenés előtt pár nappal. Semmi sem lehetetlen. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47948) Thome válasza Def26 (#47947) üzenetére


Thome
addikt

Hát, kétlem hogy ezt megtudná, de sok sikert hogy találj. De én várnék a helyedben. Nem ráérsz? :))

Egyébként itt egy kép a belsőségről: LINK
máj.17. készült a kép, de nem fake, ugyanis az egyik új kekszboksz képről lelehet olvasni a gyártási számot (2010.05.14).

[ Szerkesztve ]

(#47949) Djuree válasza Djuree (#47941) üzenetére


Djuree
félisten

bakker ne szigorodj már ennyire, én csak jót akarok, én vagyok a rábin hód, a rendszer ellen vagyok mindig :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47950) Integrator válasza MeszarosB. (#47944) üzenetére


Integrator
aktív tag

Hell yeah!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.