Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42351) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

PGR4ben tuningolni lehet?

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#42352) csudri válasza Fricó (#42348) üzenetére


csudri
őstag

A DriveFX állítólag fospumpa nagyon. Én nem bántam meg, hogy az M$ kormányt vettem, nagyon jó!

(#42353) BloodyEddie válasza Def26 (#42349) üzenetére


BloodyEddie
őstag

A hologramos matrica ép és sértetlen, de azt nem lehet hamisítani vagy máshonnan beszerezni? Nem bízom abban akitől vettem, jó lenne 100%ig megbizonyosodni benne h origi. Amúgy ugyanolyan matrica van a joyomon is, ami 100% eredeti.

(#42347) szpal17: minden stimmel amit leírtál, úgy tűnik eredetivel van dolgom. A tokot mondjuk nem szedtem szét.

[ Szerkesztve ]

(#42354) Def26 válasza BloodyEddie (#42353) üzenetére


Def26
félisten

Szvsz ne aggódj, ha a matrica rajta van akkor nincs gond.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42355) Roland18x


Roland18x
tag

jatekok.hu sorsoláson én nyertem a Darksiders xbox360 játékot ! Hát nem gondoltam volna...Hogy én nyerek egyszer valamit is. Mintha valami házat nyertem volna, annyira örülök neki ! :D

(#42356) Def26 válasza Roland18x (#42355) üzenetére


Def26
félisten

Nah, gratula.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42357) BloodyEddie válasza Roland18x (#42355) üzenetére


BloodyEddie
őstag

grat :)

(#42358) Djuree válasza Roland18x (#42355) üzenetére


Djuree
félisten

jó neked. én még soha nem nyertem nyereményjátékon. :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42359) 4sal3 válasza Jon Mathias (#42351) üzenetére


4sal3
tag

nemlehet, de lehet h csak én nem vettem észre a ~1év alatt. :D

Roland18x grat

[ Szerkesztve ]

(#42360) Roland18x válasza Djuree (#42358) üzenetére


Roland18x
tag

Köszönöm a gratulációkat ! :B

Djuree:
Én sem nyertem még ilyen nyereményjátékon, és nem is számítottam rá, hogy nyerhetek is PONT ÉN valaha...De legalább most már tudom, hogy érdemes rajtuk részt venni... :DD

(#42361) Def26 válasza Djuree (#42358) üzenetére


Def26
félisten

Én sem, viszont már találtam nagyobb összeget egy bevásárló központban. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42362) BloodyEddie válasza Def26 (#42361) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Én a tengerben találtam egyszer kb 8k forintnak megfelelő külföldi valutát :D

(#42363) rendiboy válasza peetmaster (#42309) üzenetére


rendiboy
tag

Szia! Nekem egyszer volt szerencsem olyan csatlakozoval ellatott tappal egy Arcade gep kisereteben. Akartam bedugni olyan zsinort ami szabvanyos 220-as monitorba is jo tapkabelt de nem ment mert, van a csatlakozo felso reszeben egy U alaku melyedes es e miatt nem megy bele. Ha mast nem tudsz tenni akkor vegyel egy szabvanyos tapkabelt es faragj ki belole egy kis darabot, hogy belepasszoljon. Tudom egy kicsit fura megoldas, de ha nincs mas. Vagy esetleg ha a Microsoft-ot felhivod hatha kikuldenek egyet neked.

[ Szerkesztve ]

Filmelőzetesek: http://www.film.origogsm.hu

(#42364) Xirtam válasza Jon Mathias (#42351) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem , nem lehet csak fix autókat nyersz aminek csak a festésén tudsz változtatni! Sajna.

(#42365) Xirtam válasza Def26 (#42361) üzenetére


Xirtam
veterán

Se találni se nyerni nem nyertem még semmit! :(((

(#42366) Def26 válasza Xirtam (#42365) üzenetére


Def26
félisten

Bmeg, te Jetski -zel szabadidődben. :D Neked már nem jár semmi... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42367) Djuree válasza Def26 (#42361) üzenetére


Djuree
félisten

azt oda kellett volna adnod a talált tárgyak osztályára ;] csúnya dolog volt eltenni :((

habár én is eltettem volna :DDD aki elhagyja meg is érdemli...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42368) Xirtam válasza Def26 (#42366) üzenetére


Xirtam
veterán

Hehe a kettő nem függ össze!

De h ON is legyek Boxra a Mass Effect 2 se lesz hungarise igaz? Tiw te biztos tudsz erről valamit!

(#42369) Djuree válasza Xirtam (#42368) üzenetére


Djuree
félisten

nem lesz az. de engem hidegen hagy, az első rész sem tetszett, ezt ki sem próbálom :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42370) Xirtam válasza Djuree (#42369) üzenetére


Xirtam
veterán

Hmm nem tudod te mit hagysz ki! :D

(#42371) Djuree válasza Xirtam (#42370) üzenetére


Djuree
félisten

biztos jó, de már kinőttem ezekből. anno képes voltam a biovér játékokkal együltőhelyemben 8 órákat játszani, de már nem tudnak lekötni, unalmasak. mmo alatt már nem adok játékot, vagy valamilyen durván jó multi fps-rts, de single player játék semmiképpen :))

6-8 éve biztos az egyik kedvenc játékom lett volna :)
baldurs gatek, icewind dalek, neverwinterek, kotorok...mennyi tengernyi időt elvertem velük :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42372) Xirtam válasza Djuree (#42371) üzenetére


Xirtam
veterán

Ízlések és pofonok! Sajnálom h neked ez már nem vevő pálya! Hatalmas játék hatalmas story-val az első részt anno nagyon vártam megjelent meglett!Még aznap kitoltam 16,5 óra alatt!Másnap suliba se mentem! :D:D:D:D:D:D

(#42373) Xirtam válasza Djuree (#42371) üzenetére


Xirtam
veterán

pff K.O.T.O.R-okat ne is mondd! :DDD :DDD

(#42374) Tomics


Tomics
addikt

Cod4 multiba ezez a furcsa ikonok a játékosok nevei mellett hogy szerezhetők? már megcsináltam az első 55öt, most csinálom prestige-ben, de mindegyik levelnél ugyanaz az ikon másnak meg tök egyediek vannak. a legtöbbet talán ilyen sárga kereszt alak érhet 55ös. de van bogárhoz hasonlító is :D Ez valami dlc miatt lehet? Vagy prestige után lehet még továbbmenni?

PH! addikt since 2004

(#42375) eddie17 válasza ggf8600gts (#42341) üzenetére


eddie17
addikt

Azt elő is rendeltem:)

(#42376) Crazyman33 válasza Fricó (#42348) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Írd be a keresőbe hogy FX, és keresd meg a hsz-m!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#42377) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

k.o.t.o.r imádom! lesz folytatása vajon? ha jól tudom 360ra nem jött ki. hosszú napokat játszottam velük.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#42378) Djuree válasza Tomics (#42374) üzenetére


Djuree
félisten

10 prestige mód van :)
mindnek más az ikonja. én voltam az egyik eslő akinek meglett magyarországon az aranykereszt :DD 10. prestige...

pahancsolj: pres

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42379) Tomics válasza Djuree (#42378) üzenetére


Tomics
addikt

úristen, akkor jó sokat kell játszani :D köszi

PH! addikt since 2004

(#42380) Djuree válasza Tomics (#42379) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem kevés idő. nekem kellett hozzá vagy 300 óra :C

mondjuk mikor kijött, a haverokkal toltuk együtt napi 8 órákat, így nem tartott sokáig. talán 2 hónap volt....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42381) Tomics válasza Djuree (#42380) üzenetére


Tomics
addikt

:C én eddig olyan 50órát toltam bele de már unom kicsit.
gow1 nem annyira jön be, úgy látszik csak a codok tetszenek meg persze a gta és forza. lehet idővel elkap a feelingje. de azért jobb mint a halo3 :))

PH! addikt since 2004

(#42382) BlaiseS


BlaiseS
csendes tag

Sziasztok!

Régóta olvaslak titeket, mondjuk mióta van boxom. :) De sajnos a tegnapi nap elég sötét volt számomra, E74-et kaptam. Nem ragozom. Szétesett a kép kb. 10 perc játék után.
Érdeklődnék, hogy valaki, aki hasonlóképp járt, vagy akár 3 ledes lett a gépe, vette-e már igénybe a MS szervízét? Örülnék ha leírná a tapasztalatait valaki és az egész procedúrát, hogy ez hogyan működik. Mit kérnek, kerül-e pénzbe...ilyesmi. Az online hibabejelentésig eljutottam. De érdekelne, hogy onnantól, hogy én bejelentem a hibát, mi fog történni.
A gép egyébként nincs flashelve, soha fel sem volt bontva. Az általános garancia lejárt már rá, hiszen 2007 végén gyártották, de elvileg még E74-re és 3 ledre meg kéne, hogy csinálják.

Remélem vki segít a tapasztalataival, hiszen nagyon szeretem ezt a gépet és nem szeretném ha a játékokkal együtt a kukára kerülne.

Szép napot!

Legyen szíves és csak olyan írjon bármilyen hirdetéssel kapcsolatban, aki nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban! Köszönöm.

(#42383) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok van egy eladó boxom! Nézzétek meg!

[link]

(#42384) Fricó


Fricó
aktív tag

MS kormányt vennék használtan!

Ajánlatokat priviben várok!

(#42385) mergal válasza mergal (#42383) üzenetére


mergal
aktív tag

Már jegeltem is!

(#42386) xbox360gamer válasza BlaiseS (#42382) üzenetére


xbox360gamer
csendes tag

szia 3 ledesre a microsoft elvileg 3 évig garit vállal és nem szervizel hanem cserél jasperes alaplapra (elvileg).Felhívod a 80as számot és motoros futár fog érte jönni /legalábbis nekem a media marktos 16 éves kisgyerek ezt mondta/:)

Az általam hìrdetett termékek csak SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL kipróbálás után vihetők el.

(#42387) StLui


StLui
veterán

Nem elképzelhető, hogy egy MS álltal javított 3ledes gépre újra indul a 3év 3led gari?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42388) karakpecze21 válasza StLui (#42387) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Szerintem, ha cserélik az alaplapot, akkor úgy lenne ésszerű.

(#42389) xbox360gamer


xbox360gamer
csendes tag

én pont tegnap hoztam el a javított /alaplap cserélt/ boxom és azt hiszem hogy újra indul.De mivel az xbox ügyfélszolgálatánál is agyon iskolázottak ülnek így nem fogadnék rá...

Az általam hìrdetett termékek csak SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL kipróbálás után vihetők el.

(#42390) Petykó78


Petykó78
tag

Sziasztok!

LIVE-on mi alapján rakják össze a játékosokat/csapatokat? Pl. GOW2-ben néha sokáig tököl, azonos szintű csapatokat keresve, de szinte sosem a tudásomnak megfelelő parti jön össze. Vagy én lennék ultrabéna? :B A gamer zone, adott játékban elért acsik, vagy mik a szempontok?

(#42391) StLui


StLui
veterán

Köszi!!
Eladtam novemberben a 2007-ben javított boxomat, és kircso13 kollégánál decemberben bedöglött, de így esetleg lehetne próbálkozni a javíttatással. Majd nekifutunk, hátha.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42392) BlaiseS válasza xbox360gamer (#42389) üzenetére


BlaiseS
csendes tag

És kérnek bármit is a telefonon keresztül? Mert próbáltam ezt az internetes szervízt, regisztráltam is a gépet, de nem igazán működik az oldal. 2007 decemberben lett vásárolva a gép, szóval a 3 év még éppen jó rá.

Legyen szíves és csak olyan írjon bármilyen hirdetéssel kapcsolatban, aki nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban! Köszönöm.

(#42393) StLui


StLui
veterán

Gold vásárlásra van tippetek, mert ami az apró-n volt az szünetel ?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42394) 5oultrain válasza StLui (#42393) üzenetére


5oultrain
aktív tag

[link]
Az egyik legmegbízhatóbb dealer:)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: legalkriminalz

(#42395) BlaiseS


BlaiseS
csendes tag

á tököm tele, mi az a nyolcvanas szám mert amit ott írnak (06 80 018590) nem reagál semmire) :S az életben nem lesz így megcsinálva

Legyen szíves és csak olyan írjon bármilyen hirdetéssel kapcsolatban, aki nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban! Köszönöm.

(#42396) Silent77 válasza BlaiseS (#42395) üzenetére


Silent77
veterán

Pedig jó a szám, én már többször hívtam őket. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42397) StLui válasza 5oultrain (#42394) üzenetére


StLui
veterán

Nagyon jó, Köszönöm ! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42398) StLui válasza BlaiseS (#42395) üzenetére


StLui
veterán

Kipróbáltam és egyből bejelentkezik a köszöntő üzenet magyarul, lehet csak vonalasról ok

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42399) 5oultrain válasza BlaiseS (#42395) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Talán mert most már nem 06-al hanem +36-al kell hívni a számokat.
Próbáld meg úgy.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: legalkriminalz

(#42400) BloodyEddie válasza 5oultrain (#42399) üzenetére


BloodyEddie
őstag

06, vagy +36.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.