Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Taragas válasza Patrick76496 (#9500) üzenetére


Taragas
aktív tag

Malinovkát nem fogják kirakni, mert történelmi pálya. Volt róla szó sokszor korábban, és mindig az volt a válasz, hogy nem lesz kivéve. Serene Coastal mondjuk nekem sosem volt bajom, főleg most, hogy kevesebb az arty is...(igazából azért utálta mindenki, mert egy rohadt arty map volt, és senki nem mert semerre se mozdulni, és mellé sokszor adta be, tehát frusztráló volt, főleg magas tierben). Dragon rideot én azért imádtam, mert tudtam artyval hova kell beállni, és tudtam hevievel hova kell menni az arty elől, így sosem volt problémám vele. Egyedül meddel utáltam azt a pályát, mert kötelezően a másik végére kellett menni, és oda meg simán belőttek az artyk, ha fel voltam spotolva, és egy pillanatra megálltam, vagy hasonló(bár akkoriban mozgás közben lőttek az artyk a mozgó célpontra, és telibe kapták XD). Amúgy én sem értettem miért vették ki.... Slusz poén, hogy gwtigerel itt csináltam meg az egyik bomba vetőmet td módban. Vicces szituáció volt... :DDD Két lesebzett 10es td terrorizált egy m48a1 medet, szegény próbált kapáslövéssel lőni, de sokáig kin marad célozni, szétszedik. Én meguntam a várakozást oda mentem, és amikorra rám akartak fordulni, mert háttal voltak, kiszedtem mindkettőt egy lövésből :)) . Ment ám az anyázás.... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.