Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) Pttypang válasza cscsali (#35600) üzenetére


Pttypang
veterán

Gondolom utána a szokásos "wtf" megy azért néha :)

Everybody lies.

(#35602) r.laci38 válasza joergie (#35582) üzenetére


r.laci38
tag

Oké.Kérek egy szótárat!
HAMI:
Csiki-csuki:
HUNS:
MUMMY:
TAC:
SB:
és a többi rövidítés.

A klánok oké, leesett. Marad a csiki-csuki. De nehogy azt írja vki, hogy taktika a malom táblajátékban!

[ Szerkesztve ]

(#35603) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Jó kis Stug III.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#35604) HeZzZ válasza joergie (#35582) üzenetére


HeZzZ
senior tag

nem garancia ott egyik se, kivéve talán a legfelsőbb klánok tagjait, pl om-x om-v pts, de közülök is láttam már egy-két eszetlent.

hozzátenném, a hhr egybeolvadt az én klánommal a hpts-el és abból a mostani hsw lett, egész érdemes csapatot szedtünk össze, hami szövetségesként. amire te célzol az a hhr kötőjeles változata gondolom / -HHR- / de a társaság egy, csak a létszám miatt volt kettő, mivel a 2ik része már -HSW- tag.
még távol állunk a nagy hírnévtől, de igyekszünk :)

#35602 rlaci38

"Oké.Kérek egy szótárat!
HAMI: klán
Csiki-csuki: taktik, sarokról sarokra párbajokban
HUNS: klán
MUMMY: klán
TAC: klán
SB: klán
és a többi rövidítés."

[ Szerkesztve ]

powered by Tiger Lake & GA10x

(#35605) r.laci38 válasza HeZzZ (#35604) üzenetére


r.laci38
tag

Köszönöm!

(#35606) krisss93


krisss93
aktív tag

Mocsok fraglopók miatt csak 8 kill lett :((

Jó kis járgány ez a T1 heavy

(#35607) Patrick76496


Patrick76496
őstag

"Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter..."

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#35608) Z.m.Z válasza slayer006 (#35595) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszi elvileg bevállt! Bár nem hittem benne, de összejött néhány jó csata.

Más: Esetleg nem tudja valaki, hogy hogyan lehet acc-ot törölni?

(#35609) emre válasza Z.m.Z (#35608) üzenetére


emre
veterán

Sehogy, mert nem a te tulajdonod.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#35610) SoulReaver válasza cscsali (#35600) üzenetére


SoulReaver
veterán

blablabla...

Ma egész jó köröket futottam kv -val meg párat pz4-el XDD
pár kép..




(#35611) KaLeun válasza joergie (#35582) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mondjuk a HAMIsokon nem is csodálkozom, ott nagyon sokan csak t8 századnak (ahol hemzseg a sok könnyen hülyére verhető ellenfél) köszönhetik a jó statjukat. De ezt már kifejtettem egyszer, ettől függetlenül van ott tényleg jó játékos is.

Cila

(#35612) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok, SU85-öm van jelenleg, közepes kaliberű töltésgyorsítóval, a SU100 már kifejlesztve, de nem tudom hogy meddig lesz jó a töltésgyorsító.....a közepes kaliberbe még beletartozik a 100-as löveg? vagy érdemes addig meghagyni, még SU100-on is csak 85-öslöveget használok, és majd lecserélem akkor amikor 100-as lövegre fejlesztek?

(#35613) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Stug III-ra mit érdemes kezdésnek rakni felszerelést? Álcaháló gondolom jöhet. :U

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35614) nyunyu válasza Dryman (#35612) üzenetére


nyunyu
félisten

Tank tipusa hatarozza meg, melyik rammer valo hozza, nem az alkalmazott loveg.

Wiki szerint a SU-100-ra a kozepes rammer kell, 152-tol felfele kell a nagy.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35615) nyunyu válasza Lacuss20 (#35613) üzenetére


nyunyu
félisten

Stug III-ra mit érdemes kezdésnek rakni felszerelést?

Ebbol a negyesbol valassz tetszes szerint harmat:
Periszkop: +25% latotavolsag, ha mar 3 masodperce egy helyben allsz.
Rammer: hogy 10%-kal gyorsabban szord az olmot
Venti: mindenre ad 5% bonuszt
Halo: allitolag er valamit, masok szerint a mostani spot rendszer mellett nincs ertelme.

Esetleg ha tul sokszor lancolnak le, es meg nincs a legenysegnek javitas skillje, akkor szerszamoslada.

Wow, most jottem ra, hogy egesz hetvegen periszkop+venti+haloval toltam, rammer nelkul. Fail. :C
Csak tudnam melyik TDmre tettem at a Stug rammeret. :gondolkozik:

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35616) KaLeun


KaLeun
senior tag

Mentem kemény 5 kört, ebből 4-ben sikerült kifognom egy-egy blokkoló/lökdösődő hülyét. Ebből kifolyólag sikerült is egyből meghalnom, az ilyeneket az anyja lökdöste volna le a Taigetoszról...

Meg találkoztam (T34) egy T34-gyel, aki csak a harmadik lövésem után eszmélt fel... Pedig már jóval előtte spottoltak.

Cila

(#35617) Lacuss20 válasza nyunyu (#35615) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Rendben köszi! Remélem megtalálod :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35618) #11302912 válasza KaLeun (#35616) üzenetére


#11302912
törölt tag

Ismeros. Pont ma lottem szarra az egyik lama gyokeret aki amx 50 100ban mogottem bujkalt (az addig oke, mert en vetettem magam ele, nehogy megdogoljon, mikozben taraz is-3 meg t34 ellen) aztan folyamatosan tunkolta a seggem mikozben celoztam volna.

(#35619) Lacuss20 válasza nyunyu (#35615) üzenetére


Lacuss20
senior tag

A helyben forgás az mozgásnak számít? A periszkóp szempontjából?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35620) #11302912 válasza Lacuss20 (#35619) üzenetére


#11302912
törölt tag

igen. de latod is mikor aktivalodik a periszkop. kizoldul.

(#35621) Lacuss20 válasza #11302912 (#35620) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Rendben köszi!

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35622) nyunyu válasza Lacuss20 (#35619) üzenetére


nyunyu
félisten

Lanctalp mozditasra kikapcsol a periszkop, meg a halo.
Felspotolt ellenfelet kb. meg 2 masodpercig latod, de loni utana is tudod.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35623) Lacuss20 válasza nyunyu (#35622) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Okés

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35624) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Már 40% a stugom aránya szánalmas mik vannak.... :(( :O

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35625) KaLeun


KaLeun
senior tag

Na mentem még 2 kört, de minek?

Leporoltam a T110E5-öt, első bekapott lövésre a jó öreg leláncol/ammo rack kombó.

Aztán teszteltem (volna) a Bat artymon az erős kávét... Ellen 13 75 jön és mivel még mindig töltök a falhoz szorítom. Pont tökéletesen lőhető pozícióban van, még attól sem kell tartania az utcában (Himmelsdorf), tőlünk 10-20 méterre levő E-75, O704 és egy med triónak, hogy engem eltalálnak. De sajnos úgy döntöttek, hogy egy 13 75-re nem pazarolnak lőszert... Nyugodtan beálltak egy kupac törmelék mögé és vártak. Egy másik med jött vissza és lőtte ki a 13 75-öt. Az a szomorú, hogy ezek nem 43% wr-os, 500 effes játékosok voltak.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#35626) xLt`


xLt`
tag

Van már egy jópár csatám T34-el, viszont még mindig nem értem mit nem tudok átlőni egy tiger p-n.
Az elöbb 3* egymás után pattantam az elejéről ahol elvileg 180as a páncélja.
Miért nem elég a 248-as pen? Vicc az egész...

(#35627) Patrick76496 válasza xLt` (#35626) üzenetére


Patrick76496
őstag

Pedig a Tiger P ritka papír tank, 110 mili a haspáncél, 80 a kupola, és 106 mili az FSH. Ezek mind óriási weakspot-ok, akár még 500 m-ről is el lehet találni az FSH-t. Azzal a löveggel már bárhol át kéne mennie a frontnak, lehet, a random isten épp nem veled volt.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#35628) myckey válasza Patrick76496 (#35627) üzenetére


myckey
veterán

micsurin?

tigerP és a papír egy mondatban?

na ilyet még nem láttam,pedig már rengeteg karaktert elolvastam,nem csak itt

ez érdekes :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#35629) vhw válasza Patrick76496 (#35627) üzenetére


vhw
addikt

Ritka papír?

Az a tank annyi törődést kibír.

500 méterről?
Ja, ha beadja a mák, de egyébként 500 méterről már inkább csak arról szól a játék, hogy eltalálja magát a tankot a lövedék, vagy megy mellette a hegyoldalba. És ekkora távolságból, főleg ha mozgatod is a tank elejét, vannak lepattanók rendesen.

Teljesen más érzés, ha konkrét gyengepontokra kell egy tanknál célozgatni, mint ha csak rá kené húzni a célkeresztet és kattintgatni. (más lőni ezt, meg más a sima Tigrist)

És tenkintve a jelenlegi játékosállományt, sokak csak a fent említett módon ráteszik a kört a tankra és dingelik a 200as frontpáncélt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35630) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Ha egy adott tank esetében ~67000 az aktuális XP, és ezen a ponton kapcsolom be a gyorsított képzést, akkor nem használja fel az XP-t visszamenőleg? Mit tudok ezzel kezdeni? Az adott tankon már nincs mit fejlesztenem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#35631) fradi81


fradi81
veterán

Kedvenc artym, e75 seggbe és több mint 1000hp lejött :)

moto g72, Ninebot d28e

(#35632) Dobi 562 válasza 04ahgy (#35630) üzenetére


Dobi 562
addikt

Aranyért át tudod váltani szabad felhasználású xp-re. 1 arany= 25 xp. A szabad xp-t pedig minden kifejlesztett tanknál használhatod.

(#35633) Patrick76496 válasza vhw (#35629) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én intelligens ellenséggel találkozok, mindig tudják hol kell lőni. Még a hülye is a kupolát lövi, max a torony pattogós, ahogy a wot armory írja "immune". Lehet kicsit erősen fogalmaztam, amit ilyen könnyen be lehet lőni, annak az én szememben nem ér sokat a páncélja. A maus-t már kemény tanknak nevezem, ha beforgatja magát 45 fokban, csak a tornyán lőhető be. Ráadásul a gold ammo korát éljük, már nem ér annyit a páncél, mint régen. Akinek van egy kis esze, az a Black Prince -Churchill VII párost is szétlövi közelharcban gold ammo nélkül. Black Prince-nél mindenki a géppuskát lövi, amit meg sokan nem tudnak, hogy a Churchill VII sárvédőjét egy bizonyos ponton be lehet lőni szemből, úgy, hogy mégy láncolódik is. A kis szoknyát kell lőni. A T29-nek van durva páncélja, nagyot néztem, amikor pattogott rólam beforgatva a D-25S-es SU-152. Amúgy jó kis gép a Tiger P, elejétől fogva kedveltem. 58-as vele a wr-em, szerintem nem használom rosszul.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#35634) slayer006 válasza 04ahgy (#35630) üzenetére


slayer006
addikt

Visszamenőleg nem lehet. Az már pocsékba ment. Esetleg - ahogy Dobi 562 írta - aranyért átváltod.

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#35635) Timyyy


Timyyy
őstag

Régen volt már ennyi köröm egy nap, mint tegnap, és igencsak jól is sikerült, 60 000 xp volt a T29-en amikor nekiálltam, és 90 000 amikor abbahagytam. :))

(#35636) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

A múltkor csináltam egy olyat egy kis tierű tankkal, vagy prémchurchillel, hogy 3-400 méterre bemakkoltam egy lövést. Arra már nem emlékszem, hogy kevés életereje volt, vagy kis életerővel rendelkezett, de elpukkant, kétségtelen.

Na de a poén az volt, hogy kb. úgy lőttem (elsiettem, pedig egy helyben álltam), mint a Wanted filmben a csókák, kanyarba, lendületből :D Persze a lövedék nem ment kanyarban, de a célzás elég elnagyolt volt: de a random szórás pont "ráhúzta" az ellenséges tankra :)

És a legrosszabb, hogy nem tudom mivel és melyik pályán volt + valszeg 0.8.2 alatt, nem találtam meg. Legközelebb a jó köröket direkt megjegyzem, feltöltöm vagy konvertálom.

(És nem, nem dicsekszem, vagy nagyítok, csak egy randomra vonatkozó példát írtam le)

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#35637) 04ahgy válasza slayer006 (#35634) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Értem, és köszönöm. Az aranyas átváltást tudtam, meg a free XP felhasználását, csak az átváltás maga az, amit nem akaródzik... :P

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#35638) #48613632 válasza Sunsetjoy (#35636) üzenetére


#48613632
törölt tag

De, dicsekszel ;]

(#35639) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnapi termés:

Közreműködtek: vhw és Dongfeng_Division

Szép este volt. Köszi vhw! :)

Végre ez is összejött. Két korábbi szakaszozásunk elég rosszul sikerült, de most jól ment.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#35640) Djuree válasza Mcray (#35639) üzenetére


Djuree
félisten

90% az nice :C kéne már nekem is szakaszolni egy jót, mostanában egyedül megyek vagy haverral 5-6-os tankokkal. de kevés időm van mostanában, mondhatom hálistennek bnőm elviszi az időm :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35641) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Ensk 2013. január 23. 9:46:51
Vehicle: M4 Sherman
Experience received: 4 442 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 43 834
Battle Achievements: Pool's Medal, Top Gun, Spartan

Az M4 megint beadta, most éppen 11-et.

(#35642) Pttypang válasza 04ahgy (#35637) üzenetére


Pttypang
veterán

Esetleg a mobilos regért kapott 100asérr 4k-t átválthatsz :)

Everybody lies.

(#35643) virkir válasza diegho (#35641) üzenetére


virkir
veterán

Az M4 durván opé lett a 105-ös ágyúval.
A két Pool-om nekem is azzal lett, ráadásul úgy, hogy nem is full prémium lőszerrel használom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#35644) diegho válasza virkir (#35643) üzenetére


diegho
nagyúr

Én se, amikor tier4-5 csata van és gyenge páncélzatot kell lőni jobb a HE, nem láncol, nem pattan, többet sebez.

(#35645) jano_77 válasza Simulacrum (#35579) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én úgy veszem észre, hogy a védés és foglalás már így is túlzottan van díjazva.
Nagyon sokszor azért buktuk a csatát, mert a sok idióta, csürhe rohant a foglaló körbe, hogy foglaljon és halomra lövik őket. A másik meg mikor campelnek és csesznek mondjuk a másik segítségére menni. Véletlen sem mozdul el a bázistól 10m-nél távolabbra. Szerintem ezek mind gusztustalanok, de a játékmódjuk mindenképp!

(#35610) +SoulRiever-: nekem tegnap semmilyen módon nem sikerült a KV-1-et lecsillagoznom, bármit próbáltam. 2-3 olyan csatám volt vele, mikor 1000 flett sebeztem a következő a csapatomból 200 körül, retardált barmokkal tett össze. :-(

(#35644) diegho: tanítás célzattal mennél esetleg gyengébb játékossal? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#35646) ollie válasza jano_77 (#35645) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Véletlen sem mozdul el a bázistól 10m-nél távolabbra.

Ez nekem is a kedvencem. Amikor rákérdez az ember, hogy miért campel a bázisnál top tankkal, a válasz az, hogy természetesen a bázist védi, de ahogy megjelenik a bázis közelében pár ellenséges tank, hanyatt homlok menekül.

***

(#35647) D.Orion


D.Orion
veterán

Kínai M5A1-nél tippre mennyi kell a Master-hez?

A 1st Class-hoz is 1144xp kellett, igaz az még prémium volt, szóval azt még nettó-ba át kell számolni. De ha jól látom akkor 900xp alatt esélytelen.

(#35648) Linkin


Linkin
senior tag

Kínai tankok tier5-től milyenek? érdemes tovább haladni? vagy inkàbb az amerikai ágat fejlesszem?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#35649) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Tegnap egész jó csapatokat fogtam ki.
Az utolsó körökben az egyik srác még írta is, h ha nem lettem volna, tuti bukjuk :B :B :D


(#35650) diegho válasza jano_77 (#35645) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem vagyok tanár, bocs.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.