Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11152) Atlantis válasza Stauffenberg (#11151) üzenetére


Atlantis
veterán

Kitoltál velük rendesen... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11153) Stauffenberg válasza Atlantis (#11152) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azt meghiszem. :)

Nem minden fejlesztőt érhet olyan sértés, hogy anyagilag támogatják a munkáját. Én most kibasztam velük. Adtam nekik 10 eurót ajándékba. Biztos el vannak keseredve.

(#11154) Chris0321 válasza Stauffenberg (#11151) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem olyan régen én is töröltem a játékot. Elértem a 49% win-t és utána akármit csináltam alig tudtam nyerni. El is voltam pár hétig, utána láttam a Tábornokok a csatamezőn sorozat egyik részét és újra itt vagyok. Most úgy néz ki lekerültem a szopóágról, bár volt egy kisebb hullámvölgyem. Ha nem megy a játék akkor pihentetni kell legalább pár napig, az segíteni szokott.

(#11155) marked one94 válasza Chris0321 (#11154) üzenetére


marked one94
őstag

Miért nem játszatok szakaszban? Sokkal élvezetesebb így a játék.

You'll Never Walk Alone

(#11156) Iron Funeral válasza marked one94 (#11155) üzenetére


Iron Funeral
őstag

platoons are for the weak!
;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11157) Zeratul válasza Stauffenberg (#11151) üzenetére


Zeratul
addikt

Az prémium csak annyit tesz hogy 150% XP és credit, a szopófaktort nem befolyásolja, vannak nekem is olyan napjaim amikor bizonyos tankjaim képtelenek bármit is eltalálni, sebezni.

(#11158) Chris0321 válasza marked one94 (#11155) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért mert mikor milyen tankkal van kedvem játszani és mivel tudok éppen a WG jóvoltából. Játszottam egy keveset szakaszban, de munka után egy pár órát van időm játszani és akkor meg van mit akarok fejleszteni vagy esetleg a T34-el farmolok és nem mindíg lehet ezt összeegyeztetni mással.

(#11159) Stauffenberg válasza marked one94 (#11155) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én szoktam, de a MM sokszor olyankor is cumiztat és a lista legvégére tesz minket.

Ha legközelebb feltelepítem ezt a hulladékot (mert sajnos mással kevésbé van kedvem játszani, mint ezzel), akkor felteszem az XVM-et és mindig screenshotolom amikor 10% alatt lesz a nyerési esélyünk (10 csatából 9 ilyen lehetett ma) és twitterre fogom küldözgetni. Szerintem 10 percenként lesz egy új screenshot.

Amúgy biztosan amiatt tesz mindig a retardáltak közé, mert béna a statom. Pár héttel ezelőttig csak funolgattam esténként, illetve együtt használtam az accountot egy ismerősömmel aki tankbuzi, de nem kockulna sokáig, hogy normális tankokkal mehessen pár kört esténként. Most meg amikor javítanám minden téren az arányom akkor is mindig a retardáltak közé oszt be az MM. Gondolom ez a jutalma a top playereknek. Legyen kire vadászniuk (na az meg a másik, hogy ha én vagyok a pénisz másik oldalán és én oszthatom a hülyéket, akkor meg minden fraget elkapkodnak előlem, mert a KV-3 lassú mint a dög).

Kellene nekem is egy KV-1S...

#Zeratul: Tudom, hogy mit takar a prémium. Csak éppen bosszant az, hogy amint megvettem, rögtön szopóágra tett a játék. Nem várok én indokolatlan előnyt a free játékosokkal szemben, csak felcsesz, hogy a T20 semmit nem lő át (mellesleg úgy megy sokszor mellé, hogy csak 1-2 pixelnyi lóg le a célkörből a tank kontúrjáról), a Grille csak mellé tud lőni, a KV-2 szintén csak mellé tud lőni a StuGIII meg csak lepattog mindenről. Csak a KV-3 megy jól. Ott ha betesz a barmok közé akkor is kiszedek 4-5 tankot és örömmel megyek vissza a garázsba 60k friss kredittel. Csak akkor is bosszant, hogy a W/L ratio ennyire siralmas.

[ Szerkesztve ]

(#11160) marked one94 válasza Iron Funeral (#11156) üzenetére


marked one94
őstag

:P

Chris0321: Meglehet oldani, hogy valaki platoon-oz vagy előre megbeszélni. (mi is úgy szoktuk) Meg az se nagy dolog hogy mivel akarsz menni ;) Pl én 3 napja csak Kv1s-el nyomom és nem panaszkodnak.

Stauffenberg: Most már a jobb tier besorolásnak köszönhető ha alján vagy a listának akkor is tudod egy kicsit befolyásolni a meccset :) Tudom idegesítő mikor a top tank egy krumpli zsákszintjén van, de hát ez van, nem lehet vele mit csinálni. Ilyenkor pihentetni kell pár napig a játékot. Én is úgy szoktam ;)

You'll Never Walk Alone

(#11161) Stauffenberg válasza marked one94 (#11160) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Valószínűleg az én hibám, mert kivételesen itthon voltam hétvégén és így nem késő este hanem nap közben játszottam. Ennek tetejébe még nyári szünet is van. A hülyék csúcsforgalmát az autópályán is kerülni kell... a WoT-ban is.

Visszatelepítem és megfogadom, hogy többé nem játszok vele napközben, csak akkor ha a pici gyerekeknek már lámpaoltás van. Fene egye meg őket, hogy nem tudják a Call of Duty közösséget boldogítani ahova valók...

(#11162) paleinho


paleinho
senior tag

első köröm S-51-el

Defeat
Battle: Karelia 2012. augusztus 12. 21:57:51
Vehicle: S-51
Experience received: 139 (fine for causing damage to allies: 8)
Credits received: 3 333 (fine for causing damage to allies: 2 430)

meg úgy spg-vel is csak 40 körül :) , azt sem tudom mit kell csinálni, drága játékszer ez nekem

a 2. sem lesz jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#11163) Stauffenberg válasza paleinho (#11162) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pont az ilyenek miatt kaptam ma teljes idegösszeomlást.

Ha ennyire kezdő vagy, miért nem kezded az elején? Az S-51 már olyan játékszer amivel egyetlen lövéssel is kinyírhatsz egy csapattársat.

Nem bántásból mondom.

Tanács: Mivel ez csak HE lövedéket köpköd, ezért ne lődd azt az ellenséget amely mellett csapattárs áll, mert őt is sebzed vele. Vagy esetleg őt találod telibe. Aztán akkor a noobozás amit kapsz teljesen jogos.

(#11164) paleinho válasza Stauffenberg (#11163) üzenetére


paleinho
senior tag

majd igyekszem, köszi a jótanácsokat.
noob, retard, ,lol,gg,gl,hf, ennyi a játékosok többségének a szókincse :P

(#11165) [HUN]Dani válasza paleinho (#11164) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A lowot kihagytad. :D

magyarsrac

(#11166) marked one94 válasza paleinho (#11162) üzenetére


marked one94
őstag

Pedig elméletbe artyval mindenki tud játszani mert egyszerű...

You'll Never Walk Alone

(#11167) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Eddigi legértelmesebb csatám ezzel a tankkal, első 1000 xp feletti
Győzelem!
Csata: Prokhorovka Védés 2012. augusztus 12. 22:07:00
Jármű: ST-I
Szerzett tapasztalat: 1 123
Szerzett kredit: 41 301
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló soför jelvény: "II. osztály"
10/10 találat, 2700 dmg, ez még csak BL-9, alap torony
Replay-t nem rakok, annyira nem nagy cucc, csak nagy az öröm, hogy végre nem mínuszba jövök ki vele.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11168) bozont válasza marked one94 (#11166) üzenetére


bozont
veterán

Dehogy egyszerű, főleg a magasabb szintűekkel. Tudni kell jól helyezkedni, az időzítés és pontosság nagyon fontos. Főleg ha az S-51-ről van szó, közel 40s az újratöltés és e mellé még az ágyúja is pontatlan, azt is bele kell kalkulálni. Az sem mindegy hogy nagy vagy lapos ívben lősz éppen, nem mindegy hová célzol ilyenkor. Amint tüzeltél érdemes egyből a pozícióváltás, nehogy az ellen arty levadásszon.
De az tény hogy kicsit kényelmesebb, nem annyira stresszes artyval játszani mint bármi mással.

Bár az igaz, hogy a sorozatos "That was close!" mondat idegesítő egy idő után. :W

(#11169) ollie válasza bozont (#11168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagyis olyasmi, mint egy normál tankkal a játék...

Ó, várjunk csak. Normál tankkal még ezek mellett arra is kell ügyelned, hogy nehogy eltaláljanak, meg be legyél forgatva. Vagyis artyval mégis csak könnyebb.

***

(#11170) Stauffenberg válasza ollie (#11169) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az arty nagyobb veszélynek van kitéve a saját vonalakon átszivárgó scoutoknak. Ha meglátok egy T-50-2-t ami felém tart akkor tudom, hogy annak a körnek vége számomra. Random csatában nincs az emberekben csapatszellem, senki nem siet az artyk védelmére, nem érdekli őket ha elhullanak rögtön az elején. Szóval a jó rejtőzködés elengedhetetlen.

De érdekes módon ugyan ezek az emberek Támadás játékmódban, ahol az artyk szerepe alaposan megnő, ott bezzeg képesek 5 másodpercenként könyörögni, hogy hova lőjenek az artyk és mindig őket teszik hibássá ha nem sikerül áttörni a védelmet.

Ja és itt sokkal nehezebb mozgó célpontra lőni (ezért nem értem az egyetlen helyen gubbasztó hülyéket akik aztán azért sírnak, mert egy arty szétszaggatta őket). A nagy ív miatt sok idő míg eljut a lövedék a céljához és az ellenséges tank sebességét és a távolságot is kalkulálnod kell.

[ Szerkesztve ]

(#11171) bozont válasza ollie (#11169) üzenetére


bozont
veterán

Nem is mondtam olyat hogy nehezebb vele játszani mint más tankkal, hanem hogy azért nem olyan egyszerű mint azok gondolják, akik még sosem vagy csak egyszer-kétszer játszottak artyval.

(#11172) athomi


athomi
veterán

nem volt rossz kör :D

Győzelem!
Csata: Murovanka 2012. augusztus 12. 23:45:12
Jármű: Object 212
Szerzett tapasztalat: 0
Szerzett kredit: 0

Javítás:
Object 212 jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 7 337

Megvásárolva:
A lőszerek Object 212 járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 7 930

(#11173) paleinho válasza bozont (#11171) üzenetére


paleinho
senior tag

Alakul ez.
Jól kell helyezkedni, elbújni, meg nem árt ha a gyors tankokat távol tartják a csapattársak, a célzásra meg rá lehet érezni.

(#11174) bullseye válasza athomi (#11172) üzenetére


bullseye
addikt

de valami minimumot kapni kéne csak a csatába belépésért is, nem?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11175) Fel


Fel
addikt

Ez jólesett...
E-50M-mel 10 csata, 9 vereség, 1 döntetlen. Sikerült egy szép 36%-os győzelmi arányt összehozni vele.
Egyszerűen ne tudtam leállni, kíváncsi voltam mennyi jöhet még. 10 után azért meguntam.
Volt egy meccs, amiben azt gondoltam, "Na, végre!" WG random f.ck generátor válasza: Lóf.sz a s.ggedbe, de kettő is, hogy szorosan legyen." Két lövés pattan 13 90-ről, egy E-75, T110E5 párosnak csak a láncát vertem le minden lövéssel..

És még emellé ezek is itt vannak:

Sajna nem a legjobb szögből lőttem a képet. A5-ben a haverja áll, E-75-tel... Védtek.
----------------------------------------------

bullseye: Ha esetleg betöltés, visszaszámlálás alatt megszakadt a nete, és nem tudott két perc alatt visszamenni, akkor lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#11176) athomi válasza bullseye (#11174) üzenetére


athomi
veterán

és is így tudtam, de ezek szerint nem...

(#11177) KaLeun


KaLeun
senior tag

A patch óta keveset játszom, de az xvm szerint így is folyamatos csak 30% vagy az alatti esélye van a csapatomnak. Ez be is jön.

Főleg az Encounter magas a többségnek, mint a szemellenzős barmok rohannak a zászlóhoz. Az ellenfél meg pikk-pakk leszed mindenkit. Legalább ha válaszható lenne hogy milyen módban akarsz játszani. Na és az új pályák... Sokkal nehezebb haladni a grinddel, mert a csaták 2/3-a sima bukta.

Cila

(#11178) Multikiller


Multikiller
tag

Csípem a kis farmolót!
Premiumos, de jólesett! :DD

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. augusztus 13. 1:02:01
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 3 908 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 110 763
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész

(#11179) ollie


ollie
MODERÁTOR

Sorban szoptam a KV-4-gyel az első kb 10 meccset, végre volt egy jó, pedig csak 30% esélyünk volt:

Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. augusztus 13. 2:18:16
Vehicle: KV-4
Experience received: 4 320 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 60 519
Battle Achievements: Top Gun, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

***

(#11180) Dobi 562


Dobi 562
addikt

IS-7 tulajok! Az IS-7 az gyújtható szemből? Egy ST-1 kétszer egymás után felgyújtott úgy, hogy a haspáncélom lőtte. Azt hittem csak a német E szériánál van elöl a váltó.

(#11181) Atlantis válasza bozont (#11168) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem-e? A legstresszesebb arty-val menni....mert mindezek mellett, amiket írtál, totálisan tehetetlen vagy a csapat hülyeségével szemben és 10-ből 8-szor a semmiből megjelenik egy francia fos és simán kilő, anélkül, hogy egyet is lőttél volna. Így már masszív bukta tüzérkedni is, legalábbis a GWT-vel. Ha meg neadj'Isten életben maradsz, te vagy a legnagyobb noob a világon, ha nem lősz ki senkit, csak sebzel.

Tankkal legalább van esélyed beleszólni a dolgokba és sebezni annyit, hogy retardáltak esetén is nullszaldós legyen a köröd. Persze nem mindig, de nem ~80% a veszteséges körök száma.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11182) AlexWolf válasza Atlantis (#11181) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Igen ez jellemző. Nagy ritkán, amikor artyzok, akkor azokat szoktam sebezni, akiknek sok hp-juk, mert minek pazaroljak el 7-900 sebzést egy 100 HP-s tankra. Erre a sok okos nyomatja, hogy noob arty.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11183) codnameLeon válasza Murder3 (#26) üzenetére


codnameLeon
csendes tag

NEm a panther volt a legelső tank .A tigris már hamarabb volt csak gazdaságilag a panther jobban megérte kisebb fogyasztás meg fürgébb is volt .

Kamikaze_Hun nagyon kinevetteti magát itt a hazugságaiban érdemes megnézni :) http://hardverapro.hu/apro/homefront_3/hsz_1-50.html

(#11184) codnameLeon válasza Fel (#11175) üzenetére


codnameLeon
csendes tag

Az a gond ha nem jól rakja össze a csapatot akkor lehetsz bármivel ...

Kamikaze_Hun nagyon kinevetteti magát itt a hazugságaiban érdemes megnézni :) http://hardverapro.hu/apro/homefront_3/hsz_1-50.html

(#11185) Fel válasza Dobi 562 (#11180) üzenetére


Fel
addikt

Megeshet, hogy lángra kap, igen.
Amúgy nem a váltó, hanem az üzemanyagtartály gyullad ki ilyenkor. A legtöb szovjet tank képes erre a mutatványra. A frontrész aljának a jobb oldalát kell simogatni és van némi esély rá. KV-k-nál nagyobb, IS-3, IS-8, IS-7 talán kisebb a valószínűség. És T-54/T-62A esetében is megoldható.
IS-7-nél még készülhetsz egy-két szemből érkező meglepetésre. Ammo rack, ha meglövik a lámpánál. Valamint nemrég fedeztem fel, hogy szemből bizonyos esetekben el lehet lőni úgy a láncát, hogy veszít a tank is hp-t. Párszor kaptam is már ilyet, illetve egyszer Type 59 (!)-cel nekem is sikerült összehozni...

-----------------------------------------------

A tegnapi játék gyümölce: 40 csata, 40%-os wr... :(((

[ Szerkesztve ]

(#11186) [HUN]Dani válasza Fel (#11185) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

E-50M-el 10 csata 0% azért nem semmi.. :( Nekem 20 csata 30% wr.

magyarsrac

(#11187) ollie válasza Fel (#11175) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából én nem értem hogy lehetnek ezek ilyen idióták. Eleve, ha odaállnak az arty mellé akkor már semmit sem érnek, ha meglátják az ellenséget, mert az ellenség is meglátja az artyt. Arról ugye nem is beszélve, hogy jelentősen lecsökkentik a nyerés esélyét úgy, hogy kivonják magukat a harcból. 90%, hogy így veszít a csapat, és akkor így is, úgy is kilövik az artyt. Hol voltak ezek, amikor az észt osztogatták?

***

(#11188) Mcray válasza Fel (#11185) üzenetére


Mcray
senior tag

Random MM... persze...

Azért nyertem meg az első 7 játékot úgy, hogy az XVM szerint minden körben 96% volt, hogy nyerünk...

Utána jött zsinorban 15 ahol nekünk volt 2%...Persze egyiket sem nyertük meg, de legalább az egyikben szanaszét tudtam szopatni az ellen tier 8-asokat M6-tal mielőtt meghaltam...Az jól esett.

Amx ELC-kel 4 kör, 4 vereség...
IS 8-cal vagy 7 kör bukta

Újra elővettem az M6-ot és 7 nyert kör megint 1 vereséggel, ahol kb miattam vesztettünk :(((

Tegnap le volt osztva, hogy csak VK 3601 és M6-tal nyerhetek...de azokkal sem mindent...

Ollie
Az összes bukott kört ezek miatt buktuk...A legjobb: Lowe 360 Eff és 32% winrate

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#11189) Fel válasza [HUN]Dani (#11186) üzenetére


Fel
addikt

Ma az első csatát direkt ezzel kezdtem:

Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. augusztus 13. 9:21:41
Vehicle: E-50 Ausf.M
Experience received: 2 876 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 65 481

4606 sebzés, 5 kill. Azért nem rossz tank ez, csak tegnap nem volt szabad nyerni vele...

--------------------------------------------------

És a jubileumi, 13000. csatám :) :

Victory!
Battle: Fjords 2012. augusztus 13. 9:40:27
Vehicle: IS-7
Experience received: 2 738 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 51 816
Battle Achievements: Sniper

Lightos, 3371 sebzés, 4 kilőtt tank.

(#11190) KaLeun válasza Fel (#11185) üzenetére


KaLeun
senior tag

"A tegnapi játék gyümölce: 40 csata, 40%-os wr... "

Ilyenen már nem is csodálkozom. Encounter szinte mindig bukta, ugyanis túlélési ösztön által hajtott játékosok rájöttek arra, hogy teljesen a másik irányba kell menni, mint amerre a zászló van. Hiszen így akár túl is élhetik... Ha meg az ellenfél is ere jön akkor jön az "atomkemp" vagyis mindenki lapul, mint azállat.

Ilyenkor az a csapat nyer, amelyikből többen mennek a zászló felé vagy esetleg a lemmingek nyílt terepen találkoznak a másik csapat lemmingjeivel és a győztes lemmingeknek még sikerül odaérni és legyűrni a zászlót már foglalókat.

Extrém esetek is előfordulnak, mint pl. lemmingek berusholnak a zászlóhoz és akkor a másik csapatnak tökéletes célpontot adva lemészároltatják magukat.

Tegnapi 2 példa:

Ruinberg, mindenki berushol a zászlóhoz (top tankunk, egy magyar E-75 vezetésével), középen/jobbra csak hárman maradunk védeni: 1 kicsi scout, M6 és én kis Lóri artyval. Pillanatok alatt legyűrtek minket és szépen beállt az ellen a sugárutakra. Egyik pillanatban ( de tényleg csak pár mp volt) még 12 lemming volt a másikban már csak az E-75.

Himmeldorf, lemmingek a hegyre, figyelmetlenül beálltam a templom utáni részre, mert innen lőhető a vár artyval. Kiszedek egy T-43-at és egyedül leviszek egy T30-at 100 hp-ra és ekkor rápillantok a minimapra... :Y Bazz, egyedül voltam csak ott, legközelebb a vár alatt volt 2 t7 nehezünk akiket épp akkor aprított fel egy E-75 és tsai. Lemmingjeink győztek a várban, én meg átstartoltam középen az ellen bázisára, ilyenkor jó, hogy gyors ez a Lóri arty.

Támadó módban az a kedvencem amikor a csapatom átrushol a prokhorovkai vasúti töltésen..

Cila

(#11191) Fel


Fel
addikt

Egy kis nézegetnivaló: [link]

Pár kép a 8.0-ban érkező szovjet TD-kről, Matilda BP, és majdani prémium tankok. Vagy legalábbis gondolom, hogy az E-25 és a Panther ersatz M10 (M10 Wolvinak álcázott Panther) nem a következő update-ben lesz benne.

Obj. 263-nál eléggé combosnak tűnik az ufp vastagsága..

Az álcázott Pantherre kíváncsi leszek, hogy hová fog tartozni. A régi techtreeben még az amcsik oldalán szerepelt, de itt német camója van. utóbbi lenne a logikus, mivel nem az amcsik foglalták le a Panthereket és alakították át, hanem a német próbálták így megtéveszteni a szövetségeseket. És még az van írva róla, hogy várhatóan Tier 7-es lesz, na de mi? TD? Közepes tank? Itt is az utóbbi lenne a helyes, mert attól, hogy kapott egy-két extra borítólemezt és lekerült a muzzle break a cső végéről még ugyanolyan Párduc maradt..

[ Szerkesztve ]

(#11192) Atlantis válasza KaLeun (#11190) üzenetére


Atlantis
veterán

Ruinberg-es példán azért érthető, ha E-75-tel nem bóklászik kint a mezőn, hanem az esetleges foglalókkal foglalkozik a városban. Hogy mindenki követi, az már szomorúbb. HT-vel én is mindig bemegyek a városba, csak MT-vel, TD-vel maradok kint és megyek el jobbra.

Prokhorovkán, ha támadó vagy, szerintem esélyed sincs más, mint ha többen egyszerre átmentek a töltésen, lehetőleg ott, ahol kevesebben védik. Jellemzően ez az északi oldal, a dombról oda már nehezebben lőnek. Ez sokszor bejön, lesznek ugyan veszteségek, de pozíciót lehet fogni. Ha délre megyek, 1-2 percet szoktam azzal tölteni ott, hogy a dombon kempelő védőket spot-olom az arty-knak és lövöm, akit lehet, majd utána ugyanaz a taktika, 2-3 nehéz géppel/TD-vel át kell menni és teret nyerni. Szerintem azon a pályán középen direktben a zászlónak menni a legnagyobb hülyeség. Aztán cáfoljatok meg nyugodtan, ha hülyeséget írtam. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11193) marked one94


marked one94
őstag

Akik beírták már a bonus kódot azoknak egyből megjött a prémium? Mert én most írtam be 10 perce és még semmi.

You'll Never Walk Alone

(#11194) psycroptic válasza marked one94 (#11193) üzenetére


psycroptic
őstag

Tegnap írtam be és azonnal megkaptam mindent.

PSNID: Tomy83PS

(#11195) [HUN]Dani válasza marked one94 (#11193) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem is megjött azonnal. Próbáld újra lehet, hogy elírtad. Esetleg próbálj el ki-be lépést.

magyarsrac

(#11196) #35692544 válasza marked one94 (#11193) üzenetére


#35692544
törölt tag

milyen bónusz kód van most?

(#11197) marked one94


marked one94
őstag

Na megvolt mit bénáztam el, valami miatt north amerika szerverre léptem be. Nem is tudtam, hogy oda is beenged a EU-s profilommal. Most beírtam és egyből megjött.

Én hülye meg elmentem lol-ozni, ahol persze megkaptam a csapatomba az összes feedert...

You'll Never Walk Alone

(#11198) Skyhunter válasza marked one94 (#11193) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Erről lemaradtam én is, milyen bónusz-kód van?

(#11199) joergie válasza Fel (#11191) üzenetére


joergie
őstag

Ne legyél abban biztos szerintem, hogy 8.0-ban a render mellett csinálnak a techtreekben egy teljes új ágat is. 7.0-ban se volt új tank direkt...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#11200) marked one94


marked one94
őstag

Itt van még1x ha valaki lemarad volna ;)
[link]

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.