Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) ollie válasza Dryman (#11395) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hétvégén konkrétan úgy lehetett keresni vele, mint a Type 59-cel. Szerintem nem lenne reális egy nem prémium tanktól. Jó az ahogy most van, még így is ontja a lóvét a nagy ágyúval, csak arra kell figyelni, hogy biztosan találj és át is üssön a lövedék. Vagyis meg kell várni, amíg beszűkül a célkereszt. A legtöbb ellenfélnél nem is nagyon számít hova lősz, persze azért vannak kivételek.

Sőt, még tier7-8 ellen is szépen használható, csak ott már figyelni kell, hogy hova célzol. A hétvégén volt olyan csatám is, ahol Type-ra lőttem szemből, kétszer egymás után, a Type 250-300 méterre volt, és mindkétszer átütött, és sebeztem is kb 1000-et a 2 lövéssel, mert egyszer ki is gyújtottam. A 175 pen sok mindenre elég.

***

(#11402) Eagle16 válasza Fel (#11396) üzenetére


Eagle16
addikt

8.0 tesztszerver infók.

- nem lesz arany egyáltalán
- mindenkinek ki lesz fejlesztve az összes tank 100%-os legénységgel, 3 skillel.
- platoonban nem lehet majd választani a játékmódok között (nincs elég idő megcsinálni)
- az SPG-ket nerfelik
- talán jövőhéten indul a teszt, ez a hír járja :)

Q&A-ból ennyit szedett ki valaki a fórumon.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#11403) ollie válasza Eagle16 (#11402) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

- az SPG-ket nerfelik

Ez most komoly?

Ja, és tényleg van terv tier 11 bevezetésére? Valaki nagyon győzködött az egyik ütközet alatt erről. Viszont lesz, akkor el sem tudom képzelni, hogy milyen német tankok lennének.

***

(#11404) Eagle16 válasza ollie (#11403) üzenetére


Eagle16
addikt

Storm: We nerf the self-propelled guns.

Ha ő mondja akkor komoly :) De szerintem olyasmire kell gondolni hogy drágább lőszer, vagy drágább javítás...

Nem lesz Tier 11, Tier 10 lesz maximum minden ágban legvégül.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#11405) Patrick76496 válasza Fel (#11396) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én is mindig arra használtam az aranyat, még prémiumot sem vettem. Pedig most pont jól jönne a Churchill 330 ezer xp-je. :B Erre a minden tank kifejlesztve dologra nagyon kíváncsi vagyok, elsőre tetszik az ötlet. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11406) Snooker válasza Patrick76496 (#11405) üzenetére


Snooker
senior tag

Akkor adjanak mellé vagy 40 millió kreditet is...pár tiertizet kipróbálnék :D

(#11407) vbbb


vbbb
őstag

(#11408) D.Orion


D.Orion
veterán

World of Tanks Generals

[ Szerkesztve ]

(#11409) csaabz válasza vbbb (#11407) üzenetére


csaabz
őstag

Már rendelem is! :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11410) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Victory!
Battle: Malinovka 2012. augusztus 15. 19:03:52
Vehicle: Löwe
Experience received: 2 856 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 92 022

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11411) Attici


Attici
őstag

Milyen ágyút érdemes venni a T-150-esre?
A 107mm-essel semmire sem megyek. Mindenkiről lepattog. :O

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#11412) D.Orion válasza Attici (#11411) üzenetére


D.Orion
veterán

170-es pen-el az USER ERROR.

(#11413) vbbb válasza Attici (#11411) üzenetére


vbbb
őstag

Viszont rólad is pattan mindenki...valamit valamiért. ;]

(#11414) Attici válasza D.Orion (#11412) üzenetére


Attici
őstag

Akkor még próbálkozok vele, de az előző csatában kilőttem az egész tárat és csak egyszer sebeztem.
Eddig egyik ágyúval sem volt ilyen problémám. :N

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#11415) BloodRay válasza .mf (#11380) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem pont az tetszik, hogy mindenhova odaérek. De nem első vonalba állok vele, így nem engem lőnek. Ágyúja meg mindent átlő jó helyen. Én imádom ezt a gépet.
Chris0321 -> ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11416) Attici


Attici
őstag

Még mindig nem stimmel valami.
Biztos, hogy ez egy jó ágyú? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#11417) D.Orion válasza Attici (#11416) üzenetére


D.Orion
veterán

Ugye nem HE lőszerrel használod. :U

(#11418) D.Orion válasza Attici (#11416) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem értem mi a baj, szokni kell a tankot. Dobj fel egy replay-t, hátha abból látjuk, hogy mi a problémád forrása.

[ Szerkesztve ]

(#11419) predator00


predator00
tag


Azthiszem ez eddigi legjobb teljesítményem :C
Győzelem
Westfield 2012. augusztus 15. 21:09:16
IS Szerzett tapasztalat: 1 150 Szerzett kredit29 219
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun, Mesterlövész, Pusztító, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

(#11420) Fel válasza Eagle16 (#11402) üzenetére


Fel
addikt

Én még olyat bogarásztam ki, hogy megváltozik a mostani camo megoldás.
Régebben szó volt arról, hogy lesz egy prémium fogyócikként megvehető, adaptív változat, de úgy néz ki ezt elvetették.
Helyette úgy lesz megoldva, hogy a mostani camó festésekből lehet venni többet is egy tankhoz (télit nyárit, őszit, városit...), és az adott pályához igazodik majd, hogy éppen melyik kerül a tankra a csatában.
Még nincs eldöntve, hogy esetleg csökken az áruk, és az, hogy a rejtőzködéshez ad-e majd bónuszt (akkor is csak kicsit).

Ezt a minden tank mindenkinek, 3 skillre elegendő xp-vel, én is megtaláltam. Ezt sem tartom valami jó ötletnek. Mindenki csak a TierX vackokat fogja nyúzni.. Mivel ez nem szervezett teszt (mint a szuperteszt), így nem fognak túl sok használható statisztikai adatot összeszedni, főleg az alacsonyabb tierü tankokról.

Jövő héten teszt? Ilyet viszont nem olvastam. Storm írta egy kérdésre, hogy egyelőre nem tudja megmondani, mikor indul.

[ Szerkesztve ]

(#11421) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Én is toltam elég sokáig,még amikor béta volt akkor kezdtem.Tavaly hagytam abba egy type 59 meg egy maust hagytam ott a garázsba :( Volt klánom,mm tag ként voltam jelen.Amint kész lesz az új gép,asszem vissza térek,rem addigra nem cseszik el :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#11422) Gubu0101 válasza Fel (#11420) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezt a camot mióta tervezik már,hogy változni fog,nem is tudom,de már a 7.2-vel ígérték asszem.:DD
Ahoz képest kicsit csúszik :DD
Meg az új gravitációt,gondolom az még nincs.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#11423) Eagle16 válasza Fel (#11420) üzenetére


Eagle16
addikt

A teszt időpontja csak pletyka :) Nem ő mondta.

Az adaptive camo-ról itt egy kis infó: [link]

A nyílt tesztről nem gyűjtenek statisztikai adatokat, mindig csak a szupertesztről.

Gubu0101: új gravitáció reméljük nem is lesz, szerintem a mostani megfelelő :D

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#11424) Gubu0101 válasza Eagle16 (#11423) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mondjuk igen,van jó és rossz oldala is neki.Minden esetre ki próbáltam volna,elsőnek mókásnak tűnik.Néha taktikailag se lett volna hátrány,főleg közel harcba.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#11425) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na ma elkövettem az első szándékos csapattárs kilövésem.

Nagyon felcseszett a rohadék. Megyek a KV3-al és ez a gyökér meg egy KV1S-el. Ahol tudott beállt elém, blokkolt. Látom, hogy direkt figyeli, hogy mikor indulok meg és ő is direkt akkor "lép ki a sarok mögül", hogy ne tudjak tőle lőni. Amikor meg kikerülném szándékosan nekem tolat, hogy ne mozoghassak. Pedig nagyon jó helyen voltam, a legtöbb ellenség háttal állt nekem (direkt mentem arra a sarokra, hogy jól tudjak lőni onnan, de gondolom neki is akkor jutott eszébe és nem akarta hagyni, hogy én is lőjek). Három killt elszedett előlem, mikor meguntam. Már csak 7% volt rajta amikor kilőttem a francba.

Fizettem így is elég büntit, de nem érdekelt. Aztán még nekem ugatott, hogy nem tudok csapatban játszani. :W

Mondjuk -1 pontról feltornáztam magam 3-ra (azaz 4 rendes killem volt). Szóval aprópénz volt kifizetni a büntit.

(#11426) Gubu0101 válasza Stauffenberg (#11425) üzenetére


Gubu0101
veterán

:DD Ismerős

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#11427) Fel


Fel
addikt

Ekkora egy szar fail team-et...

Defeat
Battle: Mines 2012. augusztus 15. 22:55:18
Vehicle: T34
Experience received: 1 011
Credits received: 113 793

Én a pénzem megkaptam, de a többieknek mi volt benne a jó, azt nem tudom.

Összesen 4 tankot sikerült kilőni az ellen csapatból, abból 3 én szedtem ki.. Már rögtön az elején látszott, hogy valami rohadt értelmes banda jött össze. Type megy a város felé, mert top tankként gondolom nem sok dolga lett volna a dombon.. Heavyk kempelnek hátul.
Pedig annyira qurvára nehéz ezen a Mines mapon játszani, mintha mindenki most látná először. Csak éppen T6-7-8 tankkal..

[ Szerkesztve ]

(#11428) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Óóó bzmeg.

StuGIII-al megyek, már 4 killnél vagyok amikor 2 ellenség marad. Egy Marder II és egy Grille. A Grillét kiszedem és már csak a Marder II van. Járom a mapot, megtalálom. Rálövök kettőt de alig végzek rajta pusztítást, de már viszket a tenyerem, hogy meglesz az acélfal, erre engem egyetlen lövéssel lekap 70%-ról!

Hát ilyen nem létezik...

(#11429) Attici válasza D.Orion (#11417) üzenetére


Attici
őstag

Hát ez az, hogy nem. :N Hanem AP-t :K
Vagy csak nekem nem jön be ez a tank. A KV-ért sem voltam oda, de az legalább pusztított.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#11430) krisss93 válasza Attici (#11429) üzenetére


krisss93
aktív tag

Azzal a löveggel még a legtöbb tier 8-as is lőhető szemből :S

(#11431) vbbb


vbbb
őstag

Hát én nem tudom, de az IS3 a legszarabb 8as Heavy a játékba az tuti...36%-os winratio....wow...a legjobb ágyúban még reménykedek kicsit...

(#11432) marked one94 válasza vbbb (#11431) üzenetére


marked one94
őstag

Az bl9 ágyúval olyan lesz mintha teljesen más tankkal játszanál ;) Utána majd azt olvassuk milyen király tank :)

You'll Never Walk Alone

(#11433) kisküzdő válasza Attici (#11429) üzenetére


kisküzdő
tag

Hát ott más gond lehet. Én szinte mindent lövök vele és 300 alatt szinte sosem sebez.
Nem hiába az a top lövege.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#11434) Cooper911 válasza Stauffenberg (#11425) üzenetére


Cooper911
senior tag

Könnyen vagy, nincs itt aki megmondja, hogy ez mennyire nem helyénvaló ;)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#11435) krisss93 válasza Cooper911 (#11434) üzenetére


krisss93
aktív tag

Már hiányzik vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11436) OgreImre


OgreImre
senior tag

Ez az Object 212 egy kalap szar. Ilyet még nem tapasztaltam, ez a legtávolabbról észrevehető jármű szerintem a játékban.
Lassú, ágyuban nincs előrelépés az S-51-hez képest. Borzalmas eddig a statisztikám vele. Ma este eddig 8 vesztés sorban...Kilőnek mielőtt pozicióba kerülnék, annyira lassú

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#11437) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Akik eddig vásároltak valamit WG-éktől paypal-lal, azoknak a segítségét szeretném kérni. Amikor szeretném megvenni a Type-ot, akkor a paypal account-ra átutalt pénz nem baj, hogy forintban van? Vagy át kell váltani euróra? Előre is köszönöm! :R

Más:
Ez az ST-1 nagyon jól keres, ha prémiummal etetik. :D Még mindig BL-9, ezen a tankon sokkal jobban érvényesül, mint az IS-3-on.
Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. augusztus 16. 3:10:08
Jármű: ST-I
Szerzett tapasztalat: 1 491
Szerzett kredit: 57 826
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11438) Djuree válasza Patrick76496 (#11437) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell átváltani elvileg :N azt megoldja magának, mivel az csak virtuális pénz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11439) virkir


virkir
veterán

Okuljatok tanuljatok. :D
Cammo és repair skill kiegészítők tesztje T-54-el.
Venti, rammer teszt GWtiger, IS-7-el.
Célzásgyorsító, stabilizátor teszt IS-7, T-54-el.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11440) longwild válasza Eagle16 (#11402) üzenetére


longwild
aktív tag

Szia!

Be lehet valahol kerülni a 8.0 betaba?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#11441) Eagle16 válasza longwild (#11440) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha már regisztrálva vagy a játékban akkor kipróbálhatod a nyílt tesztet amint elindul.

Csak kell egy másolatot csinálni a feltelepített játékról és oda feltelepíteni a teszt patchet.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#11442) jozefgucci1 válasza Patrick76496 (#11437) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem kell váltani , mert az X EUR-nak megfelelő forintot vesz le a számládról és kész . Aztán egy perc és már ott is a garázsodban a kicsike.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11443) ollie válasza Patrick76496 (#11437) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha utalsz PayPal-ra, akkor javaslom, hogy eleve eurót utalj, mert jobban jársz ha a bankod váltja, mintha a PayPal. Utóbbi - számunkra - rosszabb árfolyamot használ.

***

(#11444) #21346560 válasza virkir (#11439) üzenetére


#21346560
törölt tag

Köszönjük! Valóban jó ezt így látni. Bár az embernek van róla fogalma, ha látja csak-csak elgondolkodik :R

(#11445) LAJTNING válasza Patrick76496 (#11437) üzenetére


LAJTNING
tag

Ha PayPal-re _utalsz_ pénzt (Top-Up) ami forint, akkor magán a PayPal számládon át tudod váltani euróra.

És én azt javaslom tedd meg, mert még így is jobb a váltási árfolyam, mintha vásárláskor számolja át.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#11446) bullseye válasza virkir (#11439) üzenetére


bullseye
addikt

a venti nem valami izmos :(
de azért egy venti+BiA már jobb lehet. talán.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11447) Mcray válasza bullseye (#11446) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszi Virkir

Adom is el a ventit a francba, megy helyette fel a repair kit :) Egy ugyanilyen tesztet megnéznék, csak BIA skillel.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#11448) vbbb válasza marked one94 (#11432) üzenetére


vbbb
őstag

A profeta szoljon beloled...azt nagyon tudom gyulolni amikor berak felulre, viszont az ellenfelnel is van egy is3 bl9es agyuval....en 5lovesbol 3at talalok ebbol 2pattan....O nem pattan... Amikor lejebb vagyok akkor meg az idiota effektus lep eletbe es azert nem tudok nyerni vele...

(#11449) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Köszönöm a tippeket! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11450) marked one94 válasza vbbb (#11448) üzenetére


marked one94
őstag

D25t-vel át lehet lőni szemből az IS3at :) De hidd el bl9el szép köröket fogsz futni :) Mondjuk az én statom nem erről árulkodik mert ekkor még tanultam a játékot.

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.