Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Kezd elegem lenni azokból a f*szokból, akik állandóan ellopják a hatodik killet. Direkt kiírom, hogy legyenek szívesek, hagyják meg nekem, persze nem, direkt ellopja egy másik rohadék, akinek az az egyetlen egy fragje van. Ahogy AlexWolf mondaná: Szarjanak sünt! :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11202) #35692544 válasza Patrick76496 (#11201) üzenetére


#35692544
törölt tag

ezt nem értem miért kéne meghagyni :F

ez nem szeretet szolgálat ez játék
én már csak a kolobanovra hajtok :DDD 1 már van

11203 ép tegnap adtam el nagyon jó kis tank majdnem 2 kill/ csata össze jött vele (kb:190/110)

[ Szerkesztve ]

(#11203) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Vettem ma egy T1 heavyt. Az alap ágyúja is egész jó, bár kicsit keveset sebez, a tempójával sincsen különösebb gondom, jól beforgatva pedig az eleje marhára pattogós és elnyelős tud lenni. Nagyon bejön ez a tank eddig, bár kissé csúnya szegényke. :))

magyarsrac

(#11204) Mcray válasza Patrick76496 (#11201) üzenetére


Mcray
senior tag

Még szerencse hogy nem tudom fejben tartani, hogy hány csata bukott el azon, hogy valaki benyögte, hogy: "Majd én kinyírom" a sok birka meg állt és várt, míg az ellen tank fedezékbe ért és kipicsázott mindenkit egyenként...

Ez nem sportlövészet vagy Olimpia, hanem csapatjáték. Ha okos csapattársaim vannak, volt már hogy felmérték, hogy mit csinálok és átengedték a 6. killt, de ne ez legyen a szabály legalábbis ne akkor ha veszélyes az ellenfél és kezdettől látszik, hogy az.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#11205) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Okos67, McRay: Nem kötelező meghagyni, de nagyon piszkálja az ember csőrét, ha valaki veled egyszerre tüzel, ő kapja meg a fraget, és máris ugrik a top gun. Amikor ilyet kérek, akkor az ellen alig van tőlem 100 méterre. Egyik esetben arty top gun lett volna, akkor mondták is, hogy megérdemlem, a legutóbbi esetben pedig egy Pz35t volt a maradék ellen, Tier 3 csatában úgy, hogy mi még vagy 11-en voltunk. Annyi jóindulat bennem is van, hogy ha látom, hogy egy öt killes célozza az utolsó ellenséget, akkor pofátlan módjára nem lövöm ki 4. killnek, hanem meghagyom neki, esetleg ki is írom, hogy ne lőjjék ki előle.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11206) Atlantis válasza Patrick76496 (#11201) üzenetére


Atlantis
veterán

Megérteném a bosszúságod, ha járna valamivel az, ha medált szerzel. Mivel azonban se többlet XP, se több kredit nem jár érte, én se értem, miért kéne átengedni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11207) marked one94 válasza Atlantis (#11206) üzenetére


marked one94
őstag

Mert jól néz ki a statba ha sok top gun-od van :P :) Amúgy én megszoktam hagyni másoknak ha olyan a helyzet.

You'll Never Walk Alone

(#11208) ollie válasza Mcray (#11204) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nagyon ritkán hagyom, hogy más elvigye a killt. Nem azért, mert fragvadász vagyok, hanem azért, mert amíg az az ellenséges tank él akár csak 1 HP-vel (ha nincs épp kilőve az ágyúja), tud másokat sebezni, esetleg kilőni, ami mindenképpen a csapat hátrányára válik. Ha már túlerőben vagyunk, és az ellenség nem különösebben veszélyes a csapatra nézve, valamint 100%, hogy nyerünk már abból a helyzetből, akkor szívesen átadom másnak, ha ezzel meg tudja szerezni a medálját. Épp ezért én sem vagyok máérges, ha előlem más lövi ki azt az ellenséget (persze lehetnek kivételek, ha valakin látszik, hogy direkt csak a fragekre megy).

Volt olyan esetem, hogy a T30-cal kilőttem egy pár HP-s medet (nem emlékszem melyiket, talán tier 8-as volt), aztán meg ott röhögött rajtam a chatben, hogy kárba ment a lövésem (ami úgy 790-es átlagsebzés). Azt persze nem tudhatta, hogy csak őrá volt tiszta rálátásom, hiába volt a közelemben 4 másik ellenfél, másrészt azt is mérlegeltem, hogy így már ő semmiképpen sem tud sebezni senkit a játék folyamán.

***

(#11209) Djuree válasza Patrick76496 (#11205) üzenetére


Djuree
félisten

én sem engedem át, semmit nem ér a medál...főleg hogy a 67. mellé lesz egy 68... és akkor? jobb lesz neked? nem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11210) marked one94 válasza Djuree (#11209) üzenetére


marked one94
őstag

Ne mond már, hogy nem ér semmit se az 1000 sniper kitüntetésem :O :P Azért ha valakinek sok kitüntetése van az elmond valamit a játékosról :)

You'll Never Walk Alone

(#11211) Djuree válasza marked one94 (#11210) üzenetére


Djuree
félisten

én is kapom őket zsákszámra, de direkt nem megyek rá, max véletlen kapom csata után őket.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11212) marked one94 válasza Djuree (#11211) üzenetére


marked one94
őstag

Én se azokra megyek, csak halálosan pontos vagyok ;]

Replay Nem szeretem az ilyen csatákat, mikor csak menni kell előre és mindent megölni.

You'll Never Walk Alone

(#11213) AlexWolf válasza Atlantis (#11206) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Számít a medál...van a haverom a csibuk...mióta kihagytam fél évet lekörözött majd mindenben. Én be akarom hozni! :DD
Minden este platoonozás közben megy a szájkarate, hogy ki miben jobb....de még ő vezet, hogy haljon meg a lova! (Természetesen én a legfontosabb dolgokban jobb vagyok. pl: találati arány, foglalás, felderítés...öööö ennyi :DD)

Na kb ezért számítanak (kamikázén kívül a többi kitüntetésből is több van neki) a kitüntetések is :DD Ezért érdemes tolni a gémet.

Remélem nem olvassa ezt a hozzászólást, mert még elbízza magát!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11214) Atlantis válasza marked one94 (#11207) üzenetére


Atlantis
veterán

Persze, jól néz ki, engem mondjuk a plecsnik nem érdekelnek a statomban, nem is tudom, miből mennyi van. Az egyetlen paraméter, ami igazán érdekel, az az átlagsebzés, ezen javítok, ha tudok, de hogy ehhez mennyi kill van, az pont nem számít. Jobban tudok örülni egy Szárnysegéd-nek, mint egy Top Gun-nak. Amit még szoktam nézni az a találati és győzelmi arány...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11215) #35692544 válasza AlexWolf (#11213) üzenetére


#35692544
törölt tag

a Csibuk az nem számít :DDD
egyet nem szabad csak megengedni neki, hogy felírja a nevedet :U

Az AHA-ban platonoztok?

[ Szerkesztve ]

(#11216) KaLeun válasza Atlantis (#11192) üzenetére


KaLeun
senior tag

Valóban a Ruinberg az érthető, csak nem mindenkinek és nem egyből bele a körbe, mint a birkák. Prokhorovkán tc-ban ez szintén bevállt taktika, csak nem randomban, sérült tankkal és főleg nem egyesével vagy kettesével.

Cila

(#11217) Sanya válasza ollie (#11208) üzenetére


Sanya
nagyúr

ez így van, ha talál, az 1hp-s jadgtiger is ugyanannyit sebez, mint a fullhp-s :)

Sőőőt, ugyanúgy pattoghat az 1 hp-s tank, mint a fullhp-s.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11218) Atlantis válasza KaLeun (#11216) üzenetére


Atlantis
veterán

Randomban is működik, csak előtte meg kell beszélni. "Zöld" játékosokkal szokott sikerülni ezt lekommunikálni. Az biztos, hogy legalább 3 nagy tűzerejű gép kell és koncentrálni a tüzet egy célpontra átkeléskor.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11219) Kelvin


Kelvin
őstag

Hála a hétvégi ákciónak kb. 3 milliót kerestem :D
Visszatérve ha van három-négy bukott kör, szünetelek picit. Utána általában fordul a kocka.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#11220) Zeratul válasza Sanya (#11217) üzenetére


Zeratul
addikt

Az adrenalin rohamtól meg gyorsabban tölti a löveget a személyzet.

(#11221) Mcray


Mcray
senior tag

Csak most hallottam. Nekem új volt, és majdnem leestem a székről: BatChat-et úgy hívta a srác hogy Batshit :C

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#11222) Atlantis válasza Mcray (#11221) üzenetére


Atlantis
veterán

S milyen igaza van....

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11223) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Mindenki, aki válaszolt: Nem nagyon a fragekre hajtok, inkább a medálokra, azok tényleg jól néznek ki a statisztikában. :K Szerintem nem mondok hülyeséget, ha kevés 27 top gun 6300 csata után. A többi fórumtársnak napi 3-4 top gun-ja van, úgy, hogy nekem az egy is ritka. Próbálok javítani a statisztikámon, hogy ha valaki ránéz, ne azt mondja, hogy ez mekkora egy lemming. Főleg akkor jön jól a jó stat, ha valakivel összekapsz valakivel csata közben, esetleg lenooboz, mert akkor legalább van mire hivatkozni, hogy te mégsem úgy játszol, ahogy ő gondolja.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11224) #35692544 válasza Patrick76496 (#11223) üzenetére


#35692544
törölt tag

hát én ezen már túl vagyok nem azt nézem mit mondanak hanem hogy ki mondja
nem igazán érdekel hogy mire próbálnak rávenni a random csatában megyek a magam feje után eddig legtöbbször bejött
van hogy halok az elején mert arra amerre kigondoltam 1-2 ember jön és találkozunk 5-8 enemy-vel de volt hogy top hevyvel (t1hevy)maradtam bázist védeni és megfordítottam két meddel a csatát aki scoutolt nekem

[ Szerkesztve ]

(#11225) Re-Tech válasza Patrick76496 (#11223) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

"Főleg akkor jön jól a jó stat, ha valakivel összekapsz valakivel csata közben, esetleg lenooboz, mert akkor legalább van mire hivatkozni, hogy te mégsem úgy játszol, ahogy ő gondolja."

[Irónia]Igen, főleg ilyen esetben jön jól az átengedett 6ik kill, amivel a Te tehetségedet bizonyíthatod.[/Irónia]

1. Azé a kill aki előbb kilövi, átengedik akkor hurrá, de ilyen miatt lebaxni valakit elég fura jellemre utal
2. Általánosban leszoktam a civakodásról, főleg idegenekkel akiket többet az életben nem látok. Ilyen esetben ajánlom a szimpla ignore-t.

(#11226) AlexWolf válasza #35692544 (#11215) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ő még AHA-ban van, én fél év kihagyás után nem mentem vissza, bár hívtak. Francse tudja mikor unom meg megint a WoT-ot vagy jön egy jobb játék. Nem foglalom a helyet mások elől.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11227) #35692544 válasza AlexWolf (#11226) üzenetére


#35692544
törölt tag

van már 5-ös platon vagy még mindig 3 a max?

gondolom Janekkel nyomjátok 3-an

(#11228) AlexWolf válasza #35692544 (#11227) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Még nincs sajna 5-ös platoon a játékban, mint ahogy pl Pz IV Hydro sincs (pedig azt is már a 7.1-ben ígérték)

Janek sem tolja már

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11229) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ha egy tankra nagyobb szintű így egyben erősebb motort veszek akkor a tank forgási sebessége megnő? Csak azért kérdezem, mert néha nagyon úgy tűnik. :U

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#11230) bullseye válasza [HUN]Dani (#11229) üzenetére


bullseye
addikt

motortól csak a gyorsulás lesz jobb, a sebesség a lánctalptól nő emlékeim szerint

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11231) [HUN]Dani válasza bullseye (#11230) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azt tudtam, hogy a lánctalptól nő, de néha annyira azt érzem, hogy gyorsabban forgok ha erősebb motor van fent.. Na de mindegy, lehet csak beképzelem magamnak. :))

magyarsrac

(#11232) emerico2004


emerico2004
aktív tag

üdv pz4 után merre menjek ?

(#11233) #35692544 válasza emerico2004 (#11232) üzenetére


#35692544
törölt tag

a vk3601-es ág könnyebb de szerintem a maus jobb mint az e100

(#11234) Snakeiboy válasza emerico2004 (#11232) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Ha elvezetes T7-T8at akarsz akkor 3001P. Ha Elvezheto T8-T9et akkor 3601H-t. A t10 mind a ket oldalon kaki szerintem, legalabbis random csatakba.

Miert?????

(#11235) emerico2004 válasza #35692544 (#11233) üzenetére


emerico2004
aktív tag

az látom hogy a vk360o1 jobb mint a másik de tiger p meg jobb mint a sima ahogy látom

(#11236) Preda


Preda
aktív tag

Egyre jobban tetszik ez a KT. Tegnap (PzKpfw VIB Tiger II 21 Games played 61.9% Victory ratio). Ma meg második meccs

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. augusztus 13. 16:29:21
Jármű: PzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 1 313
Szerzett kredit: 44 255
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

4455dmg Wotlogger szerint. Mondjuk csak kettőt öltem. Tegnap volt egy hasonló 5 kill-el de azt lossoltuk persze nem miattam.

(#11237) csaabz válasza emerico2004 (#11235) üzenetére


csaabz
őstag

Ja, de aztán a TigerP után a 4502 Ausf A az igazán szop@s... :))

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11238) emerico2004


emerico2004
aktív tag

de én úgy látom hogy ez két német tier 6 kb kukát sem ér...

(#11239) Snakeiboy válasza csaabz (#11237) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Szerinted. Szerintem meg a legjobbak kozt van, csak med kent kell hasznalni. Elejen en sem szerettem azt a tankot de aztan rajottem az erossegere es voila. Azota az a legkedveltebb tankom!

Miert?????

(#11240) emerico2004


emerico2004
aktív tag

alig tűnik jobbnak a fullos pz4-nél...

(#11241) Snakeiboy válasza emerico2004 (#11240) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

A 3601 duplat sebez es jobban pancelozott. Az egy eleg jo tank. A 3001-es az mas teszta, bar valakinek az is tetszik. Nekem nem jott be :)

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#11242) emerico2004 válasza Snakeiboy (#11241) üzenetére


emerico2004
aktív tag

azt látom de utána meg a tiger gyengébb a tiger p -nél ahogy látom

(#11243) Snakeiboy válasza emerico2004 (#11242) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Igen, ezert irtam ezt az elobb: [link]
Amugy a Tiger sem rossz, csak vigyazni kell ra nagyon, mert attlovi barmi :). Nekem van mindketto!

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#11244) jozefgucci1 válasza Preda (#11236) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én most vettem meg és freebol felraktama nagyobb 8as löveget , meg is lett elsőre egy e75 killem vele .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11245) bozont válasza emerico2004 (#11242) üzenetére


bozont
veterán

Azt mondják igen, de én szeretek a Tigerrel játszani, nem olyan rossz tank az. Viszont ami utána jön KT és E-75 már annál jobb, én azok miatt mentem erre az ágra. De amúgy nyugodtan lehet vinni egymás mellett a kettőt, csak azt kell eldöntened melyik legyen a nagyobb prioritású.
A VK3601 meg ajánlott, egész gyors, jól páncélozott és az ágyú is erős és főleg pontos rajta.

(#11246) Preda válasza jozefgucci1 (#11244) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát én a rövid 105-öst fel se raktam maradtam a 88-asnál amíg meg nem lett a hosszú.

(#11247) emerico2004


emerico2004
aktív tag

eleget szoptam már------- arad a 3601 nekem is az tűnik jobbnak.

(#11248) emerico2004 válasza emerico2004 (#11247) üzenetére


emerico2004
aktív tag

orosz vonalon meg megszoptam a t28 at nem tudtam már rá kv ágyút venni mert jött 7.5

(#11249) jozefgucci1 válasza Preda (#11246) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igaz csak egy csatát mentem meg vele ,de nekem rövid ágyúval nem volt gondom nagyobb az átütése mint az alapnak. Te mit raktál rá.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11250) Patrick76496 válasza Re-Tech (#11225) üzenetére


Patrick76496
őstag

1. Leb@szni nem szoktam őket, csak idegesít, hogy a szemem elől kilövik a hatodik tankot. Mindegy, vedd úgy, hogy nem szóltam.
2. Az okoskodókra gondoltam, akik külön, tankonként végig noob-ozzák az egész csapatot, azt nem szeretem annyiban hagyni, de inkább szarok rájuk.

On: Csak én kapok hang nélküli találatokat? Vonja le a mínuszt, közben észre sem veszem, hogy valami meglőtt.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.