Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54251) malystryx


malystryx
senior tag

Szép estét az Uraknak! :R
Valami csak történik mostanában, a mai napon olyasmivel találkoztam amin sokan meglepődtek. Azt mondtam hogy pontatlan a Richelieu. 7, 12, 15 és 19 km-en rendre mellélő. Pedig van Jean Bart-om és a 2 hajó ugyanaz a szigmájuk 1 tizeddel tér csak el. Míg a bíborossal alig tudom összekaparni a 60k-t átlagban, addig a JB-al 120 simán megvan. Persze ez utóbbit nem vettem elő mostanában, csak már Alsace-t akartam, mert az meg ugye a Burgonya tesója, és nagyon szép. :K De lehet mindegy is, mert ma bármerre mentem, azt tapasztaltam hogy vagy meghaltak, vagy otthagytak és 5 vs 1 lett a vége. 2 esetben így sikerült nyerni, hogy addig kibírtam, és a másik oldal lehozta valahogy, a többi mind bukó, szegény 17%-os a győzelmek terén.. Silány. :( Nem panaszkodtam, csak a discordra leírtam a tapasztalatokat. Meg ugye ezek a szokásos 2-3 perc egy csata...
Aztán a 2 legjobb játékosunk jött is magyarázni, hogy kb 2 hete ők is tapasztalták, hogy amíg egy Mino-val lőnek 300k körül, most talán a 120k megvan, és a többi hajókkal is csak 50-100k amit össze tudnak kaparni. Mostanában elsunnyognak a DD-k, és nincs spot, nekik kell megoldani. Igazatok volt abban hogy a legjobb úton halad afelé hogy gáz legyen a játékosállomány. Pedig nekem tetszik a játék, és szeretem is, és jó lenne tanulni, de így nem lehet. A rankedhez meg kevés vagyok, nem rontom el mások játékát.. :DDD
Azért meglett az Alsace, a maradék 40k xp-t már nem volt humorom megcsinálni. :B Elég rövid lőtávja van meglepően, és pontatlan is (1.6-os szigma), de 80k-t csináltam az első meccsen, én elfogadom. :DDD
De ma senki sem volt toxic a chat-en. :C

[ Szerkesztve ]

(#54252) KJ82


KJ82
senior tag

Ettől majdnem kiköptem a kávémat :DD

Klikk a képre nagyításhoz

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#54253) KaLeun válasza KJ82 (#54252) üzenetére


KaLeun
senior tag

Már látom lelki szemeim előtt ahogy Flamu telibe vinnyogja a youtube-ot vagy 20 percben.

Cila

(#54254) sh4d0w válasza KJ82 (#54252) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Viccnek is szar...

https://www.coreinfinity.tech

(#54255) KJ82 válasza sh4d0w (#54254) üzenetére


KJ82
senior tag

Ja, csak ez sajnos nem vicc........ott van a főoldalon abban a " Waterline " nevű cikkben.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#54256) FoxiestFox válasza KJ82 (#54255) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem félnék ettől egyáltalán.
Baromi unalmas játszani őket, még a cv-knél is unalmasabb, a game impact pedig sehol sincs ahhoz képest, szinte csak mazochisták és nagypapák fogják játszani őket, nem az unipónik. :D

(#54257) KJ82 válasza FoxiestFox (#54256) üzenetére


KJ82
senior tag

Tudom hogy unalmas, mentem egy-két coop kört velük........de leginkább azt néztem milyen a víz alatti grafika :)

Meg nem félek ezektől, igazából WG-n röhögök már csak. " Nem vak ez a ló, hanem bátor . "

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#54258) 4580693


4580693
senior tag

Na jó, operation.

(#54259) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És meg volt sértődve, hogy lemooboztam. Végigélte a csatát és így is utolsó lett a csapatában.

[link]

(#54260) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Tegnap talalkoztam az uj japan szuper CV vel. En is az angol megfelelovel voltam..3 tamadasbol kicsapott..15k volt a legkevesebb amit sebzett egy csapasbol...Lesz meg itt miatta siras. Jelzem en a közelébe se tudtam kerülni.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54261) - = Zk = - válasza Kolbi_30 (#54260) üzenetére


- = Zk = -
félisten

melyik dög az?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54262) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap kipróbáltam ezt az új Operationst... Hát.. De, ma ez t8 BB brawlt. Na ez utóbbi tényleg "fun", Pedig csak egy NC-m és Alabama-m van, nyertünk full syncdrop csapat ellen is... Idáig lekopogom...

Cila

(#54263) KaLeun válasza KaLeun (#54262) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mennyire tetszik, hogy reportolnak a kis csírák amikor úgy is chat banon vagyok... LOL

Cila

(#54264) Kolbi_30 válasza - = Zk = - (#54261) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Sekuryu vagy Sekiryu

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54265) KaLeun válasza KaLeun (#54262) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mennyien nem értik, hogy itt nem fog leégetni senkit, nem fog torpedózni és másodlagosokkal sem spammel le senkit sem . Gyakorlatilag csak az AP van... Pedig csak 18-as kapitányaim vannak normál builddel semmi specifikus, el sem merem képzelni, hogy ha lenne ilyen AP DPM-es buildem...

Cila

(#54266) - = Zk = - válasza Kolbi_30 (#54264) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaaa, jaja... tényleg...
én az orosz T11 BB-re leszek kiváncsi.. adatok alapján elpusztíthatatlan lesz :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54267) FoxiestFox válasza KaLeun (#54262) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincsenek syncdrop csapatok brawlban.
div vs non-div csapatok vannak, és szándékos.

(#54268) KaLeun válasza FoxiestFox (#54267) üzenetére


KaLeun
senior tag

Aha, akkor ugyanazon klánból való 3 div az itt nem syncdrop, hanem szándékos non-div... Vagy akár a 2... Csináltam pár screenshotot, linkeljem?

De amúgy ez komoly? Gyakorlat vagyunk a valami NémetOrszágHalmasVolt és a TurulAMiHazánk klán között?

Látom Flamuu is rakott fel videót, egyébként fenomenális, hogy egy ilyen t8 BB brawlban néhányan még mindig úgy gondolják, hogy egy tucat másik BB előtt a full broadside a nyerő...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#54269) FoxiestFox válasza KaLeun (#54268) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De ez nem igazi "syncdrop" a kifejezés klasszikus értelmében, mint amit randomban látsz, hogy vagy összejön, vagy nem, és betehet egymás ellen is.
Itt a MM a diveket egyik csapatba teszi, a div nélkülieket a másikba (bár tegnap előfordult, hogy kettes divvel a divtelen csapatban kötöttünk ki. :D
Tehát, ha egyszerre nyomtok rá sok divvel, ha nem kerülitek el egymást, biztos hogy egy meccsbe tesz, és egy csapatba is.
Ezt mindenki tolja most és senkit sem érdekel.
Ha nagyon zavar, keress egy random embert, menj be vele egy divben, és automatikusan az erősebb csapatba kerülsz.

(#54270) KaLeun válasza FoxiestFox (#54269) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szóval végül is, hogy ne legyen valami valós ténylegesen jó játékmód akkor az "átlag alatti" játékosoknak könnyítsük meg a dolgát. de nem baj ha a szuper unicumok is kihasználják, mert nem csalódnak, hogy valójában talán nem is azok...

Cila

(#54271) KaLeun válasza KaLeun (#54270) üzenetére


KaLeun
senior tag

Rövidre fogva: játszhatok kláncsatát klán nélkül is? WOW?!

Cila

(#54272) FoxiestFox válasza KaLeun (#54270) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem marha jó mód. :D A legtöbb brawl jó szokott lenni, ez is az.
Persze ha túljátssza az ember, gyorsan unalomba fullad, de nem szoktak olyan sokáig tartani.

Azt én sem értem, hogy miért div vs nondiv van, értelemszerűen a jó playerek szoktak inkább divben menni, így szinte minden meccset a dives csapat nyer.
Biztos adatot gyűjt a wg valami faszsághoz. Előző brawl is ilyen volt ebből a szempontból.

(#54273) KaLeun válasza FoxiestFox (#54272) üzenetére


KaLeun
senior tag

Teljesen egyetértek abban, hogy marha jó. Viszont ténylegesen elhiszi egy rakat ember, hogy ha 12 azonos szintű BB előtt full broadsideba keresztül csusszanok az még beleférhet... Aztán csodálkozunk a CV-ken és a tengókon?

Cila

(#54274) FoxiestFox válasza KaLeun (#54273) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Túlkombinálod. :D

(#54275) KaLeun válasza FoxiestFox (#54274) üzenetére


KaLeun
senior tag

Túlkombinálom? Hát 5:0 voltam amikor ebbe a kis szösszenetbe bedobta a PTA-s tényleges szuper unicumokat, a csapat az átlagoshoz képest annyira nem volt rossz. De 40 százalék jobbik oldalán lévő játékosok szerinted, hogy tesznek fel egy tényleges szuper unicum kompetitív klánból való divek ellen? Például El Snackman és a klántársai ellen? Egyébként nem játszottak rosszul de szegények egyszerűen elelolvadt azon az oldalon...

Cila

(#54276) Tüzi válasza - = Zk = - (#54266) üzenetére

Mint a Moszkva... kellene Neptun rakétát implementálni a játékba lol

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#54277) KaLeun válasza KaLeun (#54275) üzenetére


KaLeun
senior tag

Flamu, pont most rakott fel egy videót ahol ezen gúnyolódnak. Tipikus WG style.

Cila

(#54278) FoxiestFox válasza KaLeun (#54277) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó ez a vid. :D Kár hogy nincs elég aktív playerünk ilyet dropolni.
Viszont azt a patch notest nem láttam, amit mutat.
Ezek szerint úgy kéne működnie, hogy divek az egyik oldalon, és szóló, de jó játékosok a másikon.
Ez nem valósul meg, néztem a mai meccseink közben a matchmaking monitort, az ellenfél csapat szinte sosem volt jobb, néhány alkalommal egál, de ennyi.
Jobban kiegyensúlyozva sokkal jobb tudna ez lenni,

(#54279) KaLeun


KaLeun
senior tag

Másik accon pont most a hétvégén adtam el az NC-t, ah minek nekem ez... Még ilyen wg féle broken megvalósításban is tök jó az egész. Hát beszopod Falmuékat vagy valamely pró klánt akkor IJ...

Cila

(#54280) - = Zk = - válasza KaLeun (#54279) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vicces ez a brawl, van tirpákom, biszmárk, NC, messzecsúzli stb...de az NC a legjobb.. sok okos berongyol secondary közelségbe és aprítják egymást.. én meg, ugye, 1-3 km-re messzebb tőlük adogatom a " hit like a truck" skúlókat :C
meglepően fun.... nyertem már így csatát, hogy nálunk nulla div, enemynél vagy 3-4....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54281) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#54280) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah,.... a YO-LO klán okos NC-je... megindul... hogy akkor előre a munkás mozgalom.... mondom nájn... erre: akkor bújkáljak, legyek punczi stb....
kirohan, helyből 3 hajó megcekcuálta, végül egy extra low hp-és hajó leramolta a 3/4 életes NC-ét...
persze, segíthettem volna neki, bismarck-kal voltam...
de nem tettem.. keresztbe lövöldöztem a mapon az enemy hajókat.... 2000+ base xpvel elsőként végeztem, VICTORY ofc, ő valahol középmezőnyben....
mondván: neki ez a pötyögésesdi "boooring"....
mondom akkor lépj ki, tedd magad hasznossá és tegyél oda nekünk egy kávét... sovány tej, két cukorral, köszi...
:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54282) KaLeun


KaLeun
senior tag

Végül még is tényleg az lett a WG megoldása, hogy letiltottak minden divet? Hát ez megalol, baszki...?! Vicc az egészben, hogy tényleg igaza lett Flamunak, ezeknek fogalma sincs, hogy mitől ferdült el az MM...

Cila

(#54283) FoxiestFox válasza KaLeun (#54282) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Már a T7 menetnél se volt róla fogalmuk, csak akkor nem kapott akkora nyilvánosságot :))

(#54284) KJ82


KJ82
senior tag

Újabb célzás bug, Flamu által prezentálva

[link]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#54285) Tüzi válasza KJ82 (#54284) üzenetére

Jo döntés volt, hogy nagyon régóta egy árva percet nem pazaroltam el erre a játékra...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#54286) Chabe89


Chabe89
addikt

Hát dubi gondom sem lesz egy darabig. Kétszer is kidobta az 5k-t 23 szuperből. Közben rájöttem, hogy T10 még mindig hányás úgyhogy megyek vissza T6-7-be az legalább még szórakoztató.

(#54287) redzsi válasza Chabe89 (#54286) üzenetére


redzsi
senior tag

(#54288) Chris0321 válasza redzsi (#54287) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz, a harmadikat kivéve mindet elfogadta de lehet azt is csak azért nem mert egyszer már aktíváltam. A Facen kitettek egy kódot, de már nem emlékszem mi volt.

(#54289) #21346560 válasza redzsi (#54287) üzenetére


#21346560
törölt tag

:R

(#54290) ddt500hu válasza redzsi (#54287) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi!

(#54291) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Baszki mennyi tier10-es hajóm van. Sose végzek.

(#54292) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54291) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Van rá vagy egy hónap.

(#54293) Chabe89 válasza redzsi (#54287) üzenetére


Chabe89
addikt

Külön köszönet a linkekért, mert egyenként biztos nem másolgattam volna be. :R :D

(#54294) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

28 SC:


..!..

https://www.coreinfinity.tech

(#54295) Chabe89 válasza sh4d0w (#54294) üzenetére


Chabe89
addikt

Oof :Y

(#54296) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nekem csak 20 SC-m volt, ahhoz képest nem olyan rossz:

(#54297) Chabe89


Chabe89
addikt

Csak én vagyok ilyen idióta, hogy egyesével nyitogattam ki őket? Szerintem úgy sokkal izgalmasabb. :D

(#54298) FoxiestFox válasza Chabe89 (#54297) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincs nekem arra időm :DDD

(#54299) ddt500hu válasza Chabe89 (#54297) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én a küldetésekkel együtt most 68 konténernél járok. Ha ma még nyomok vagy 20 csatát akkor lesz vagy 90. Nem hiszem, hogy egyenként fogom nyitogatni. :N

(#54300) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54299) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha emlékeztek innen ledgerire, neki volt annyi ideje, hogy egyesével kinyitott végtelen számú konténert, még talán fel is tette youtube-ra :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.