Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53601) LK válasza ddt500hu (#53597) üzenetére


LK
addikt

Amikor befejeztem a játékot akkor jöttek be a Supership-ek. Én drágának találtam felszerelni őket néhány meccsre.
Jó hogy véleményezted a hajókat, a kezdőknek és bárki másnak is hasznos lehet.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53602) szabi62


szabi62
csendes tag


Nem véletlenül választottam :)

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#53603) ddt500hu válasza szabi62 (#53602) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen ez tudja. Nekem még nem adta ki igazán.
#53601LK
Szívesen. :U

[ Szerkesztve ]

(#53604) dokee78


dokee78
félisten

Miért kell engedni minden fogyatékosnak hogy Supershiphez jusson?

(#53605) - = Zk = - válasza szabi62 (#53602) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem nullás a hozama a T11 hajóknak?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53606) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Csoda csata.

(#53607) - = Zk = - válasza ddt500hu (#53606) üzenetére


- = Zk = -
félisten

reggel óta ilyen csatáim vannak.... fszt.. évek óta :DDD :O :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53608) sith7 válasza ddt500hu (#53606) üzenetére


sith7
nagyúr

11k dmg ?
Fúúúúú, de noob ;] ;] ;]

(#53609) ddt500hu válasza sith7 (#53608) üzenetére


ddt500hu
veterán

-260 000 kredit. :B 60 torpedó ment el a semmibe.

(#53610) sith7 válasza ddt500hu (#53609) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :o
Az komoly ...

(#53611) ddt500hu válasza sith7 (#53610) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen. Sajnos a Yamagiri kuka emiatt.

(#53612) LK válasza ddt500hu (#53606) üzenetére


LK
addikt

Meggyőződésem, hogyha találnál egy olyan játékos(oka)t divezni, akinek passzol a stílusa a tiédhez, unikumig meg sem állnál. Persze a jobbak közül kéne találni. Tudom magányos farkas vagy :)
Logikus, hogy minél több értelmes divtársad van annyival kevesebb a noob.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53613) ddt500hu válasza LK (#53612) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen ez valószínű, főleg mert a WR rengeteget számít a PR-be.
De nem izgat a dolog. Egyedül is Great(kék) vagyok. :DDD

(#53614) LK válasza sith7 (#53608) üzenetére


LK
addikt

Te csak Kagázzál tovább! :DDD
Na milyen volt lenyomni 0.2K csatát év végén? Sikeresnek érzed a visszatérést?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53615) sith7 válasza LK (#53614) üzenetére


sith7
nagyúr

:F
Valakivel keversz ... én már régóta nem játszom ezzel a játékkal ... 1-2 alkalommal havernak odaadtam, hacsak azt nem látod, .... de én 1 éve tuti nem játszottam már

(#53616) LK válasza sith7 (#53615) üzenetére


LK
addikt

Nem keverlek, csak látszott 200 új csata. Azt hittem ránéztél, mit műveltek a játékkal. Akkor az a haverod lesz. (Kagát még a te accoddal próbáltam ki)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53617) sith7 válasza LK (#53616) üzenetére


sith7
nagyúr

:N
:K

Amikor még játszottam, már akkor is megfaragták a cv - ket rendesen, ha azóta még faragtak, akkor már tényleg csak a Sub - ok maradtak ;]

(#53618) LK válasza sith7 (#53617) üzenetére


LK
addikt

Ja, sajnos csak a sub maradt az egyetlen értelmes osztály :(

;]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53619) sh4d0w válasza LK (#53618) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A-a, FDR-rel, ruszki CV-kel visszahozták az RTS-style hordozókat, csak mellékesen nem tudod detonálni, floodot adni, vagy kigyújtani (érdemben).

https://www.coreinfinity.tech

(#53620) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

elég "vicces" kis gunboat-ot csináltam a Blyskából...
rankedre pont ideális... meglepődtem, nah.... rank 5ből 2-re felmásztam, 1x buktam, de mentettem csillagot...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53621) LK válasza sh4d0w (#53619) üzenetére


LK
addikt

Igazad van. Még ha csak ez a baj lenne velük. Nem tudom melyik T10 BB-vel voltam, kinézett magának az FDR, 2x kellett hogy odajöjjön értem, összesen 6x dobott rám. Sajnos Noob vagyok, meghaltam. Nem kellene érdemtelenül Istent csinálni senkiből. Megkeresem a videót, Tüzi linkelte, nagyon vicces.
Sith7 kolléga ha rákeres az FDR és Nakhimov videókra, megnézheti mennyire lett lenerfelve, így van.
- = Zk = - : Blyskával lehet borsot törni más DD-k orra alá, sajnos eljárt felette az idő, de néha mentem vele.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53622) - = Zk = - válasza LK (#53621) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, randomba nem vinném be... de tier lock-ban még lehet jó...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53623) LK válasza sith7 (#53617) üzenetére


LK
addikt

Na, megtaláltam.
[link] [link]
Kicsit bekattant a gyerek, de jót szórakoztam rajta. Az első viccesebb, a második jól demonstrálja a hajó képességeit.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53624) sith7 válasza LK (#53623) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a linkeket, mivel kikerested, megnéztem, komoly a cucc, de már ez sem hoz lázba :N

(#53625) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát ez undorító volt. Szépen visszahozom a csatát. Ellen CV tök hülye! Áll egy helyben miközben volt 3 perc áthajózni a térkép túlsó oldalára.
Aztán 18k hp-ról 2 torpedóval kiszedett!
Rá 10mp-re kapta a spottot. Ott áll keresztbe, nálam meg bekészítve az F. :O

(#53626) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ha valakit esetleg érdekel egész wows-os pályafutásom legjobb lövését engedtem el ebben az amúgy nem túl érdekes csatában. :)
Ha lesz belőle jutyub videó akkor belinkelem.
[link]

(#53627) LK válasza ddt500hu (#53626) üzenetére


LK
addikt

Ha van yt video, akkor köszi.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53628) - = Zk = - válasza ddt500hu (#53626) üzenetére


- = Zk = -
félisten

-162e kredit HELYETT most csak -54ezer... azigen :D
ennyire megéri ez a T11?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53629) Eagle16 válasza - = Zk = - (#53628) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem van +50% kredit camo-m, Annapolis nettó 900 ezret ad egy nagyon jó csatára :D Meg ráraktam pár zászlót is.

Amúgy beteg az a hajó, csúnya dolgokat lehet vele művelni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#53630) ddt500hu válasza - = Zk = - (#53628) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát ez ilyen. Csak XP-s cuccokat raktam rá. Van még 340 000 000 kreditem. Elleszek vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53631) ddt500hu válasza Eagle16 (#53629) üzenetére


ddt500hu
veterán

Satsumán ha benyomod az F-et, főleg valami közeli álló hajóra....alapból is elég pontos nem még úgy.
8/8 510mm-es lövedék. Ha mind overpen már az is 16 800 dmg.
Messzire annyiból szar ha kimanőverezik akkor mind mellé megy. :U

[ Szerkesztve ]

(#53632) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az új map-ping rendszert láttátok?!
facebook wows global fanbase csopiban láttam... hát, oké.. jó, meg minden... fejlődünk de.... namind1...

superships.
engem a Hannover érdekelne, de félek, fosok a főlövegek. csak másodlagos miatt meg had ne pihenjen annyi pénzért :C :DDDmég anno, kipróbáltam, de az Annapolis jobban a kezemre állt, mint a Condé
Satsumát a löveghangja miatt venném

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53633) Eagle16 válasza ddt500hu (#53631) üzenetére


Eagle16
addikt

Mentem vele pár kört amikor ingyen volt,amúgy egész jó, de nekem elég a Yamato is, ha valami nagy lassú döggel akarok játszani nagy ritkán. Meg már csak 80 millióm van, és lehet kéne az Edgar is majd.

Amíg tart a camo, megy credit farm :D Ez 800k nettó, tök átlagos csata.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#53634) ddt500hu válasza Eagle16 (#53633) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem lehet 800k nettó, hát csak a javítás 360k. + A lőszer még 50-60k.
Szerintem. :U

(#53635) Eagle16 válasza ddt500hu (#53634) üzenetére


Eagle16
addikt

A camo leveszi a szervízköltség felét. Csak már nincs belőle sok, 15 db kb.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#53636) ddt500hu válasza Eagle16 (#53635) üzenetére


ddt500hu
veterán

:B :K :C

(#53637) Tüzi


Ez legalább történelmi...
Mondjuk önkéntelenül is beugrott az epic scene...
[link]
Kellene egy ilyen is a játékba.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53638) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kritikán aluli a mai játékosfelhozatal silverbe... pfff

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53639) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Lehet megveszem az Eagle-t is. :U

(#53640) - = Zk = - válasza ddt500hu (#53639) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53641) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#53639) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Az jo kis cucc hajrá

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#53642) ddt500hu válasza Kolbi_30 (#53641) üzenetére


ddt500hu
veterán

Játsszál bármilyen hajóval így.

(#53643) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na mentem az Eagle-lel 5 kanyart. Hát kár volt a kapitányért. :U Értő kezekben biztos marha OP.
Nálam 105k avg dmg. Igen érdekes, igen jó de amikor jól megy vele akkor az FDR-el is aratnék.
A jetek piszok gyorsak de manőverezni nem lehet velük. A torpedói iszonyú lassúak.
Gyújtani gyújt.

[ Szerkesztve ]

(#53644) scyllarus válasza ddt500hu (#53642) üzenetére


scyllarus
veterán

A G10-ben nyílt egy Kék Osztriga bár, és nyitóbuli volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#53645) Tüzi

Play with battleships they said
It will be fun they said

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53646) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ebből 3 csata sima győzelemről lett elbukva. :C

(#53647) Eagle16 válasza ddt500hu (#53646) üzenetére


Eagle16
addikt

Én ezzel a hajóval nem tudtam nyerni, 130k volt az átlagom pár csata alatt, de valami 37%-os WR. Csatahajóval sajnos nem lehet annyira befolyásolni a csatát, meg hát tele van minden super CV-vel meg millió torpedóval.

Annapolis-t szerintem nerfelni fogják, nagyon béna vagyok Des Moin-nal, de ezzel majdnem kétszer annyi az átlagsebzésem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#53648) ddt500hu válasza Eagle16 (#53647) üzenetére


ddt500hu
veterán

6 vereség már meg van vele zsinórban.

(#53649) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát így fest a mai napom. Tökéletes 10% WR. Satsumával 148k avg dmg.

Az utolsó csata jól jellemzi a dolgokat. 5 perccel a kezdés után van két zászlónk, 2:1-re vezetünk, nekem 100k dmg.

Úgy kaptunk ki mint a szar.

ui. 8 vereség zsinórban ugyan azzal a hajóval? Ilyen nem hiszem, hogy nekem lett volna. :N

[ Szerkesztve ]

(#53650) - = Zk = - válasza ddt500hu (#53649) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jéé, pont ilyen köreim vannak.. csak nem tudom elhagyni a tier kvalifikációs 5 csillagos fszomat :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.