Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54351) KaLeun válasza FoxiestFox (#54336) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az AP a rombolókra: Battle off Samar és Taffy 3? Valakinek? A japánok órákig nem jöttek rá, hogy nem cirkálók ellen harcolnak hanem DD-k és aprócska DE-k ellen. Az AP úgy ment át rajtuk mint kés a vajon, persze élő erő az AP által okozott srapnel is hatásos volt de a hajó ellen csak az amikor többször telibe találták a gépházat és minden meghajtás elszállt.

Cila

(#54352) FoxiestFox válasza Chabe89 (#54348) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Aztakurva... nem is tudom mikor láttam utoljára dupla cv-s meccset, de subbal nyakonöntve még sose. :D

(#54353) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Wow...

Naval battle, premium subs dupla pont. Mindenkinél, a többi random.

LOL

https://www.coreinfinity.tech

(#54354) KaLeun válasza sh4d0w (#54353) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azután, hogy már vagy tucatnyi alkalommal betolta a játék, hogy SUB akció, sub token stb. van. Ha nem megy magától akkor majd erővel... Vagy megszöksz vagy megsubs...

Cila

(#54355) FoxiestFox válasza KaLeun (#54354) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ehhez képest még mindig alig van sub szerencsére.

(#54356) KaLeun válasza FoxiestFox (#54355) üzenetére


KaLeun
senior tag

Majd várd meg amikor már ténylegesen tech tree lesz és nem EA.

Cila

(#54357) FoxiestFox válasza KaLeun (#54356) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem akit eddig érdekelt, az már rég játssza őket.
Sokkal unalmasabb a gameplay még a cv-nél is, nem számítok sok sub playerre.
Kb az lesz mint régen rts cv-vel, 95% olyan szar vele, hogy nem zavar vizet, a maradék idegesítő csak.

(#54358) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Mai első csata 0:7-nél véget ért. Én lettem a top XP úgy, hogy semmit nem csináltam. Mit csináltak a többiek?

(#54359) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Patrie 7 csata után.
Mintha német lenne.
F gomb nincs, szanaszét lő, a tornyai lassúak, néha kap egy dupla citadellát. Semmi extra.

(#54360) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54359) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A legerősebb BB a játékban, kb egy vonalban van a Satsumával, de annál jóval agilisebb.
Tegnap lett meg, mentem vele kettőt, nem normális, hogy milyen király. :D

(#54361) ddt500hu válasza FoxiestFox (#54360) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én semmit nem látok benne. Úgy lő mint az ökörhugyozás.

(#54362) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54361) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Néha tényleg szór mint a szar, de nálam ilyen minden 4.-5. salvo volt olyan.
A többi odakúrt. HE nem is kellett sehová, marha jó penje van.

8 perces meccs 181k, 11 perces 270k lett, marha jól szórakoztam vele és úgy tettem le, hogy ezt T9-10-be engedni nem normális.

(#54363) ddt500hu válasza FoxiestFox (#54362) üzenetére


ddt500hu
veterán

Na majd még tesztelem. Lehet csak rossz rng-t kaptam.

(#54364) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54363) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tégy úgy. Nem véletlen van magasan a legmagasabb átlaga az összes supercucc között. ;]

(#54365) ddt500hu válasza FoxiestFox (#54364) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen nekem is 160k volt vele, aztán jött egy 13k-s kör...
Mi lesz ha elkezd pontosan lőni? :F

(#54366) malystryx


malystryx
senior tag

Bocsánat az off-ért, de 2 napos témához szólnék hozzá, most vagyok itthon azóta. A torpedóvédelem és páncélvédelem téma elég érdekesen működik, kár hogy nem egy szimulátor-szerű mechanika van beépítve, sztem simán meg lehetne oldani. De így lehet elhazudni a dolgokat. De együtt tudok élni vele, engem ezek a dolgok nem zavarnak, max az ha célba veszem a hajótestet és előtte pár km-el esik a vízbe. Ez már zavar. Viszont volt egy videójuk, amit most felhoznék példának, ha már egyszer ők publikálták. [link]
Na kérem, itt a vége felé amikor elkanyarodik a Baltimore, lepattan a torpedó. Most akkor minek mutogatják ha nincs is a játékban? :F Annak marhára örülnék ha ezt tényleg beletennék, mert rengeteg olyan eset van ahol szinte nullszögben elér, és teljes sebzést okoz. Ez valljuk be, szánalmas. Úgy gondolom, hogy a mechanikus nyomás-, vagy ütközés érzékelő a torpedó orrán egy bizonyos szögben már nem lép működésbe. De ezek csak hiú álmok... Egy jó ideje már nem játszom, elegem lett abból hogy egyedül maradok és balról a DD-től jön 15 torpedó, a CV-től csak 4-6, és a sub 4-et enged rám. :DD Azt kerülgessem. :DDD Ha úgy vesszük, a tengeren akkoriban nem töltögettek újra vetőcsöveket, amennyi torpot vittek, azt kellett beosztani. Ezt kéne itt is. :K
Bocsánat a fejtegetésért. :B :R

[ Szerkesztve ]

(#54367) KJ82 válasza malystryx (#54366) üzenetére


KJ82
senior tag

Ha jól rémlik, némelyik japán DD-n voltak tartalék torpedók, de az elég ritka volt. Egyébként meg ha ezt beletennék, akkor az amúgy is kicsi torp találati esély még jobban leromlana. Meg realizmusról beszélve, némelyik ország mágneses torpedót használt csapódó gyújtós helyett. Annak elég volt ha a közelben robbant. Gondolj bele abba hogyha azt beleraknák :))

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#54368) FoxiestFox válasza KJ82 (#54367) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mi történne? Semmi. :D
Már bent van a deepwater fajta ami agyatlan magas sebzést csinál, illetve a kanyarodós is. Ennyi erővel ez is jöhet. :))

(#54369) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Soha ilyen rosszul nem játszottam mint itt. Ennél a pontnál ki akartam lépni mert 32 lövés után ennyi volt a sebzésem.

Ez lett a vége.

(#54370) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54369) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez még biztos zöld PR Hannoverrel ;]

(#54371) ddt500hu válasza FoxiestFox (#54370) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kétlem. :D

(#54372) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na. E heti első jó csatám.

Biztos voltam benne, hogy a Satsuma megfekszik.

Hát nem! :Y

(#54373) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Mára ennyi.

(#54374) Chabe89 válasza FoxiestFox (#54352) üzenetére


Chabe89
addikt

Várjál ma volt jobb is. 2 CV 2 sub

Vagy ez 3 subbal...

(#54375) FoxiestFox válasza Chabe89 (#54374) üzenetére


FoxiestFox
félisten

wtf... milyen napszakban történtek ezek?

(#54376) Chabe89 válasza FoxiestFox (#54375) üzenetére


Chabe89
addikt

Délelőtti órákban. Gondolom nincs elég ember.

(#54377) FoxiestFox válasza Chabe89 (#54376) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kemény.
Ilyet meglátnék, lehet kilépnék a kecibe. :( Mondjuk én keveset megyek mid és low tierben, azt is inkább este szakasszal.
Pont a nagy cv hullám tette őket tönkre, pedig mennyit funoltam régen T5-8... Most pedig maradt a 9-11 ami gyakran olyan unalmas mint a szar.

(#54378) Chabe89 válasza FoxiestFox (#54377) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát én is csak azért játszok most ennyire lent, mert be kell hozni a lemaradást. :D Annyi új ág van, hogy nem győzöm.

(#54379) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Yoshinak miota 835 m/s a lovedek sebessege? Valami 920 volt .

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#54380) redzsi válasza Kolbi_30 (#54379) üzenetére


redzsi
senior tag

Amióta csak létezik. A Zao-nak van 920 m/s sebességű lövedéke.

(#54381) KaLeun válasza FoxiestFox (#54357) üzenetére


KaLeun
senior tag

Persze neked elhisszük Foxy, te tudsz majd csinálni valamit amikor kb. egy hangyafasznyira felmerül...

Én pl. nem vagyok boldog ilyenkor, spec egy ideje erősen arra hajlok, hogy van pár tucat olyan hajó amivel szeretek játszani (talán picit tudok is) és a többit max. ilyenkor tapogatom amikor van valami event szuper kontival.

Nem is tudom, hogy ez az állítólagos aim bug, bug egyáltalán? Mert arra tök jó, hogy vadbarom hülyegyerekek full broadside-ba grasszálhatnak büntetlenül.

Cila

(#54382) Chabe89


Chabe89
addikt

Hopp egy solo warrior. :DDD


(#54383) vakablak93


vakablak93
őstag

Sziasztok!
Na csak hogy visszataláljak, hihetetlen hogy most találok rá erre a topikra pedig mér bétás volt a játék mikor elkezdtem... :DDD
Nem vagyok a legaktívabb játékos, na meg mostanában csak
Tátra II + Viribus Unitissel tolom.

Van valami info lesz esetleg rendes ágon is tengeralattjáró a játékban? Vagy maradnak prémiumok?
Tudom bilibe lóg a kezem de egy Whitehead típusnak örülnék ha akárcsak prémiumként bekerülne :DD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#54384) Chris0321 válasza vakablak93 (#54383) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Már ott vannak, csak jelenleg még nem lehet őket úgy venni mint más hajót. Ez nem tudom mikor került be a játékba, de így szoktak bekerülni az új ágak mostanában. Biztos lesz prémium uboot is valamikor, mert nem hiszem, hogy pont abból ne csinálnának.

(#54385) vakablak93 válasza Chris0321 (#54384) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen a néhány prémium ubootot látom, a kifejleszthetőekre gondoltam, hogy jönnek-e de akkor ezek szerint csak elkerülte a figyelmem, kösz :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#54386) Chris0321 válasza vakablak93 (#54385) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak német és amcsi van jelenleg, mint ami a teszten volt. Kell gyűjteni valami izét amivel fel lehet őket szabadítani ha beváltod. Megmondom őszintén nem szoktam figyelni, hogy mennyi idő után lesznek sima tech tree-s hajót, mert bőven van jelenleg is mit fejlesztenem így sok ág még alig fejlesztett nálam.

(#54387) malystryx válasza Chris0321 (#54386) üzenetére


malystryx
senior tag

Egyik klántársam kontiból vagy a bundle-ből kiszedett egy japán tengeralattjárót, azt mondta elég jó, nagyon nagyot ütnek a torpok.

(#54388) ddt500hu


ddt500hu
veterán

2400PR, 122k avg dmg. :(

(#54389) Chris0321 válasza malystryx (#54387) üzenetére


Chris0321
addikt

Japánt? Olyan volt már tesztelve?

(#54390) malystryx válasza Chris0321 (#54389) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, sőt már briteket is láttam az oldalon. [link]

(#54391) KaLeun


KaLeun
senior tag

Próbáltam ezt az új brawl-t. Graf Spee, Normandie, Andrea Doria és én Dallas és az ellenfél Normandie, Nürnberg, Aviere és Ryujo. A CV végig spottolt, a Graf elszállt az első spot alkalmával, a Normandie megette a Aviere torp szalvóját, az Andrea elment wide-be és én kaptam az áldást az ellen Normandie-től, persze én voltam az oka egy CA-val mindennek.

Low tier main játékosok és rejtett profil huszárok (lol), balansz a toppon, GG. Most ezt a rankeddel együtt örökre elfelejtem... Vicc.

Cila

(#54392) Chris0321 válasza malystryx (#54390) üzenetére


Chris0321
addikt

Érdekes, kíváncsi vagyok mit tudnak majd.

(#54393) KaLeun válasza ddt500hu (#54388) üzenetére


KaLeun
senior tag

Megmondom őszintén azt hittem, hogy neked kb. ilyen 70% wr-od van minimum, aztán 100k fölötti BB sebzéssel hatvan alatt vagy.

Cila

(#54394) FoxiestFox válasza KaLeun (#54393) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt azért vedd figyelembe, hogy ddt antiszociális, és utál szakaszban menni.
Szólóban 70% fölötti wr nem reális super unicumoknak sem. Kettes divvel régebben még lehetett hozni, mostanában hármassal is nehéz.

(#54395) ddt500hu válasza KaLeun (#54393) üzenetére


ddt500hu
veterán

Elérhető szólóban is de ahhoz sokkal jobban kell játszani.
Ahhoz ilyen 180-200k avg dmg kell.
Szerintem az EU szerveren nincs 50 ember aki szólóban BB-vel 70%-os WR-t hoz.
Ilyesmi stat kell hozzá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#54396) FoxiestFox válasza ddt500hu (#54395) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ahhh, Monti main. Emelem kalapom.

(#54397) ladanyi


ladanyi
tag

Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, hogy a csata módnál miért nem tudok a transylvania és egyéb hadműveletek közül választani??? Bármely hadműveletet választom bár megvan hozzá a szükséges hajó, a csata gomb sötét marad hiába választom ki a megfelelő hajót. Ilyenkor mi van?

(#54398) FoxiestFox válasza ladanyi (#54397) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sajnos nem engedhet csatába, ha a nickneved egyszerre tartalmazza a neved, születési dátumod, és a nemzetiséged is.
Ez egy szűrő a fejlesztők részéről, a játékosminőséget hivatott megóvni.

(#54399) scyllarus válasza FoxiestFox (#54398) üzenetére


scyllarus
veterán

:C

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#54400) scyllarus válasza ladanyi (#54397) üzenetére


scyllarus
veterán

Csak az aktuális heti operationt tudod egyedül játszani. A többinél div kell, hogy beléphess. Amúgy leírja, amikor kiválasztod.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.