Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) kraftxld válasza Ombi5 (#35600) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Saját tulajdonba vétel.
Már vagy 20x leírtuk itt a topikban, keress rá :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35602) kraftxld válasza Andie (#35599) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nincs mit, usb-s tyúkbelet lehet venni pár ezresért, vagy kölcsönkérni sörért :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35603) Jorus válasza kraftxld (#35593) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha feldugom a saját gépembe (Win7 van rajta) slave vinyóként az ő rencervinyóját, látni fogom a win alatti mappákat?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35604) Poo válasza Andie (#35599) üzenetére


Poo
aktív tag

Szia,,
Próbálj beszerezni egy ilyesmit és akkor asztali gépre is tudod tenni a noti vinyát.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#35605) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy hosszú ideig tartó jól működés után, a windows xp egyszer csak átváltott 4 bites megjelenítésre, és 640x480-as felbontásra. Hiába választom ki a képernyő beállításoknál, hogy 1024x768 stb: rányomom az okét, sötétség, majd marad a 4 bit és a 640x480.
Mi lehet?

Érdekesség: amiről beszélek az egy integrált vga. beraktam egy radeon 9600xt-t. egyből jól ment minden - egy hétig, aztán újra 4 bit. most kivettem a radeont (ismét az integrált megy), és jelenleg jól megy minden (pár órája váltottam vissza az integráltra).

Ránéztem a kondikra is, de jónak tűntek.

Előre is köszönöm a segítséget:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#35606) Andie válasza kraftxld (#35602) üzenetére


Andie
őstag

No kipróbáltam az eredeti XP cd-vel való javitást (miután egy UBUNTU segitségével lementettem minden fontosat).
El is kezdi a file-ok felmásolását, javitás gyanánt, de bizonyos %-nál megáll. Szöszmötöl vagy 5-6 percet az aktuális file-al, aztán kidobja, hogy nem tudta átmásolni, győződjek meg róla, hogy bennvan-e a cd, meg ilyenek, és újrapróbálja-e, vagy kihagyja?
Ezt eljátszotta már 3x, különböző file-okkal (dll, hlp, ini), mindig máshol (22%, 27%, 33%), és a végén mindig csak a hard shutdown segitett. Mostmár negyedjére nem kezdem újra. Mi lehet a baja? A vincsi ledje ilyenkor dupla villanásokkal jelez, de nem úgy ég, mintha másolna.
Lehet, hogy halott a vinyó?
(ja volt egy olyan eset is, hogy iszonyat lassan csinálta a másolást, kb 1 perc 1 file. ezt 2%-nál lelőttem - kb fél óra után)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#35607) Andie válasza Andie (#35606) üzenetére


Andie
őstag

Asszem meg is kaptam a választ:
Bios üzenet restart után: 0200: Failure Fixed Disk 0

:F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#35608) kraftxld válasza Andie (#35607) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jaja, 99,99% hogy halott vagy halódik a vinyó. Minnél gyorsabban vedd ki és kösd rá egy másik gépre usb mazzaggal, hogy mentsd róla az adatokat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35609) kraftxld válasza Jorus (#35603) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, látni fogod, de a személyes mappákat először saját tulajdonba kell venni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35610) Andie válasza kraftxld (#35608) üzenetére


Andie
őstag

Hál'Istennek -ezexerint az utolsó pillanatban- lementettem már az ubuntuval.
Mennyibe van egy ilyen vinyó, és milyet vegyek? (mármint tipusra - mindegy milyet?)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#35611) kraftxld válasza Andie (#35610) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Desktop vagy notebook? Ata vagy sata vinyó?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35612) Ombi5 válasza kraftxld (#35601) üzenetére


Ombi5
őstag

Meg is csinaltam koszonom, de pl documentsettings.application stb mappaba igy se tudok belepni, viszont latom rejtett fajlokat eddig azt se lattam.. :F
Mikor sajat tulajdonba vettem rendszergazdakent es kipipaltam,h almappakra is terjessze ki, de semmi... :U

(#35613) Fire/SOUL/CD válasza Ombi5 (#35612) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha "rendesen" saját tulajdonba vetted(rendszergazdaként) a mappát vagy akár az egész meghajtót, akkor ez a jelenség, amiről írsz, nem fordulhat elő. Az meg teljesen független a tulajdonbavételtől, hogy látszanak-e a rejtett fájlok avagy sem.
Ellenőrizd, hogy nem hagytál-e ki valamilyen lépést, így csináltad-e
Saját tulajdonba-vétel

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#35614) kraftxld válasza Ombi5 (#35612) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Le kell örököltetni az almappákra.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35615) Ombi5 válasza Fire/SOUL/CD (#35613) üzenetére


Ombi5
őstag

Pontosan errol a leirasrol csinaltam!
Professional winxp-m van.

Erdekes, mert a rejtett fajlokat pl csak totalcommanderben latom, winxp intezojeben nem,hiaba allitom be. Mikor ennek megfeleloen commander alol jobb klikken tartom egerem azon a konyvtaron ahova nem enged be, akkor ott tulajdonsagok fulnel fel se jon biztonagi ful? :(

(#35616) Fire/SOUL/CD válasza Ombi5 (#35615) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát akkor passzolom, bár még talán annyi, hogy nem lehet, hogy sérültek azok a mappák? Futtass egy hibaellenőrzést...

(Az, hogy a TC-ben látszanak a rejtett fájlok, az XP-ben (intézőben) meg nem, az egymástól teljesen független dolog. A TC-ben külön állítható, hogy mutassa avagy sem a rejtett fájlokat, függetlenül attól, hogy az XP mappabeállításinál engedélyezted avagy tiltottad a rejtett fájlok megjelenítését)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#35617) Ombi5 válasza Fire/SOUL/CD (#35616) üzenetére


Ombi5
őstag

Ezzel tisztaban is vagyok, csak erdekes modon beallitom winxpben ,h mutassa , majd alkalmaz es mikor visszamegyek ujbol elrejtesen van . Mintha megtagadna!! Tuti nem hibasak a fajlok illetve mappak, aszem win7 gephez kell beraknom a vinyot, es akkor letudom menteni! :(

(#35618) ro_bert17 válasza Ombi5 (#35615) üzenetére


ro_bert17
őstag

"Mikor ennek megfeleloen commander alol jobb klikken tartom egerem azon a konyvtaron ahova nem enged be, akkor ott tulajdonsagok fulnel fel se jon biztonagi ful?"

Mappa beállításoknál, nézet, speciális beállításoknál az Egyszerű fájlmegosztás használata elől ki van véve a pipa pl.? Biztos rendszergazdai joggal próbálod? (érdemes eleve rendszergazdai joggal bíró fiókból is megpróbálni, nekem pl. volt hogy nem volt elég a futtatásnál)

(#35619) Ombi5 válasza ro_bert17 (#35618) üzenetére


Ombi5
őstag

Igen mivel a microsoft support ugy irta es ugy is csinaltam, majd megadtam neki a jogokat,h kik lassak ahogy levolt irva!!

(#35620) Andie válasza kraftxld (#35611) üzenetére


Andie
őstag

Fujitsu Amilo notebook. Hogy ATA vagy SATA-e?... Jó kérdés :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#35621) iwu válasza Andie (#35620) üzenetére


iwu
addikt

pontos típus alapján a neten elvileg megnézhető.
vagy 1 max 2 csavar fogja a hdd fedelet, kiszed, megnéz:) - ez fs-knél nem érinti a gar matricát.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35622) McKane


McKane
senior tag

nakéremszépen..

van valami tapaszalat az ashampoo -féle ingyenes tűzfaról?

szerk1. : ezt talán nem ide kellett volna írnom.. namindegy.. megyek a tűzfalas topicba.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35623) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Futtattam az msconfig-ot és az autómatikusan induló programok közül kivettem az NVMixerTray, DivXUpdate, BDARemote programokat. Azóta ha belépek az adminjogú fiókkal, akkor mindíg felugrik a Rendszerkonfigurációs segédprogram és ha bezárom, akkor megkérdezik, újra akarom-e indítani a rendszert. Ezt már többször megcsináltam. Miért kérdezi meg mindig? Van egy másik tájékoztató üzenet is, ami minden fiókkal való belépéskor megjelenik, de az csak tájékoztat.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#35624) iwu válasza tknof1871 (#35623) üzenetére


iwu
addikt

alul ha minden igaz, van egy pipa, hogy ne jelenjen meg a következő indításkor. az ugye ki van pipálva?

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#35625) benvolio


benvolio
őstag

Üdv!
A pc-t /ATI9600 vidi.kártya/ összekötöttem a TV-vel is egy S-video-AV kábellel. 2féleképpen tudtam beállítani. Az egyik, hogy minden ami a monitoron fut megjelenik a TV-n is, de ha egy filmet megnyitok csak a lejátszót látom, benne a filmet nem, azt csak a monitor jeleníti meg. De pl. böngészőből a youtube-os videók megjelennek. Tehát, hogy lehet, hogy a TV-n is menjen a film?
A másik beállítás meg, hogy csak a háttérképp jelenik meg a TV-n és semmi más /azt írta, hogy rá lehet húzni ikonokat, de hogyan?/
Tehát a cél, hogy filmet nézzek a TV-n. Mit kell átállítani, hogy jó legyen? Lehet lámaság de még nem jöttem rá. :B
Köszi!

(#35626) brd válasza benvolio (#35625) üzenetére


brd
nagyúr

2 lehetőséged van: a CCC-ben megkeresed a Theater módot (Színház mód talán magyarul), ilyenkor az ún. Overlay felületen lejátszott film a 2. kijelzőn teljes képernyőn fog megjelenni, ill. a másik, amit megtaláltál, ez a sima 2 kijelzős megjelenítő, ki van terjesztve az asztal (úgy képzeld el, mintha a 2 kijelző lenne az egész monitor a windows számára, alapból jobbra, vagy balra lesz az eddig használd monitorodtól a másik - persze logikailag, de ezt meg tudod cserélni a fizikai helyzetének megfelelően, a windows kijelzőbeállításaiban), ilyenkor a lejátszót áthúzod a másik megjelenítőre és ott teszed teljes képernyőre (a nagyon régi lejátszók nem támogatják a többmonitoros megjelenítést, így ilyenkor az első megjelenítőn lesz teljes képernyőre téve, de ez téged valószínűleg nem fog érinteni).

The only real valuable thing is intuition.

(#35627) benvolio válasza brd (#35626) üzenetére


benvolio
őstag

Nem találom a Catalyst-ba a "Theater" módot, hol kéne lennie?

(#35628) benvolio válasza brd (#35626) üzenetére


benvolio
őstag

MÉGIS MEGTALÁLTAM!! :R :R :R

(#35629) Jorus válasza kraftxld (#35609) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mint kiderült, Win7 alatt nem kell a másik HDD XP alatti mappáit saját használatba venni, csak egy megerősítést kér a Win7, és már ott is van minden. Kúl. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35630) Immy


Immy
őstag

Üdv

Egy olyan kérdésem lenne, hogy amikor XP nem kap ip címet akkor valójában mi történik?
(egy okosabb ember azt mondta, hogy mégis az xp kioszt magának egy ip-t)

Van valakinek erről bővebb információja?

Immy

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#35631) brd válasza Immy (#35630) üzenetére


brd
nagyúr

Röviden annyi történik, hogy, 20 sec (ha jól emlékszem) után oszt magának egy ún. APIPA tartományból egy címet (169.x.x.x, persze megnézi, hogy nem foglalt-e), hogy legalább az ugyanilyen tartományú gépekkel tudjon kommunikálni, valamit továbbra is folyamatosan próbálkozik DHCP-től adatokat (IP-t) szerezni (1, vagy 5 percenként, szintén nem emlékszem, ha érdekel, utánanézel).

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#35632) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

2 vinyó van a gépemben melyen 5 partició található. A egyes vinyón van a rendszer és másik kettő a másik vinyón a maradék kettő. Ebből a kettőből az egyik "aktív" amit el szeretnék tüntetni, de nem tudom. Kérdésem: át lehet valahogy tenni a system-re az aktívot? Ha igen, akkor hogyan? Milyen progival?
ui: a lemezkezelőből nem tudom sehogysem

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#35633) gibsonh


gibsonh
csendes tag

Nekem teljesen jól működött a másodlagos monitorom (ami a TV volt) egészen tegnapig...pedig nem raktam fel semmi programot legalábbis nem emlékszem...másodlagos képernyőt nem is azonosítja és mikor rámegyek hogy alkalmaz semmi hatás nem lesz aktív a másodlagos monitorom :( :(((

Valaki valami megoldás, hogy mi blokkolhatja esetleg és azt hol tudnám megkeresni?

"Egy órára van időm"

(#35634) erikke17


erikke17
őstag

Üdv a másik gépen már !!6 éves XP!! van hát igen régtől fut kopp-kopp!! De mikor bejön az asztal kicsit nehézkesen indul be meg ha Mozilla Firefox-ra is rámegyek és keresőmezőbe el kezdek irni egy látogatott weblapot ott is kicsit nehézkesen jönnek elő az előzmények de ez csak az inditás után van utána már megy az egész rendszer mint a szél. Egy CCleaner meg e töredeztség mentesités javitana a sebességen??? Mert gondolom HDD-n szana szétt van minden, a fej meg ugrál veszettül és azért indul be lassan.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#35635) maláj


maláj
őstag

üdv lányok
olyan dolog érdekelne engem amit láttam W7-en konkrétan a tálcán mutatná az aktuális fel és le sebességet.
ezt csak "külső" programmal lehet odavarázsolni vajh' :F

(#35636) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Bebootol az XP, megjelenik az asztal, ikonok és nagyon rövid időre megjelenik 3-4 DOS-os ablak (mint ha parancssort indítanánk) de ezeken látszik, hogy "betöltenek" vmit. A baj csak az, hogy olyan gyorsan eltűnnek, hogy nem bírom őket elolvasni.
Mit lehetne tenni ellenük??

:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#35637) ollie válasza maláj (#35635) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Használj webkamerát, annak a képét kiteheted a monitorra, és élőben nézheted, miközben ugrálsz fel és le a gép előtt. A sebességet nincs is értelme mérni, hiszen a sebességed állandóan változik, de a gyorsulást talán...

(#35634) erikke17: töredezettségmentesítés jó ötlet, a registry cleaner-ek viszont bajt okozhatnak

[ Szerkesztve ]

***

(#35638) erikke17 válasza ollie (#35637) üzenetére


erikke17
őstag

Értem, néztem egy elemzést töredezettség menetsítővel hát eléggé sok volt a piros benne :S Majd holnap lefuttatom. CCleanerba meg csak azokat akarom törölni amiket programok szemetelnek pl a böngészők meg ilyen apróságok, registry meg windows lelkét semmi kép sem nem akar megtúrni. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#35639) #93794560 válasza csaabz (#35636) üzenetére


#93794560
törölt tag

Helló!

Próbálhatod azt, hogy amikor megjelennek ezek az ablakok, villámgyorsan rátapadsz a Print Screen gombra. Ezután megnyitsz egy képszerkesztő alkalmazást, akár a Paint is lehet az, és a képet beilleszted. Ott elolvashatod, hogy mi van rajta. De ehhez az elején gyorsnak kell lenni.

(#35640) erikke17 válasza ollie (#35637) üzenetére


erikke17
őstag

Ajj ettől féltem nincs 15% üres hely ezért nem tudja rendesen el végezni a töredezettség mentesitést valami meg oldás?? Ahhoz hogy legyen hely játékokat kell törölni amit nem igen lenne jó :S Nem sok kell csak 2Gb körül.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#35641) Hequila válasza Poo (#35383) üzenetére


Hequila
őstag

Igen, viszont egyik .inf-et sem eszi meg (a file nem tartalmaz a nyomtatóra vonatkozó információkat).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#35642) murcis


murcis
csendes tag

Sziasztok!
Ilyen problémám volna

Ez akkor lép fel ha a bemountolt driveot probálom megnyitni illetve valamit megnyitni rola
comodo és avira van a gépemen. Nem tudom lehet régebben letiltottam valamit comodoval, sehol sem találom benne mit kellene javitanom.Előre is köszönöm a segitséget
Kérdésetek van irjátok, válaszolok gyorsan.

Bocs ha rossz helyre tettem , nem vagyok tapasztalt forumozo

[ Szerkesztve ]

(#35643) akaido válasza Jorus (#35629) üzenetére


akaido
addikt

Szerencse, mert nekem egy hasonló esetnél az XP mappáit "személyessé tették", így kellett a saját tulajdonba vétel.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#35644) vhw


vhw
addikt

Sziasztok!

Lenne egy problémám, remélem tudtok segíteni.
A merevlemezem 3 partícióra van osztva, anno a "C" partícióra a régebbi gépemen, egy asus alaplappal instaláltam fel az XP-t, később lecseréltem az alaplapot és a "D" meghajtóra instaláltam fel újra az XP-t (érintetlenül hagyva a C partíciót). Ma úgy döntöttem formázom a C partíciót, ne foglalja a helyet rajta az XP feleslegesen. Ám hogy töröltem a C partíciót nem bootol be az XP, a D partícióról (biosban a merevlemez van megadva elsődleges boot eszköznek). Próbáltam a XP cd rendszerhelyreállítójában javítani a hibán. Itt fel is ismeri hogy a D partíción fel van telepítve az XP, de nem hajlandó elfogadni. Kéri hogy válasszak a telepített oprendszerek közül, mivel csak egy van; "1" nyomok, az enterre kéri az adminisztrátori jelszót (emlékeim szerinte nem adtam meg ilyet) tehát üresen hagyva a mezőt újra entert nyomva ez a sor következik: D:\WINDOWS>

beírom a 'bootcfg' parancsot, majd '/scan', felismeri hogy egy windows van felrakva.
Ha hozzá akarom adni a rendszerindítási menühöz, megadva hogy;
Load Identifier: Microsoft Windows XP Professional
OS Load Options: /fastdetect

ez a hibaüzenet következik: 'Error: Failed to add the selected boot entry to the boot list.'

viszont, hogy ha beírom a '/list' parancsot, ott már szerepel az előbb megadott oprendszer :F

ha a '/rebuild' parancs után ismét megadom az oprendszer típusát és a /fastdetect opciót, ismét a fenti hibaüzenet jön.

a '/default' parancs után, megjelenik két lehetőség, az imént kétszer beírt két oprendszer, bármelyiket választom: 'Error: Failed to set default boot entry.'

a '/disableredirect' után ezt kapom: 'Error: Failed to update headless redirection configuration"

Ezek után mit lehet tenni hogy hajlandó legyen bootolni az XP? :F Esetleg én írtam be fent rossz paramétereket?

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35645) vhw


vhw
addikt

A 'fixboot' parancsra: 'FIXBOOT cannot find the system drive, or the drive specified is not valid'

A 'fixmbr' után:
Caution
This computer appears to have a non-standard or invalid master boot record. FIXMBR may damage your partition tables if you proceed. This could cause ll the partitions on the current hard disk become inaccessible. If you are not having problems accessing your drive, do not continue.'

Akkor esetleg ez megoldhatja a problémámat? Vagy nem ez lenne a megoldás módja?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35646) vhw válasza vhw (#35645) üzenetére


vhw
addikt

Közben megoldódott a probléma, valóban rossz paramétereket adtam meg először, azért nem fogadta el. :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35647) brd válasza vhw (#35644) üzenetére


brd
nagyúr

A D: partíciót aktívvá tetted?

The only real valuable thing is intuition.

(#35648) vhw válasza brd (#35647) üzenetére


vhw
addikt

Nem, más kiutat nem látva újra felinstaláltam a C partícióra az XP-t, innentől elindult a gép. Ám ezelőtt minden indításnál feltette a kérdést hogy a két intstalált oprenszer közül melyik induljon, most egyből kérdés nélkül a frissen felrakott indult. Ekkor újra elindítottam a rendszerhelyreállítót a cd-ről. 'D:\WINDOWS>bootcfg /scan' parancsra kiírta a frissen felrakott C partíciós XP Load Identifier,OS Load Options adatait, majd 'D:\WINDOWS>bootcfg /add' parancs után a D partíción lévő XP-nél ugyanezeket kellett megadni (konkrétan
Load Identifier: "Microsoft Windows XP Professional"
OS Load Options:/noexecute=optin /fastdetect ) [lehet az oprendszer azonosítónál idézőjelek nem voltak olyan fontosak, hanem a load option-nál kellett a '/fastdetect'-en kívül mást is beírni]
ezután ezt kellett beállítani alapértelmezettnek és így már indult rendesen. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35649) gibsonh


gibsonh
csendes tag

Nekem teljesen jól működött a másodlagos monitorom (ami a TV volt) egészen tegnapig...pedig nem raktam fel semmi programot legalábbis nem emlékszem...másodlagos képernyőt nem is azonosítja és mikor rámegyek hogy alkalmaz semmi hatás nem lesz aktív a másodlagos monitorom :( :(((

Valaki valami megoldás, hogy mi blokkolhatja esetleg és azt hol tudnám megkeresni?

"Egy órára van időm"

(#35650) Atos23 válasza murcis (#35642) üzenetére


Atos23
senior tag

Nem takarítottad a gépet valami registry vagy temp takarítóval? Pl. Ccleaner? Olyankor van ilyen, ha valaki letúr minden felkínált lehetőséget egy ilyen proggal :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.