Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#168) stickermajom válasza Szaszabond (#166) üzenetére


stickermajom
addikt

Tudom, hogy nem nekem szól, de megpróbálok szimplán válaszolni. :)) Bár kérdést nem láttam :D
1-2. biztosan menni fog a megfelelő eszközökkel, 3. majd akkor derül ki, ha megveszed a TV-d és kipróbálod, de ha úgyis hozzá van kötve a WDTV, akkor azzal eléred hálózati megosztásként, így a 6-os kilőve alapból. Smart Tv szerintem amúgy is baromság szvsz, én magamnak csak a Skype-ot tudnám elképzelni. Kb egyszer használtam a TV-m Smart funkcióját, amikor megvettem és kipróbáltam.
4-5-7ről egészen biztosan készít valamelyikünk leírást, ha lesz rá szabadideje (vagy max felosztjuk, vagy csak simán átadom a lehetőséget :D )
8-asról meg nem tudok nyilatkozni, eladtam az X360-am egy éve, és nem is nyűgöztek le ezek a nextgen cuccok.

A lényeg, hogy egy alap média kiszolgálónak a My Cloud szerintem jelenleg egy nagyon jó opció, ha az ember olcsón be tudja szerezni. Sebességre nem lehet panasz, minden gyárilag hiányzó funkciót (torrent meg ilyesmi) utólag fel lehet rá rakni egyszerűen, illetve halk és keveset is fogyaszt. Ez az alap. Ha utána van valamilyen jó minőségű lejátszó (jelen esetben a WDTV szerintem annak számít, legalábbis nekem nincs okom panaszra az elmúlt évek tapasztalata alapján. Mondjuk azt pont nem tudom, hogy a 3D-vel hogy boldogul, abszolút hidegen hagy a dolog.), akkor igazából a TV tök mindegy milyen, csak szép képe legyen. Az biztos, hogy minőségromlás nem lesz a NAS-tól a TV-ig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.