Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#751) Matej válasza reelc (#750) üzenetére


Matej
tag

A DOW könyvek talán a világegyetem legrosszabb könyvei közé tartoznak. :)

MaTeJ

(#752) reelc válasza Matej (#751) üzenetére


reelc
veterán

Elhiszem.
Akkor annó buktam 1200Ft-ot. :) Antikváriumból vettem az első kötetet, akkor csak ez volt ott.

(#753) Peace válasza Matej (#751) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, körülbelül az égetnivaló szeméttel ér fel. Én drága édesanyámtól megkaptam mindhárom kötetet megjelenéskor ajándékba.....elolvastam őket, de igazából nem is értem miért. Legalábbis a második és harmadik köteteket. :(

Philip K. Dick nekem is hatalmas kedvencem a mai napig, jó pár könyvét olvastam. Legutóbbi az "Emlékmás" volt, amit megvettem és kegyetlenül jó volt! Most az "Elektronikus álmok", amire rá vagyok izgulva és be fogom szerezni rövid úton. ;) Brandon Hackett "Xeno" is nagyon adta, az most karácsonyi ajándék volt. Andy Weir "Artemis" viszont hatalmas csalódás! :(((

[ Szerkesztve ]

(#754) Matej válasza Peace (#753) üzenetére


Matej
tag

Régi vágású vagyok.
Arthur C. CLarke, Asimov nagy kedvencek. :)
Lovecraft-et szeretem, de abban a témakörben nekem Ambrose Bierce megkerülhetetlen.

MaTeJ

(#755) Peace válasza Matej (#754) üzenetére


Peace
nagyúr

Arthur C. CLarke és Asimov....tőlük is olvastam, de messze nem annyit, mint szerettem volna. Egyszer talán visszakanyarodok arrafelé is. ;)

(#756) reelc válasza Matej (#754) üzenetére


reelc
veterán

Gyerekként olvastam rengeteget (mindjárt 40 vagyok).
Amikor még a sorozat az volt ami a tv-ben ment. Nem nagyon volt PC-re játékom. A neten se ennyi minden, sőt nem is igazán érdekelt. 1998 körül lett PC-m.

Régen Asimovtól rengeteget olvastam, elsősorban az Alapítvány, na meg a robotos könyveket.
Ambrose Bierce nekem kimaradt. Nincs különösebb oka. Amikor utánaolvastam Lovecraftnak, akkor ismertem meg a nevét, na meg E.A. Poet.
Nagy kedvencem még Terry Pratchett a Korongvilágokkal, és a Mana trilógia is jó volt. :) Na meg Douglas Adams.
Még Rejtő, ill. Neil Gaiman kedvenc - bár utóbbinak még nem olvastam a pár újabb könyvét. Még régen fedeztem fel, amikor Pratchettel közösen volt könyve, az Elveszett ​próféciák.

Még gyerekként műveltem olyat, hogy ha megtetszett egy író könyve, utána kajtattam antikváriumban. Pl. Asimovot így kerítettem be. Na meg Moldova riport és szatíra könyveit. Végigolvastam mindet ami megvolt Apámnak, utána már én bővítgettem a gyűjteményt.
Jó időszak volt.
Az előbb megnevezett íróktól van a legtöbb könyvem.
Na meg a Phoenix Science Fiction & Fantasy sorozat, na meg a KJK-k (Ian Livingstone, Steve Jackson) amik már rég nincsenek meg. A Cherubion kiadó Sci-Fi és Fantasy Exkluzív sorozatából pár kötet.

Szerintem a legnagyobb hatással a gyerekként Apám Galaktikái voltak rám.

Elnézést kérek mindenkitől a sok nem konkrétan idevaló dolog miatt! Csak gondoltam leírom, hogy nem 100% dark arc :) vagyok, hogy Lovecraft és Warhammer és kész.
De végülis találtam kapcsolódási pontot a Kaland Játék Kockázat - Ian Livingstone, Steve Jackson révén. :)

[ Szerkesztve ]

(#757) Matej válasza reelc (#756) üzenetére


Matej
tag

46 vagyok.

Apám Galaktikái miatt kezdtem el olvasni. :)

MaTeJ

(#758) Matej


Matej
tag

Nem bírnak leállni a srácok. :)

Wrath and Glory

MaTeJ

(#759) Peace


Peace
nagyúr

Adeptus Titanicus: Dominus

Gameplay videó

Nem tűnik valami nagy durranásnak, de mivel a "Titanicus" legvégén tartok jelenleg, így most pont jókor talált be. Várólistára került. ;)

És még egy kevéske Mechanikus gameplay a végére.....remélem hamarosan early access lesz, erre tuti befizetek!!!

(#760) Matej válasza Peace (#759) üzenetére


Matej
tag

Szeretem az ilyeneket, főleg a Mechanicus tetszik.

MaTeJ

(#761) Peace válasza Matej (#760) üzenetére


Peace
nagyúr

(#762) Peace


Peace
nagyúr

Ha már egyszer így felpörgött a topic (Hála az Istencsászárnak!!!), akkor május 31-én Gladius előrendelés indul és sok információt is ígérnek.

[ Szerkesztve ]

(#763) Frod válasza Peace (#759) üzenetére


Frod
addikt

A Dominus rettenetesen szörnyűnek néz ki, van is alatta egy komment ami eléggé részletezi miért. (hp alapú sebzés, épületek nem rombolhatóak, a méretarányok szörnyűek, stb)
Valahol ott kapcsoltam ki, amikor a két titán szemtől szembe puffogtatja egymást. Nevetséges.

A Mechanicus sem a világ csodája lesz, de amint látom ez ilyen Xcom szerű, körökre osztott, ezt a műfajt pedig kedvelem, meg ennek még megvan az az előnye, hogy ugyan ez sem néz ki túl jól, de legalább ez még alfa.

Do you see the white shadow?

(#764) Cifu válasza Frod (#763) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Dominus rettenetesen szörnyűnek néz ki

Ez mondjuk especiel igaz...

hp alapú sebzés

Mivel a táblás játék (ami alapján készül) szintén hp alapú, ez annyira azért nem lehet meglepő... :)

épületek nem rombolhatóak

Dehogynem, tessék megnézni a Steam oldalon a videót.

a méretarányok szörnyűek

Azon még dolgoznak, de amúgy annyira nem vészes.

Valahol ott kapcsoltam ki, amikor a két titán szemtől szembe puffogtatja egymást. Nevetséges.

Ez az adott körülmények mellett teljesen normális, ha nincs a Titánodon közelharci fegyver, ciki van. Nem picit, nagyon, mert a vákumpajzsot le kell bontanod, hogy sebezhess a másikon... És igen, ekkor a két Titán farkasszemet néz, és... lő, mintha ez lenne az egyetlen esélye (mert tényleg az).

A Mechanicus sem a világ csodája lesz, de amint látom ez ilyen Xcom szerű, körökre osztott, ezt a műfajt pedig kedvelem, meg ennek még megvan az az előnye, hogy ugyan ez sem néz ki túl jól, de legalább ez még alfa.

A Dominus is alfa. ;)

Igazából mindkettő lehetne nagyon jó kis játék, csak sokkal több energiát kellene ráfordítani. A Dominus-nál látványos, hogy nem engedélyezik a customizációt - mivel nem akarnak minmaxolós játékosokat. Ez valahol érthető, valahol dühítő, de hát ez van...
Ha a grafikáján dolgoznának egy keveset, és nem csak a titánokról szólna (hol vannak a szupernehéz harckocsik?!?!), még értelme is lenne.

A Mechanicus-t nem tudom hova rakni még. Így első blikkre nem érdekel, ami minimum döbbenetes, figyelembe véve, hogy amúgy mennyire csípem az Adeptus Mechanicus-t...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#765) Frod válasza Cifu (#764) üzenetére


Frod
addikt

Pont a Titanicus regény után kiábrándító az, hogy pl nincsenek lehetőségek arra, hogy bizonyos részeit lehessen lőni az ellenséges gépnek (löveg, fegyverkar, reaktor, törzs, lábak, stb).
Ha a táblás hp-alapú akkor értem, hogy ez köti őket, de ettől még röhejesnek hat.
A farkasszemes nézés meg valahogy nem jött át amikor (a játékbeli arányokat nézve) kb 50 méterre állhat egymástól a két gép, lecövekelve, és lőnek... Tudom, biztos én akarok sokat, meg nekem nagyobb ennél az ingerküszöböm és akkor szoc.probléma, de ez így ebben a formában édeskevés. Még a Gothic Armada-ban is lehet úgy lőni, hogy közben a hajót kitérésre irányítjuk, az is táblás alapján van, és nem hat idiótának, hogy a két hajó lebetonozva van egymással szembe.
(hogy csak a regénynél maradjunk, ott nem ritkán km-ekről ment a tűzharc, amikor pedig közel kerültek ment a taktikázás, oldalazás, épület közé bújás fedezékként... ha már vizuálisan akarom bemutatni, akkor pl ez a tréler áll hozzám közelebb)

Do you see the white shadow?

(#766) Cifu válasza Frod (#765) üzenetére


Cifu
nagyúr

A farkasszemes nézés meg valahogy nem jött át amikor (a játékbeli arányokat nézve) kb 50 méterre állhat egymástól a két gép, lecövekelve, és lőnek...

Ez a táblás játékból fakadó korlát, ha belegondolsz a táblás Warhammer 40k-ban is mekkora a fegyverek lőtávja? 6" lehet mondjuk 12 méter? 12" meg 24 méter? A puskák 24"-os értéke meg 48 méter? Dugós puskával lövik egymást a 40-edik évezredben, no... :DDD

Még a Gothic Armada-ban is lehet úgy lőni, hogy közben a hajót kitérésre irányítjuk, az is táblás alapján van, és nem hat idiótának, hogy a két hajó lebetonozva van egymással szembe.

Csakhogy az real-time játék... Plusz ott is kb. 10x szorzóval vannak a távolságok a táblás játékhoz képest...

Megértem a kritikádat, ám ha a fejlesztők a táblás játékra építenek, kör-rendszerrel, akkor ezeket especiel nem nagyon lehet ésszerűnek tekinteni, mert a játékmenetből fakadó problémák.

Csak gondolj bele, hogy több km-es lőtávnál sacc per kábé mekkora esélye lenne a közelharcnak például?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#767) reelc


reelc
veterán

Ha már játékok... érdekelne a véleményetek.
Előre is köszi.

Érdekelne, mik voltak a minőségibb játékok? Lehet bármilyen régi. 40K vagy Fantasy is.
Csak hogy ha majd látom komoly akcióban vagy bundliban, tudjam miket érdemes szemmel tartani.
A műfajt nem határolnám be, inkább jó, hangulatos játék legyen a mérce.
Annyi, de annyi cím jött már ki, és könnyű elveszni köztük.

Eddig ezek vannak meg:
Warhammer 40,000: Dawn of War 1-2 - Ezekkel játszottam, tetszettek.
Warhammer 40,000: Space Marine - Ezzel is fogok játszani, ránézésre tetszik.
Warhammer: End Times - Vermintide - Ez csomagban volt másokkal. A multiplayer nem hoz lázba.

Ezek csomagban voltak másokkal, nem próbáltam őket:
Warhammer 40,000: Kill Team
Warhammer 40,000: Space Wolf
Warhammer Quest

(#768) Peace válasza reelc (#767) üzenetére


Peace
nagyúr

Chaos Gate!!!! Leghangulatosabb, nekem mindig is a legnagyobb kedvencem marad. Space Marine is korrekt volt, bár a bolterrel nagyon nem voltam kibékülve. Konkrétan valami UZI szerűséget csináltak belőle. :((( Space Wolf megvan megjelenés óta, de az inkább csak felba**! Ömlenek az ellenségek és semmi esélyed a túlélésre. Rengeteg misszió úgy lett meg mocskos sok idegeskedés után, hogy hajszálnyi életerővel estem be a célba. A mai napig nincs kivégezve a kampány, a nekron kiegészítő felénél járok. Sanctus Reach egész jópofa, az alap kampányt végigvittem. Final Liberation sem rossz, bár az már távolabb áll az én ízlésvilágomtól. Deathwing egynek elment, de az sem kiemelkedő sajnos. Középszerű...

(#769) Cifu válasza reelc (#767) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Dawn of War második része és a kiegészítői nekem nagyon tetszett, az első so-so (a videói jók voltak), a kiegészítői pedig erősen hullámzó minőségüek voltak - a Dow harmadik része pedig szimplán okádék.

A Space Marine nekem időütésnek elment, de azóta se jutott eszembe újra elővenni - szóval azért túl jó játéknak nem tartom.

A Vermitide-el nem játszottam.

A Kill Team egy ideig szórakoztató, ha az ilyen izometrikus lövöldözös játékoktól nem mész egyből a falnak. Ám idővel eléggé fárasztó és monoton, amit csak a "főellenség" részek szinesítenek. Plusz amíg az elején még vicces, hogy egy Űrmariska tényleg szó szerint ezrével írja a Ó'kokat, de pár óra múlva már ásításra ingerlő sajnos.

A Space Wolf számomra óriási csalódás, pedig anno ilyen sereget gyűjtöttem, tehát sejthető, hogy voltak elvárásaim. Egy ideig próbáltam élvezni ezt a "kártyázós" marhaságot, de nem tudtam megszeretni, úgyhogy rövid idő után szépen le is töröltem.

A Warhammer Quest-el dettó nem játszottam.

A többi játékok közül ami szerintem esetleg ajánlott lehet:

Warhammer: Dark Omen - sajnos nagyon nehezen indult el nekem az újabb Windows-okon, pedig a maga idejében a Warcraft 3-al felérő volt sok szempontból. Ha szereted a real-time stratégiai játékokat, szereted a Warhammer Fantasy-t, és nem bánod azt, hogy küzdemles elindítani, akkor vess rá egy pillantást.

Total War: Warhammer I. és II. - Ha szereted a Warhammer Fantasy-t, akkor kötelező. Csak jó gép kell alá...

Final Liberation: Warhammer Epic 40,000 - ez is nagyon régi játék, de nagyon hangulatos a zenéje ( hallgass bele ), az átvezető animációi a maga idejében nagyon jók voltak ( ma se annyira rosszak ), és úgy anblokk nem volt egy rossz játék.

Warhammer 40,000: Chaos Gate - A grafikája és a részletei ma már nem állják meg a helyüket, de amúgy nagyon ütös kis kör rendszerű játék.

Warhammer 40,000: Armageddon - Ezt felemás szívvel ajánlom csak, kör rendszerű játéknak nem annyira rossz, de azért vannak hibái bőven. Idővel pedig eléggé monoton lesz...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#770) reelc válasza Peace (#768) üzenetére


reelc
veterán

&(#769) Cifu: Köszönöm mindkettőtöknek.
A gépem ereje eléggé limitált, de ez van. A cserét húznám amíg lehet.
Már a Total Wart se próbálnám ki.

2008-ban még néha veszegettem összecsomagolva több régi Gamestar számot. Az egyikhez Káosz vagy Birodalmi medál volt csomagolva (a borító is eltérő volt), így promózták a Warhammer Online: Age of Reckoningot. Persze nem játszottam vele, mert MMO, de a Káosz medál megvan. :)

Meg sem tudnám mondani, hányszor néztem meg a DoW kezdő videóját a Youtubeon. Kb. A Blizzardnak voltak akkoriban hasonló minőségű videói.
Warhammer: Dark Omen: emlékszem nagyon jó kritikái voltak! Pedig akkoriban eléggé RTS dömping volt.

Alapvetően az ARPG-ket szeretem a legjobban, de a gépem mélyen a Martyr gépigénye alatt van, és kb.85e-be lenne egy nagyjából minimál upgrade (alaplap+processzor+memória - még DDR2-es a rendszerem azért kellene mindent cserélni), amit akkor csinálnék, ha már elkerülhetetlen. Drukkolok a játéknak, mint Peace.

[ Szerkesztve ]

(#771) Killer01 válasza Peace (#768) üzenetére


Killer01
őstag

Halihó,
Chaos Gate-nek van valami verziója ami megy 64-es win10-en? :B

(#772) Peace válasza Killer01 (#771) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem nincs. :(

Legalábbis itt mindenki panaszkodott a hozzászólásokban, hogy nem megy win 10 alatt. Én pár éve újrajátszottam, de akkor egy virtuális gépet emuláltam win 95-el és úgy toltam ablakban.....

(#773) Matej válasza Peace (#772) üzenetére


Matej
tag

Chaos Gate best of! :)

Nekem a Space hulk Deathwing is bejött, inkább a grafika, hangulat, mint a játék komplexitása miatt. Ádám barátommal elbolyongtunk a hulkban. :)

MaTeJ

(#774) Matej válasza Cifu (#766) üzenetére


Matej
tag

Battletech, a másik nagy kedvenc. most éppen ezt nyüstölöm. :)

MaTeJ

(#775) Cifu válasza Matej (#774) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem rossz, akad akad topicja is, sikeresen rám testálták a topicgizdaságot is. :P

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#776) Frod válasza reelc (#767) üzenetére


Frod
addikt

A Vermintide szenzációs, már ha bírod a konstans darálást. Meg ugye az WH Fantasy.
Mindig 4 főből áll a csapat, ha épp nem vagytok meg, akkor a gép játszik a maradék karakterrel - nyilván élvezetesebb haverokkal, de én is egymagam játszottam, akivel épp összetett a matchmaking.

A Kill Team egynek elmegy, coop, szóval egy haveroddal is ki lehet tolni, kb egy délután alatt.

Space Marine minden hibája ellenére alap, ahogyan a Dawn of War 1 és 2 is. (a 3 is megvan, de még nem mertem megpróbálni)

Do you see the white shadow?

(#777) Matej


Matej
tag

Lesz itt más is. :)

SH Tactics

MaTeJ

(#778) Peace válasza Matej (#777) üzenetére


Peace
nagyúr

Wow!!!!! Hangulatos!!!!!

(#779) Peace válasza Killer01 (#771) üzenetére


Peace
nagyúr

Nincs sajnos. Most gyorsan feltoltam meglesni, de nem fut rendesen. Kis elmosódott ablakban jelenik meg. Zene van meg hangok, de semmit nem látsz belőle. Kompatibilitási mód semmit nem segít. :(

(#780) Pahli


Pahli
tag

Aki Vermintide 2-zni szeretne vegyen fel steamen:My Little Dreadnought
(kis szinten vok még)

(#781) Cifu válasza Matej (#777) üzenetére


Cifu
nagyúr

Cyanide studó, akik ugye a Space Hulk: Deathwing-et is csinálták.
Egy újabb kör rendszerű Space Hulk feldolgozás.
Hát... majd meglátjuk.... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#782) Killer01 válasza Peace (#779) üzenetére


Killer01
őstag

Ez a GOG verzió?

(#783) Peace válasza Cifu (#781) üzenetére


Peace
nagyúr

Deathwing-es csapat, bizony. Ezért nem voltam túl bizakodó, de ez a videó kimondottan hangulatos!!! Az 1993-ast szerettem, az a maga idejében jópofa volt, bár nem sok mindenre emlékszem belőle. :DDD A 2013-as próbálkozás az nálam nagyon rövid úton ment a levesbe. :( Talán majd ez!

Így is megy a para rendesen az Inquisitor miatt, hogy most akkor kijön-e 5-én. És ha igen, akkor milyen állapotban....szabit kiveszem ha törik, ha szakad. :P

(#784) Peace válasza Killer01 (#782) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen. Olvastam GOG hozzászólásokba, hogy kiborult mindenki, amiért nincs win10 patch. De ez van sajna. Sosem ígérték win 10-re. "Works on: Windows (XP, Vista, 7, 8)"

(#785) Cifu válasza Peace (#783) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezért nem voltam túl bizakodó, de ez a videó kimondottan hangulatos!!!

Az a Deathwing-nél is az volt... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#786) Peace válasza Cifu (#785) üzenetére


Peace
nagyúr

Jól van, jól van.... :P De reménykedjünk azért kicsit, hogy talán ezúttal játék is jóra sikerül. ;)

(#787) Killer01 válasza Peace (#784) üzenetére


Killer01
őstag

Eh, ez gáz. A Heroes 4 GOG verziójával is szenvedtem 1 napot mire beüzemeltem win10 alatt, de akkor ennek neki sem állok... :(( Kár érte, a játék zenéi a mai napig a telómon vannak csengőhangnak :)

(#788) Peace válasza Killer01 (#787) üzenetére


Peace
nagyúr

Virtual machine-ra tolsz egy win 7-et, aztán annyi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#789) reelc válasza Peace (#772) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom életre lehet lehelni ezzel?
De biztos láttátok, Google keresés első 1-2 találata.

Én maradtam a Win7-nél elsősorban a kompatibilitás miatt.
Majd ha egyszer rákényszerülök, váltok. De az nem mostanában lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#790) reelc válasza Peace (#783) üzenetére


reelc
veterán

Cyanide: + Blood Bowl 1-2, Styx: Master of Shadows és Styx: Shards of Darkness (nem Warhammer, de elég jó értékelései voltak).

A Wikiről idézve: "Space Hulk: Deathwing is a first-person shooter developed by Streum On Studio with assistance from Cyanide" szóval abba a Deathwingbe csak "segítettek", nem ők követték el. :)
A 2013-ast is mások csinálták. Szóval a mostani még jó is lehet, majd számítok a véleményetekre. :)

Lesz még tőlük valamikor Call of Cthulhu.Elkélne egy újabb normális Lovecraft világában játszódó játék.

[ Szerkesztve ]

(#791) Peace


Peace
nagyúr

(#792) reelc válasza Peace (#791) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Nagyon baráti az ára.
Gépigény: futna nálam.
Tetszik, hogy a Titanok vannak a középpontban.
2 ember csinálja. :)
Még jó is lehet, ha odafigyelnek a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#793) Peace


Peace
nagyúr

Ennek örömére gyorsan leakciózták a The Horus Heresy: Betrayal at Calth-ot is ;)

(#794) Hintalow


Hintalow
senior tag

Már kb 1/3-nál vagyok a Ravenor Omnibusnak, eddig tetszetős, jól kavarja a szálakat.
Brutál vastag a cucc, sztem simán ez eddig a legnagyobb darab, pedig közel sem az első Warhammer könyvem, omnibusból van kb 15, de mindet üti :Y

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#795) Peace válasza Hintalow (#794) üzenetére


Peace
nagyúr

Az fincsi kis kötet, én is azt kaptam kölcsön jó pár éve elolvasásra. Utána pedig jöhet is a "The Magos"!!! Csúcs lett! ;-)

(#796) reelc válasza Peace (#793) üzenetére


reelc
veterán

Igazából széleskörű akciói vannak most a GW-s licenszelt játékoknak.

Battlefleet Gothic: Armada 2

[ Szerkesztve ]

(#797) Hintalow válasza Peace (#795) üzenetére


Hintalow
senior tag

Addig is eljutok előbb utóbb, de én idősorrendben haladok, és mindent beszerzek :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#798) Peace válasza Peace (#791) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem való ez a játék, már a tutorial skirmish-t is elbuktam. :DDD :DDD :DDD Nem néztem, hogy elég elfoglalni a középső waypointot. Kilőttem egy titánját, addig ő meg besétált oda. :D

(#799) Peace válasza Hintalow (#797) üzenetére


Peace
nagyúr

Helyes! ;) Én csak mindig azt veszem meg, amire éppen rá vagyok feszülve.

(#800) reelc


reelc
veterán

Elnézést nem 40k, de hátha elfér:
Készül a Warhammer: Chaosbane.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.