Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#1501) reelc válasza Peace (#1500) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!
Hátha megtörik a jég, és csinálnak valami jót a hivatalosak :)

(#1502) Cifu válasza Peace (#1500) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha jól nézem 5 elem (egy gyerekes; egy fekete-fehér, talán inkvizítoros; egy Aeon Flux hangulatú Calidus bérgyilkosos; egy Power Armor-os valamint egy Terminator Armoros 3D-s elem).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1503) reelc válasza Cifu (#1502) üzenetére


reelc
veterán

Akkor nem csak nekem ugrott be az Aeon Flux. :)

(#1504) Peace válasza Cifu (#1502) üzenetére


Peace
nagyúr

Minél több, annál jobb! Több esély, hogy legalább az egyik ütős lesz. :DDD De természetesen reménykedek, hogy mind jó lesz!!!

(#1505) reelc válasza Peace (#1504) üzenetére


reelc
veterán

Na igen!
Legfeljebb bánatunkban Astartest nézünk, ha nem jön össze. :D

(#1506) Giovan! válasza reelc (#1505) üzenetére


Giovan!
addikt

Már ha csinál új csatornát a csávó, az eredetit ugyanis feltörték, majd törölték valami orosz heretek-ek :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1508) Peace válasza Giovan! (#1506) üzenetére


Peace
nagyúr

Mi mi miiii???!!!!!!!! :Y Erről nem is hallottam........

(#1510) Peace válasza Peace (#1508) üzenetére


Peace
nagyúr

Gyorsan le is mentettem magamnak, nehogy eltűnjön...nagyon szomorú leszek, ha nem készül folytatás. :O

[link] "I'll also share some new footage snippets to prove the real Astartes is back!" Mondjuk ez biztató!!!

[ Szerkesztve ]

(#1511) Giovan! válasza #42962688 (#1509) üzenetére


Giovan!
addikt

Ugyan kolléga, én nem az egyenlőség jegyében szálltam bele a hozzászólásodba, hanem a csőjátékok és a moderált körülmények között lefolytatott beszélgetés rajongójaként ;)

Az Astartes-ügyhöz: A csatornát elvileg törölték, ha akkor nem segített a youtube, mikor még megvolt, nem hiszem, hogy most fogja összekapni magát. Az alkotó persze kezdhet új csatornát, már ha nem ment el a kedve az egésztől.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1514) Cifu válasza #34763008 (#1513) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem kötelező itt fórumozni. Ha nem tetszik, akkor nem lépsz be.
Ha meg itt akarsz fórumozni, akkor el kell fogadni a fórumot üzemeltetők szabályait.
Ez a világ összes fórumán így működik, még a 4Chan-on is vannak szabályok.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1517) reelc válasza #42962688 (#1516) üzenetére


reelc
veterán

Nem ismerem az előéletét, és a tiéteket sem, nekem elég ez az egy fórum, de eléggé furcsának találom, hogy két viszonylag friss reges most nekiáll egy harmadik személyt kiosztani fantasztikus összhangban.
Minek pazaroljátok erre az energiátokat? Annyi mindent lehet csinálni ehelyett.

Warhammer 40.000 infók és beszélgetés miatt járok ebbe a topikba, de úgy látom nem mindenki gondolja így.

[ Szerkesztve ]

(#1518) Cifu válasza reelc (#1517) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tessék, akkor egy kis ontopic, ilyen is csak japánban lehet: Chibi Wh40k modellek pénzbedobós automatából. A Chibi egyfajta "gyerekesített" design, angolban leginkább 'Super Deformed'-nek (Super Deformáltnak) nevezik ezt a stílust, a legkülönfélébb rajzfilm- és képregény szereplőket és persze robotokat szokták kicsit kikarikírozni. Wh40k-t viszont most látok először ilyen módon:

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1519) reelc válasza Cifu (#1518) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!
Biztosan nagy siker lesz, ahogy a hasonló deformáltak.
Képregény figurásokból a bobble heades szériákról láttam képeket régen.
De úgy látom van 40k-s is. Funko Pop!

[ Szerkesztve ]

(#1520) Peace válasza Cifu (#1518) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem semmi!!!!!

Nem hogy [link] EZEKET hoznák vissza a forgalomba!!! Olyan szívesen bevásárolnék belőlük, de nem horror áron.

(#1521) Cifu válasza Peace (#1520) üzenetére


Cifu
nagyúr

Bevallom én már régen kiestem a modellekből (bár a polcon ott van a Space Wolf századom :D), de anno voltak ügyes emberkék, akik kiöntötték ónból a modelleket, és úgy árusították. Csodálkoznék, ha a 3D nyomtatók korszakában ilyesmire ne lenne mód.

Mondjuk most ránézve az eBay-re kamilláztam rendesen, 25-50 ezer forint egy-egy ilyen modell. Szép... :Y

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1522) Peace válasza Cifu (#1521) üzenetére


Peace
nagyúr

Sideshow Collectibles ritka igényes figurákat készít!!! Azért nagyon állat lehet egy ilyen szinten kidolgozott 11 cm-es szobor!!! ;)

(#1524) Frod válasza Cifu (#1518) üzenetére


Frod
addikt

Nem vagyok híve annak, hogy a 40k vonalból bármi is készüljön gyerekeknek - hisz maga az egész világa, körítése, stb nem nekik való - de ezek tetszenek.
A Rainbow Six Siege-es chibiket is imádom.
(ellenben pl a Funko-t nem, mert kis túlzással az összes totálisan ugyanúgy néz ki)

Do you see the white shadow?

(#1525) Djuree válasza Cifu (#1518) üzenetére


Djuree
félisten

ilyen hulyek is csak a japok lehetnek. ez azert nem gyerekeknek valo a wh40k... :U ezt inkabb a boltban tudnam elkepzelni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1526) Giovan! válasza Cifu (#1518) üzenetére


Giovan!
addikt

Az a SoB figurácska nagyon király :))

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1527) Peace


Peace
nagyúr

[link] A gyerkőcöknek ez való, meg majd a gyerekmese, ami készül. :)

(#1528) Cifu válasza Peace (#1527) üzenetére


Cifu
nagyúr

Atya(istencsászár)úristen... :Y :U :O

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1529) Djuree válasza Peace (#1527) üzenetére


Djuree
félisten

ez nem is rossz. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1530) Matej válasza Cifu (#1518) üzenetére


Matej
tag

Cifu!

Ez zseniális, ilyet kérek.
Tök jól mutatna egy ilyen, bólogató fejjel a kocsiban. :)

Warhammer adventures viszont gáz szerintem. Pont a világ sava-borsát lúgozzák ki. :(

[ Szerkesztve ]

MaTeJ

(#1531) Cifu válasza Matej (#1530) üzenetére


Cifu
nagyúr

eBay-ről cirka 20e Ft-ért lehet megvenni az 5-ös készletet, de jelzem, a fejük nem bólogat... :)

Szerk.: egyébként nagy üzlet, 500 jen (olyan 1400 forint) egy modell a gépből a kép tanulsága szerint...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1532) Peace válasza Cifu (#1531) üzenetére


Peace
nagyúr

Jó üzlet. Csak nem nekünk.

(#1533) Djuree válasza Cifu (#1531) üzenetére


Djuree
félisten

jo arban adjak. :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1542) Peace


Peace
nagyúr

[link] Batmarine!!!

(#1543) Düsseldorf


Düsseldorf
tag

Hm, a Magos és a Pariah után már nem is tudom mit gondoljak Abnettről.
Az eisenhorn széria kiváló volt, a Ravenorok felejtősek, főleg az előzmények után, mintha nem is ugyanaz az ember írta volna őket.
Aztán több év jött a Pariah és újabb 6 év után a Magos, igy novemberben elkezdtem a Magost, amit később írt, de kronológiailag ez zajlik előbb. A novellák nívója hullámzott, de jó keretet adott a kötet címadó regényéhez, a Magoshoz, ami kissé lassan indult be, de ezt bepótolta, méltó lett az Eisenhornokhoz is. Igy nagy reményekkel nekiláttam a Pariah-nak, de ez hamar lehült. A könyv első kétharmada olyan unalmas volt, mintha egy 19.sz.i romantikus regényt, pl. a Nyomorultakat olvastam volna ... Helyesebben volt cselekmény és akció, nem is kevés, de nem volt hangulata, sablonos volt, annyira nem kötött le, hogy kétszer is napokra félretettem, ami már vészes jele annak, hogy a könyv gyenge. Nagyon gyenge. Aztán onnan mintha ismét Abnett ült volna le az írógéphez, félrelökve a bérírót, és a nívó az egekbe szökött, érdekessé, izgalmassá vált, alig lehetett letenni amikor szünetet kellett tartani. Az utolsó kb. 30 oldal még hátravan, de ez már nem változtat azon, hogy hiába a nagyszerű befejezés (hacsak nem laposodik vissza), a semmitmondó és unalmas első 60-70%-ot ez nem tudja semmissé tenni. Lehet hogy másoknak is volt hasonló érzete, ezért nem írta meg a folytatást immár 7 éve?

(#1544) Peace válasza Düsseldorf (#1543) üzenetére


Peace
nagyúr

Magos nekem is nagyon adta!!!!!! Pariah-val kivártam, hogy hátha elkészül a trilógia. De akkor ezek szerint nem is baj, hogy nem rohantam elolvasni.

(#1545) Hintalow


Hintalow
senior tag

Most végeztem a sisters of battle omnibussal, egész jó volt. Az elején nem tudtam mit lehet kihozni belőle, mert a kedves csatanővérek nem túl... khm.. bonyolúltak :D
Az egyik Ciaphas Cain könyvben fejti ki kedvenc komisszárunk, hogy semmi baja velük, csak ne ott csinálják a vallásos örjöngésüket, ahol ők hadmozdulatokat próbálnak kivitelezni (jó azt azért hozzáteszi, hogy annyi hasznuk azért van, hogy magukra vonják az ellenfél tűzerejét ;] )
De jól megoldották, a főszereplő, bár csatanővér, de pont azzal lóg ki a rendből, hogy mer gondolkodni és kétkedni (ami náluk aztán kifejezetten nem kívánatos dolog)
Tudom ajánlani, mert ebben a témában amúgy nincsen sok könyv :N

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#1546) Peace válasza Hintalow (#1545) üzenetére


Peace
nagyúr

Valahogy sosem tudtak lázba hozni...

De egy jó kis Mechanicus vagy Grey Knight könyv igazán jól esne! The Emperor's Gift-el szemezek már egy ideje. Forges of Mars és a Grey Knights: The Omnibus is csúcs volt!!! <3

(#1547) Hintalow válasza Peace (#1546) üzenetére


Hintalow
senior tag

A grey knight omnibus nekem is megvolt, az is tetszett :) (az ő témájukban sem lehet válogatni nagyon)
Orkokat még nem irt senki, pedig elég fun lenne :DDD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#1548) Peace válasza Hintalow (#1547) üzenetére


Peace
nagyúr

A Bestia felemelkedése sorozatban jóarcok voltak a zöld rohadékok!!! :DDD

(#1549) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Nemrég kezdtem bele a sorozatba, az Ion Watson könyvek után jöhet a Gaunt szellemei, vagy inkább mással lenne érdemes folytatnom?

(#1550) Frod válasza Anonymusxx (#1549) üzenetére


Frod
addikt

Az mindig egy jó választás, bár hosszú regényfolyam - de nekem nagy kedvenc.
Ha viszont maradnál az inkvizítoros vonalon, akkor az Eisenhorn trilógiát javaslom.

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.