Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#551) Phobion válasza Cifu (#550) üzenetére


Phobion
őstag

igen a google doc miatt linekltem

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#552) Phobion válasza Cifu (#550) üzenetére


Phobion
őstag

Nem fontos??? "Ezek" még mindig nem robotok, hanem fél-istenek emberi érzésekkel, akikkel ha nem foglalkozol akkor kapsz egy Horus Heresy-t. :B :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#553) Matej


Matej
tag

Sziasztok!

Esetleg, ha érdekelne valamelyikőtöket 40K sereg, írjatok bátran, van egy pár és ezer éve nem játszottam már velük. :(

MaTeJ

(#554) Rexdemon válasza Matej (#553) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Játszani szeretnél, vagy eladni? Előbbi esetén ha Baja közelében laksz, akkor kölcsönsereggel szívesen játszanék. :)

[ Szerkesztve ]

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#555) Matej válasza Rexdemon (#554) üzenetére


Matej
tag

Szia!

Játszani szeretnék, de család mellett nem nagyon van rá idő. Örülök, ha x hetente eljutok rpg-zni.
Nem hirdetem aktívan, mint eladó, de ha valakit érdekel, megválnék tőle.

MaTeJ

(#556) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Találtam otthon vagy 200db Battle for Pandora prime kártyát, ez ilyen WH40K-s CCG volt anno. Ha vkit érdekel, jelképes áron, mondjuk 3K HUF (+postak.) elküldöm neki szívesen.

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#557) Peace


Peace
nagyúr

Mi nem igen gondoltuk át azt, hogy idő is kellene ehhez a hobbihoz. :DDD Még szerencse, hogy csak a First Strike és a Know no Fear dobozok lettek megvéve eddig. Utoljára egy hónapja sikerült összeülnünk 1 napra festeni, akkor 3 figurát sikerült, de a nagyobb doboznak a 90%-a még vissza van. Ugye összeragasztani nem akarjuk, amíg nincs kifestve, úgyhogy lesz egy kis idő, mire játszhatunk is. :(

Horus Heresy-t most kicsit letettem a 30. kötet után pihenni és belekezdtem hétfőn a Grey Knight Omnibus-ba. Nagyon tetszenek, párhuzamosan olvasgatom az új Codex-üket is, szimpatikusak!

(#558) Peace


Peace
nagyúr

Ezt láttátok már? Fenomenális! Part 9 pár napja jött ki. ;)

(#559) Cifu válasza Peace (#558) üzenetére


Cifu
nagyúr

Új, de... én nem egészen erre számítottam. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#560) Peace válasza Cifu (#559) üzenetére


Peace
nagyúr

Hanem? :)

(#561) Cifu válasza Peace (#560) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát valami rendes grafikára. Ez a ceruza-rajz szerű érdekes, de azért szépnek nem mondanám...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#562) Peace válasza Cifu (#561) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem nagyon vagyunk elkényeztetve mozgóképes WH40K tartalommal, úgyhogy ez nekem már így is kánaán, voltak szabályosan hidegrázós jelentek. A lelkesítő beszéde például és a 8. epizód vége az például zseniális!!! Abba a néma jelenetben annyi minden benne van, ami WH40K, hogy az nem is igaz!

"Ultramarines"-t megrendeltem díszdobozos változatban, amihez járt képregény. Sokan anyázták, mikor kijött. Én lehet csak azért szeretem, mert nagyon elfogult vagyok. Látom én is a hibáit, és hogy nem lett egy kiemelkedően csúcs film, de akkor is imádom! :P

[ Szerkesztve ]

(#563) Matej válasza Peace (#562) üzenetére


Matej
tag

Sziasztok!

A Hellsreach szerintem frenetikus. Igen az elején fura volt nekem is, de teljesen rákaptam erre a elnagyolt, csiszolatlan külsőre. Valahogy passzol a grimm darkhoz szerintem. :) :)

MaTeJ

(#564) Peace válasza Matej (#563) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem is passzol hozzá, elképesztő munkája van benne az embernek!!!

(#565) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új játék:

Warhammer 40K: Gladius - Trailer

December elsején további infók

Live-Die-Respawn

(#566) Peace válasza oriic (#565) üzenetére


Peace
nagyúr

Sehol egy Space Marine 2 vagy Chaos Gate remake Xcom 2 grafikus motorral... :( Inquisitor - Martyr az, amiben még kicsit reménykedek, de sajnos a videók alapján egyelőre nagyon rossz állapotban van a játék. Nem tudom mennyit javulhat ez 2018-ra...

(#567) Peace válasza Peace (#566) üzenetére


Peace
nagyúr

Space Hulk: Deathwing egynek még elment, az nem volt olyan vészesen rossz, mint előtte a sok szörnyűség. Dawn of War III-at inkább hagyjuk is, a 6 órás single kampánnyal...eléggé felejthető élmény volt. Space Wolf az adta, de elakadtam a 3. chapter végén egy pályán és azóta sem vettem elő. :DDD Most majd a Sanctus Reach - Sons of Cadia lesz terítéken nálam hamarosan. Az alapjáték az meglepően hangulatosra sikeredett, azzal jó sok órát eltöltöttem kellemes hangulatban.

(#568) Cifu válasza oriic (#565) üzenetére


Cifu
nagyúr

Valahogy nem kapott el a gépszíj. A fő problémám a látható karakterek száma. A "klasszikus" Wh40k tömegharcok pont olyanok, mint a klasszikus Warhammer Fantasy tömegharcok. Lásd még Total War: Warhammer (remélem jön előbb-utóbb a TW: Wh40k...).

Na itt ilyet nem látunk, pedig ez ugye kör alapú játék.

Persze, várjuk, nézzük. Csak mostanság valahogy kiábrundultam a nagy várakozásban... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#569) Peace válasza Cifu (#568) üzenetére


Peace
nagyúr

TW: Wh40k de állat lenne!!!!!!! Próbáltam a simát, de mivel nagyon nem az én világom a sima Warhammer, így nagyon hamar unalomba fulladt és soha többet nem lett elindítva.

(#570) Matej válasza Peace (#566) üzenetére


Matej
tag

Úúúú, egy Chaos Gate remake orgazmusközeli lenne.

Nagyon szerettem anno.

MaTeJ

(#571) Peace válasza Matej (#570) üzenetére


Peace
nagyúr

Az tuti, a mai napig az egyik legnagyobb kedvencem!!! Egy XCOM 2 engine-nel valami elképesztő lenne, azonnal utalnám, bármennyit kérnek!!! :DDD Reddit-en van is ilyen téma, mindenki dobálgatta az ötleteit, hogy mekkora királyság lenne már...

...nem tudom kinél vannak jelenleg a Chaos Gate jogai, de gondolkoztam már évekkel ezelőtt egy petíció indításán, hogy valaki esetleg belekezd-e a hatására egy kickstarter keretein belül, ha mondjuk összejönne pár 10.000 aláírás és látnák, hogy lenne rá kereslet.

[ Szerkesztve ]

(#572) Rexdemon válasza Peace (#571) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Aláírom, utalom, back-elem, amit csak kell :) Xcom2 engine + WH40k fényévekkel lenne jobb mint az utóbbi évek WH40k(nak csúfolt) vackai...

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#573) Phobion


Phobion
őstag

Ajánlom mindenkinek! :Y

HELSREACH - Part 1: Prologue - A Warhammer 40k Story
YT Link

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#574) Peace válasza Phobion (#573) üzenetére


Peace
nagyúr

(#575) Phobion válasza Peace (#574) üzenetére


Phobion
őstag

hoppá :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#576) Peace válasza Phobion (#575) üzenetére


Peace
nagyúr

Én csak örülök, ha minél több embernek tetszik és promózza! ;)

"The Grey Knights Omnibus" első kötetével végeztem, nagyon állat volt!!! Már régóta szerettem volna olvasni erről a rejtélyes rendházról, de teljesen megérte a várakozás és a vásárlás (2300 HUF volt szállítással együtt Angliából a gyűjtőkötet). Démoni ármánykodás, remek fordulatok, tragikus félreértések és gonosz félrevezetés. Kő kemény 40K hangulat!!! Már a második kötetet olvasom nagy erőkkel.

(#578) Phobion válasza Peace (#577) üzenetére


Phobion
őstag

váó nem gondoltam volna, h pont ezt fogják lefordítani :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#579) jsk válasza Peace (#577) üzenetére


jsk
senior tag

Már alig várom, hogy meghozzák a raktárunkba. Azonnal viszem haza olvasni.

(#580) Frod válasza Peace (#577) üzenetére


Frod
addikt

Remélem annak, hogy elindult ez az új éra nem fogják kárát látni a korábbi regények, még nagyon sok van amire kíváncsi lennék ha megjelenne magyarul.

Do you see the white shadow?

(#581) Peace válasza jsk (#579) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagyon vegyesek a vélemények, ezért is nem rohanok megvenni. Ugye már hónapok óta megvásárolható angolul ebook formában, és inkább egy kicsit erősebb közepesre lőtték be. Meg persze nekem is itt sorakoznak még olyanok, amik bőven ezen új korszak előtt játszódnak. Nem tudom....aztán amilyen hülye vagyok, lehet megrendelem, de a Karácsonyra kapott könyvekkel együtt megint itt vár kapásból 10 regény, és mind szupernek ígérkezik. :-P

[ Szerkesztve ]

(#582) Peace válasza Frod (#580) üzenetére


Peace
nagyúr

Én a Gaunt sorozatot vettem régen magyarul, aztán a 7. könyv után leálltak jó hosszú időre. Megelégeltem, aztán angolul vettem meg a többit. Mondjuk most utolsó kötetnél hülye voltam, mert évek óta várom, és nem rendeltem elő 6000ért, most meg 9000 felett van az ára. De még a 6k is botrányosan sok egy ilyen rövid regényért. Szerintem várok vele nem keveset és majd leárazva egyszer. A "Bestia felemelkedése" sorozatot kezdtem el megvenni magyarul, de az is kicsit megfeneklett a 4. kötetnél. Mire jön a folytatás (ha jön...), már nem igen fogok emlékezni az előzményekre...

szerk.: 9377 HUF most az ára.... :-(

[ Szerkesztve ]

(#583) jsk válasza Peace (#581) üzenetére


jsk
senior tag

Nekem olyan szempontból szerencsém van, hogy könyvnagykerben dolgozom, így mindent ingyen olvasok. Ennek az átka az, hogy túl nagy a választék az olvasnivalókból, és piszok nehéz válogatni.

[ Szerkesztve ]

(#584) Frod válasza Peace (#582) üzenetére


Frod
addikt

Én vagy 30+ könyvvel vagyok lemaradva, de épp azért amit írtál veszem rendszeresen mindet.
Kicsi piac vagyunk, és ha egyszer elfogy vagy nem lesz sosem, vagy amit te is írtál 9e+ az ára egy kötetnek.
Egyedül a Bestia felemelkedése sorozat az, ami hiányzik.

Egyébként ha már Gaunt.... én ezt most nem értem.
Sokáig rendszeresen kerestem, hogy mikor jön már ki a Warmaster... erre most meg beütöm, és egyből kiadja, hogy már 2014-ben megjelent. :Y
Oké, ez valami anomália lesz. Eddig mindig csak fórumokkal, meg posztokkal találkoztam, erre most meg kiderül, hogy 3 éve megjelent... Na jó, ez egy warp vihar műve lesz.

Do you see the white shadow?

(#585) Peace válasza Frod (#584) üzenetére


Peace
nagyúr

Tavaly december közepén jelent meg. 6 évet kellett rá várni. ;-)

(#586) Peace válasza jsk (#583) üzenetére


Peace
nagyúr

Biztos besokallnék egy ilyen helyen. :-D Nekem meg sok az a könyv, ami magyarul nem jelenik meg soha vagy csak hosszú évek múltán.

(#587) Frod válasza Peace (#585) üzenetére


Frod
addikt

Na, az mindjárt más, akkor helyreállt a rend.
Csak valamiért pont az első oldal 2014-et írt, és teljesen megkavart, hogy most mi van.

Do you see the white shadow?

(#588) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Ha sikerül megküzdeni a bírvággyal és gyűjtőszenvedéllyel, akkor töredék áron lehet ebookokat venni. (igaz, többnyire nem magyarul) Én nagyon sok ebookot vettem és egyrészt kevesebb pénzbe került, másrészt ha pár ezerbe került egy stuff, amiben csalódok, kevésbé bosszant, mint 6-9k huf kidobása...

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#589) Peace válasza Rexdemon (#588) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem lennék képes lemondani a könyv fizikális tapintásáról a lapozás élményéről és a nyomdai enyv szagáról ( :DDD ). Nem nekem való az ebook reader, kell, hogy a kezemben tartsam a könyvet. Nem vettem szerintem még az életbe 6-9k-ért könyvet, 2500-3000 maximum.

(#590) Rexdemon válasza Peace (#589) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Éppen pontosan erről beszélek :) Én olyan ritka állatfajba tartozom, aki olvasni jobban szeret, mint ilyen "csekélységekkel" foglalkozni, mint a papírkönyv. Nincsen, nem volt, sőt, nem is lesz soha annyi pénzem, amennyi könyv érdekel, így az olcsóbb könyv-több olvasnivaló elv mentén haladok ^^ (Csendben megjegyzem,h így is szoktam venni néha "analóg" könyveket is, mert ha majd gyermekeim abba a korba érnek, akkor szeretném valahogy elintézni, hogy a kezükbe kerüljenek a jobb darabok... egy ebook readert mire rájuk mernék bízni, addigra remélem,h már rég szeretnek majd olvasni)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#591) Peace válasza Rexdemon (#590) üzenetére


Peace
nagyúr

Nincs ilyen problémám szerencsére, mindig akad szép számmal kiolvasandó könyv, csak tömegközlekedésen olvasók, máshol nem. De egyszer majd talán én is átállok...

(#592) Peace


Peace
nagyúr

Hogy egy kis ON is legyen, december végén fejeztem be egy újabb kellemes regényt:

Ben Counter Dark Adeptus:

A Chaeronia nevű planéta pár évszázaddal ezelőtt köddé vált, de most a semmiből ismét felbukkant a valós űrben. A Szent Inkvizíció a káosz erőinek munkálkodását sejti a háttérben, így Alaric és Szürke Lovag testvérei megérkeznek a körzetbe, hogy kivizsgálják a jelenlegi helyzetet. Érdekes módon a Mechanikum küldötte is éppen akkor érkezik meg szintén felderítési célzattal. A közösen megindított akció során valami elképesztően grandiózus ereklyére bukkannak, mely ősibb még a Birodalomnál is. A probléma csak az, hogy a Káosznak is pont erre a leletre fáj a foga, így hamarosan fel is bukkan a Fekete Légió flottája és megkezdődik az ádáz harc...

A Grey Knight Omnibus 2. kötete is fantasztikusan szórakoztató volt! Fordulatokkal teli vérbeli WH40K regény, melynek köszönheti megint egy picivel nagyobb rálátást kaptam kedvenc univerzumomra.

[ Szerkesztve ]

(#593) Cifu


Cifu
nagyúr

Warhammer 30k Fanmade CGI trailer

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#594) WayneGace válasza Cifu (#593) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez nem semmi.

Hivatalos WH40k animációs filmben nem látnak üzleti lehetőséget a jogtulajdonosok?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#595) Peace válasza Cifu (#593) üzenetére


Peace
nagyúr

WOW!!!!!!!!! <3

Köszi!!!!!!

(#596) Peace válasza WayneGace (#594) üzenetére


Peace
nagyúr

Ott volt ugye a kétes fogadtatású "Ultramarines", melynek készítőbrigádja fel is oszlott és eltűnt nem sokkal a film kiadása után. Sajnos nem ilyen kontárokra kellett volna bízni az első hivatalos filmet. Gondolom ez kicsit kedvét szeghette a GW-nak. :( Az már más tészta, hogy én rettentő elfogult vagyok és én kimondottan szeretem, megnéztem már vagy 10-szer és a díszdobozos (képregénnyel kiadott gyűjtői DVD) kiadás is itt figyel a polcomon.

(#597) Cifu válasza WayneGace (#594) üzenetére


Cifu
nagyúr

Egyszerűen a GW egy töketlen vadbarom társaság, akik képtelenek értékesíteni az IP-t mozi / TV szinten. Ennyi. Vasvillával és ügyvédekkel üldöztek mindenkit, aki valamire való fan-made próbálkozással élt. Amivel persze a potenciális emberkéket szépen elhidegítették maguktól.

A játékiparban valamennyire sikerült értékesíteni az IP-t, de abban se volt sok köszönet (mikor láttunk utoljára tényleg értékelhető és szerethető játékot? 10 éve?)...

Most talán lesz ezekből valami, és hátha valaki lát befektetési fantáziát egy ilyen R besorolású CGI filmben (a Deadpool sikere alapján azért nem feltétlenül lenne ez reménytelen...).

Az Ultramarines-t pedig felhozni is szégyen. Istencsászárt káromló a történet, Guilliamhoz méltatlan a kivitelés, és úgy anblokk sz@r az egész. Már bocsánat...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#598) Peace válasza Cifu (#597) üzenetére


Peace
nagyúr

Totálisan érthetetlen amúgy, hogy miért ekkora gyökér társaság, pedig zabálná a nép! Akár 1,5 órás filmekről beszélünk, akár ilyen CGI-s sorozatról. De én még Helsreach féle grafikával is kivitelezéssel is bármeddig elbámulnám ezt az univerzumot!

A játékokat meg hagyjuk is inkább. :( Space Wolf-ot játszom, megvettem a Necron kiegészítőt is, de ott is azért sok a hiány meg hülyeség. Tényleg csak azért játszom vele, hogy legyen némi kis WH40K, mert a táblás játékkal ősz óta nem sikerült leülni, mert nem találunk rá időt.

Azt meg sajnálom, hogy ennyire nem tetszett a film. Valóban fos, de engem valahogy mégis képes volt megfogni. Mondjuk lehet csak pár jelenetről van szó, amit imádok, a többit meg csak muszáj szeretnem valamiért, de akkor is nagyon sokszor megnéztem már. De most ez a tegnap linkelt ez nagyon betalál!!!! Gyorsan meg is nézem még egyszer, ha beértem melóba. ;)

(#599) Cifu válasza Peace (#598) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az Ultramarines számomra vállalhatatlan, és főleg azért fájdalmas mert hidd el, hogy nagyon szerettem volna szeretni.

Igazából nehéz is megfogni, hol siklott ki. Alapból még szerethető lett volna az alaptörténet, csak aztán ordenáré módon kilóg a lóláb.

*A homokvihar és hasonló megoldásokat azért szeretik a CGI filmekben, mert nem kell a háttérrel foglalkozni. Hát itt használták keményen. Ami nem tett jó semminek (se a történetnek, se a grafikának)
*Sivatagos / kősivatagos bolygó, Land Speeder akad, a többiek gyalogolnak. Hol egy Rhino, ha már Land Raiderre nem futotta? Igen, kell a művészi hatás, ahogy a végén futnak vissza, de inkább marhaság, már bocsánat.
*Amennyi SM hulla van ott, legalább egy század őrizte az ereklyét. Megint belebotlunk a fluff azon problémájába, hogy egy SM rend 1000 űrgárdistát jelent elvben... Na most ha így van, akkor miért is őriz egyetlen ereklyét ennyi SM?
*A kisebb problémákon már nem is akadok fent (pl. szinte alig van az SM/CSM és pár szervitoron kívül más karakter - nyilván az plusz költség lett volna, így viszont élettelen az egész).
*A grafika pedig... hát olyan, amilyen. 2010-ben, ezt tudták nyújtani...

Ami ezek fényében egy vicc:
Dawn of War intro, 2004
Dawn of War 2 intro, 2009

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#600) Peace válasza Cifu (#599) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, ez sajnos mind teljesen jogos, amit írsz. Én valószínűleg csak azért szerettem egyes részeit, mert rettenetesen elfogult vagyok és képes voltam megbocsátani a még hatalmas hibákat is. A pénzlehúzás része mondjuk elég undorító volt, hogy a DVD után kicsivel pénzért tették elérhetővé a HD változatot. Nem adtak egy olyan lehetőséget, hogy akik megrendelték a DVD-t, azok ingyen leszedhetik. Úgy kellett kuncsorognom torrenten is, hogy valaki végre tegye fel úgy nekem. Mondjuk ez már tényleg nem oszt, nem szoroz. Nagyobb felbontástól sem lesz jobb maga a film, de a végső összecsapást még mindig szívesen veszem elő néha-néha újranézni.

DoW introkra meg nincsen szó, hogy mennyire kegyetlenül hangulatosak voltak!!! Simán megnéztem volna több egész estés filmet ilyen minőségben!!! Rettentő csalódott is voltam a 3. résznél, hogy hova is lettek azok a régi imádott videók....mind1, ennyi jutott nekünk. Marad a "The Lord Inquisitor" és a "Helsreach" folytatásra várakozás számunkra. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.