Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#213) Patrick76496 válasza Bingisz (#172) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem is a rosszabbak között van, bár ott is el lehet valamennyire lenni. Sőt ez általánosságban az összesre igaz, nincs olyan pálya, ahol ne találná fel magát az ember. Sokkal jobb a jó-szar pályák aránya, mint WoT-ban. Egyébként én is támogatom a nagy pályákat, nekem is tetszenek. Btw hogy jönnek ide a németek? :)

(#173) Mister_X: Azt nem is kéne jeleznie, hogy mikor üt át, és mikor nem. Még a lövedék leesési indikátora is elhagyható lenne, csak azt írja ki, hogy mikor van becélozva valami. Nagy tierekben már nem nagyon jön jól ha mellélő az ember 20-30 másodperces töltésidőknél, ezért kell hogy biztosan betaláljon a lövedék..

Nem tudom, te hogy flankelsz, de ebben a játékmódban a T-34-ek önerőből 30-nál többet alig mennek. De ha neked ez túl könnyű, megértelek. Nekem nagyobb fun szétcsapni a kicsik között, mint fosni a KT-któl meg a JP-któl és meghalni anélkül, hogy csináltam valamit. ;)

(#189) Máté94: Ez miben különbözik a normál JP-től? Ez a parancsnoki JagdPanther?
- - - - - - - - - - - -
Mocskos jó ez a T-34-85, imádom. :)) Tegnap mentem vele egy 12 killes, 2 supportos, 0 halálos kört:
- My results
- Players statistics
Szépen odaver a 85 milis löveg, pont ahogy vártam.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.