Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#944) janos666 válasza Voyage (#942) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Engem régebben azért dobtam ki párszor, mert magyaráztam, hogy nem jól van ez így, hogy 1.05 alatt nincs kérési lehetőség, fórum, stb. Hisz ugye zárt a rendszer, nem lehet mindenki 1.0 felett, vagy mindenki épp 1.000000, vagy ha valaki affölé megy, máris lentebb kell csúsznia valakinek 1.0 alá, aztán akik nem hitték el, hogy nem lehet minden user 20-as arányú, azoknak magyaráztam, míg ki nem dobtak. :DDD

Mondjuk ez már régen volt, ma már leszarom. Eddig csaltam az arányommal, most meg befizettem egy seed szerverre, és feltolok annyit, hogy pár hónapra bebiztosítsam az itthoni sávszéllel való korlátlan letöltést.

Amúgy úgy látom kár volt 5Mb-os csomagot vennem 3 slothoz, mert egyszerűen nincs most olyan torrent bh-n vagy nc-n, hogy 1Mb/s fölé menne a seed. De több slottal sem mennék sokkal többre, csak ha 20Gb-tól több helyem lenne, viszont ha minden duplázok, már az ár is a duplája. Akkor inkább fizetek kevesebbet és tartom 2 hónapig is, az biztosabb.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.