Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Bjørgersson válasza föccer (#4500) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem nem kellett. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4503) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nem tudok hozzaszolast irni.

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4504) Chaser


Chaser
titán

Néhány hete megváltoztattam a login mailemet. Azóta random, hangsúlyozom random jönnek mailek értékelésről, ma meg arról jött hogy xy hirdetésem lejár. Ki van kapcsolva minden maillel kapcsolatos dolog.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4505) tailor


tailor
őstag

Sziasztok!

Kezd roppant idegesítő probléma lenni, hogy nem tudok belépni az oldalra, mert azt írja ki, hogy "hibás felhasználónév vagy jelszó" - pedig nagyon nem hibás :((( Más gépen, ha a pH!-ra belépek, automatikusan belépek a hardverapróra is, itthon (W7 x64, Firefox 33.1, IE nemtudomhányas) pedig sehogy nem megy a dolog. Mindennel próbálkoztam már, de eredménytelenül. Mi a kénköves franc miatt lehet ez? Előre is köszönöm a segítséget!

(#4506) nuke7


nuke7
veterán

Elfogytak a privátjaim, nem tudok válaszolni!
Kihez fordulhatok, hogy ez orvosolva legyen? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#4507) djotf


djotf
csendes tag

Üdv!
Nekem egy olyan gondom van, hogy az értékelési mail vagy jön vagy nem, most pedig az egyik vásárlómat nem tudtam értékelni, ő engem viszont igen. Esetleg egy Admin vagy benfentes kolega tudna helpet nyujtani?

djotf-nek 76 pozitív, és 0 negatív értékelése van a HA-n. Mindenkinek válaszolok, és te?

(#4508) Sasos válasza djotf (#4507) üzenetére


Sasos
senior tag

Már meg is tették, ott van a topik összefoglalójában. ;)

(#4509) Chaser válasza Sasos (#4508) üzenetére


Chaser
titán

inkább csinálnák meg ennyi idő után...nem igaz, hogy random küldözgeti ez a sz@r a maileket, privátot törölnék 503, visszalépni se enged azóta bele mert 503, azért egy számtech oldaltól ez már gáz...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4510) Sasos válasza Chaser (#4509) üzenetére


Sasos
senior tag

Erről is volt itt már szó. Jelenleg külsősök "fejlesztik" a HA-t. A sok gebasz miatt vissza fog kerülni saját kód alá, saját szerverre. (Ha jól tudom) De ehhez idő kell. Addig úgy fest, együtt kell élnünk a hibákkal. Nekem se tetszik így a rendszer, ne érts félre, de ez van sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#4511) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Ismét szólnék hogy nem működik az értékelés!!
Már megint többen is akarnak értékelni és én is de nem kapunk üzenetet!
Ezt azért jó lenne orvosolni vagy akkor megszüntetni ezt az egész értékelős mizériát.
Egyesével kell mindig írnom vagy egy moderátornak vagy a központnak hogy értékelni akarok valakit. Pedig egész jól működött korábban :U

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#4512) djotf válasza Sasos (#4508) üzenetére


djotf
csendes tag

Köszönöm! :R
De ahogy láttam, másnak is van ilyen gondja.

djotf-nek 76 pozitív, és 0 negatív értékelése van a HA-n. Mindenkinek válaszolok, és te?

(#4513) Kommy


Kommy
veterán

Eladtam a napokban egy telefont, lement az értékelés értékelés előtt 4-5 pozitív értékelésem volt most pedig 9 van, nem tudom, hogy miért nőtt ennyivel. Igazából nem zavar, csak furcsa, hogy nem 1-el nő 1 eladás után.

(#4514) canniball válasza Kommy (#4513) üzenetére


canniball
nagyúr

Ilyen a rencer, 5 kategóriában kapsz értékelést, ha mind piros akkor öttel több pozitívod van.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4515) Sasos válasza Kommy (#4513) üzenetére


Sasos
senior tag

Mert eladóként 5-, míg vevőként 2 szempont alapján értékel az ellenfél. Ha eladsz és mind az 5 kérdésre "igen"-t jelöl be a vevő, akkor 5 piros pontot kapsz.

Szerk: Canniball gyors... :)

[ Szerkesztve ]

(#4516) Chaser válasza Kommy (#4513) üzenetére


Chaser
titán

ez azért van, hogy aki nem ért hozzá összezavarja, betéved egy új emberke, látja valakinek van 50 értékelése ami valójában 10..így kell az ebay és vakera feedback rendszerből csinálni valamit, aminek semmi értelme kb, csak félrevezetésnek jó

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4517) molvany válasza Chaser (#4516) üzenetére


molvany
senior tag

Aki nem ért hozzá, annak régen rossz :K
Akit meg érdekel az eladó és a saját pénze, az beleolvasgat.

WhatsApp :+491737182060

(#4518) Chaser válasza molvany (#4517) üzenetére


Chaser
titán

ha a világ legnagyobb ekereskedelmi oldala meg tudja tenni hogy user manual nélkül értelmezhető legyen a feedback rendszere, sztem másnak is sikerülhet...nem pénz kérdése, nem majmolni kell másokat, rá kell nézni erre a csodára, innen-onnan egy kicsi, és a végeredmény lehengerlő..kár hogy nem + értelemben

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4519) dewil666 válasza molvany (#4517) üzenetére


dewil666
őstag

És akinél nem működik az értékelés?
Annak hogyan gyűlik a piros pont? :U

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#4520) molvany válasza dewil666 (#4519) üzenetére


molvany
senior tag

Az értékelés ( ha nehézségekkel is ) de müködik.
A piros pont ( régi rendszer ) pedig süketség ( már aki csinálja ) mivel van egy új rendszer. Ezt kellene használni ( a nehézségei ellenére is ).
Rendbe jön ez 1x :K

WhatsApp :+491737182060

(#4521) dewil666 válasza molvany (#4520) üzenetére


dewil666
őstag

Nem a régiről írtam. Kicsit korábban leírtam pontosan mi a hiba. Kicsit ha visszaolvasol látod.

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#4522) mobbo


mobbo
senior tag

hello
hardverapróba regisztrált egy kolléga, nem kapja meg az aktiváló mailt, már három jelszópótlást kért,
de semmi
minden rendben működik? vagy lokálba keresse a hibát?

(#4523) djotf válasza molvany (#4520) üzenetére


djotf
csendes tag

Nekem tetszik és logikusnak tartom az új rendszert az értékelésre.

djotf-nek 76 pozitív, és 0 negatív értékelése van a HA-n. Mindenkinek válaszolok, és te?

(#4524) vasember123


vasember123
újonc

Saját hirdetésem kommentjei közül szerettem volna a saját hozzászólásomat töröltetni, de amikor be vagyok jelentkezve, akkor sem a hirdetésnél, sem a kommentemnél nem látszik a "Jelentem" gomb. Próbáltam XP, Win7, Win8 alatt Internet Explorerrel, és Win7 alatt Chrome-al is. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#4527) klotyesz73


klotyesz73
csendes tag

Üdv. Megvettek valamit, meg is kaptam az üzenetet, hogy szeretnék értékelni az adásvételt, visszaigazoltam, hogy mehet, de a vevő nem tudja értékelni, csak én őt.

(#4528) Sasos válasza klotyesz73 (#4527) üzenetére


Sasos
senior tag

Sajnos ez (is) egy hiba a rendszerben. Ez alapján járjatok el.

(#4529) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok ! Az előbb szerettem volna írni egy Hirdetésre ,de nem sikerült hibát írt ki és ugyan ezt tapasztaltam mikor privátot akartam írni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4530) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

szente kolléga megvett tőlem egy routert kezdeményezte az értékelést de nem kaptam róla visszajelzést. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4531) Bjørgersson válasza Met (#4530) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló...................................................................

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4532) Sasos


Sasos
senior tag

Megint nagyon lassú a HA, randomra 502-es hibát is dobál.

(#4533) molvany válasza Sasos (#4532) üzenetére


molvany
senior tag

Megint ? Gyakorlatilag már a délí órák óta kín kivárni amig betölti az oldalt.

WhatsApp :+491737182060

(#4534) Oxi válasza Sasos (#4532) üzenetére


Oxi
aktív tag

Szintúgy: random 502 Bad Gateway üzeneteket dobál a hardverapró.

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#4535) Sasos válasza molvany (#4533) üzenetére


Sasos
senior tag

Én csak este néztem be, mert kerestem valamit...

(#4536) dorqa95


dorqa95
csendes tag

Sziasztok! Az imént szerettem volna értékelni egy hirdetést, de az "Értékeld" gombra kattintva a "Jelentem" ablak jön be minden esetben... :S

(#4537) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok. Értékeltem valakit, vagyis szerettem volna de nemkapott email. De már írja hogy értékelésre vár. Most mi van?

(#4538) Bjørgersson válasza torma1981 (#4537) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4539) torma1981 válasza Bjørgersson (#4538) üzenetére


torma1981
veterán

Köszi már olvastam és megoldódott. :D

(#4540) fuelee


fuelee
csendes tag

Valaki !
Nem tudok belépni !
Kb 20ból 1x sikerült - a Föoldalon - átmentem az Apróra - és megint "lépjen be" - belépek - "lépjen be" és igy tovább a végtelenségig.
A baj h nem tudok üzenni a hirdetönek - név, telefon, semmi sincs - csak ez a Közvetett
eljárás - ez meg Nem müxik.
Nyilván a föoldal meg az apró nincs beszélö viszonyban.

(#4541) fuelee válasza fuelee (#4540) üzenetére


fuelee
csendes tag

idöközben az "általános megjegyzés" rovatban találtam h kb ugyanezzel a gonddal szembesült
aggesz 2014 09 25
Magyarán a PH apró Nem létezik - se neki, se nekem.
Tehát nem kivételes eset. Kérdés még hánynak volt hasonló gondja - csak nem irt.
Mindez elképesztö lenne számtek forumon. Ez nyilván nem az.
3 hónapja keresek megfelelö gépet- most meglenne - csak üzenni nem tudok. Grat PH.

(#4542) gyurgyevo


gyurgyevo
csendes tag

Pár napja az történik, hogy a prohardver mailban értesít privát üzenetről, belépek a fórumra aztán üzenet sehol.
És az érintettek, akiknek írok, jelzik, hogy tényleg küldtek üzenetet. Kérem valahogy orvosolni a problémát. Üdv, Gyuri

üdv, Gyuri

(#4543) canniball válasza gyurgyevo (#4542) üzenetére


canniball
nagyúr

Más oldalról (pl. PH) belépve sem látod őket?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4544) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

Üdv
[link]
Ezt megvettem, kezdeményeztem az értékelést, elfogadta az eladó, ő értékelt is engem, nekem viszont semmi üzi nem jött. jelentettem bepipáltam az értékelési igényemet ahogy kell de most sem jött még mindig semmi! Ilyenkor mi a teendő?
köszi

(#4545) flexxx2 válasza Ochocinco46 (#4544) üzenetére


flexxx2
őstag

Üdv

[link]

Aki megvette tőlem ezt, ugyanez a baja, én már értékeltem szintén, de Ő nem tud engem.

(#4546) gyurgyevo válasza canniball (#4543) üzenetére


gyurgyevo
csendes tag

Nem látom a PH-ra belépve sem, de már olyan is volt, aki azt írta, hogy Ő nem küldött semmit.
Különben mára már úgy néz ki, hogy elmúlt a zavar.
Köszi, hogy foglalkoztatok a problémával.
Üdv, Gyuri

üdv, Gyuri

(#4547) agabe


agabe
addikt

Sziasztok!
Ertekeles nem megy.
Ezt a hirdetesemet szeretne ertekelni a vevo, es el is kuldte, hogy ertekelni akarna, de nalam nem jott uzenet, igy engedelyezni sem tudom reszere.

(#4548) polaroi8d


polaroi8d
csendes tag

Értékelést később, hogyan lehet módosítani?

orbanlevi.hu - I have an addiction. It's called winning.

(#4549) föccer válasza polaroi8d (#4548) üzenetére


föccer
nagyúr

Az értékelő fél jelentse az értékelt felhasználót és írja meg, hogy miért, miben változtatna az értékelésen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4550) föccer válasza agabe (#4547) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez alapján járjatok el: [link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.