Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!

Itt elindította a vásárló az értékelést, én engedélyeztem, de nem kapott több PM-et.
A folyamat félbemaradt.
Így nem tud értékelni, és én sem tudom őt.

Utánanéznétek ennek?

Köszi szépen.
Üdv:
Laci

(#4052) Bjørgersson válasza Lacpac (#4051) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elég lenne elolvasni a téma összefoglalót...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4053) Lacpac válasza Bjørgersson (#4052) üzenetére


Lacpac
őstag

Szia!

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4054) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Miért került át 15 nappal a lejárat előtt csomó hirdetésem archivált állapotba? :F

(#4055) F_Zolee válasza Vasinger! (#4054) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak egy oldalt kellene visszanézni, hogy több embernek is ez a gondja...

(#4056) Vasinger! válasza F_Zolee (#4055) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké, látom már. A kérdésem még mindig fent áll: Miért? Mikor lesz javítva?

(#4057) F_Zolee válasza Vasinger! (#4056) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem jött reakció rá úgyhogy majd 1x. :F

(#4058) Bjørgersson válasza F_Zolee (#4057) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Talánesetlegvolna.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4059) willow87


willow87
csendes tag

Gyerekek!

Azért szerintetek az nem gáz hogy a "kutya se" foglalkozik a problémákkal?

Van itt pár segítőkész fórumtárs aki próbálja a többieket a helyes mederbe terelni, de jó lenne már ha valami illetékes is hozzászólna a témához :U

...én megértem h vannak fennakadások egy ilyen kaliberű "oldalon" de azért az hogy ennyi idő után egy illetékes sem volt képes "ideböfögni" valami magyarázatot az már kissé fura...

Sőt mi több, egy többszáz értékeléssel rendelkező kollégát miután jelentettem h értékelni szeretném kb 2 percen belül megkaptam a szükséges linket, de egy másik -csak néhány hónapja regisztrált- újonc eladónál már legalább 5ször végigzongoráztuk oda-vissza amit kell, mégsem tettek semmit a hardverapródok...ez vajon miért van......?!

Szép estét minden kedves és kedvtelen fórumtársnak :R

W

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4060) gy.s


gy.s
csendes tag

Értesítés Admin vagy Moderátor részére!

A (kifizetett) hirdetésem elérhetetlen. Mások számára olvashatatlan.

2014.08.11. 21:48-kor kettő (2x1=2) hirdetést, 2x180Ft értékben hosszabbítottam.
2014.08.15. a hirdetések inaktívvá váltak, archiválódtak.
Az érvényességi idő 2014.09.08. de a rendszer mégis hosszabbításí idő vásárlását kéri a hirdetéskezelés menőpontban.

A kártyás fizetés tranzakciós adatai külön kérésre megadom, megküldöm.
A híbás teljesítés jelzésére, bejelentésére, a nyilvánosságot megkerülő utat kérek, email, belső levelezés vagy mobil használatával. Köszönöm.

(#4061) Superhun válasza gy.s (#4060) üzenetére


Superhun
addikt

Picit olvass vissza, már többen jelezték a hibát.

(#4062) willow87


willow87
csendes tag

Miért kellene visszaolvasni?!

Nehargudj de semmi kézzel fogható, az oldal működésében közvetlenül érdekelt "emberke" nem írt semmilyen kézzel fogható információt... :W

Ez a topik állítólag azon cél érdekében jött létre,hogy a hibákat jelentsék az emberek, aztán reménykedhessenek abban hogy kapnak bármilyen érdemleges információt :\

...

W

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4063) gy.s válasza Superhun (#4061) üzenetére


gy.s
csendes tag

Picit olvass vissza!

Előre fizetett szolgáltatásra reklamálunk többen... válasz és eredmény nélkül.

(#4064) Winner_hun válasza Winner_hun (#4047) üzenetére


Winner_hun
félisten

No lett egy új hozzászólás, mentem megnézni. Azt látom hogy az archivált felirat ott virít. Átraktam aktívba, mostmár látszik a listában. De előtte nem volt archív ha jól emlékszek

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4065) Superhun válasza willow87 (#4062) üzenetére


Superhun
addikt

Tisztában vagyok vele, hogy az oldal fenntartóitól még nem érkezett visszajelzés... Arra akartam rávezetni a kedves fórumtársat, hogy a hirdetések nem végleg archiválódtak, vissza lehet őket rakni aktív státuszba.

(#4066) willow87 válasza Ndruu (#3880) üzenetére


willow87
csendes tag

Ezt már többször is eljátszottuk azt hiszem 4 db termék értékelésénél is, ebből 3 termék eladója újonc volt, az Ő esetükben semmilyen visszajelzés nem érkezett, ellentétben azzal az eladóval akinek már többszáz értékelése volt és "PH! kedvence" ranggal büszkélkedhet...ebben az esetben kb 3 perccel az értékelés "megkezdése" után mindketten pontokkal gyarapodtunk...

Kezdek gyanakodni hogy az értékelési rendszer már csak "pofára megy" és csak a régi jól bevált tagok pirospontjainak gyarapítására van fent tartva, az újoncok meg le vannak tojva magasról... :W

Ha ez így megy tovább,szerintem sokadmagammal kénytelenek leszünk egy megbízhatóbb hirdetési felületen tovább bizniszelni... :O

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4067) gy.s válasza Superhun (#4065) üzenetére


gy.s
csendes tag

Ha előveszed a bankkártyádat. Érvényes hirdetés, archív állapot esten is.

(#4068) willow87 válasza Superhun (#4065) üzenetére


willow87
csendes tag

...akkor miről beszélünk? :F
Már az első mondatod tartalmazza a lényeget :U

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4069) Superhun válasza gy.s (#4067) üzenetére


Superhun
addikt

[link] Ezt már próbáltad?

(#4070) Superhun válasza willow87 (#4068) üzenetére


Superhun
addikt

Nem tudom elképzelni, hogy ne fáradoznának már a probléma megoldásán. Péntek este van, mindenkinek tele van a töke, hogy most még bejött ez a hiba is. Szerintem az utolsó dolog, amihez most idegük van, az az, hogy ideírjanak egy szép elnézést kérő hozzászólást...

(#4071) gy.s válasza Superhun (#4069) üzenetére


gy.s
csendes tag

Ha a hotelszobám (amit előre kifizettem) ajtaja nem nyílik, nem mászok be az ablakon.
De nem szeretném tovább magyarázni. Mindenki elismeri a Prohardver teljesítményét.
Ami hiba, azt ki kell javítani. Aki fizetett annak meg kompenzálni vagy megtéríteni kell a híbás vagy elmaradt teljesítést. Pont. Mindezt udvariasan, diszkréten. A megfelelő tájékoztatás mellett.

ps Bonsoir mindenkinek. A fórumot most elhagyom. Kilépek.

[ Szerkesztve ]

(#4072) willow87 válasza Superhun (#4070) üzenetére


willow87
csendes tag

@Superhun Teljes mértékben elfogadom az álláspontod, nem várom el h elnézést kérjenek, DE!

Ez a 2 hiba amiről a fórum utolsó kb 100 hozzászólása szól legalább 2-3 hete áll fent és ennyi idő alatt semmilyen reakció nem történt :(

@gy.s - ott a pont :C :R

[ Szerkesztve ]

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4073) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tapasztaltam most az előbb egy olyan bugot, hogy 2-3 hirdetésem magától átkerült archívba (érvényességük még bőven 9. hóban volt) mikor vissza akartam tenni aktíva azt írta fizessek a hosszabbításért, mert mát 2x ingyen hosszabbítottam.
De ha hirdetés szerkesztésére mentem és ott az alján aktív volt kiválasztva és leOK-ztam akkor visszatette aktívnak a hirdetéseket.

Érdekes.

(#4074) Sanca_


Sanca_
csendes tag

Kedves Hardverapró Admin / Moderátor!

A http://hardverapro.hu/apro/kingston_datatraveler_dt101_g2_4gb_nagymennyisegben hírdetésem archiválva lett, pedig érvényessége: Érvényes: 2014-09-11 00:19, 3 napja hosszabbítottam paypal-on keresztül.

Ha aktívvá szeretném tenni, ezt írja ki:
Ezt a hirdetést már kétszer ingyenesen meghosszabbítottad, további hosszabbítás egy minimális díj ellenében lehetséges. Szeretnéd most meghosszabbítani?

(#4075) Sanca_ válasza BaLee (#4073) üzenetére


Sanca_
csendes tag

Ez a workaround megoldotta a problémát, köszi!

(#4076) TommyNagz válasza BaLee (#4073) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Köf! Segített nekem is megoldani a problémát :R

encapsulation dot1q

(#4077) ferenck


ferenck
senior tag

Nekem 5 db. 2014-09-04-én és később lejáró hirdetéseim kerültek át az archívba.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#4078) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nem tudom meghosszabbítani a hirdetéseimet, mert a PayU állandóan visszadobja a kártyás fizetés esetén.
2x nekifutottam az elejétől kezdve, 2 kártyával is próbáltam és természetesen van fedezet is.
Ennek utána tudtok nézni vagy abszolút a PayU sara? Ha esetleg kell, akkor itt vannak a tranzakció azonosítói:
Vásárlás azonosító: HWA-20140817_WGMQXSEPNDCF
PayU azonosító: 11604850
Megrendelés ideje: 2014-08-17 01:43:51

Amúgy az admin felület barom lassú.

FF31//Win7

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4079) DFB


DFB
tag

Sziasztok!

Az egyik hirdetésem et nem tudom aktivvá tenni.
Valahogy bekerült az archivba.
Opcióként csak ezt vagy a jegelést tudom választani.
Azt írja már kétszer hosszabbította.
Tényleg kétszer nyomtam rá, így most októberig érvényes lenne.
Csak úgy tudnám megoldani ha újjat írok?
Már próbáltam a javasolt eljárásokat,

(#4080) molvany


molvany
senior tag

Azért ez elég szomorú, hogy naponta ( vagy sürübben ) ellenörizni kell a hirdetéseket, melyik aktív is került arhiváltba csak úgy ( jelenleg is 3 hirdetésem találtam ilyen helyzetben )

WhatsApp :+491737182060

(#4081) föccer válasza molvany (#4080) üzenetére


föccer
nagyúr

Keressük az okát, hogy miért fordulhat ilyesmi elő.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4082) Kutasz


Kutasz
csendes tag

Nyolc szeptemberig érvényes hidetésem került archívba.
Help!!!
Előre is köszi!

(#4083) fi:zi'k válasza Kutasz (#4082) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Olvass vissza egy kicsit.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4084) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Üdv!

(Ide irányítottak... :) )

Egy kis HELP...

Barnamacko kolléga értékelést kezdeményezett,
én ezt az email-emben láttam, az értékelés a részemről megtörtént,
viszont ő sehol sem talál semmilyen üzenetet
( hardveraprón/emailben) ahonnan ezt ő is megtehetné...
ilyenkor mi a helyzet? :F

:R

A.

(#4085) föccer válasza AndrewBR (#4084) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Ez alapján járjatok el. Ha a kérés feldolgozottá válik, akkor tudtok majd értékelni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4086) AndrewBR válasza föccer (#4085) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Köszönöm szépen! :R

A.

(#4087) SeniorTilla válasza föccer (#4081) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az a helyzet, hogy ez kevés. Mivel sokaknak (nekem is) ugyanez a gondja, azaz a fizetett hirdetések véletlenszeűen inaktívvá válnak, itt felmerülnek jogi problémák. Nem akarok jogászkodni, csak józan paraszti ésszel nézzük meg.

Mi fizettünk egy szolgáltatásért, amit nem kapunk meg, illetve az előfizetett időtől rövidebb időre kapjuk meg (kiesnek azok a napok, amiket inaktív állapotban tölt a hirdetés). Mivel nem egyszeri esetről van szó, hanem tömegesen fordul elő, ezért a szolgáltatást nyújtó cég tisztességtelen haszonra tesz szert azokért a kifizetett napokért, amikor a hirdetések inaktívak. Ilyen mennyiségben ez már fogyasztóvédelmi, sőt ami rosszabb, GVH-s ügy lehet. Mostanában nagyon kemény büntetéseket mér ki a GVH (több tízmilliós tételek), a konkurencia pedig alig várja, hogy a torkotoknak essen.

Előbb-utóbb kiderül ez a dolog (és az is, hogy nem kezelitek a panaszokat) és bukta lesz. Ezért is, de főleg azért mert KÖTELESSÉGETEK, azt kérem, hogy rövid időn belül oldjátok meg ezt a problémát, és mindenkit, akinél előfordult, személyesen értesítsetek a fejleményekről. És persze kártérítés is kell, én konkrétan azt is kérem, hogy adjatok egy statiszikát arról, mennyi kár ért a kiesett hirdetésekkel.

Én nem akarok jelentgetni, nem az én műfajom, de sok olyan aktakukac van, aki szívesen megírja a leveleket a kellő helyre, ezt el kellene kerülni.

Remélem kapok normális választ, nem csak egy mondatot, amivel leráztok, mint a többieket.

Üdv: Attila

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4088) Chaser válasza SeniorTilla (#4087) üzenetére


Chaser
titán

Pontosan jól látod mi történhet. Annyi, hogy nem a modik dolga ez, hanem a tulajdonosoké.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4089) SeniorTilla válasza Chaser (#4088) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nekem mindegy, csak valaki oldja meg. Ha fizetniük kell, akkor lejátsszák majd egymás között, kié a felelősség :)

Nincs egy nyomorult email vagy elektronikus kapcsolatfelvételi lehetőség az "ügyfélszolgálattal". Ez is röhej. Egy fizetős szolgáltatást áruló cégnek ez szerintem kötelező lenne, azaz a kapcsolatfelvételi lehetőség. Írjunk ajánlott levelet 2014-ben egy internetes portálnak, mert nem lehet panaszt vagy észrevételt küldeni nekik? Olyan ez, mintha lovakat kellene befogni az autó elé, hogy menjen...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4090) omarion23


omarion23
tag

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írok-e.

Egy olyan problémával szembesültem, hogy ki akartam emelni egy hirdetést.
Először kiválasztottam, hogy 7 nap.
De utána gondoltam, hogy legyen csak inkább 6 nap.
Beállítottam, ki is írta, hogy 1080 Ft.
Ahol ki kell választani a fizetési módot, alatta semmi nem látszott, de az egér változott, úgyhogy rákattintottam.
Elindult a fizetési mód, átirányított a kártyás fizetés oldalára, beírtam az adatokat, minden.
Kiírta, hogy sikeres bankkártyás fizetés blabla, 2340 Ft.

Vagy én nem figyeltem, vagy a rendszerben nem látszott, hogy ugyan azt a hirdetést 2x fizetem ki. egy 6napost meg egy 7 napost. De kifizettem, és csak a végén láttam az összeget.

Ilyenkor mi a teendő?

Ha lejár a 6napos, akkor indul a 7? vagy most egybe 13 napom van?
Vagy az egyik elúszott? Jó lenne ha nem.

Köszi a választ!

Üdv

(#4091) omarion23 válasza omarion23 (#4090) üzenetére


omarion23
tag

Most nézem a számlámat, és csak a 6napos kiemelés árát vette le.
Emailben is ez a megerősítés jött.

De nem tudom miért írt akkor 2340-et a fizetős résznél, és miért van az eddigi kiemeléseim menüpontnál is feltüntetve a 6 és 7 napos kiemelés is.

(#4092) 04ahgy válasza omarion23 (#4091) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A másikat, a 7 napost sem vette le a számládról külön? Ha nem, akkor végre egy pozitív bug, hiszen van ajándék 7 napod.

Lehet mások archiválódásaiért (olvass vissza a topikban) pont téged kompenzált a gép szelleme. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4093) omarion23 válasza 04ahgy (#4092) üzenetére


omarion23
tag

Nem vette le, most nézem.
De gyanítom nem sokáig lesz meg az a 7 nap :)
Végül is mindegy, szerencsére nem történt nagy gubanc.
Most már a lényeg, hogy az enyém se archiválódjon :D

(#4094) BaLee válasza SeniorTilla (#4089) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Teljesen igazat adok neked abban amit írtál.
Addig semmi probléma nem lenne ezekkel a hibákkal amíg egy ingyenes platformról beszélünk, illetve lenne probléma akkor is csak ellenszolgáltatás nélkül ugye mit várjon az embere.
Szeretem a hardveraprót, korrekt lett ez az új rendszer, sok mindent meg lehet itt találni, de ha már valami fizetős és fizetek is érte, akkor ne menjen már magától archivba a hirdetésem amiért fizettem...

Nekem is az volt az első meglepetés amikor kerestem az ügyfélszolgálat, vagy a hiba bejelentésére szóégáló e-mail címet (esetleg telefonszámot) és csak ezt a fórumot találtam...

(#4095) Faterkam


Faterkam
addikt

Nekem az archívba eltűnés elmúlt hál istennek! Tegnap óta minden ok! Kopp-kopp. Igaz nekem csak ingyenes hirdetéseim vannak! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4096) tornas válasza BaLee (#4073) üzenetére


tornas
őstag

Egyszerre három ingyenes és érvénye hirdetésem fut. Ebből az egyik ma hirtelen archÍv lett. De az általad leírtak szerint eljárva újra aktív lett és UP-olható is. :R

Viszont nekem is feltűnt, hogy annak ellenére, hogy archívnak volt nyilvánítva, nem volt rajta az "archív" pecsét. Ebből is látszik, hogy homokszem van a gépezetben.

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#4097) Weaver


Weaver
senior tag

nálam is jelentkezett a hiba, hogy az aktiv hirdetéseimet átteszi archivba. nem "pecsétes". így szerkesztéssel mehet vissza aktivba, de legyetek szivesen utánanézni a probléma okának.

(#4098) SeniorTilla válasza BaLee (#4094) üzenetére


SeniorTilla
veterán

sajnos ismét nincs válasz a problémánkra és kérdéseinkre... ha esetleg nyaralnak az illetékesek, akkor is kellene válaszolniuk. én is nyaralok

ma is volt két archívba tett hirdetésem...

vateránál, olx-nél, jófogásnál, stb. legalább választ kapsz a leveleidre, ha írsz nekik

ja és nem utolsó szempont, hogy van hová írni, nem úgy mint itt

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4099) patrik2991


patrik2991
csendes tag

Sziasztok!
Egy hibát szeretnék jelezni nektek:
Bejelentkezve ha megnyitom ezt az oldalt:
http://hardverapro.hu/apro/intel_gyari_huto_lga_775_elado
Az üzenet a feladónak gomb nem kattintható.
Az értékelés leadása gomb pedig a "jelentést" nyitja meg.

Lehet, hogy ti szándékosan csináltátok így az archív hirdetésekkel, de nekem ez kicsit furán hat. Ezesetben javasolnám, hogy az üzenet gomb inkább ne legyen látható, a másiknak pedig legyen lecserélve a felirata. :)

Magyarításaim lelőhelye: http://elitemagyaritasok.info

(#4100) canniball válasza patrik2991 (#4099) üzenetére


canniball
nagyúr

Archív hirdetést nem lehet értékelni, gondolom ezért van helyette a jelentés.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.