Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) kzn1 válasza Zitronensaft (#4450) üzenetére


kzn1
csendes tag

Jó neked, nálam még mindig kijelentkezget :O

(#4452) diskrisk


diskrisk
csendes tag

Sziasztok!
Privát üzenetet szeretnék küldeni egy hirdetőnek és folyton bejelentkezést kér, még akkor is, ha már be vagyok jelentkezve, aztán az üzenet megírása után a küldésre kattintva azt a hibaüzenetet kapom, hogy hiba történt az üzenet küldése során.
Köszi!
Pixie

OM MANI PEME HUNG

(#4453) 04ahgy válasza diskrisk (#4452) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A prohardver.hu domain alól privátozz!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4454) Atikusz


Atikusz
senior tag

Már működik a Hardverapróról a privát üzenet küldés.

(#4455) mtjunior81


mtjunior81
csendes tag

Több BUG is előfordul a mai napon...

• ,,Privát üzeneteid most sajnos nem sikerült betöltenünk a Prohardver szervereiről.''
Link: http://hardverapro.hu/privat_uzenetek

• Állandó login kérés, több böngészővel és mobilon keresztül is.

• Értékelés leadásánál nem tudom mint vevő értékelni, de mint eladó már értékelt.

Valaki? Megoldás?

M Tibi

(#4456) LaptopSystem

sziasztok

nálatok sem nyithatóak meg a privát üzenetek?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4457) föccer


föccer
nagyúr

Kérek mindenkit, hogy most ismét nézze meg azokat a funkciókat, amivel problémája volt. Elvileg most mindennek mennie kellene.

Ezúton is elnézést az esetleges kellemetlenségekert.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4458) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Üdv!

Már megy rendesen (nekem legalábbis)
THX! :R

Nekem is hasonló gondjaim voltak:
-ledobott állandóan,
-hozzászólásaim nem jöttek be
(telefonról és asztali gépről egyaránt)

A.

(#4459) Deller2010 válasza föccer (#4457) üzenetére


Deller2010
tag

Úgy tűnik, nálam is minden OK!
:R Köszi!

| regular IT guy |

(#4460) Goldberg03 válasza föccer (#4457) üzenetére


Goldberg03
tag

Nálam is minden rendben. :)

[ Szerkesztve ]

(#4461) Gaben92


Gaben92
őstag

Üdv!

A probléma a következő lenne:

Mobil nézetben bejelentkezek. Bal legfent ha rámegyek a "legördülő" menüre szintén a belépés, és a regisztráció gombokat hozza be. Ha átváltok desktop nézetre akkor ott már látom, hogy be vagyok jelentkezve, de mobil nézeten nem.

iOS8.1 Safari. Más böngészőt nem próbáltam, mert csak ezt használom.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#4462) sz.balazs.95 válasza Gaben92 (#4461) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

bejelentkezés után ne a menüre menj, hanem a vele szemben levő csillagra. :D

Ez ilyen hardverApró logic. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4463) Gaben92 válasza sz.balazs.95 (#4462) üzenetére


Gaben92
őstag

És tényleg. :D

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#4464) molvany


molvany
senior tag

Már megint valami ..... van a palacsintában ? :F
A Harverapróra vagy belehet lépni vagy nem. A Prohardverre úgyszintén de inkább nem és a szinkron is felmondta a szolgálatot.
Legalább is nálam.

WhatsApp :+491737182060

(#4465) Gabexsz


Gabexsz
csendes tag

Űdv!

Mostanában egyre több alkalommal fordult elő velem, hogy vásárlás után az eladó nem értékelt!
Én a folyamatot elindítom, az illetőnél ki is írják a pozitív értékelést, de felém ez nem történik meg.
Volt aki azt állította, hogy nem is kapott semmilyen értesítést, mivel segítőkész fickó naktünt nem feltételezem azt, hogy hazudna. Illetve volt már olyan is aki az üzlet lebonyolítása után az üzenetemre sem válaszolt amiben kértem tőle a visszafelé értékelést. Idáig nem zavartak ezek a kis félre értések, hibák, illetve a másik fél trehánysága, de már úgy gondolom hogy ez nagy pofátlanság ha hibáról van de főleg ha nemtörődömségről. Úgy gondolom ezzel valamit kéne tenni, hiszen ha már valamiféle fajta biztonsági célt szolgálna a vevők és eladók számára akkor ne lehessen ennyire egyszerűen kijátszani.
Tudom sokan vagytok megbízhatóak és lelkiismeretesek akik az adás-vételt az értékelések leadása után nyugtázzátok, de sajnos elég sokan vannak fordított felfogással is!

Az élet egy szar játék, de jó grafikája van... :D

(#4466) atike


atike
nagyúr

Üdv!

Ez az archív hirdetésem miért nem látszik a "Hirdetéseim adminisztrációja" menüpont archív része alatt? Lehet valami oka, vagy ez bug? Megvásárolták a készüléket és aktiválni szeretném az értékelés folyamata miatt...

=========
Lejárt a hirdetésed, a rendszer automatikusan átrakja archívba. Ilyenkor ezen leírás alapján jelentéstek az értékelést és kézzel engedélyezzük.

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

(#4467) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ő hogy tudta magát értékelni? :F

(#4468) föccer válasza Vasinger! (#4467) üzenetére


föccer
nagyúr

:F

Ez jó kérdés. Utána nézek, de így elsőre jó kérdés. Elvileg nem tud ilyet csinálni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4469) pritor


pritor
tag

Sziasztok!

Pár napja értékelni szerettem volna valakit , de még a mi napig nem jött értékelés ilyenkor mi van?Kinek kell írnom hogy jöjjön az érkelést igazoló link?

(#4470) Sasos válasza pritor (#4469) üzenetére


Sasos
senior tag

Ott van a topik leírásában a válasz, mert - sajnos - gyakori probléma. LINK

(#4471) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

sziasztok!

http://hardverapro.hu/apro/fuggetlen_lumia_1320-at_cserelek_1020-ra_vagy_nexus_5-re

ezt

a készüléket megvásároltam, de nem jelenik meg az értékeld opció a hirdetésben.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#4472) 04ahgy válasza Elektrosokk (#4471) üzenetére


04ahgy
nagyúr

[link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4473) carr


carr
őstag

A kijelentkezés nálam is jelentkezik, nem számít, hogy a sütik engedve, vagy tiltva vannak.
Nem tudom másnál a keresés megy-e, de nálam bármire is keresek, (amit tudom 100%, h benne van) nem találja.
Próbáltam sütivel, és anélkül, a javaslatok szerint, de ua. IE-vel sem megy.
:R
Amiről "operálok"
Win 7 x64, és Firefox 33.0.2
valamint Internet Explorer 11.0.9600.17358; 11.0.13as frissítéssel
képek alant, első firefox, második IE.(64bites)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4474) pictigjis


pictigjis
senior tag

helló, fizettem kiemélésért két órája, továbbra sem történt semmi. soha nem volt még ilyen, hogy 2 perc alatt ne aktiválódott volna, amiért fizettem (persze, oda van írva, hogy órákig is tarthat, de ez szerintem nem reális). ez ügyben kinek kell szólni? írhat privátot is az illetékes, küldök szívesen tranzakcióazonosítót

[ Szerkesztve ]

(#4475) Bjørgersson válasza 04ahgy (#4472) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem inkább az a gond, hogy keresek típusú a hirdetés.

Ez egyébként miért nem látszik a hirdetésekben? Vagy csak én nem látom?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4476) föccer válasza pictigjis (#4474) üzenetére


föccer
nagyúr

A vásárolt szolgáltatások teljesen automatikusan, zárt rendszerben hajtódnak végre, így kézzel nem tudnánk aktiválni azokat. A kért szolgáltatás az ellenértékének beérkezését követően azonnal elindul. Sajnos vannak olyan esetek (pl hétvége), amikor nagyon lassan írják jóvá az átutalást, így a rendszer nem élesíti számodra a megvásárolt szolgáltatást. Türelmedet kérem, amint beérkezik az összeg, azonnal megkapod a kiemelést.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4477) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Ha egy vásárlóm elcseszett egy értékelést ( az 5 közül az egyikhez 'nem'-et húzott be véletlenül), akkor azt hol lehet jelezni, hogy javítsák? Kicsit ront a makulátlan összképen :)

(#4478) 04ahgy válasza _adaml21_ (#4477) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ezt neki kellene jeleznie, a jelentéses rendszeren keresztül, a hirdetésednél.

Jelent, mint eladót, és beleírja, hogy mellékattintott, és a hardverapródok ekkor átjavítják.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4479) pictigjis válasza föccer (#4476) üzenetére


pictigjis
senior tag

köszi. amúgy 4 perccel a hozzászólásod után jött meg a két beragadt email. az egész csak azért fura, mert a payu-t kell használni az aukciós oldal számláinak fizetéséhez is, és ott sem volt olyan, hogy a pénz kártyáról való levonása után nem történt volna meg azonnal a könyvelés. tegnap is az volt, hogy a pénzt a vásárlás időpontjában levonta a payu a kártyáról, csak a folytatás akadt el. mert úgy értettem volna, ha maga a kártyatranzakció sem történik meg. mindegy, megoldódott, az a lényeg!

[ Szerkesztve ]

(#4481) spyke55


spyke55
újonc

Üdv,

olyan problémám volna, hogy nem kapok emaileket a privát üzenetekről a hardveraprótól. Kerestem a beállítási lehetőséget, de sajnos nem találtam.
További problémám, hogy egy eladott termék utáni értékelésről sem kaptam rendszerüzenetet, így nem tudom viszont értékelni a vásárlót. Ezt hogy tudom megoldani?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#4482) Sasos válasza spyke55 (#4481) üzenetére


Sasos
senior tag

Jobb oldali menüben (PH alatt) Beállításaim-->Felhasználói beállítások-->E-mail értesítő privát üzenetekről.

Az értékelés kapcsán EZT olvasd el.

(#4483) spyke55 válasza Sasos (#4482) üzenetére


spyke55
újonc

Nagyon köszönöm a gyors választ!

(#4484) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Eladtam egy terméket HA!-n és a vevő ráment, hogy értékeljen engem, én véletlen az PÜ.-ben arra linkre mentem, hogy nem Ő vette meg tőle és így most nem tud újra értékelést kezdeményezni. Ilyenkor mi van? Nem lehet valahogy újra értékelést kérni ugyanannak az embernek?

(#4485) föccer válasza Vasinger! (#4484) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentsétek egymást.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4486) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

A mobil oldalon a gyártók nevei valamiért össze-vissza vannak, míg az asztali változatban tökéletes a ABC sorrend. Erre rá tudnátok nézni? Elég nehéz így egy-egy gyártót gyorsan megtalálni.

(#4487) netzoli


netzoli
tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. Vásároltam egy eladótól egy alkalommal és neki kétszer is sikerült engem értékelnie. Nekem csak egyszer...

Zoli

Notebook DC és USB aljzatok >>> www.dcjack.hu <<<

(#4488) Bjørgersson válasza netzoli (#4487) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglalót olvasd el...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4489) Sasos válasza Bjørgersson (#4488) üzenetére


Sasos
senior tag

"Ha nem megy az értékelés"
De itt ment. Olyannyira, hogy a kollégát ugyanazon hirdetés kapcsán, ugyanaz a vevő kétszer is le tudta értékelni. Ez eddig szolgáltatós hirdetéseknél sem ment, tehát valami hiba lehet a rendszerben.

(#4490) Taki30


Taki30
tag

Sziasztok!

Eladtam valakinek egy terméket és csak az adás-vétel-t visszaigazoló rendszer üzenetet kaptam meg.
A vevő már leadta az értékelését és várja az enyémet.

Üdv.: Takáts Ferenc

(#4491) Sasos válasza Taki30 (#4490) üzenetére


Sasos
senior tag

Eszerint járjatok el.

(#4492) Taki30 válasza Sasos (#4491) üzenetére


Taki30
tag

Köszi szépen :R

(#4493) tornas


tornas
őstag

Üdv Mindenkinek!

Az miért van, hogy ha be vagyok jelentkezve a PH!-ra és átmegyek a HA-ra akkor ott is újra be kell jelentkezni? Ami még érdekes, hogy ez nincs mindig így. :F

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#4494) 04ahgy válasza tornas (#4493) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tudtommal még nem egy szerveren fut a két oldal, és ilyenkor nem teljesen olajozott a gépezet, gond van a szinkronizálással.

Elvileg ez megoldódik, ha egy szerverre költöznek újra. A HA visszaköltöztetése folyamatban van, a korábbi beszámolók alapján.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4495) molvany


molvany
senior tag

Hardverapró :

502 Bad Gateway

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#4496) sarkany92 válasza molvany (#4495) üzenetére


sarkany92
tag

nállam is.. :\

(#4497) föccer válasza molvany (#4495) üzenetére


föccer
nagyúr

Köhécsel, köhécsel. :( A doki már úton van, és hozza a kanalas orvosságot. Remélhetőleg hamarosan elhárítják a hibát és ismét minden zavartalanul üzemel tovább. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4498) -axxon- válasza molvany (#4495) üzenetére


-axxon-
tag

nálam is

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#4499) Bjørgersson válasza föccer (#4497) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már megy.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4500) föccer válasza Bjørgersson (#4499) üzenetére


föccer
nagyúr

Így van. :K Azon ne lepődjön meg senki, hogy most, esetlegesen oda is külön be kell lépni. Az esetleges kellemetlenségért elnézést kérünk. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.