Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) föccer válasza F_Zolee (#4650) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Sütik törlése a bejelentkeési problémák túlnyomó többségét meg szokta oldalni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4652) F_Zolee válasza föccer (#4651) üzenetére


F_Zolee
veterán

És tényleg. Csak az a furcsa, hogy még 1x sem fordult elő ilyen nálam. :F

Szerk.: visszavonom. Elsőre jó volt, de utána már megint nem hagy belépni, mert megint kijelentkezve ír. :N
Töröltem újra a sütiket de már elsőre se jó. ;] Kipróbálom másik böngészővel is...

[ Szerkesztve ]

(#4653) F_Zolee válasza F_Zolee (#4652) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na most helyreállt úgy tűnik, viszont chrome alatt eszméletlen sok szemét reklám van ami opera alatt nem is látszik. Plusz fél másodpercenként frissíti azokat. Normális ez? :F

(#4654) föccer válasza F_Zolee (#4653) üzenetére


föccer
nagyúr

A HA-n? Ott valami szemét add-on lehet a böngésződben. Ellenőrízd a bővízményeket.

PS: Opera meg nem támogatott böngésző. Kg közel lehetettlen rá optimalizálni, sry. :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4655) F_Zolee válasza föccer (#4654) üzenetére


F_Zolee
veterán

Találtam 2 bővítményt amit nem én raktam fel. :F Van egy olyan, hogy Go save amit eltávolítok aztán újraindítás után(chrome) ugyanúgy ott szerepel. A jó édes... :((

(#4656) föccer válasza F_Zolee (#4655) üzenetére


föccer
nagyúr

Sok sikert a féregírtáshoz. :)

üdv föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4657) F_Zolee válasza föccer (#4656) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kössz, elég volt a chrome mappából kitörölni. Az a vicces, hogy a chrome-ot nem is használom nagyon rég óta. Aztán, hogy miként került oda... Pedig futtattam azóta nem 1x a malwarebyte progit.

(#4658) telectronic


telectronic
csendes tag

Mostmár kb. 1 éve nem tudom az adataimat módosítani a hardverapro.hu oldalon, mert mindig "kommunikációs hiba" üzenetet kapok. Jelenleg Opera/9.80 (Windows NT 5.1) Presto/2.12.388 Version/12.13
De már próbáltam OPERA 26 böngészővel is de azzal is ugyanez a helyzet

Az hogy használjak firefost vagy egyéb utálatos adatgyűjtő guglikróm böngészőt ez úgy gondolom nem megoldás, mert inkább azt kellene lecserélni aki ezt a f.stalicska új weboldalt összekreálta, mert kb. az lenne a cél, hogy minden böngészővel minden működjön. NEM ??????

Nem értem a koncepciót, hogy miért kell szándékosan a felhasználókat szivatni ezzel az agyonléjerezett, szétflesselt használhatatlan weboldalakkal ?

Hab a tortán, ha rákattintok erre :http://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/index.html
És mi fogad ? hát egy káva nagy "404 - Not Found"
Azért egy ekkora baklövést talán mégsem kellene. NEM ?
Vagy ha ennyire lesz@rjátok, hogy működik-e vagy sem, akkor talán lehet segédmunkásnak kellene beállni, ahol kb. mindegy, hogy sikerül-e vagy sem, max kirúgnak.

Szóval mikor lesznek végre módosíthatóak az adatok ?

De azért végre valami prozítv is sikerült, mert már nem nekem kell a hirdetés képeket átméreteznem és úgy feltölteni, mert a rendszer képtelen volt erre, hanem automatikusan meg tudja csinálni, már valami hozzá hozzáértőbb kerülhetett oda, de úgylátszik még nem eléggé.

De most , hogy gondoltam ezt elküldöm, hát komolyan gondolkodnom kell, hogy mire is kattintsak !
Mert itt ez szerepel :
Hozzászólásom témába vág off topic OK

Ez az OK jelentené azt, hogy ezzel tudom beküldeni ? De mi OK ? Ez egy hatalmas ok ?! Vagy csak a hat alma sok ? Vagy azt mondták a hatalmasok ?

miért nem lehet idióta arckép nélkül regisztrálni?

(#4659) molvany


molvany
senior tag

Kb. - 20 - 30 mp. mire betölt egy oldalt. Ami sajnos lassan már egy hete így megy.
Bocs, de senkinek nem kellemetlen ez ??
Vagy egyesek azzal vannak, hogyha nem tetszik, ne használyam ( használyuk ) ?
Azért ettöl több " korrektséget " is megérdemelnének a felhasználók !

WhatsApp :+491737182060

(#4660) madle válasza telectronic (#4658) üzenetére


madle
őstag

Írták előbb pont, hogy Operára szinte lehetetlen optimalizálni, ne azt használd.

(#4661) föccer válasza telectronic (#4658) üzenetére


föccer
nagyúr

Írd meg, hogy milyen adatodat, mire szeretnéd módosítani, ha máshogy nem megy kézzel megcsinálom.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4662) Win-T


Win-T
senior tag

Üdv Mindenki!

Nem tudom, hogy ez valami bug-e, vagy csak nálam hiba, de pár napja a főoldalon ha a tesztek fülre kattintok akkor csak az 'Elemzés' kategóriába tartozó cikkek jelennek meg. Az otthoni és a munkahelyi gépemen is ez a helyzet, Chrome és Explorer alatt egyaránt, böngészési adatok, sütik, előzmények, stb. teljes törlésre nem segített. Másnál ilyen nem jelentkezik?

Szerk: Hoppá, elnézést, most látom, hogy ez hardverapró bugreport topic, nem Prohardver... kérem egy illetékes törölje a hozzászólást, ha nem ideveló.

[ Szerkesztve ]

(#4663) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Most először nem kaptam privátot az értékelés lehetőségéről.
Pontosabban Eladóként, jött egy email, hogy értékelni szeretne a vevő. Ott rákattintottam a linkre, jött a köszönjük oldal, a vevő tudott értékelni, de itt meg is állt a dolog.

Persze jelentettem azóta, így gondolom majd feldolgozzátok, ahogy időtök engedi, csak gondoltam jelzem a problémát.

:R

Let's begin, de gozaimasu!

(#4664) davidsone


davidsone
addikt

elvileg ez bug: Ha feladás szerint növekvőre állítom a listázást nem csak az újakat teszi előre hanem a frissen upoltakat is.

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#4665) ideviant


ideviant
újonc

Sziasztok! Lehet valahol állítani, vagy ilyesmi? De én nem kapok levelet ha valaki küld nekem PÜ-t. (Amire regisztráltam Gmail, és Spam-ban sincs.)

[ Szerkesztve ]

(#4666) Ndruu válasza ideviant (#4665) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

fórum - beállításaid - Felhasználói beállítások - E-mail értesítő privát üzenetekről - minden üzenetről kérek

Harrrr!!!!

(#4667) dobcsi


dobcsi
tag

Sziasztok!

Én is jelezni szeretnék egy értékelési hibát.Vásárlóként kezdeményeztem egy értékelést, én nem kaptam értékelésről visszajelzést, viszont az eladó tudott értékelni.A hirdetésnél próbáltam újra értékelni, viszont ott még mindig az áll hogy értékelést kezdeményeztem.

Kellemes ünnepeket mindenkinek.!!

Üdv:Zsolt

(#4668) föccer válasza dobcsi (#4667) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt olvasd el légyszíves.

[link]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4669) Játékos


Játékos
addikt

Üdv!

EZT a terméket megvásároltam, és kezdeményeztem az értékelést, de elakadt a folyamat valahol, nem tudjuk egymást értékelni...
Előre is köszönöm a segítséget!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4670) 04ahgy válasza Játékos (#4669) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!

Amúgy pont egy hozzászólással a tied előtt volt, meg a téma összefoglalóban (0. hsz) is benne van, jobboldalt a Téma tudnivalók is tartalmazza.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4671) shrek2


shrek2
újonc

T.Prohardver!

Az emailcím és jelszó beírása után az alábbi jelenik meg és utána nem történik semmi, nem továbbít.....
Mi a teendő?

"Sikeres belépés
Sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk!"

Üdv

(#4672) föccer válasza shrek2 (#4671) üzenetére


föccer
nagyúr

A rendszer az üzenettől függetlenül beléptet. Ha manuálisan újra beírod a fórum címét, akkor be fogsz lépni.

[link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4673) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Üdv.!

Próbálták értékelni az egyik hirdetésemet, de erről nem kaptam értesítést. Így kértem a vevőt, hogy jelentse, de azóta sincs semmi hír.

Rá tudna innen valaki innen nézni erre?: katt

(#4674) föccer válasza Vasinger! (#4673) üzenetére


föccer
nagyúr

És ki a vevő? :F

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4675) Vasinger! válasza föccer (#4674) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ő

(#4676) föccer válasza Vasinger! (#4675) üzenetére


föccer
nagyúr

Látom a jelentését (mind a kettőt), de nem jelölte be, hogy értékeli szeretné az eladót, így nem tudjuk engedélyezni sem. A kellégák már meg is írták neki a jelentés visszajelzésében, de írj rá te is, hogy a jelentésnél állítsa be, hogy a értékelni szeretne.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4677) BlackPriest


BlackPriest
őstag

ez a hirdetés hogy lehet még aktív? :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4678) Outlander


Outlander
őstag

Üdv.

Mobilnézetben nemlehet belépni és/vagy belépve maradni , ha desktopra állítom akkor is belép, de mintha be se léptem volna.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4679) montezuma válasza shrek2 (#4671) üzenetére


montezuma
tag

nekem is ugyanez a problémám . . .
lehet hogy a mobil belépés után összekeveredik?

(#4680) BuFFyKaa94


BuFFyKaa94
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám akadt, hogy nem tudok értékelni. A másik fél engem már értékelt, de én Őt még nem. Nem jött meg az e-mail. Olvasgattam itt, hogy mit is kell csinálni, és jelentettem is, mint eladót, hogy értékelhessem, de még mindig nem jött meg az email, pedig már lassan két hete, hogy elküldtem. 2014.12.17-én küldtem a jelentést.
Erről a termékről van szó: [link]
Az üzlet sikeres volt, minden rendben ment, csak értékelni nem tudom.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Republic of Gamers

(#4681) TóthTamás80


TóthTamás80
csendes tag

Sziasztok. A napokban eladtam egy iPhone 5 készüléket a hardveraprón DanielFox89 felhasználónak aki az "üzlet" után sikeresen értékelte is azt. A problémám az volna, hogy én valamiért nem tudtam/tudom őt értékelni. Kérném ebben a segítségeteket. Köszönöm

(#4682) cubix válasza TóthTamás80 (#4681) üzenetére


cubix
tag

[link]

「시작이 반이다」

(#4683) TóthTamás80


TóthTamás80
csendes tag

Köszönöm

(#4684) Vasinger! válasza föccer (#4676) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szóltam neki, elvileg bejelölte már azt is. Most is ránéznél?

(#4685) föccer válasza Vasinger! (#4684) üzenetére


föccer
nagyúr

2 jelentést küldött be róla, az utóbbit 2014-12-29 13:17:37-kor. Abban még nem kérte az értékelést. Újabbat nem látok.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4686) Vasinger! válasza föccer (#4685) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Elvileg abban kérte. De most komolyan nem tudom mit csináljak. Van erre valami egyszerűbb megoldás? Én nem tudok belépni a fiókjába és megcsinálni helyette.

Esetleg létezik valami tutorial?

[ Szerkesztve ]

(#4687) föccer válasza Vasinger! (#4686) üzenetére


föccer
nagyúr

Akinek nem megy az értékelés, mert nem kapott privátot és/vagy e-mailt sem (utóbbit nézzétek meg minden mappában!), az a jelentéses rendszeren keresztül tudja elindítani az értékelést. Ha kaptál privátot és/vagy e-mailt, akkor az abban lévő linkre kattintva értékeld a másik felet, ne a jelentéses rendszeren keresztül.

Ennek menete vevőknek:

Az eladó adatlapján szereplő Jelentem (mint eladó) » gombra rákattint, bemásolja a hirdetés URL-jét, bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírja, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tudja értékelni a vevő az eladót.

Eladóknak:

A vevő adatlapján szereplő Jelentem (mint vevő) » gombra rákattint, bemásolja a hirdetés URL-jét, bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírja, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tudja értékelni az eladó a vevőt.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4688) MorphBCS


MorphBCS
tag

Sziasztok!
Én sem tudok értékelni, mint pár korábban hozzászóló fórumtárs.
Ezt vettem meg Repsoltól, már rég elküldtem az értékelést, Ő megcsinálta, és itt megakadt a dolog.

Segítséget előre is köszönöm.

Egyébként rendben ment minden mint a korábbi üzletünknél is, tehát jár neki az 5+ :R

[ Szerkesztve ]

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#4689) molvany


molvany
senior tag

A szinkron a Hardverapró és a Prohardver között már megint nem müködik. Vagyis a Prohardverre is külön be kell jelentkezni. Ezek után ( jelenleg még ) müködik az oda - vissza kapcsolgatás, vagyis nem kell újból bejelentkezni ha kilépek.

WhatsApp :+491737182060

(#4690) föccer válasza molvany (#4689) üzenetére


föccer
nagyúr

Nálam hiba nelkül megy. Egy süti törlés általában megoldja a bejelentkezési problémákat.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4691) ziggurat


ziggurat
újonc

Szeretnék küldeni egy privát üzenetet az egyik eladónak és nem engedi.
Konkrétan DIREKT csak ezért regisztráltam erre az oldalra (naív módon), és mindig csak a bejelentkező képernyőt hozza fel, majd visszalép az eladó névjegyére... Sütiket is töröltem, de semmi hatás.
Nagyon bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#4692) föccer válasza ziggurat (#4691) üzenetére


föccer
nagyúr

Kiről lenne szó?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4693) BuFFyKaa94


BuFFyKaa94
csendes tag

Üdv ismét!
Megnéztem a jelentéseim, és láttam ott, hogy "Jelentésed státusza: Feldolgozott"; "Moderátori megjegyzés: Értékelheti."
Ez esetben hol tudom értékelni az eladót?
Választ előre is köszönöm! :R

Republic of Gamers

(#4694) ziggurat válasza föccer (#4692) üzenetére


ziggurat
újonc

Neki szerettem volna írni:

marismopsz

(#4695) föccer válasza ziggurat (#4694) üzenetére


föccer
nagyúr

Itt az adatlapja: [link] Lent van, hogy privát üzenet küldése, innen is tudsz neki üzenni, csak mindenképpen írd meg, hogy milyen termékkel kapcsolatosan írsz neki, mert nem fogja automatkusan látni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4696) föccer válasza BuFFyKaa94 (#4693) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvileg e-mailben kellene kimennie a szükséges linknek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4697) ziggurat válasza föccer (#4696) üzenetére


ziggurat
újonc

Köszönöm a gyors választ.
Sajnos akkor és most sem ment ki semmilyen link... ugyanúgy a "privát üzenet küldése"-re kattintottam, de csak az (újbóli) belépésre kért az oldal, majd visszatett az adatlapra. De nem is adott semmi arra utaló jelet, hogy nekem a mail címemre jött volna egy link, pedig ez nem olyan dolog amit az ember elsőre következtet ilyen esetben.. arra gondoltam, hogy bejön egy sima mező, ahová írhatok.
De mindezektől függetlenül semmi. Szerintem próbálj meg nekem egy próba-üzenetet küldeni, kíváncsi vagyok megkapom-e. De én is megpróbálok küldeni egyet neked.

...neked engedi. Bejön az ablak ahová írhatok. Furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#4698) ziggurat


ziggurat
újonc

OK. az általad adott linken kattintva az üzenet küldésére. MŰKÖDIK:)
Valamiért egy korábbi hirdetéséről az adatlapjára menve viszont továbbra sem...

Mindenesetre köszönöm a segítséget!

(#4699) föccer válasza ziggurat (#4698) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvileg jónak kellene lennie ott is, a szinkronizásciós bugokat már javították, ami ezt okozhatja, és akkor is a sütik törlésének meg kellene oldalnia a problémát. A süti törlése azért fontos, hogy ne a régi, benragadt, hibás sütiket használja a böngésző a frissített hardveraprón.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4700) BuFFyKaa94 válasza föccer (#4696) üzenetére


BuFFyKaa94
csendes tag

Nekem ilyen sajnos nem jött :(
üdv BuFFyKaa

Republic of Gamers

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.