Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) szotyivaan


szotyivaan
csendes tag

Sziasztok!
Nos én egy olyan dolog miatt írnék amit nem értek(nem látok). Egy értékelés során lett 4 pozitív és egy negatív megerősítésem de elvileg 5 pozitívat kellett volna kapnom.Sehol nem is mutatja az értékeléseknél a negatív jelzőt hogy mire kaptam ezért nem értem a dolgot.Eladóként és vevőként is 0 pontom van minden "nem" alatt mégis van egy negatív pontom. :O Valaki valamiféle választ tud erre nekem adni?
köszönöm :R

Sztreccs Strucc Cucc...Három napi gyakorlás az elsajátítása.

(#4202) ClioRS válasza canniball (#4199) üzenetére


ClioRS
őstag

És olyankor mi van, ha lett Jelentés írva, mégsem történt semmi már kb 2 hete? :U

(#4203) carr


carr
őstag

Sziasztok!

Eddig még nem találkoztam ilyennel, ezért leírom.
Értékelést kezdeményezett a vevőm, de utána nem kaptam privit a rendszertől, hogy viszont értékelhessek én is.
Hogyan tudom mégis értékelni a vevőt? Hiszen megérdemli, és ez a legkevesebb.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4204) SeniorTilla válasza szotyivaan (#4201) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Valószínűleg az értékelő fél nem pipálta be mind az 5 négyzetet, egyet kihagyott, ezért van 4 pozitívod. Ettől még negatívod nincs.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4205) Ginkologic válasza SeniorTilla (#4204) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Sziasztok!

Ezt a hírdetést nem lehet értkelni, nem jön se pm se e-mail se semmi, már többféleképpen is próbáltuk, de nem lehet értékelni!!!

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#4206) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Sziasztok !

Ezt sem tudom értékelni, csak megvásároltad tőle... értékelést kezdeményeztél felirat van
Eladó fél már értékelt, de én nem tudom miért ?
[link]

(#4207) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Ha hirdetést adok fel vagy szerkesztek, a Hirdetés címe* mezőbe több karaktert lehet beírni, mint ami a feladás/szerkesztés után megjelenik. Ez zavaró, mert sokszor lemarad néhány betű. Jobb lenne, ha már beírásnál sem engedne többet, mint ami megjelenik.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4208) szotyivaan válasza SeniorTilla (#4207) üzenetére


szotyivaan
csendes tag

Hát az adatlapomnál én látok egy negatív értékelést ez az érdekes, viszont a "Nem" szöveg alatt 0-át ír mindenhova.Ezért nem értem.(26 pozitív 1 negatív)

Sztreccs Strucc Cucc...Három napi gyakorlás az elsajátítása.

(#4209) SeniorTilla válasza szotyivaan (#4208) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Akkor gondolom kaptál egy negatívat szöveges értékelés és pipálás nélkül

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4210) szotyivaan válasza SeniorTilla (#4209) üzenetére


szotyivaan
csendes tag

Ebben pedig az az érdekes , hogy 2 terméket adtam el mindkettőre megkaptam az értékelést szöveggel együtt :\

Sztreccs Strucc Cucc...Három napi gyakorlás az elsajátítása.

(#4211) Visormail


Visormail
addikt

Hello, amikor eladok valamit és a vevő rányom az értékelésre, akkor nem kapok róla privát üzenetet csak emailben jön, amikor visszaigazolom utána a másik már megjön pm-be is. Máskor viszont fordítva, az első jön meg pm-ben is, a második csak emailben.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#4212) canniball válasza ClioRS (#4202) üzenetére


canniball
nagyúr

Fogalmam sincs...jelents(etek) újra.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4213) Ginkologic válasza Ginkologic (#4205) üzenetére


Ginkologic
senior tag

akkor ez azt jelenti, hogy nem fogom tudni értékelni az adás-vételt??? :F

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#4214) kedvenckem válasza adolfo01 (#3485) üzenetére


kedvenckem
csendes tag

Nálam is ez a helyzet. Egyszeruen nem tudom megnézni a leveleimet... Jó lenne ha megoldanak végre...

(#4215) Ndruu válasza kedvenckem (#4214) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Riport előtt próbáld meg:
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● lépj ki, lépj be
● próbáld meg másik böngészővel.
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld.

Ha egyik sem, akkor átmenetileg lépj be a fórumon. Ott eléred a levelezésedet és ha akarsz, bármikor átléphetsz az apróra.

Harrrr!!!!

(#4216) thybee


thybee
csendes tag

Sziasztok!

Hibát szeretnék bejelenteni!
Megvásároltak tőlem egy terméket, majd ugye jött az üzenet a Havervarapótól automatikusan hogy : " Kattints ide, ha a terméket valóban eladtad neki!" Rámentem. De nem jött a következő üzenet hogy értékeljem. Ha privát profilban nézem megkaptam a pirosokat , de ha összeadom hogy mire és mennyit, nem annyi jön ki amennyit ír hanem kevesebb. Kérlek nézzetek utána.
Köszönöm!

Üdv: thybee

e

(#4217) thybee válasza thybee (#4216) üzenetére


thybee
csendes tag

visszaolvastam és mailben megjött .
Üdv

e

(#4218) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hirdetésfeladás utolsó lépésénél ha visszalépek még módosítani a hirdetésen, teljesen kiürül az egész lap, mindent kezdeni kell elölről.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4219) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#4218) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Windows 7 + FF 32.0 lemaradt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4220) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Meghirdettem a Patriot Viper Venom ramjaimat, [link] melyet rövid hirdetés után adamos x2 kolléga meg is vásárolt, amivel nem is volt gond.
Mikor úgy volt ,hogy értékelnénk egymás, sajna ezt a funkciót nem értünk el az oldalon.
Utánaolvastam, és láttam ,hogy is lehet értékelni másképp, hirdetés, katt névre, jelentem mint vevő , négyzet pipa (értékelni szeretnéd) indoklás és kész!
Én ezt meg is tettem, kis idő múltán én értékelhettem a vevőt, de ö engem nem tudott , sokszor próbálkozott, még képet is küldött ,hogy mindent ugy csinált ahogy kell,nem kezdő a kolléga!!(és nem használ Adblock-ot) így egyik moderátornak nevezetesen radi8tor1 kollégának írtam, aki sokat segített de sajna így sem sikerült értékelni.
Szeretnék érdeklődni ezek után mi a teendő ebben az esetben.
Köszönöm válaszotok.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4221) Darksnake


Darksnake
csendes tag

Sziasztok nekem egy ilyen problémám lenne Befottesuveg felhasználó meg vett egy terméket tőlem minden rendben lezajlott le is adta az értékelést, de nálam valamiért nem akar, megjeleni az értékelése!

Ha üzenetet kapsz, jó lenne, ha válaszolnál :)

(#4222) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Van egy hirdetésem, amit most először szeretnék meghosszabbítani, de azt írja a rendszer, hogy már kétszer meghosszabbítottam, és ezért csak pénzért tudom ezt újból megtenni. Most a "jegelt" hirdetések között van, és nem engedi átrakni az "aktív" hirdetések közé. Pedig érvényes 2012.10.22-ig, de mégsem sikerül...
Illetve, hogy érthetőbb legyek: egyszer lejárt, most meghosszabbítottam, és átkerült az archív hirdetések közé, na onnan nem tudom átrakni az aktívak közé, csak a jegeltbe engedi. Amikor aktívba akarom tenni, akkor mondta, hogy már kétszer meghosszabbítottam...

A hirdetés tt található.

Az oprendszer WinXP 32 bit, a böngésző most éppen Opera, de volt már Chrome és Mozilla is, frissen telepített mindegyik.

Van valami ötletetek? Akinek van ehhez joga, nézzen rá, legyen szíves. A többi hirdetésem jó...

Köszi a válaszokat előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4223) Omega81


Omega81
senior tag

Sziasztok! :)

Remélem, jó helyre írok. Nem jönnek be a privát üzeneteim. Ezt írja: "Privát üzeneteid most sajnos nem sikerült betöltenünk a Prohardver szervereiről." Karbantartás az oka, vagy egyedi a hiba nálam? Köszi a választ. :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#4224) Khaal válasza Omega81 (#4223) üzenetére


Khaal
őstag

+1
Nálam sem működik az üzenet rendszer.
Win7 64bit és legfrissebb Firefox alól próbáltam.
Prohardver alól nincs gond, csak hardverapro.

[ Szerkesztve ]

(#4225) SeniorTilla válasza Khaal (#4224) üzenetére


SeniorTilla
veterán

most már megy

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4226) Omega81 válasza SeniorTilla (#4225) üzenetére


Omega81
senior tag

Megerősítve, megy.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#4227) SRII


SRII
őstag

[#4220]

adamos x2 képe amit már sokszor így próbált , minden féle módon de nem sikerült, a hirdetést próbáltam aktiválni, majd jegelni, stb..

Az értékelés 08.25 -én megtörtén mindkét fél részéről ami, csak nekem sikerült, érdeklődnek(nem időhiány miatt) csak kíváncsi vagyok ,hogy 25-től eddig nem oldódott meg a probléma akkor ezután sem fog? és ha így van akkor van értelme legközelebb értékeléssel eltölteni az időt? esetleg van ötletetek arra vonatkozóan mit lehetne még tenni ebben az esetben?
Köszönöm válaszotok

szerk: látom már többek kérdezték ezt, és többen jártak így :(((

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4228) #54439680


#54439680
törölt tag

Sziasztok!

Nem tudok kilépni.Ha esetleg másnál is van hasonló probléma,kérem segitsen (még igy nem jártam!)

(#4229) csabyka666 válasza #54439680 (#4228) üzenetére


csabyka666
addikt

Ctrl+F5-ös frissítés után se? Ha minden kötél szakad, törölj mindent a böngészőből Ctrl+Shift+Del kombóval.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4230) Williams válasza csabyka666 (#4229) üzenetére


Williams
aktív tag

Én sem tudok kijelentkezni...

(#4231) molvany


molvany
senior tag

Az, hogy tegnap este nem tudtam kijelentkezni , az csak egy. Kikapcsoltama gépet.
Hogy már második napja gyakorlatilag katasztrófális alkalmakként az oldal betöltési sebesség, az egy másik már.
Most egyik frissítésnél már be sem töltötte, csupán egy fehár oldalt kaptam.
Nem kell az ördögöt a falra festeni, de váltáskor anno jobbnak tünt a müködése mint ahogy most az idö múlik.

WhatsApp :+491737182060

(#4232) kalmancsehi válasza Williams (#4230) üzenetére


kalmancsehi
csendes tag

Én sem :(

(#4233) #54439680 válasza csabyka666 (#4229) üzenetére


#54439680
törölt tag

Ezeket már mind próbáltam,de sikertelen volt.
Betudok lépni,de kijelentkezésnél a következő hibaüzenez jelenik meg "sikertelen kilépés"
Esetleg hibás lehet az oldal?

[ Szerkesztve ]

(#4234) Williams válasza molvany (#4231) üzenetére


Williams
aktív tag

Igen sajnos, az elmúlt 1-2 hétben sok répaságba belefutok én is az oldalon....

(#4235) Faterkam


Faterkam
addikt

A bejelentkezés nálam is érdekes, eddig jó volt úgy, ha a PH fórumon belépek, mert ott olvasgatok, és a HA oldalát a belépés után csak frissítettem. Most ott is külön be kell lépnem tegnap óta. Gondolom, ez valami szinkronizációs valami :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4236) SRII válasza Williams (#4234) üzenetére


SRII
őstag

az elmúlt 1-2 hétben sok répaságba belefutok én is az oldalon

nem is baj ez kolléga, hisz semmi sem tökéletes, vagy épp másnak is van személyes dolga, és nem csak az oldalt fejlesztgetni mindent megértek, még a hibákat is, de a lebosszantóbb az egészben hogy hetekig senki nem válaszol, senki nem írja,hogy ok megoldjuk, vagy 2 hét és menni fog, semmi!
Ez ami nagyon dühítő! erre csak van ideje valakinek nem?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4237) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Új szervert kap az apró is, az okozhatja az anomáliákat, tessék kis türelemmel viseltetni: [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4238) SeniorTilla válasza SRII (#4236) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Meg kel hogy védjem őket. Volt egy kis balhézás itt pár oldallal korábban, de a végén kiderült, hogy egy külsős cégnek adták ki a hardveraprót, akiknél nem megy hibátlanul az oldal. A prohradveresek és az üzemeltetők közötti párbeszéd sem lehet a legjobb, ezért vissza akarnak állni saját szerverre, hogy újra kézbe vegyék a dolgokat. Ezzel viszont átmenetileg még több hiba jár.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4239) caprine


caprine
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy hardver hirdetés ami jegelve van, az eladó kérte az értékelést, én rányomtam az értékelésre ([link]), nálam a az "értékelést kezdeményeztél" lett helyette, viszont az eladó nem kapott privit arról hogy értékelést kértem, ezért nem is tudja engedélyezni. Ez valami egyedi hiba lehet szerintem, utána tudnátok nézni?

THx

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#4240) Bjørgersson válasza caprine (#4239) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglalót gondolom nem olvastad el.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4241) SRII válasza SeniorTilla (#4238) üzenetére


SRII
őstag

04ahgy ; SeniorTilla köszönöm a megnyugtató szavakat, akkor várunk és reménykedünk! :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4242) DonToni


DonToni
aktív tag

Csak én nem tudok kilépni (kijelentkezni) az oldalról... ?!

Értem én, hogy új szervert kap, meg minden, de mikor... ? :F

-Anti-

(#4243) csabyka666


csabyka666
addikt

Basszus, ha a cookie-kat kitörlitek, vagy legvégső esetben mindent kitöröltök, akkor a fene elhiszi, hogy belépve maradtok! Vagy nyissatok inkognitó ablakot, vagy pedig telepítsetek egy külön böngészőt csak a PH-nak.

Engem inkább az "bosszant", hogy néha, mondjuk havonta 1-2 alkalommal magától kiléptet, és újra be kell lépnem.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4244) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ma álltak át az új vasra a hardverapróval, új ip-t is kapott, ez lehet az átmeneti ki-belépési para mögött például

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4245) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Comodo Dragon böngészőt használok de más böngészők alatt is jelentkezik az a problémám, hogy a hirdetés alól eltűntek a fotóim. íme

szerk: Végigolvastam ezen oldal hsz-eit de nem láttam gondoltam egyedi esettel állok szemben....

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4246) Faterkam válasza anonymus89 (#4245) üzenetére


Faterkam
addikt

Rakd újra fel a képeket, nekem is csak az segített. Nézz pár friss hirdetést, sokan jártunk így! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4247) Midway


Midway
senior tag

Mikor nullázodik az ingyenes up? Nem éjfélkor?
Hogy lehetséges, hogy egy sincs felhasználva és már elfogyott?

Természetesen a kép pár perccel a hsz elött készült. 2014.09.06.-án

----------------------------------------------------
De jó , nekem is eltüntek a képek a hírdetésből. :O

[ Szerkesztve ]

(#4248) ferenck válasza Midway (#4247) üzenetére


ferenck
senior tag

Nálam is ugyanez a helyzet. Tegnap du. volt az utolsó up. most mégsincs egy sem. De legalább a képek megvannak még. :)

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#4249) Gabbo válasza ferenck (#4248) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Nálam is ez a helyzet, nincsenek meg az UP-ok! :Y

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#4250) Weaver válasza Gabbo (#4249) üzenetére


Weaver
senior tag

látom másnál is ez van, azt hittem csak nálam szigorított be a rendszer :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.