Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) molvany válasza föccer (#4350) üzenetére


molvany
senior tag

Nem csak ezt az oldalt használom és egyel sincs problémám. Jelenleg a " legjobb idö " oldalfrissítésnél 15 mp - volt. Tehát ez csak azt jelenti, hogy ettöl jóval rosszabb idök is vannak és voltak.

WhatsApp :+491737182060

(#4352) canniball válasza föccer (#4350) üzenetére


canniball
nagyúr

Tény hogy nem lógok egész nap a HA-n, de amikor ránéztem én sem tapasztaltam problémát.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4353) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Ma délután valóban voltak belassulások, ezt én is tapasztaltam, de most már normálisan megy.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4354) molvany válasza canniball (#4352) üzenetére


molvany
senior tag

Azért maradjunk abban, hogy jelenleg ( valaminek a hatására :F ) , müködik normálisan.
Tehát valahol, valami ...... :K

WhatsApp :+491737182060

(#4355) 04ahgy válasza molvany (#4354) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Túlzásba viszed, és a "megjavulás" már-már placebo nálad. Tudod, ha késik a vonat, az sem evidens, hogy a MÁV hibája, beugorhatott öngyilkos is elé, vagy az útátjárón szabálytalanul közlekedő teherautó is leszakíthatta a felsővezetéket. De ha több konkrétummal szolgálnál, pl. milyen szolgáltatónál vagy, akkor lehet, hogy mások is tudnák, és segíthetnének megerősíteni, cáfolni a szintén annál a netszolgáltatónál levők.

Tudod, van ilyen hiba is, hogy valamely IP cím feloldása a szolgáltatónál ütközik gondba.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4356) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Bugreport! A Hardverapró oldal felől nézve a privát üzeneteket, az első csillagozott nem kap piros betűszínnel való kiemelést, csak csillagot. A többi kap. A prohardver felől rendben van, mindegyik pirossal jelenik meg.

10 csillagozott üzenetig teszteltem, csak az első a fekete, a többi OK. Az így megjelölt üzenetek számától függetlennek látszik a probléma.

Cache ürítés, cookie tölés volt, a hiba egyaránt jelentkezik 32.0.2 Firefox és 11.0.11 IE használatával is.

Szerk.: Win7 x64 Home Premium, jogtiszta, összes Windows Update frissítés telepítve.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4357) molvany válasza 04ahgy (#4355) üzenetére


molvany
senior tag

Szerintem erre most semmi szükség nem volt, de a saját megnyugtatásodra megtetted. :D
Tudod, van olyan hiba is, hogy írni kell, hogy írjunk és írhassunk. :K

WhatsApp :+491737182060

(#4358) SeniorTilla válasza 04ahgy (#4355) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem akarok támadni vagy védeni senkit, de most nagyon mellé lőttél. Itt nem ütöttek el öngyilkost, nem szakadt le a vezeték; itt az oldallal van probléma, már néhány hónapja (talán 3?). Elvileg dolgoznak a megoldáson, de a hardverapró "mostohagyerek" lett, ezért nem kapja meg a kellő törődést, és elhúzódik a talpra állítása. Ha talpra áll egyáltalán valamikor...

Ez a topic is csak arra jó, hogy egymás között diskuráljunk, érdemi válaszokat nem kapunk.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4359) 04ahgy válasza SeniorTilla (#4358) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem akarok védeni és támadni senkit, de jelezte a problémát, amire többen is reagáltak, hogy náluk hibamentes... Ez elgondolkodtató.

Az oldal köhögésével tisztában vagyok, engem is zavar, csak nem kenek mindig mindent arra.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4360) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Találtam egy hibás linket:
Ha rámegyek a hirdetés alatt az értékelés kezdeményezésére, akkor az a hirdetés jelentésére visz át!

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4361) molvany válasza 04ahgy (#4359) üzenetére


molvany
senior tag

Nagy reagálás volt :F
Ketten jelezték hogy nem észleltek semmit, egy pedig hogy valami csak volt.
Többen ?? Na ja. A kettöt is már többes számnak lehet nevezni :K
Bár a te " többen jelezték - ed " ennél többet sejtet ( legalább is amilyen hangsúlyal le lett írva ).

Továbbá ha használom az oldalt és én észreveszek valamit, engedtessék már meg, hogy jelezzem azt ( ha van már erre lehetöségem ! ).
Ne azt lessem, ki ( kik ) mikor és hányan jeleztek valamit, hogy akkor áljak én is be a sorba a jelentésemmel.
( mert valaki szerint, csak akkor vagyok rá jogosult ! ).

WhatsApp :+491737182060

(#4362) SeniorTilla válasza 04ahgy (#4359) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem vajaskenyér ez, nem kenjük.

A többit meg szerintem nagyon nem érted, bár elvileg "szakértő" vagy, de biztos valami másban. :) Az igazi szakértő először tájékozódik (visszaolvas, ez a legegyszerűbb), és csak utána alkot véleményt olyanról, amihez nem ért.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4363) 04ahgy válasza SeniorTilla (#4362) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Semmit nem tartalmazott a bugriportja, csak azt, hogy lassú. SEMMIT, ami alapján kivizsgálhatják... Ezen nem sok visszaolvasni vagy tájékozódni való van, sem szakértőnek, sem újoncnak.

Se szolgáltató, sem oprendszer, sem böngésző nincs megadva. Aki pozitívan reagált rá (Te), az meg meg kellett volna, hogy ossza, hogy ő milyen szolgáltatónál van, még a végén lett volna egyezés.

Nálam sem volt lassú, csak az nem bugriport, ha beírom, hogy nálam nem lassú.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4364) MyVas


MyVas
csendes tag

Üdv a Gépház gépészeinek.

Az rendben van, hogy aktívnak jelzett, de valójában már lejártak a hírdetéseim, de az ingyenes megújítás lehetőségét sem kaptam meg! :(((

(#4365) tkesy


tkesy
őstag

Hát ezt nem igazán tudom, hogy lehet normálisan repoltolni, de olyan hibába futottam bele, hogy az Archív hirdetések felsorolása közül hiányozik pár hirdetésem.
Van olyan amit én zártam, tehát nem történt adásvétel a végén, de van olyan is, aminél igen, és ha megnézem az adatlapomon, ott megtalálható a másik fél értékelése, ha megnézem a felhasznált UP-ok listáját, ott van benne, ha rákeresek google-val, megtalálom az archivált hirdetést, de ha megnézem a fentebb említett menüpont alatt onnan egyszerűen hiányzik... ?!
Ilyennel már találkoztatok :F (és nem is valami régi, hanem "friss" idén nyári hirdetésekről van szó...)

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#4366) sz.balazs.95 válasza tkesy (#4365) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én olyanba futottam bele, hogy egy régi hirdetést, amit már régen archiváltam, nem tudtam megnyitni, de újra aktiválni gond nélkül tudtam. De viszont miután újból archiváltam, onnantól már jó lett.
Ez gondolom a régi HA-ról való áttérés mellékhatása.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4367) 04ahgy válasza tkesy (#4365) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én találkoztam ilyennel! Ugyanez a jelenség, nem listázza az archívok közt, de a Google megtalálja.
Nekem pl. ez a hirdetés ilyen: [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4368) kocsorm


kocsorm
újonc

Hello!
Értékelést kezdeményeztem, miután megvettem valakitől valamit. Viszont az illető véletlenül elutasította az eladás tényét. Én már nem tudok újból értékelést kezdeményezni, mert nekem a rendszer azt mutatja, hogy klezdeményzeve van. Az illetőnek meg lezárta a rendszer. Így nem tudjuk egymást értékelni.
KM

(#4369) pala2


pala2
csendes tag

Sziasztok !

Nekem is egy ugyan olyan problémám lenne mint carr-nak.
Megvettek tőlem egy telefont és a vevő tudott értékelni, de én meg semmilyen üzenetet vagy egyéb visszajelzést nem kaptam ( még az értékelés kezdeményezéséről sem ) és így nem is tudom őt értékelni.
Hogyan tudnám én is értékelni a vevőt ?

Köszönöm ! :)

pala

(#4370) föccer válasza kocsorm (#4368) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentse a hirdetésedet az eladó és a jelentés szövegébe írja bele, hogy mi történt és kézzel engedélyezzük az értékelést.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4371) föccer válasza pala2 (#4369) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezen leírás alapján járjatok el.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4372) tkesy válasza 04ahgy (#4367) üzenetére


tkesy
őstag

Na akkor már legalább nem én vagyok ezzel egyedül... Azt lehet tudni vajon mi okozta ezt?

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#4373) classifieds


classifieds
csendes tag

Bug report

Elolvastam és értelmeztem, most újra...

Riport előtt megpróbáltam:
● Töröltem a böngészőmben a sütiket (mindkettőben megtörtént)
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezzem őket (engedélyezve vannak)
● frissítsem az oldalt Ctrl+F5-tel (hűha! frissítettem)
● lépjek ki, lépjek be (ez is megvolt)
● próbáljam meg másik böngészővel (ezt is megpróbáltam)
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáljam: (riportálok)

1. pontos link a hiba helyéhez http://hardverapro.hu/adatmodositas

2. operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója:
- Win7 Home Premium x64 SP1 - m$ windows [verziószám: [B]6.1.7601[/B]]
- Google Chrome 37.0.2062.124 (Hivatalos verzió 281580) m
OS Windows
Blink 537.36 (@181352)
JavaScript V8 3.27.34.17
Flash 15.0.0.152
User agent
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/37.0.2062.124 Safari/537.36
Parancssor chrome.exe --flag-switches-begin --flag-switches-end

User Agent String még1x, külön, ez alapján is ugyanaz:
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/37.0.2062.124 Safari/537.36

A többi böngészővel is ugyanez az eredmény, sajnos (azok változatait nem írom le,
mert felesleges, de természetesen minden a legfrissebb "release" változat, kiadás)

3. "Hiba az adatmódosítás során / Kommunikációs hiba."
célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról:

4. a hiba rövid és jól érthető :) leírása:

Az adatlapomon szeretném az e-mail címemet megváltoztatni,
átírni az újra, de az eredmény minden esetben a fenti hibaüzenet. :(

Egy újabb e-mail címet használok, így sajnos nem kapom meg az értesítőket,
emiatt szeretném a címemet frissíteni a Hardverapró adatlapomon is.

(e-mail cím = bejelentkezési azonosító)

Korábban már jeleztem ezt a hibát, vagy inkább csak hasonlót
és most sikerült is egy adatot megváltoztatom,
azonban az e-mail cím változtatásra mindig
ezt a fenti (újabb) hibát dobja a rendszer.

Már hozzászoktam az új felülethez,
ettől eltekintve szerintem teljesen jól működik.

Köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#4374) pala2 válasza föccer (#4371) üzenetére


pala2
csendes tag

Köszönöm szépen, sikerült ! :) :R

pala

(#4375) Piloss


Piloss
senior tag

Üdv

Nem tudom hogy bug e, mindenesetre furcsának találom, szóval inkább jelzem.

Van két aktív hirdetésem amik közül az egyik elvileg 25-én járt le, annak rendje és módja szerint jelzete is a rendszer hogy hosszabbítsam meg, el is feledkeztem róla, csak most vettem észre hogy a lejárati dátummal ellentétben a hirdetés még mindig érvényes holott nem hosszabbítottam meg, ugyanúgy 25-ét ír. Továbbá jegelni és szerkeszteni sem tudom, csak az aktív-archív lehetőségek közül tudok választani.

.

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#4376) föccer válasza Piloss (#4375) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Sajnálatos bug. :( Ha hosszabbítani szeretnéd, akkor jelentsd és írd meg a jelentés szövegébe, hogy hosszabbítani szeretnéd, és kézzel aktiváljuk.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4377) Sasos válasza föccer (#4376) üzenetére


Sasos
senior tag

Az asszony is pont ilyen, ha hosszabbítani szeretném, akkor kézzel aktiválja. :D
Elnézést kívánok, nem hagyhattam ki! :N

(#4378) Piloss válasza föccer (#4376) üzenetére


Piloss
senior tag

Nem fontos, az érintett hirdetésben szeplő cuccot, ma délelőtt elvitték, csak gondoltam szólok hogy van ilyen bug is :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#4379) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ettől a hirdetéstől valamiért kifagynak a böngészők. Windows 7 Professional, FF 32.0.3 és IE 11.0.9600.17280 is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4380) Winner_hun válasza Bjørgersson (#4379) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam semmi gond vele.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4381) Ndruu válasza Bjørgersson (#4379) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kiszedtem az első hozzászólásból 146412 smileyt, így már jó.

Harrrr!!!!

(#4382) Kassi1980


Kassi1980
újonc

Sziasztok,

Az utóbbi időben csak kb minden második értékelés íródik jóvá a pontjaim között.
Ma (2014.09.28) is volt egy értékelésem mégse változtak a pontjaim, tegnap szintén és még jó pár a múltban.
Mi lehet az oka?

Előre is köszi,
András

[ Szerkesztve ]

(#4383) SRII válasza Kassi1980 (#4382) üzenetére


SRII
őstag

Szia! Nem kell aggódni :Y , kb másfél hónapja várok , sem a kért piros pontot nem írták jóvá sem az 5 pluszt !
Írtam én ide, de semmi konkrét választ nem kaptam azzal kapcsolatosan mi lesz ezzel a dologgal, szerver dolgok, külső cég csinálgatta az oldalt, stb stb stb de az ,hogy mi lesz a hiánnyal semmi infó!..
ha nem megy ne legyen , ha nem teljesíthető értelmét veszíti, mert így vicc.....
csókolóm :((

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4384) MyVas


MyVas
csendes tag

Tisztelt Illetékesek!

Hirdetéseimet nem tudtam megújítani és így a szerkesztés lehetőségét sem kaptam meg!!
Bármely PC-én bármely op. rendszeren, bármely böngészővel !! Úgy látom, hogy, hogy ez az oldal csak vergődik.Rengeteg működési zavart látok. :(((

(#4385) kfodor


kfodor
csendes tag

Sziasztok,

Valamiért nem működik a hirdetés kiemelése(előresrolása). Kifizettem, vissza is jött a nyugta de hírdetésem nem lett előresorova!
Ez a hírdetés
Nézzétek meg légy szíves.

[ Szerkesztve ]

(#4386) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Elnézést,a kérdésemnek nem ez a topikja!

Winner_hun .: Igen ,köszönöm észrevettem ,hogy nem itt kell jeleznem a problémám!

[ Szerkesztve ]

(#4387) Winner_hun válasza Silentfrog (#4386) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4388) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Miért nem szerkeszthető elég sok hirdetésem? :F

(#4389) Winner_hun válasza Vasinger! (#4388) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert azok már lejártak csak nem kerülnek be archívba.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4390) Szmeby


Szmeby
tag

Nem működik az apróhirdetés rss link a ph rss gyűjtőoldalon.

És ha már rss: kérés

(#4391) Vasinger! válasza Winner_hun (#4389) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm, remélem most már nem lesz ilyen bug többet, unalmas újra felpakolni mindig a hirdetéseim. :(

(#4392) Reno7


Reno7
senior tag

Üdv

Nem egészen az oldallal van problémám, csak közvetetten, mégpedig az hogy már napok óta nem tudom megnyitni az oldalt, semmilyen böngészővel sem, lelőttem minden tűzfalat, víruskergetőt, böngésző bővítményt de így sem, amikor megnyitnám az oldalt csak azt írja hogy "Várakozás a következőre: hardverapro.hu...", de órákra is otthagyatom nem történik semmi... Van valami ötlet hogy mi okozhatja? (Telefonról wifi-n működik.)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4393) Cetli válasza Reno7 (#4392) üzenetére


Cetli
tag

nekem is ez a gond :(

(#4394) Kácsa válasza Reno7 (#4392) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Csatlakozom, nekem sem tölt be az oldal.

ZoLee

(#4395) torma1981 válasza Kácsa (#4394) üzenetére


torma1981
veterán

Nálam is kb 2 napja nem jön be semmi. :(

(#4396) Piloss


Piloss
senior tag

Akiknek problémái vannak az oldallal, véletlenül nem UPC-sek vagytok?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#4397) Kácsa válasza Piloss (#4396) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Én nem ,koleszos nettem van. Próbáltam IE , tűzróka alatt, sütik törlése volt, újraindítás volt. Nem tölt be az oldal. :(

ZoLee

(#4398) Kalandor válasza torma1981 (#4395) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig maga az oldal megy, működik, a hiba a közvetítő vonalban van.
És tényleg voltak, akinél UPC-vel voltak hibák.

(#4399) torma1981 válasza Kalandor (#4398) üzenetére


torma1981
veterán

Minden más oldal bejön csak ez nem? Érdekes lenne. Tuti nem az UPC-vel van a gond. Amúgy az vagyok.

(#4400) Piloss válasza torma1981 (#4399) üzenetére


Piloss
senior tag

(#4397) Kácsa Értem, hát egy próbát megért

(#4399) torma1981 : Más oldallal is voltak gondok, tegnap pl több UPC-s nél az SG.hu is döglődött

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.