Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

2 hirdetésem pár napja lejárat közelébe került, ezért meghosszabbítottam őket. Ennek ellenére befeküdtek az archiváltak közé, ahonnan most újra aktiválnom kellett őket.

Oprendszer: tökmindegy
Böngésző: tökmindegy

(#4102) sdavic01


sdavic01
tag

Üdv. Eladtam 1-2 dolgot itt és a vevő erre a gombra ment és nem jött semmi piros stb..:) ennek már jó ideje. help.

(#4103) SeniorTilla válasza sing1ep1ayer (#4101) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Te is a SOSEM-KAPUNK-VÁLASZT-RÁ kérdést tetted fel. Olvass vissza 2-3 oldalt

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4104) Atke


Atke
senior tag

Megint nem jó a hirdetési felület... Adtam is fel egyet, amit nem látok illetve az érvényes hirdetésem archívba került át.

(#4105) sing1ep1ayer válasza SeniorTilla (#4103) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Minek olvassak vissza? Ez a topik nem azért van, hogy én böngészgessem, hanem hogy hibákat jelentsek be. Nem tudom hogy más jelezte-e egyanezt korábban, vagy sem, de ne várd már el, hogy egy több mint 4000 hozzászólásos thread-et átnyálazzak emiatt. Lehet hogy te unalmadban ezt teszed, de nekem nincs rá időm. Ha már korábban felmerült az említett hiba, akkor a modik majd skippelik, vagy törlik a hozzászólásom és kész. Valamelyikük ugyanis biztosan követi az itt megjelenő üzeneteket, de én sorry... :( nem ezért járok a PH-ra.

(#4106) molvany válasza sing1ep1ayer (#4105) üzenetére


molvany
senior tag

1. Nem azt kérték töled, hogy olvass vissza 4000 hozzászólást, hanem csak 2 - 3 oldalt ( bár azt sem konkrétan abban / ebben a formában ).
2. Mivel a megjegyzését nem értetted meg, megpróbálom más szavakkal, hátha sikerül ugyan azt megértettnem:

Az 2 - 3 oldalas visszaolvasással azt szerette volna jelezni, hogy legaláb annyi oldalon megy a " csevegés " az adott hibával kapcsolatban.

A hiba egy ideje adott, sajnos a " modik nem úgy néz ki hogy figyelnék ".

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#4107) sing1ep1ayer válasza molvany (#4106) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

OK, visszaolvastam, látom. :R Szomorú.

(#4108) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Jelezném, hogy nekem is jó pár szeptember közepéig érvényes aprómat átrakta a rendszer archívba.
Az itt leírt módszer alapján újra aktívak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4109) SeniorTilla válasza sing1ep1ayer (#4105) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Gratulálok a probléma-felfogásodhoz, és szövegértésedhez.

A hibát bejelentetted és kész, ha ezzel el van intézve, akkor minek válaszolgatsz h*lyeségeket annak, aki segíteni akar neked?

Örülnél te neki, ha annyira nem lenne időd ilyenekre, mint nekem ;] én sem azért írtam ide mert barátkozni akarok veled, hanem mert figyelem, hogy a probléma megoldásra kerül-e. És mellékesen segíteni akarok olyan alakoknak is, mint te, de már bánom. Egyébként: ne írogass butaságokat, több időd marad.

Nem mellékesen: lassan ismét eltelik egy nap válasz nélkül...

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4110) Winner_hun válasza SeniorTilla (#4109) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezen kívül mit szeretnél?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4111) Bjørgersson válasza Winner_hun (#4110) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet csak valami fejleményt várna.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4112) sing1ep1ayer válasza SeniorTilla (#4109) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Rendkívül hálás vagyok az értékes :U segítségedért. Ha nem bánod, be is idézem, hátha másnak is hasznára válik a jövőben:

"Te is a SOSEM-KAPUNK-VÁLASZT-RÁ kérdést tetted fel. Olvass vissza 2-3 oldalt"

:R Köszönöm mégegyszer és őszintén, tiszta szívből remélem, hogy a modik is hasonlóképp segítenek rajtad nemsokára. ;)

(#4113) SeniorTilla válasza Winner_hun (#4110) üzenetére


SeniorTilla
veterán

választ ERRE

Lehet személyeskedni is, de ettől még ugyanúgy fennáll a probléma. Sajnos egyesek nem veszik észre, hogy egy csónakban evezünk, és nem egymást kellene szivatni, hanem - mivel közösek az érdekeink - együtt fellépni a szolgáltatónál, hogy bakker most már igazán idetolhatna valamelyikük valami választ. És a megoldást.

De ez a tipikus magyar hozzáállás. Bunkókám a másikat ócsárolja, aki az ő baját is igyekszik megoldani, ahelyett, hogy észrevenné magát és elolvasna néhány sort visszafelé.

Te pedig megelégszel egy semmi válasszal, és csodálkozol azon, hogy ez miért nem elég másnak.

Gyerekek! A pénzetekről/pénzünkről van szó, ez már nem az ovisklub!

Csak 1 hete vagyok Írországban és ennyi idő alatt is látom, mennyire másként van ez itt. Az emberek társként élnek egymás mellett ,nem ellenségként. Javaslom mindenkinek a túrát, sokat javulna az otthoni társadalom!!!

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4114) sing1ep1ayer válasza SeniorTilla (#4113) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

"Bunkókám..."
"...a másikat ócsárolja,"

Itt remélem magadra ismertél. :K

"...aki az ő baját is igyekszik megoldani"

Bár úgy lenne, de te csak hőzöngsz itt a topikban. Én ezen már rég túltettem magam, látva, hogy bizonyos ehhez képest sokkalta könnyebben kijavítható hibákat és szépséghibákat sem orvosoltak jópár hónap alatt, inkább nem foglalkozom vele. Jelentem, aztán majd talán történik valami. Szerintem te is fogadd el, könnyebb lesz. Vagy fordulj azokhoz, akikkel fenyegetőzöl, ha nem bírod kivárni. Felesleges itt "jótékonykodnod".

(#4115) Winner_hun válasza sing1ep1ayer (#4114) üzenetére


Winner_hun
félisten

ehhez képest sokkalta könnyebben kijavítható hibákat és szépséghibákat sem orvosoltak jópár hónap alatt

Van ami nem is lesz javítva - itt a nyarat cseréld le őszre és annyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4116) Bilux


Bilux
veterán

Nem tudom a problémát kinek jelezzem, de hardver aprón vásároltam egy telefont megnyomtam az értékelést kezdeményeztem, illetve az eladó is megnyomta, de semmi. Utána nem jön a hardverapró-tól az üzenet, hogy:

Kedves Bilux!

xxxxxxxxxxxxxx is megerősítette, hogy a(z) Eladva című apróhirdetésben szereplő terméket megvásároltad tőle.

Kattints ide és értékeld xxxxxxxxxxxxx eladót!

Értékelésed hozzájárul ahhoz, hogy a HardverAprón kötött üzletek biztonságosabbak legyenek.

Az értékelés menetéről bővebben itt olvashatsz.»

Üdvözlettel,
a HardverApró csapata

Teendő? :F

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4117) Sasos válasza Bilux (#4116) üzenetére


Sasos
senior tag

ITT a teendő, bár ez csak tüneti kezelés...

(#4118) Bilux válasza Sasos (#4117) üzenetére


Bilux
veterán

:R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4119) willow87 válasza Winner_hun (#4110) üzenetére


willow87
csendes tag

...ha már úgyis "offpárbajt" kezdtetek akkor beszállok én is :DD

Ez az egy soros "böffentés" kb annyit ér mint halottnak a csokornyakkendő, semmivel sem lettünk előrébb, hetek óta írom itt a -sokadmagammal- hirdetőfelület hibáival kapcsolatos problémáimat, de ezen az egy soros semmitmondó sz@rságon kívül semmilyen érdemleges választ nem kaptunk...

Kb 10 hírdetést jelentettem, ebből eddig 1 esetben kaptam visszajelzést, ott le tudtuk zárni az értékelést, de ahogyan már korábban is sejtettem az az egy eset egy többszáz pozitív értékeléssel rendelkező kolléga hirdetéséhez kapcsolódott..

Azokban az esetekben mikor újonc hirdetők termékeit vásároltam meg, egyikünk sem tutott értékelni, többszöri jelentés után sem...Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de nem fura ez egy kicsit? ... :))

Az itt hibát bejelentő kollégák nem arra kiváncsiak h mennyire követik egyesek a fórumot és milyen "ügyesen" tudnak korábbi hozzászólásokat linkelni...

További jó szájkaratét a "magukraismerő" fórumtársaknak...

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4120) Pécsi_PC


Pécsi_PC
csendes tag

Kedves PH!

Augusztus 13-án hosszabbítottam a hirdetéseim (fizetős volt már, 1980Ft van a nyugtán), de sajnos 7 így is lejárt a 11-ből. Utána tudnátok nézni?

Előre is köszönöm!

Üdvözlettel:
Bokor Endre

||| www.pecsipc.hu ||| 06-30-141-2002 ||| 9 - 17 óra között ||| Pécs, Veress Endre 17

(#4121) canniball válasza Pécsi_PC (#4120) üzenetére


canniball
nagyúr

Valószínűleg nem lejártak, hanem te is abba futottál bele amibe a többiek: rosszalkodik a rendszer és egyes hirdetések eddig ismeretlen okból "lejárt minősítést" kapnak; a hiba okát még keresik az illetékesek. Próbáld meg ezzel a módszerrel aktiválni a hirdetéseidet.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4122) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Nagyon gyanús ez nekem. Több - azóta már halott - hirdetőoldalnál is így vagy hasonlóan kezdődött a hanyatlás. Lehet, hogy egyszerűen csak azért nem kapunk választ, mert hamarosan eladják a hardveraprót, és már a kutya se törődik vele a mostaniak közül. Vagy lehúzzák a rolót.

Cáfoljatok meg modik, tulajok, akárkik..

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4123) canniball válasza SeniorTilla (#4122) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom azóta változott-e az álláspont, de a legutolsó infó szerint "saját kézbe" veszik, nem eladják.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4124) Winner_hun válasza SeniorTilla (#4122) üzenetére


Winner_hun
félisten

#4115 ...addig viszont sajnos együtt kell élnünk ezekkel a maradvány bugokkal.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4125) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Nem kötöttek igazán jó szerződést a fejlesztő céggel, illetve referencia ide, referencia oda, a fejlesztő cég egy nagy kalap értékelhetetlen valamit adott ki a keze közül... :(

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4126) Bilux


Bilux
veterán

Miért kellett piszkálni azt ami eddig jó volt...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4127) Sasos válasza Bilux (#4126) üzenetére


Sasos
senior tag

Jó sose volt, hisz ilyen-olyan bugokkal együtt élünk a váltás óta, csak most még rosszabb lett. Feltételezem, valami egészt mást akartak javítani/módosítani, aminek ez lett az eredménye.

(#4128) SeniorTilla válasza Sasos (#4127) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A bugokkal nincs baj, azzal van a baj, hogy most már fizetnünk kell érte. Fizetős szolgáltatást nem lehet így kezelni, ez törvénytelen és tisztességtelen.

Vagy legyen hibátlan, vagy legyen ingyenes.

És ami még nagyon fontos: legyen párbeszéd, kezeljék a problémákat. De most csak magasról le vagyunk szarva: mindenki, aki ide írogat.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4129) Parci válasza SeniorTilla (#4122) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

cáfolom. a bugot meg nézzük, csináljuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4130) NP007


NP007
csendes tag

Szép napot!

A probléma:

Hirdetésem futott, még kb. 8-10 napom volt hátra a hirdetés érvényességéből mikor észrevettem hogy a hirdetés maga átkerült az archív hirdetések kategóriába. Mondom biztos valamit benéztem, gyerünk archív kategória, visszateszem aktívba. Nem tudtam, ill. tudtam volna, a rendszerbe fizetnem kellett volna, amit nem óhajtottam, így a mellett döntöttem hogy akkor marad a régi hirdetés az archívban, feladok egy új hirdetést. Ment is a dolog, majd köv. nap jött a warning az oldaltol, duplikált hirdetés miatt megdorgáltak. Írtam Kalandornak, mutatva a hirdetést, jött a válasz, most már csak 1 hirdetés van a rendszerben, minden OK. Rendben. Mai nap bejövök az oldalra a hirdetésem megint nincs meg, ismét jelzem Kalandornak a problémát, Ő linkelt ide engem, itt osszam meg a bajom. Nos megtettem, kérem segítsetek mit tegyek hogy az oldal szabályzatával ne ütközzek, s a hirdetésemet is tudjam feladni.

Előre is nagyon köszönöm!

NP007

(#4131) Sasos válasza NP007 (#4130) üzenetére


Sasos
senior tag

Így próbáld meg újra aktívvá tenni, amíg az illetékesek harcolnak a technika démonaival.

(#4132) fiberhost


fiberhost
csendes tag

Hello!

Próbáltam a hirdetésem kiemelését meghosszabbítani, de két óra alatt nem történt meg, legalábbis az Aktuális kiemelések alatt az eredeti lejáratot mutatja.
A kiemelés végének ezt jelzi: Vége: 2014.08.24.
De az Eddigi kiemeléseim alatt megjeleníti az újabb kiemelést.
14 nap Kezdete: 2014.08.24

Valaki nézzen rá kérem.

[ Szerkesztve ]

(#4133) NP007 válasza Sasos (#4131) üzenetére


NP007
csendes tag

Basszus, így visszajött nekem is! Hihetetlen!!! Ez működik így!!!

Köszönöm szépen!!!!

NP007

(#4134) petata


petata
őstag

-

rossz topic, elnézést, késő van már :D törölhető

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#4135) SeniorTilla válasza Parci (#4129) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Na végre!

Örülök, hogy írtál, bár lehettél volna gyorsabb. Annyit még megtehetnétek, hogy - mivel szinte mindenkit érint - szóltok, hogy aki ilyet tapasztal, mit tegyen. Pl. egy privátot küldhettek róla. Naponta érkezik ide ezzel kapcsolatban észrevétel.

Még egy kérdés: ha panasz, észrevétel, stb. van, hová címezhetjük? Nem találok kontaktot, csak ez a topic van.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4136) Bjørgersson válasza SeniorTilla (#4135) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez a topik nem elég kontakt? Erre lett kitalálva a topik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4137) SeniorTilla válasza Bjørgersson (#4136) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem, mert nem csak a bugreportok miatt kellene. Kell egy általános felület vagy legalább egy email, ahová írni lehet, nyoma van, visszaigazolsát kapsz róla, stb. Mint minden rendes, fizetős szolgáltatást nyújtó oldalon van.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4138) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Nem kaptam értékelési üzenetet így nem tudom értékelni a vevőt míg ő már értékelt engem
[link]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#4139) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

üdv!

a kiemelt hirdetésem nem jelenik meg a listában... (nincs is lista a kategóriában, csak 1 hirdetés...) valaki, valamit?

köszi!

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#4140) bojoci54


bojoci54
újonc

Sziasztok!
Ma reggel feladtam egy hirdetést, azóta nem tudok belépni.

Mindig ez az üzenet jelenik meg:

"Sikeres belépés. Azonnal továbbitunk."

Aztán semmi! :W

(#4141) Sasos válasza Kis Joe (#4138) üzenetére


Sasos
senior tag

Így próbáljátok meg.

(#4142) canniball válasza bojoci54 (#4140) üzenetére


canniball
nagyúr

Töröld a sütiket!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4143) orrlyuk válasza orrlyuk (#4139) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

no,semmi? UPolni sem enged a rendszer, tegnap óta van vagy 5 új látogató... ez így nem OK. Kidobott pénz, sőt, extra szívás. :W :Y

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#4144) sing1ep1ayer válasza canniball (#4142) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem segít. :( Nekem az összes böngészőm úgy van beállítva, hogy bezáráskor minden sütit töröl és mégis most kipróbáltam: egyszer beengedett Operával, kétszer nem, Firefoxon pedig háromszor nem engedett be, csak a lapcsalád többi oldalán keresztül tudtam belépni, a Hardveraprón a fent vázolt probléma állt fenn: sikeres belépés üzenetnél fagyi, kész, megáll az ész.

Szerk:
Mintha szépen lassan, de biztosan ez az új motor darabjaira hullana.

[ Szerkesztve ]

(#4145) Weaver


Weaver
senior tag

képfeltöltésnél folyon ezt kapom hibaablakban:

Hiba a képfeltöltés során.
Nem haladja meg a kép a feltöltési korlátot?
(JPG max. 8 Mpx, 3 MB; PNG max. 1366x800 px, 600 kB; GIF max. 65x65 px, 60 kB)

nyomorult 2kb-os jpg file-ról van szó. de a képek többségére , amit eddig minden gond nélkül feltöltöttem ezt írja.

(#4146) föccer válasza Weaver (#4145) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem lehet, hogy elérted a feltöltési limitet? Mennyi a jelenleg rendelkezésre álló tárhelyed?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4147) Parci válasza SeniorTilla (#4135) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez a topik van csak. ha a rendszer hibájából nem kerek valami, az bug, azt ide várjuk. ha valakinek nem tetszik az egész és ennek hangot akar adni, arra itt az egész fórum (de egyébként van egy másik topik is az általános észrevételekkel).

ami a hibákat illeti: elnézést kérünk érte. ami energiánk egyáltalán van, azzal próbálunk mindent a lehető legjobban csinálni, ezzel együtt is az apró olyan, amilyen. nincs apparátusunk arra, hogy profi helpdesket üzemeltessünk és prompt és egyenként foglalkozzunk minden felhasználói észrevétellel, kérdéssel. a szolgáltatás egyébként ingyenes, ezt azért szögezzük le. extra dolgokért lehet (de nem kell) fizetni. de nyilván nem oké, ha azok az extra dolgok nem hibátlanul működnek. remélhetőleg hétfőtől lesznek már a programozók is és ránéznek -- sajnos az augusztus 20-a betett ennek.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4148) SeniorTilla válasza Parci (#4147) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez a hiba azért több, mint egyéni felhasználói észervétel. Ezzel neked is tisztában kell lenned, és gondolom tisztában is vagy vele.

A dolog arról szól, hogy ha fizetek valamiért (mindegy hogy kötelező-e vagy én választom, megvenni semmit sem kötelező sehol), akkor azért meg kell kapjam a szolgáltatást. Ergo ha elfogadjátok a 180 forintomat egy hirdetés feladásáért vagy hosszabbításáért, akkor annak folyamatosan kint kell lennie aktív hirdetésként, és pont. Ha nem tudjátok ezt megoldani, akkor jön létre az az állapot, amit fentebb írtam pár hsz-el korábban. Lehet, hogy szabin van a programozó, stb, de ez a hiba már egy hónapja jelezve lett felétek! Az is rendben van, hogy pl. nyaraltok és nem törődtök a hardverapróval, ehhez semmi közöm, de az oldalt akkor is üzemeltetni kell, vagy írjátok ki, hogy "bocs nyaralnuk, bugos az oldal, ezért most ingyenesek azok a szolgáltatások, amikért egyébként pénzt kérünk".

Annyi lenne a minimum, hogy szóltok mindenkinek, hogy igen, van ez a hiba, de amíg meg nem oldjuk, ezt és ezt kell tenni, hogy aktívak maradjanak a hirdetések.

Ebben az esetben a hozzáállásotok a nullával egyenlő. Olvass vissza, egy hónapot kellett várni, hogy beírj ide nekünk valamit! Nagyon kíváncsi lennék, mit mondana erre a felügyeleti szervetek, és mekkora lenne a büntetés. Ha nektek ez hiányzik, akkor lehet tovább menni ezen az úton, és előbb-utóbb a nyakatokba fog szakadni.

De hangsúlyozom, nekem (és minden felhasználótoknak) is az lenne a legjobb, hogy normálisan működjön az oldal. Fene megeszi hogy ilyen drága lett, még mindig termel forgalmat, de nincs rá minden nap időm, hogy átnézzem, ma melyik hirdetésemet tette inaktívba a bugos rendszer.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4149) Parci válasza SeniorTilla (#4148) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kérlek, hogy ne taníts, hogy mit és hogyan kéne csinálnunk. felügyeleti szervekkel fenyegetőzni meg finoman szólva is övön aluli, sunyi tempó.

a hibáért elnézést kérek, meg fogjuk oldani. igazán érdemi megoldás pedig az lesz, amikor visszaportoljuk az egészet a saját kódunk alá, de ez óriási meló, addig minden más áll, és jelenleg nem fér bele, hogy minden más álljon.

a hardverapró pedig nem lett drága. ingyenes. aki izomból seftel és van millió hirdetése, annak nem. de ő sem mondhatja, hogy "drága" -- nekünk volt (és van) drága, fenntartani.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4150) Parci válasza Parci (#4149) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

közben látom, hogy statisztikát követeltél korábban, hogy pontosan milyen "kár" ért a kiesések miatt. ez komoly? megteszed, hogy csinálsz egy statisztikát, hogy pontosan milyen előnyök értek áttételesen és konkrétan, anyagilag, amióta létezik hardverapró?

valóban kínos és hosszútávon nem megengedhető, hogy bugos legyen egy rendszer, amiben ráadásul pénzt is lehet költeni. meg fogjuk oldani, de sajnos nincs annyi erőforrásunk, hogy ezt prompt tegyük. addig jobb híján csak elnézést tudok kérni, illetve azt, hogy ne feszkózzunk már egymással! hatóságokkal fenyegetőzni, irreális dolgokat követelni, hangulatot kelteni egy cseppet sem szimpatikusabb hozzáállás, mint amit rólunk feltételezel. sőt, kifejezetten rosszindulatú.

és egyébként rémlik, hogy meglehetősen hasonló módon viselkedtél akkor is, amikor elindult az oldal és a bugokat vadásztuk. ez mennyire fér bele az írországos képedbe, miszerint ott segítik egymást az emberek? :(

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.