Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) maci25


maci25
aktív tag

Régen amikor rátaláltam a ph-ra és vele együtt hardver apróra akkor úgy éreztem, hogy itt olcsón lehet viszonylag jót venni. Most pl telefont keresek főként de valahogy nem akar össze jönni.
Tele van új készülékekkel a lista amit pl az árukeresőn vagy ugyan ennyiért vagy olcsóbban meg lehet venni.
Én viszonylag olcsón szeretnék venni és persze használtat. Ezekre régen rá is találtam, de most valahogyan elvész a sok szerintem bolt-i hirdetés között.
Nem tudom ki hogy van a hardver apróval de nekem ide legkevésbé sem hiányoznak a bolti eladók. Ha boltból vagy sufni gsm boltból szeretnék vásárolni akkor én speciel még véletlenül sem itt keresem hanem az árgápen vagy az árukeresőn.
Nem tudom mennyire megy "Jól " a hardver apró, de ha esetleg vannak jó páran akik hasonlóan kezdenek kiábrándulni nehogy lépjen a konkurencia és visszafordíthatatlan vándorlás képződjön.

Még mielőtt félre értene bárki is nem savazni szeretném az oldal, hanem pont fordítva. Továbbra is szeretném használni sikeresen az oldalt :)

(#5652) Fecogame


Fecogame
veterán

Van lehetőség 30 napnál több időre meghosszabbítani a hirdetésem?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5653) enro00


enro00
újonc

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Volt régen 2-3 éve egy fiókom freemailes e-mai címmel.
Sokáig nem léptem be, e-mail üzeneteim törlődtek, köztük a hardverapró által megadott jelszó is, jelszó emlékeztetőt meg nem küld a hardverapró freemailes címre.
ha jól emlékszem 14 pozitív és 0 negatív értékelésem volt, van rá lehetőség, hogy megkapjam azt a fiókot, ha bizonyítom hogy én vagyok a felhasználója?
Nem szeretném újból kezdeni a tagságot és 0 értékeléssel kínlódni adás-vétel esetén, csak azért mert "rossz" e-mail-es szolgáltatónál volt fiókom.
Előre is köszönöm.

(#5655) essexboy válasza Fecogame (#5652) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha azt kérdezed, hogy lehetne egyből meghosszabbítani 6 hónappal, akkor a válasz nem, viszont akárhányszor meghosszabbíthatod a hirdetésedet 30 nappal a hirdetéseim adminisztrációja menüpont alatt (Lásd csatolt kép). Tehát ha 6 hónappal akarnád meghosszabbítani akkor 6-szor kell megvásárolnod a hosszabbítást.

essexboy

(#5656) essexboy válasza monalala (#5640) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Lépj be a bal felső sarokban található menüben és utána a jobb felső sarokban megjelenik egy csillag (lásd a mellékel képen bekarikázva) arra kell kattintani, hogy a belépett profilod lásd. Ott lesznek a privát üzeneteid menüpont is.

Üdv,

essexboy

(#5657) essexboy válasza dellfanboy (#5641) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Az csak a hardveraprón látható, mert ott releváns.

Üdv,

essexboy

(#5658) essexboy válasza Tejpor (#5642) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek jelentsd az adott értékelést, és írd le hogy mit rontottál el.

essexboy

(#5659) essexboy válasza CsorbaZoli (#5643) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek próbáld meg sütik törlése után még egyszer, ha úgy sem működik, akkor írj egy privátot nekem, és majd én jelentem helyetted.

essexboy

(#5660) essexboy válasza Thoms (#5585) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

& (#5651) maci25

Szia!

A fejlesztés alatt álló HA-ón meg leszz oldva a céges és a magán hirdetések elválasztása, kérlek legyetek türelemmel.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#5661) essexboy válasza Faterkam (#5648) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Van 2DS is ha jól látom, azt nem kellene belevenni a címbe?

essexboy

(#5666) utolsolevel


utolsolevel
tag

Sziasztok

Az lenne a kérdéses, hogy ha a regisztrált email címem már régen nem él hogyan változtathatom meg az élő emailcimemre, mert a rendszer oda kuldi a jelszómat stb. .. :F

Köszi

ß

(#5667) Castell


Castell
aktív tag

Sziasztok!

Hirdetésben külső oldal linkelése mennyire engedélyezett? Konkrétan, pl. Bolhapiac kategóriában való hirdetésnél nem áll rendelkezésre annyi hely, hogy mindegyik termékemet meghirdessem. Persze feladhatnék több hirdetést is, de ez így macerás.

Lenne saját oldalam, ahol átláthatóbban lenne fent az összes termék. Ad-hoc szoktam látni, hogy mások linkelnek saját oldalt, de ezzel kapcsolatban nem találtam konkrétumot.

Természetesen használt és saját dolgokról van szó, tehát nem üzletszerű és éppen az évi 600 ezres keretet sem meríti ki...

Ha nem engedélyezett tervezitek-e a fentiek tekintetében a bolhapiac kategória átszabását?

Köszönöm!

(#5668) essexboy válasza utolsolevel (#5666) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Jobb felsõ sarokban található az opciók szekció. Ha az adataim menüpontra kattintasz, akkor meg tudod változtatni az adataidat.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#5669) essexboy válasza Castell (#5667) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Írd le hogy melyek azok a termékek amik eladók a hirdetés leírásában és a hirdetéshez kapcsolódó hozzászoólásokba rakd bele a részleteket.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#5670) CsabyB


CsabyB
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mit lehet tudni most az ilyen hirdetésekről:

Eladó Windows 10 Pro, Home és Office 2016 licenc kulcsok.
Fizetési lehetőségek
PayPal és banki utalás
Kézbesítés a pénz beérkezése után 2 órán belül!
További információkért írj üzenetet!
*Igény esetén adásvételi és matrica.

Rákérdeztem az eladótól de sem matrica sem szerződést nem tud adni a kulcsok mellé.
De állítja, hogy:
Eddig az összes kulcs, amit eladtam működött, mivel az összes jogtiszta.

Egy éve láttam több esetben is, hogy töröltétek ezeket a hirdetéseket.
Ez most is így van, mármint, hogy ezek továbbra is illegális termékhirdetések? amiket elméletileg töröltök.
Vagy van esetleg valami változás a jogban az árusíthatóságukba?

köszi a választ.
üdv

[ Szerkesztve ]

(#5671) nizijozsef


nizijozsef
újonc

Sziasztok!

A hírdetést felrakó személy , mért nem, tudja törölni a saját hírdetését? Olyan van ott hogy meghosszabítás, jegelt és archív. törlés gombot nem lehetne melléjük tenni? Kérem ennek pótlását.

nizijozsef

Nieselberger József

(#5672) xnx199204


xnx199204
újonc

Sziasztok! Nekem freemailes fiókomon lévő profilommal nem tudok belépni, most szeretnék egy, két dolgot felrakni ezért csináltam ezt a fiókot. Szeretném kérni az Adminokat, hogy a pozitív értékeléseimet tegyék át erre a profilra. Régi profil:Email:hungarynorbxnx@freemail.hu Felhasználónév:xnx1992 Sajnos a jelszómat se tudom így módosítani.. Előre is köszönöm! :( :(

Írjatok privátban legyetek kedvesek, ha nem válaszolok időben, hívjátok a 06705842528-as számot, így könnyebb. Üdv!

(#5673) essexboy válasza CsabyB (#5670) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Nincs változás, az említett hirdetést intéztük.

Üdv,

essexboy

(#5674) essexboy válasza xnx199204 (#5672) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

[link]

essexboy

(#5675) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!
Kb 1 hete belebotlottam pár cd kulcsot árusító hirdetésbe, ahol az illető privátban nem kulcsot küld, hanem egy külső oldal referral linkjét ami természetesen a hirdetőé. Tehát a hirdetőnek konkrétan nincs a tulajdonában semmilyen termék amit eladhatna. Jelentettem a hirdetéseket, fel is lettek dolgozva, és továbbra is ugyanúgy megy a biznisz. Amennyiben ez így teljesen elfogadható hirdetés, kérnék szépen egy illetékestől megerősítést, mert akkor saját magam is csinálok egy ilyen hirdetést. Kis zsebpénzért pár db link privátban elküldése finom körettel teljesen korrekt befektetés.

(#5676) Millerchris


Millerchris
tag

Sziasztok!
Kapásfigyelő nem működik.

A holnap mèg messze van!

(#5677) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Érdeklődnék, hogy eladóként vevőt hogy tudok értékelni?

üdv.

.

(#5678) Recke


Recke
csendes tag

Tisztelt apródok!
"Sikerült" értékelés előtt arhiválnom a hirdetésemet. Szeretném értékelni a vevőt akár azon az áron is, hogy az ő rólam írt pozitív értékelését neki "írjátok jóvá".
egy ...ketlen újonc

[ Szerkesztve ]

Minden esetben a nagyobb fizikai erővel rendelkező ebnek van lehetősége a szaporodásra!

(#5679) essexboy válasza Troy. (#5677) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

& (#5678) Recke

[link]

essexboy

(#5680) essexboy válasza Millerchris (#5676) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Mi az amit beállítottál keresőszónak, mert nekem működik.

essexboy

(#5681) Garfield.37


Garfield.37
tag

Gyönyörűek a reklámok! :W
Még több kellene! :C

Üdv : Garfield.37

(#5682) zola1966


zola1966
újonc

sziasztok !Ma délutánra eltünt 2 hirdetésem!Ez hogy lehet?

(#5683) Annonymvs válasza Garfield.37 (#5681) üzenetére


Annonymvs
csendes tag

Az Operát használom. Beállítható a reklámok blokkolása. Talán érdemes megpróbálni.

Nem foglalkozom gondolatolvasással, fárasztó.

(#5684) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

oriic-nak írtam ezzel kapcsolatban, Ő iránytott ide, javaslatom lenne:

Ugyebár ha egy fórumtárs nevére kattintunk, előjön az infó oldala az illetőnek. Az lenne a javaslatom, hogy amennyiben a fórumozónak vannak apróhírdetései, akkor azok a blog linkje alatt megjelenhetnének mind topicban, mind pedig az infó lapon ugyanúgy, ahogy az illető blogjának linkje megjelenik.
Nagyon buta ötlet?

Köszi a válaszokat!

(#5681) Garfield.37: Semmi sincs ingyen, egy ilyen oldal üzemeltetése sem, nem értem, hogy mi baja mindenkinek a reklámokkal...

(#5671) nizijozsef: Bár nem vagyok benne biztos, az oka szerintem egyszerű. Ha törölni lehetne egy hirdetést, az visszaélésre adhatna okot. Pl: "XY meghirdetett valamit, majd nem jött el a találkozóra/nem azon az áron adta/rossz minőségű-hamis árut adott át". Ilyen esetben ha az eladó törölhetné a hirdetést, utána mondhatná nyugodt szívvel, hogy "háde' én meg sem hirdettem ilyesmit."... Gondolom ez, vagy hasonló okból nem lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5685) Troy. válasza essexboy (#5660) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!

Köszi! (Egyébként amint beírtam ide jött az e-mail!)

.

(#5686) Pagliacci


Pagliacci
újonc

Keresztkérdés: hogyan tudok értékelni akkor, ha egy fórumtárs egyedi (értsd: külön hirdetésben nem listázott) rendelést teljesített?

Mivel az értékelési rendszer konkrét hirdetéshez kötött, a hagyományos úton (Értékelés! gomb) nyilván képtelenség intézni az ügyet. Jelentés szintén kilőve, hiszen ugyanúgy kéri a hirdetés URL-jét. Esetleg még jelezhetném egy másik, hirdetett termékét használva, hogy vásároltam tőle, de az (bár technikailag megoldaná a gondot) félrevezető lenne és a végső soron a rendszer megkerülése.

Mi lenne erre a korrekt megoldás? Átfésültem a topikot, de nem találtam választ.

(#5687) essexboy válasza Pagliacci (#5686) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia

Az eladó rakjon fel hirdetést a termékről és te értékeled.

Üdv,

essexboy

(#5688) Vigilante


Vigilante
őstag

Valaki leírná, hogy mi van a hardverapróval!? Kb vagy betölt vagy nem! dDOS attack vagy mi folyik!? Irgalmatlan lassú, vagy épp be sem tölt. Valami központi tájékoztatás nincs? A hardverapró facebook oldalán se találtam semmit erről a paráról. :(

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#5689) syC


syC
addikt

A fenti nikon reklám eszméletlenül idegesítő. Ios+ safari: ahogy változik a reklám mérete, ugrál az egész böngésző ablak és újra átméreteződik. osx + safari: Amikor rákattintanék a kategóriára akkor betölt (? időzítve van, mert tuti bent van a böngésző cacheben már) a nikon reklám és letolja az egész tartalmat, így a reklámra kattintok.

Korábban nem volt ilyen pimasz, idegesítő reklám itt..

(#5690) palika29


palika29
csendes tag

Sziasztok

Apróhirdetéseket nem tudom megnyitni. Amint ráklikkelek az Apróhirdetések fülre, az alábbi hibát kapom
A webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani

"
A(z) hardverapro.hu érvénytelen választ küldött.
Próbálkozzon a Windows Hálózati diagnosztika futtatásával.
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR "

Több böngészővel is próbáltam.

Esetleg ötlet?

(#5691) kbatyai válasza essexboy (#5660) üzenetére


kbatyai
csendes tag

Hello!

Jöhetne már...

Már igen régóta igen-igen macera a sok bolti eladó új termékei közül kimazsolázni a "lényeget" pl egy használt TV-re keresés közben...

Ott a jófogás, vatera, arukereso, meg ezer másik oldal... miért kell ezt is telespammolni?!?

K.

Kris

(#5692) gold007 válasza Vigilante (#5688) üzenetére


gold007
tag

Nekem is botrány lassú, már vagy egy hete. Maga az oldal egyből betölt, de a kedvencek sáv és a legutóbbi fórumtémák, egy két apró kipirosodó jelzés 30-40mp mire betölt, vagy egyáltalán nem.
Ha kedvencek közé akarom tenni vagy onnan törölni akkor szintén ugyanez. A profiloldalak is rendszeresen lassúak.
Emelett pedig mondjuk 20ból egyszer bármilyen kérést lassan teljesít a rendszer.
Reklámblokkoló kikapcsolva, semmi extra nincsen csak a sima google chrome. De mobilon is ugyanez.

[ Szerkesztve ]

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#5693) barla


barla
csendes tag

Tisztelettel érdeklődöm, miért nem megy hetek óta a jelszóemlékeztető-
Minden alkalommal az a válasz, hogy kommunikációs hiba
Köszönettel a megtisztelő válaszért :
Bartha Lajos

barla

(#5694) Argos válasza barla (#5693) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

PH! alól próbáld meg.

...elmúlik...

(#5695) embe


embe
nagyúr

Nekem is megvan ez a "nehezen betöltés" probléma.
A jobb oldali rész, ahol ahol a lementett hirdetések, illetve fórumok vannak, kb. 1 perc után jelenik meg, addig olyan mintha lefagyott volna az oldal.
Illetve a betűk mintha vastagabbak, kontrasztosabbak lennének. Vagy 2 hete van e a probléma.
A Hardveraprónál jelentkezik. Ha pl. a Mobilaréna oldalon a hozzászólásoknál lépek be, akkor az megy pörgősen.

A rendszer: W10 64 professional, és Chrome böngésző.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5696) embe válasza embe (#5695) üzenetére


embe
nagyúr

Bár megjelenik egy ilyen sor.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5697) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Másnak is van ilyen gondja, mint nekem pár napja: nagyon lassan tölti be az oldalt, az apróhirdetéseknél ha kedvencnek jelölöm, akkor lefagyott 15-20 másodpercig, és addig persze semmit nem lehet csinálni, és ha e közben bezárom a tab-ot (amin jelöltem kedvencnek), akkor azt sem lehet bezárni.
Akár chrome 64bit v.62.0.3202.94, akár firefox 64bit v57.0-val van gond.
És a chome-ban nincs reklám blokkoló, a firefox az Add-ons disabled módban sem jobb a helyzet ;)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#5698) embe válasza FireFox1996 (#5697) üzenetére


embe
nagyúr

Neked nem vastagabbak a karakterek? Igaz erről azt olvastam, hogy valami W10 frissítéssel került fel valami marhaság, így a karaktereket nem lehet állítani.

Most nézem, hogy a gépháztól kaptam egy üzit, benne azzal, hogy kapcsoljam ki a reklámblokkolókat:

Jelentem, nem használok reklámblokkolót.

Leszedtem a Chrome-t, vissza, töröltem mindent, de a hiba akkor is megmaradt.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5699) embe válasza embe (#5698) üzenetére


embe
nagyúr

És IE alatt is kipróbáltam, ott is megvan ez a hiba.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5700) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt


Csatlakozom, hetek óta ez van nálam.Most ma már nem piros,hanem fekete lett a felirat.Chrom android mobil,nincs semmi reklám blokkoló :W
Most már idegileg felb@sz. :(((

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.