Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Ice&Lime válasza VinoRosso (#6100) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Például lehetne a képeket ki/be kapcsolni, hogy mutassa vagy sem. És kikapcsolásnál több is elférhetne.

[ Szerkesztve ]

(#6102) asdf_ válasza flymi (#6092) üzenetére


asdf_
veterán

Sajnos tegnap este kezdtem el felhasználni az ingyenes előresorolásokat, most még várhatok órákat, mire újra elérhetőek lesznek. És holnap megint csak este... Nem jó. :(

Ma nem upolsz, holnap viszont 00:01-tol barmikor, amikor kedved van, es onnantol "ciklusban vagy".

(#6103) Lackooo84 válasza asdf_ (#6102) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát szerintem ez nem megoldás, mert így is minden nap "csúszik" a dolog, mert ugye nem másodpercre pontosan akkor fog frissíteni senki, mint előző nap... :) Ez így nem jó.

The Truth is out there...

(#6104) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Egyébként a hirdetés részleteinél ha nincs kép, akkor miért kell a "nincs kép" képet megjeleníteni? Akkor ne jelenjen meg a galéria és kész, de így ... :)

[ Szerkesztve ]

(#6105) hege8888


hege8888
aktív tag

Biztos sok meló van benne, de:

-Fent azt a magas címsávot "Keress Magyarország...", meg alatta a kategóriák ikonos sávját picit lehetne karcsúsítani?

-fentebb Lackooo84 ötletét támogatom

-ez a "jófogás" kinézet egy picit nekem is görcsberántotta a gyomrom...

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#6106) DS39 válasza VinoRosso (#6100) üzenetére


DS39
nagyúr

betűtípus és méret különbséget most nem idevéve (az vagy bejön vagy nem), csak a képek jelentik a különbséget, a két lista ugyanolyan áttekinthető. egy ki-be kapcsolhatóság jó megoldás lehetne, aki nem szeretne előnézeti kis képet, kikapcsolja. (ez a mobilnézetben, mobilnettel lehet még hasznos)

[ Szerkesztve ]

(#6107) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Ezeken a színeken nem lehetne változtatni?
[link]

(#6108) BadGe


BadGe
aktív tag

A néhány évvel ezelőtti nekifutáshoz képest szuper lett, legalábbis külalakra. Az meg már fél siker :)

(#6109) flymi válasza asdf_ (#6102) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Általában négyes túrban dolgozom így mindig máskor szoktam felhasználni az upp-okat, ezzel csak ez bökkenő.
Ha már van naponta max 8 ingyenesen felhasználható előresorolásom, akkor azt had tegyem meg 0-24-ig bármikor, amikor épp ráérek/kedvem tartja. :U

30 nap jut egy hirdetésre utána újra be kell írkáni az egészet, hacsak nem vásárolok fizetős szolgáltatást? Azt hiszem szépen lassan kikopok innen apróról...
Mi baj volt a max 3 hónapra előre meghosszabbítással? Pláne a "keresem" szekcióban?! :U

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6110) bzoley


bzoley
veterán

Képeket kidobni, jobb oldali oszlopot - aminek eleve nemm lenne semmi keresnivalója a HA-n, csak önreklám - jóval keskenyebbre venni, mert zavaróan sok helyet foglal, és akkor valahogy ki fog nézni.
Amúgy grat a lényegében sikeres beüzemeléshez!

(#6111) molvany


molvany
senior tag

Van egy hirdetésem, aminél azt írja " 1 Nap ", vagyis 24 órája már hogy UP - olva lett. Tehát túlvan a 24 órán. Ennek ellenére az ingyenes UP - ok száma nem növekedett.

Tehát akkor hogy is van ez az ingyenes UP és a 24 óra ?

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#6112) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ezek készen vannak:
https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_7300-7300.html
https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_7299-7299.html
https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_7296-7296.html
https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_7294-7294.html
https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_7290-7290.html
https://prohardver.hu/tema/bugok_a_rios_r5_ph_motorban/hsz_9272-9272.html
https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_altalanos_eszrevetelek_javaslatok_b/hsz_6030-6030.html
https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_7308-7308.html
https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_7306-7306.html

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6113) Parci válasza molvany (#6111) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megnézzük majd, hogy minden jól működik-e

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6114) Parci válasza flymi (#6109) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyrészt, sokkal kényelmesebb lesz hirdetést feladni, mint eddig.

másrészt, egy hónap sok idő.

harmadrészt, akkor is fel lehet adni újra, ha valakinek nagyon fáj az ára.

mi viszont szeretnénk korrektül üzemeltetni magunkat a jövőben is.

tudom, hogy 8 hirdetés kevesebb, mint 15 hirdetés, de egy átlag magánszemélynek jó, ha két-három hirdetése van egyszerre. akinek a folyamatos 8 is kevés, az feltehetően jobban ad-vesz már, mint hogy eladja a 3 éves notebookját, egyszer. akkor viszont nem irreális kérés, hogy honorálja a felületet, ahol eladta.

meglátjuk majd, hogy az új rendszer, ha már üzembiztos lesz, mennyire válik be. lehet bármin variálni, ha van értelme.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6115) flymi válasza Parci (#6114) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem a hirdetések számával van bajom, ha 8 akkor 8. Nekem nyolc.
egy hónap sok idő. -> Neked lehet. Van cpu hűtős hirdetésem, ami a keresem szekcióban van, eddig csak 3 havonta kellett copy-paste megoldanom. Ezentúl úgy látszik már havonta.

mi viszont szeretnénk korrektül üzemeltetni magunkat a jövőben is. -> Úgy látom az új hardverapró másról sem szól, mint az eddig meglévő lehetőségek redukálásáról és + pénz behúzásról fizetős szolgáltatások formájában.
Értem én, hogy fenn kell tartani az oldalt, de ez eddig is ment nem? :U

Én már nem is igazán adok el az utóbbi időben HA-n. Inkább viszem az eladható holmikat ebayre. Nem akarom összehasonlítani a két oldalt, de ott 138 értékelés után 110 terméket tudok listázni 9200$ értékben és akár 8 alkalommal is újra felteszi nekem az oldal plusz költségek nélkül. ;)

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6116) Parci válasza flymi (#6115) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és mennyit fizetsz az ebay-en, amikor eladtad a terméket? :U

amúgy a szándék az is volt, hogy friss hirdetések legyenek csak a rendszerben. de igazad van, hogy keres oldalról ez picit kontraproduktív, még végiggondoljuk.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6117) flymi válasza Parci (#6116) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Bocs ha durva voltam. Szerintem is legyenek friss hirdetések és amit egy hónap alatt nem lehet eladni, azt valószínűleg kettő alatt sem nagyon. Keresem oldalról viszont nem árt, ha tovább is fent lehetne. Úgyis rá lehet szűrni, hogy mit szeretnénk látni, így legtöbbször még csak nem is lenne szem előtt.

(OFF)és mennyit fizetsz az ebay-en, amikor eladtad a terméket?(/OFF) -> Ebben igazad van, de bele van kalkulálva az árba hidd el. ;) :D
Ami idehaza szemét, az meg 99%-ban ebayen is szemét és eladhatatlan.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6118) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Sziasztok kedves fórumtársak!

Remek lett az új oldal. Engedjétek meg, hogy gratuláljak: logikus, jól felépített, elfogadhatóak a színek, arányok és úgy az egész. Úgy érzem jó lesz ez. Meggyőződésem, h átgondolt az új terv. Olvastam a rios üzeneteit egymásutánban.. huhh, nagy menet lesz mindez.

Legnagyobb para nekem is az új szerkesztő, sajnos 1 órát küzdöttem ezzel, végül feladtam. Már az alap műveletek hibáznak, úgymint;
- hivatkozás,
- új sor (enter) furán, vagy nem műxik sokadik nekifutásra..
- miért nincs a szokásos középre vagy jobbra zárás?
- ami még zavaró, az a miniatűrők, amik elfoglalják a korábban átlátható kategóriák oldalaimat
- itt - ott vannak csúszások, pixel eltérések; mint a Fototrend kocka pl, de

.. igazából ez majd mind megoldódik, hisz az a lényeg, hogy ez már sokkal jobban megfogott, mint a korábbi I. gen HardverApró, vagy a II. gen HelloKiő mobilnézetesApró

oh wait ;]

Tudom, hogy húzzak a 'nyámba, de azért vannak itt jelek a sorok között:
"Nem kaptunk annyi visszajelzést, mint amiben reménykedtünk"
"hirdetéseid nem olyan státuszban lennének, mint kéne, mindennél érdemesebb várni"
"működési-logikai dolgokat elsősorban a bugok után veszünk elő"
Van Facse gomb is integrálva, látom..

KÉRDÉS, remélve, h másokat is érdekelhet:
Privát üzenetek jogkörében történt változás?

Kedves Ph! team! Eskü mindig megleptek! Elmentem nyaralni és mikor újra próbáltam belépni: lol, wtf, váááóó, afk :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#6119) asdf_ válasza Parci (#6116) üzenetére


asdf_
veterán

és mennyit fizetsz az ebay-en, amikor eladtad a terméket? :U

Úgy 18%-ot (csak azok kedvéért, akik nem tudják).

(#6120) C64


C64
őstag

A mentett kereséseim és értesítései funkció megszűnt? Volt rá előfizetésem.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#6121) flymi válasza asdf_ (#6119) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Szerintem ő is tudja, csak költői volt a kérdés, illetve rávilágított arra a tényre, hogy aprós eladás után nem kell fizetni az oldalnak. Most még... ;]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6122) Parci válasza flymi (#6117) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, csak tudom, hogy megkérik az árát. az összehasonlítás úgy fair, ha az eladott termékek utáni díjat is beleszámolod. amúgy persze lehet nagy különbség is, de ha sokat el tudsz adni, ez az olcsóbb, abban biztos vagyok.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6123) schawo válasza flymi (#6115) üzenetére


schawo
titán

A világ legdrágább felülete az ebay. Azok aztán zsákban viszik el tőled a pénzt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6124) schawo


schawo
titán

Egyébként mi ez a PH!ont? Ez már régóta létezik?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6125) Archttila válasza Parci (#6095) üzenetére


Archttila
veterán

Igen közben látom már más is jelezte. Viszont (bár nem tudom mennyire lehet hozzá köze) az új hirdetések feladásánál is gond van a formázásokkal, illetve a sortöréssel így elképzelhető, hogy nem migrációs probléma. (de mondom nem értek hozzá)
Ha úgy adok fel egy hirdetést, hogy írok hozzá két-három mondatot akkor nincs gond, viszont ha rányomok a szerkesztésre, hogy mondjuk xy legyen bold a másik sor meg italic, akkor mentés után már összerántja a sortöréseket, illetve ha sokat szórakozok vele akkor már szerkeszteni sem engedi többé a hirdetést.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#6126) flymi válasza schawo (#6123) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

De sokkal nagyobb is a célközönség + van vásárlói védelem ha innen közelítek + paypal. Amazon és társai nem ennyire biztonságosak, legalábbis aszondják, még nem próbáltam.
A következő eladásom után meg majd megkereslek OS vásárlás céljából. ;) Hoppácska... Most nézem, hová tűntek a hirdetéseid?

Milyen PH!ont? :U

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6127) XoZ


XoZ
aktív tag

Sziasztok!
A hirdetéseket feladási idő szerint csökkenős sorrendben szoktam nézni, és az előző hardverapró verziónál az adott nap hirdetéseinél a dátum helyett az időpont látszott, így csak azt kellett megjegyeznem, hogy mikor néztem utoljára az oldalt. Most viszont csak dátum jelenik meg, így a legfelső címet vagy a hirdető nevét kellene megjegyezni. Vissza lehetne hozni az időpontot? Ha igen, akkor meg lehetne úgy csinálni, hogy az előző napi hirdetéseknél is legyen időpont? Pl. így: "ma 19:15", "tegnap 22:30".
Szoktam inkognitó módban is böngészni, így viszont minden alkalommal be kell állítanom, hogy mi legyen a hirdetések sorrendje és az egy lapon megjelenő hirdetések száma. Az előző verziónál ez működött URL-ben megadott paraméterekkel is, ez esetleg megoldható lenne az újnál is?

(#6128) schawo válasza flymi (#6126) üzenetére


schawo
titán

Megvannak. Én legalábbis úgy látom, hogy futnak :Y

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6129) Parci válasza schawo (#6128) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most már user adatlapról is van link a hirdetéseire, könnyű ellenőrizni

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6130) flymi válasza schawo (#6128) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Beírlak a felhasználó keresőbe, de nem történik semmi. 10-ből egyszer bedob a neved alatt 2db hirdetést... :U

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6131) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Azt nem lehetne hogy a Hirdetéseim kezelése fülön látszódjon hogy hányszor volt megtekintve az adott hirdetés? Most egyesével végig kell kattintgatnom az összeset ha ezt meg akarom tenni... A régi felületen ez tök jó volt.

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#6132) schawo válasza flymi (#6130) üzenetére


schawo
titán

Akkor egy bugot fogtál. :)

egyébként itt vannak [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6133) gold007 válasza SUPREME7 (#6094) üzenetére


gold007
tag

Így van, nekem is hiányzik az oldalsó sáv az állandó hasznos elemekkel. Főleg, hogy ma már minden widescreen meg minimum fullhd...

A hirdetés listával is egyetértek, nekem se jön be ez a giccses színes szagos akármi. Nem azt mondom, hogy egy az egyben legyen a régi, de pl az lenne a minimum hogy lehessen képek nélküli listanézetet választani.

Egyébként nem vagyok az újítás ellen, mert nem lehet ugyanaz 15 évig, illetve tényleg egy bug halom volt már a régi. De tény, hogy vannak olyan alapvető dolgok, amiken nem érdemes változtatni, mert ezek miatt használjuk az aprót és nem pedig a másik két rakás sz.. lehúzós oldalt....

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#6134) flymi válasza schawo (#6132) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6135) Samtya


Samtya
senior tag

Észrevételem van, bár lehet, hogy volt már. Adott termék hirdetési oldalánánál az oldal címét be kellene venni a böngésző fülben lévő szövegnek is. Azért hasznos, mert könyvjelzőzésnél is ez lesz a cím, tehát egyből látható, hogy milyen terméket könyvjelzőzünk. Jelenleg még csak a HardverApró felirat szerepel minden terméknél.

(#6136) Jeanne d'Arc

Ami tényleg jó lenne és eszembe jutott, hogy a hirdetéseknél ha jól emlékszem a régi oldalon is volt kép nélküli nézet. Én sosem néztem képekkel együtt a hirdetéseket, sokkal jobb volt felsorolva. Ez nagyon jó lenne ha vissza térne.
A másik meg az UP rendszer nem világos, meg a hirdetés csomagok. Hirdetés csomagot hol lehet venni? Illetve UP-ot? A régi megvett UP-ok átkerülnek ide? Pont az átállás előtt vettem 50-et, most van 18 db, de tegnap sem volt 25- nél több.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6137) C64 válasza Parci (#6122) üzenetére


C64
őstag

Kösz, hogy senki nem válaszolt :(((

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#6138) Parci válasza C64 (#6120) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyelőre nincs, lesz. jóváírást megcsináljuk holnap legkésőbb (ph!ontokat kapnak az érintettek, amikből lehet venni fizetős dolgokat -- erről megy majd holnap rendszerüzenet).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6139) b-max


b-max
aktív tag

Ha több hirdetést akarok feladni hogy tehetem meg? Hirdetésenként 250 Ft ?

"Nem adhatsz fel több ingyenes hirdetést, mivel 8 aktív hirdetésed van.

Vásárolj hirdetéscsomagot!"

Vettem egy 450 ft - osat, de nem értem, az most mire vonatkozik ? Egy hirdetésre vagy az összesre ?

[ Szerkesztve ]

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#6140) proradeon válasza b-max (#6139) üzenetére


proradeon
őstag

Igen. A 8 ingyenesen feladható hirdetésen felül már minden további hirdetés min. 250 Ft-os hirdetéscsomaggal adható fel. A csomag tartalma csak arra a hirdetésre vonatkozik, amelyikhez vetted.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#6141) Parci válasza b-max (#6139) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Egy hirdetésre. Nyolc lehet aktív egyszerre ingyenesen, utána minden további fizetős (hogy melyik csomaggal, az ilyen szempontból mindegy, de persze az érvényességi időt befolyásolja).

Amint feltámasztjuk a közvetlen bankkártyás fizetést, lesz ugyanúgy kedvezmény, mint a régi aprón (ott 200 ft volt egy egység, de bankkarival 180 ft, itt is ilyesmi arányra számítsatok).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6142) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

urak, elég kíméletlen hajrá volt a mai napon, letesszük a lantot most. azért remélhetőleg abszolút látható is az eredménye a jojózó szemeinken túl. hétfőre remélhetőleg a legsúlyosabb félreműködések, hibák már történelem lesznek. aztán a "maradék" persze egyre időigényesebb lesz.

akárhogy is, most lezsónak pihenés, holnap üti, ütjük tovább!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6143) b-max válasza Parci (#6141) üzenetére


b-max
aktív tag

Prémium esetén pedig 12 hirdetés egyszerre ?

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#6144) Parci válasza b-max (#6143) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

yes, sir!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6145) Vesa


Vesa
veterán

Nekem nem a design a problémás -bár az se tetszik, de az megszokható idővel-, hanem az 1 pontos rendszer. Gyerekek, ez miért? Hogy a fenébe fogunk így véleményezni részletekbe menően? Sok esetben van olyan, hogy az üzlet létrejön, a termékkel sincs gond, de mondjuk a csomagolás életveszélyes volt. Eddig lehetett azt csinálni, hogy erre nem adunk pirosat -mondjuk én feketét elvből sem adok senkinek, csak akkor, ha direkt átverésről volt szó-, de a kevesebb pirosból látható volt, hogy hol vannak az eladóval problémák. Most ezért vagy feketét kell adni ami gáz, mert az üzlet végülis összejött, vagy pirosat, ami meg azért nem jó, mert ennek ellenére nem volt minden rendben.
Vagy mondjuk sokszor segített már a vásárlás eldöntésében, ha ránéztem valakire és azt láttam, hogy az illetőnél "a problémás kérdésekre nem reagált" mezőnél jóval kevesebb piros volt, ne adj isten, fekete, hogy akkor ott bajok vannak a korrektséggel,hiába van egyébként százasával pirosa is.

Szóval ez így szeintem nem lesz jó, rengetegen fognak feketét bezsebelni csak azért, mert valami kisebb gikszer van amit adott esetben javíthatna a tag, vagy lesznek irreálisan sok pirosa olyan tagnak, akivel azért akadnak bajok, még ha nem is konkrét szélhámosról van szó, csak a kisebb problémák miatt majd sokan nem fognak feketét adni.

A tudomány a valóság költészete!

(#6146) Ganz-[HUN] válasza Ice&Lime (#6101) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Ott a +1!

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6147) kewixtv


kewixtv
csendes tag

Új hardverapro design-nal kapcsolatban:

Mobilon nem szép az egész sőt..
Desktopon menthető.

Tippek:

- Fejléc legyen egyszínű, de ez a csíkos valami szörnyű (olcsó hatás)
- Logo cseréje ajánlott, mert így úgy tűnik mint egy olcsó vaterás oldal
- Ez a sárga narancssárga "léc" kombó nem passzol. Legyen egy "fő" szín és ennyi. Tehát, ha narancs akkor legyen narancs.
- Hirdetésfeladás legyen fejlécen, az egy fontos dolog. Tégy, hogy ezzel hasonlítani fog a jofogásra, de ott nagyon is jó helyen van. Meg legyen zöld, ne sárga (ha marad a gomb). Több okból jó a zöld szín. Figyelemfelhívó és "nyugtató". A sárgára ránézve inkább elkerüli az ember.
- oldalsáv legyen 100px-el kisebb és a "center"nek nevezett valami pedig 100px nagyobb.
- a list és az oldalsáv boxoknak lehetne box-shadow 0px 3px 6px rgba(0,0,0,0.27); és jóval kiemelkedőbb lesz minden.
- Ha már "Flat" féle megoldás, akkor padding, padding padding. Tehát adatlapokon (termék), címnél például úgy beleolvad a háttérbe a cím, hogy rossz elolvasni, tehát biztos nem olvasná senki. Simán mehetne ott mindenre padding 15px hogy legalább a szélektől meg minden más tartalomtól távolabb legyen minden.

stb

egy példa, így már sokkal korrektebb szerintem.

(#6148) Vesa válasza kewixtv (#6147) üzenetére


Vesa
veterán

Tánc ne legyen?

A tudomány a valóság költészete!

(#6149) regener válasza kewixtv (#6147) üzenetére


regener
veterán

Mobil nézet állítható a Beállítások menün belül: "Oldal mérete tableten és telefonon"
Az a sok padding meg csak haszontalan felületet eredményez.

A funkciók és bugok elsőbbséget élveznek, így a külcsínt későbbre hagyják.

(#6150) wwenigma válasza kewixtv (#6147) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mobilon is az asztali nézetet kérem/használom,teljesen jól néz ki és használható...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.