Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5552) schawo


schawo
titán

Sziasztok!

Az Hardveraprós szolgáltatásokról hova (milyen email címre) külditek a számlát? Mert sem a paypalos, sem a login email címemen nem találtam.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5553) Daffni2


Daffni2
addikt

Sziasztok!

Javaslom,hogy hirdetést feladni kizárólag publikus e mail cím,és telefonszám feltüntetésével legyen lehetséges.

"Aki ad,az nyer"

(#5554) regener válasza Daffni2 (#5553) üzenetére


regener
veterán

Az "és" helyére inkább "vagy", de nem rossz ötlet.

Vagy valami féle verification cuccot bevezetni, majd ezekre lehessen külön szűrni.

Igen, márcsak a mézesmadzag hiányzik :D

[ Szerkesztve ]

(#5555) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Udvozletem,

Veletlenul ertekelesnel arra a linkre kattintottam, hogy a masik fel nem vette meg a termeket.

Probaltuk helyrehozni a dolgot de nem sikerult nekunk.

Kerhetek ezugyben segitseget?

Koszonom.

(#5556) Bjørgersson válasza RexMaximus (#5555) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5557) Bjørgersson válasza Daffni2 (#5553) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megadok egy kamu e-mail címet meg egy kamu telefonszámot, és problem solved. :) Ne hívogasson, zaklasson engem senki e-mailben, ott a privát üzenet gomb, tökéletesen lehet erre a célra használni. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5558) Garfield.37


Garfield.37
tag

Sziasztok!

Az apróhirdetéseknél a keresési feltételeknél a városok listáját ki kellene javítani!
Mégpedig úgy hogy budapest legyen a lista elején!

Más komolyabb oldalaknál is így van!

Köszönöm!

Üdv : Garfield.37

(#5559) kenwood válasza Garfield.37 (#5558) üzenetére


kenwood
veterán

Minden nagyobb oldalon ugy van.
Ne koszond, mert mar nem fog megtortenni.
Tobbszor felmerult, de minidg beirta par barom,hogy felesleges,jo ez igy.

Neha meg ilyen abszurd videk vs. pest iranyba is elvittek a temat.

Az tul bonyolult dolog,hogy pesten tobben elnek,mint a legnepesebb megyekben, tehat szimpla matematikai dontes alapjan rakja mindenki elore.
A legtobb helyen az is alap,hogy Budapest keruletekre van bontva.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5560) Argos válasza kenwood (#5559) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Nagyon bonyolult dolog egyébként lenyitni a legördülő menüt és nyomni egy "B"-t - vagy az épp keresett város kezdőbetűjét - és oda is ugrik a kereső. Hovatovább, meg is jegyzi a beállítást... :U

...elmúlik...

(#5561) Garfield.37 válasza kenwood (#5559) üzenetére


Garfield.37
tag

Budapest a főváros! :K

Üdv : Garfield.37

(#5562) kenwood válasza Argos (#5560) üzenetére


kenwood
veterán

Nem errol van szo.
A felhasznalok tobb,mint 20 szazalekanak elonyos lenne a valtozas,mig hatranyt senkinek nem okozna.
Ezert van ez igy mindenhol.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5563) Garfield.37 válasza kenwood (#5562) üzenetére


Garfield.37
tag

Igen azt tudom hogy más komolyabb oldalakon a felsorolás mindig Budapesttel kezdődik.
De azt hiszem hogy ezt írtam is.

Üdv : Garfield.37

(#5564) Bjørgersson válasza kenwood (#5559) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért barom valaki azért, mert nem ért egyet a dologgal?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5565) kenwood válasza Bjørgersson (#5564) üzenetére


kenwood
veterán

Azert ,mert nem tud egyetlen okot sem mondani,hogy miert NE legyen ugy,mint mindenhol.
Egyszeruen csak unalombol,passziobol akadalyoz egy olyan ugyet,ami neki nem art semmit,de sok embernek picit egyszerubbe teszi az eletet.
Azt meg meg tudom ereteni,hogy a fejlesztoknek baromi hosszu listaja van,amire ez mar nem fer fel.
Azt viszont, hogy random emberek beirjak,hogy nem kell,mert csak ...

A barom egy ilyen szituban a valos jelzo nagyon szalonkepes valtozata.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5566) Argos válasza kenwood (#5565) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Vicces vagy.
Unalom, meg passzió.. :DDD
Mintha lenne beleszólása akárkinek is.. a fejlesztőkön kívül.
Ennyi erővel egyébként legyen már előre sorolva az összes megyeszékhely összesítve, mert adott felhasználóknak az a kényelmesebb...

A "barom" meg leginkább téged, mint nagyfalusi felsőbbrendűt minősít...

...elmúlik...

(#5567) joey04


joey04
titán

Sziasztok!

Ez szerintem egy megfontolandó javaslat!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5568) #65675776 válasza kenwood (#5565) üzenetére


#65675776
törölt tag

Inkább intuitív módon kellene megcsinálni a dolgot: a hirdető lakhelye legyen az első. Akár milyen hihetelen, az ország lakosságának 80%-a nem Budapesten lakik.

(#5569) Bjørgersson válasza kenwood (#5565) üzenetére


Bjørgersson
félisten

1, Hardverapro <> mindenhol
2, ABC sorrend
3, csak nem hal bele a sok lusta budapesti 2-3 kattintasba

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5570) kenwood válasza #65675776 (#5568) üzenetére


kenwood
veterán

Az jo lenne, de gondolom,evekig tartana lefejleszteni a mostani csapattal.

Kulfold mar meg van oldva igy (bar lehet,hogy az is jobb helyen lenne a k-betunel :D),szoval Budapest kiemelese kb. egy kaveszuntben megoldhato lenne.

a 80%-ot max akkor kellene figyelembe venni, ha oket barmilyen modon erintene a dolog.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5571) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Ha egy vevő hiányosan értékelt (5-ből csak 4-hez tett pozitív értékelést, pedig minden rendben ment) akkor módosítható még utólag az értékelés teljesre? Ha igen, akkor mi a menete?

(#5572) Bjørgersson válasza Chosen (#5571) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5573) Chosen válasza Bjørgersson (#5572) üzenetére


Chosen
addikt

Ez oké, de az értékelés már megtörtént. Ilyenkor nekem kell jelentenem az ő értékelését, vagy neki kell jelentenie a saját értékelését?

Mod: ha simán törlik az értékelését inkább, nekem az is jó. (Elég ritkán lép be, nem biztos, hogy reagálni fog már, jó 1 hónapja vásárolt tőlem)

[ Szerkesztve ]

(#5574) Bjørgersson válasza Chosen (#5573) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ő jelenti az adott hirdetésedet, majd leírja, mi történt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5575) Amadis


Amadis
csendes tag

Ha valakit ignorálok(letiltok), akkor miért kapok mailt arról, hogy privát üzenetet küldött? Nem az lenne a lényeg, hogy teljes mértékben figyelmen kívül hagyom, tehát nem látok semmit ami tőle érkezik?

(#5576) Carlos86


Carlos86
újonc

Üdv! moderátort vagy olyan hardveres kollégát keresek aki tud nekem segiteni mert ujra regelnem kelett mert ujra pakoltam a gépem és a jelszom nem tudom a régi accomhoz kérem valaki segitsen.
Nagyon fontos lenne accom neve Carlos29 a többi adatom privátban a hardveres kollégának.köszönöm

(#5577) Lauda


Lauda
félisten

Olyan lehetőség miért nincs, hogy csak postával vagy futárral lehet átvenni a terméket?

(#5578) essexboy válasza Carlos86 (#5576) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

[link]

essexboy

(#5579) rakloo


rakloo
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom,hogy volt-e már , csak egy gyors kérdés/észrevétel lenne.

Meg tudná valaki mondani,hogy miért van az,hogy ha a hardverapro.hu-t írom be, akkor 404 nginx hibával kidob . Csak és kizárólag akkor jön be a hvapró,hogy ha www.hardverapro.hu-t írok be. Semmilyen más oldalról nem tudok hivatkozni rá, vagy hasonlók.

Németországból nyomom, osztott T netről, roaminggal, laposról.

Tudom , nem volt a legösszeszedettebb, de nagyon furcsállom,hogy mindig be kell írni :))

555-SHOE

(#5580) FirstTripla


FirstTripla
tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy esetleg mást is szokott-e idegesíteni az, ha valaki érdeklődik egy termékem után majd utána soha az életben nem válaszol akár ha kérdést teszek fel, akár csak annyit, hogy "Köszi mégse kérném". Nem lehetne esetleg valamilyen "olvasta" jelzést berakni a privát üzenetekhez, hogy látták-e egyáltalán, mert kezdem azt érezni, hogy senki se kapja meg a válaszom, vagy csak "én nem kapok választ bug" van :D

(#5581) Lauda válasza FirstTripla (#5580) üzenetére


Lauda
félisten

Prémium előfizetés esetén látod, ha elolvasta, mert csak akkor tűnik el a szerkesztés opció.

(#5582) FirstTripla válasza Lauda (#5581) üzenetére


FirstTripla
tag

Oh ezt jó tudni, köszi. Lehet elgondolkodok majd rajta mert vicc, hogy 8 vevőből mindössze egy tud válaszolni, és az ember csak vár hogy egyeztessük a helyszínt. Legalább akkor tudnám, hogy olvassa-e a kérdéseimet, mivel annyit nem írnak, hogy "Mégse érdekel a termék".

[ Szerkesztve ]

(#5583) kenwood válasza FirstTripla (#5582) üzenetére


kenwood
veterán

premiumnal latod,hogy olvasta-e.

Az a helyzet,hogy sokan alaposan korbejarjak a vasarlast,es hetekkel elore elkezdenek kerdezoskodni.
40-50 eladora is rairnak,mire sikerul donteni.

Nincs ezzel semmi gond,egyszeruen csak nem kell raporogni 1-1 erdeklodore.
Kerdez,te valaszolsz,es el is felejted ot.
Ha a tiedet akarja elvinni, akkor ugyis keres ujra,ker majd helyszint,idopontot az atvetelre.
Ruhaboltban sem fog 10 bol 10 erdeklodo vasarolni.

Arra figyelj csak,hogy tartsd az "aki eloszor fizet,aze a termek" szabalyt.
Napokra,hetekre elore felrerakas nincs!

Az "x nap mulva biztosan elviszem" tipusu uzenetek 80 szazalekabol nem lesz semmi.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5584) FirstTripla válasza kenwood (#5583) üzenetére


FirstTripla
tag

Rendben, köszönöm a tanácsokat, sajna félrerakás egyszer már volt ami miatt nem jött össze egy üzlet, de ebből is tanultam legalább.

(#5585) Thoms


Thoms
csendes tag

A hardverapró illetékeseitől (tulajdonosok, szerkesztők, működtetők) kérdezném, miért nem lehet olyan szűrőt berakni a keresésbe hogy "üzleti hirdetés" ill. "magán hirdetés".
Ezen azt értem hogy ha a seftes bizniszelők tömegesen feladott hirdetéseit nem kellene kerülgetnem akkor talán könnyebben megtalálnám amit keresek.
Miért kell a sok "neppert" végignéznem úgy belefárad a szemem mire végig böngészem pl.: a notebook hirdetéseket amik hemzsegnek a kereskedők hirdetéseitől, miközben én magánszemélytől szeretnék vásárolni.
Vagy a hardverapró igazából a kereskedőknek van kitalálva mint a használtautó.hu is hogy eladhassák a "mindefelől beszerzett" cuccokat?

Remélem nem sértettem meg senkit.

(#5586) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Udv nem tudom jo helyen kerdezek-e?
Olyan gondom lenne hogy a fiokhoz tartozo email-em freemail-es, meg ezen regisztraltam ezer eve.
Meg tudom valtoztatni a gmail-es cimemre? Felek hogy bukom a fiokom, egyre tobb a gond a freemailel.. :(( Jelenleg se tudok belepni napok ota oda..

Sikerult megtalaljam, mobil nezetben vmiert nem lattam .

[ Szerkesztve ]

(#5587) spe88


spe88
senior tag

Hello! Nem aktiváltam a hirdetéseimet miután lejártak és sehol nem találom őket. Ez normális ilyenkor? :D

Újraindítanám, amit nem adtam el...

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#5588) PHM válasza spe88 (#5587) üzenetére


PHM
addikt

Hirdetéseim adminisztrációja/Archív hirdetések.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#5589) Mitsou


Mitsou
csendes tag

Sziasztok!

Egyenesen oda lennék egy olyan frissítésért, hogy több várost is ki tudjak jelölni egyszerre a kereséshez a szűrőknél. :) Esetleg a prémiumban van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#5590) essexboy válasza Mitsou (#5589) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nemsokára jön az új HA, ott majd tudunk finomítani az ilyen dolgokon.

essexboy

(#5591) spe88 válasza PHM (#5588) üzenetére


spe88
senior tag

Azt néztem! Az archív közt egy 2015-ös van kizárólag. A jegeltben semmi.
Ennyi? Eltűntek?

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#5592) PHM válasza spe88 (#5591) üzenetére


PHM
addikt

Hm, ez érdekes. Kíváncsiságból megnéztem, nekem 2013-as a
legrégebbi hirdetésem, és a későbbiekből is csak 1-2 tűnt el.
(Volt, hogy köhögött a rendszer, s volt közben szervercsere is.)
Próbálj meg elérni egy Hardverapródot, talán ő tud neked segíteni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#5593) essexboy válasza spe88 (#5591) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ránézünk hogy mi történhetett, addig esetleg rá tudnál keresni korábbi hirdetéseidre a google keresőben, és belinkelnéd?

essexboy

(#5594) spe88 válasza essexboy (#5593) üzenetére


spe88
senior tag

Egyre rá találtam. Céges nettel ugyen nem jön be szóval csak a Google-ös linket másolom ki.

[link]

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#5595) spe88 válasza essexboy (#5593) üzenetére


spe88
senior tag

Hello!

Sikerült valamire jutni?
Google megtalál 1-2-t, de itt nem látom a hirdetés adminisztrációja alatt!

köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#5596) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Arra van valami mód, hogy a komolytalan vevőjelölteket valami módon pontozzuk? Párszor belefutottam abba, hogy megkért valaki, tegyem félre neki a cuccot, én megtettem, más közben vitte volna, de én álltam a szavam, nem adtam oda másnak, aztán a jegelős ember eltűnik, nem reagál a PÜ-re.

Kissé egyoldalú, hogy ha az eladóval van valami, azt meg lehet hurcolni, de az ilyen kis senkiháziaknak meg semmi retorzió sincs.

(#5597) essexboy válasza Hauptmann (#5596) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Sajnos erre nincs lehetőség, viszont ajánlom hogy a következők szerint járjon el: Jegelni csak egy napra jegeljen bármit, bárkinek. Így ebből nem lesz probléma a továbbiakban.

Üdv,

essexboy

(#5598) essexboy válasza spe88 (#5595) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Sajnos ez egy bug, de a külsős céggel már nem tudunk megoldani ilyen kisebb hibákat. Házon belül fejlesztjük és már teszteljük az új Hardveraprót, ezért kérem a türelmedet míg az élesedik, addig meg próbáld levadászni google-el a régi hirdetésedet és rakd fel újra. Elnézést a kényelmetlenségért.

essexboy

(#5599) Hauptmann válasza essexboy (#5597) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ne haragudj, de ez így nagyon egyoldalú. Az eladókat lehet szopatni mindenféle mondvacsinált indokkal, de az eladókat nem védi semmi. Egy topic-ot sem lehetne létrehozni ilyesmire, ahol a hazug, megbízhatatlan 'vevőjelölteket' listázni lehetne? Mert ugye eladókra van ilyen.

(#5600) kenwood válasza Hauptmann (#5599) üzenetére


kenwood
veterán

Egyszeru :
ne igerj semmit annak,aki nem tud masnap sem eljonni a cuccert.
igy nem kell tartanod a feleslegesen adott szavadat.
nincs olyan iratlan szabaly,hogy az elso jelentkezo miatt napokig,hetekig el kell hajtanod a biztos vevoket.

valaki radir hetfon,hogy penteken vinne,akkor annyit kell valaszolni,hogy "keress meg csutortokon,es megbeszeljuk a reszleteket,ha meg megvan a hardver"

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.