Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Domonkos válasza Kalandor (#5898) üzenetére


Domonkos
Ármester

Rendben, akkor itt egy szukitett lista:
ASUS, Cherry, Cooler Master, Corsair, Cougar, Dell, G.Skill, Genius, Hama, HP, Lenovo, Logitech, Microsoft, Ozone, Rapoo, Razer, Redragon, Roccat, SteelSeries, Tesoro
Ezeket a markakat a milyen billentyuzetet vegyek topicban is egesz gyakran keresik, illetve ajanljuk.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#5902) subaruwrc válasza Kalandor (#5894) üzenetére


subaruwrc
félisten

sorry de egyiket se látom

(#5903) Weaver


Weaver
senior tag

tápoknál a választható gyártókat korszerűsíteni kellene. példának okáért: a cooler master márka nem szerepel a választhatók között, de az aopen, vagy a dtk benne van....

(#5904) allein


allein
addikt

Jó reggelt mindenkinek. Lehet tudni, hogy mobilról mikor lesz elérhető az oldal fórum része :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5905) allein válasza allein (#5904) üzenetére


allein
addikt

Mobil nézetben nem találom a fórum részét és ha átváltok desktop nézetbe akkor nem működik a fórum. Meg tudja valaki erősíteni, hogy nem nálam lesz a gond.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5906) Bjørgersson válasza allein (#5904) üzenetére


Bjørgersson
félisten

https://fototrend.hu/forum/index.html

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5907) allein válasza Bjørgersson (#5906) üzenetére


allein
addikt

Hálás köszönetem :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5908) qnadam válasza allein (#5905) üzenetére


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5909) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy ha újra hirdetek az archív-ból, akkor nem lehetne rezetelni a nézettségi számlálót?
Köszönöm

(#5910) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Archiválásból visszahoztam egy hirdetésem és szeretném törölni a korábbi hozzászólásokat. Semmi negatív dologról nincs szó, csak elég régiek és jobban örülnék ha a frisseket látnám csak.

Ezt miként tudom megtenni?

PH! abszolút kezdőknek topikban azt ajánlották jelentsem a hirdetésem. Úgy nézem a sajátomat nem tudom.

Üdv,
Gergő

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5911) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

A következő dolog furcsa számomra:

Egy hirdetőtől megvettem egy terméket, aki archiválta a hirdetést. Én értékelni szeretném, de az Értékeld! gomb nem jó helyre mutat, hanem a hirdetés jelentése oldalt hozza be.

Érzésre nem ennek kélne bejönni, ha pedig igen mikért tudom értékelni az eladót?

Üdv,
Gergő

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5912) allein válasza qnadam (#5908) üzenetére


allein
addikt

Érdekes mert nálam még mindig nem működik :U

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5913) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Szeretnék a profilomon adatot módosítani de akármit csinálok ezt dobja fel. :(((
Hogyan lehetne ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#5914) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Nézd meg itt.

gyulaszu

(#5915) 8th


8th
addikt

Egy hirdetőtől megvásároltam egy terméket aki az értékelést véletlenül elutasította. Megfelelő helyen jelentettem a dolgot. Másnap jött a jelentéseimhez egy egyes (értesítés?) de hiába nyomok rá csak a régi jelentéseimet dobálja fel az oldal. Értékelni továbbra sem tudom az illetőt. Ilyenkor mi a búbánat van? :U

(#5916) Gyarmati_


Gyarmati_
senior tag

Sziasztok!

Erre a hirdetésemre jött ez a levél:

Egyből tudtam hogy kamu, csak jelezni akartam felétek. Látom már ki is van tiltva a felhasználói fiók. :C

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#5917) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Probalok Ha-n tobb keresest a kosarba rakni, de nem megy sehogy.
Mindig cak az utolso kereses van a kosarban "mentett kereses" nevvel.
Az hagyjan, hogy nem tudom elnevezni a keresest, de hogy (talan pont emiatt) nem lehet tobbet kosarba tenni, az mar furcsa.
Remelem, hogy csak en vagyok bena.

Ha valaki tudja hogy kell, akkor legyen kedves elmagyarazni!

Kossz!

mod: Ingyenes UX tanacsadast vallalok a PH! reszere. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5918) gold007


gold007
tag

Nem tudom, hogy ez másnál is van-e de nekem akárhányszor meg van nyitva a hardverapro (bármilyen oldal a hardverapro.hu domainen ahol van nagy reklám felül), elkezd pörögni a proci.

És mindez tutira a reklám miatt történik, ugyanis ha bekapcsolom a blokkolót akkor megszűnik a dolog...
Szóval én eddig úgy voltam vele, hogy a ph oldalait nem blokkolom, mert ingyenes az oldal és szeretném legalább ennyivel támogatni, de ha ez így marad akkor a blokkoló is bekapcsolva marad :(

Szerk.: Ja és nem csak a hardveraprón van így hanem a lapcsalád bármelyik oldalán ahol nagy (mostanában vodás) reklám van felül....

[ Szerkesztve ]

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#5919) Bjørgersson válasza gold007 (#5918) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt is jelezd szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5920) envagyok


envagyok
veterán

Most kaptam ezt az üzenetet:
"A Prohardver lapcsalád alapelveinek, illetve a HardverApró szabályzatának megsértéséért regisztrációd figyelmeztetésben részesült a következő ok miatt:

Tisztelt Felhasználó!

Kérem, hogy hirdetései címeiből törölje a sormintákat és a díszítéseket, ugyanis zavarják az átláthatóságot a listázásoknál, indokolatlanul kiemelik a hirdetést!

Kérem, hogy hirdetései címeit írja át!

Köszönöm megértését!"

Nem igazán értem, mivel indokoltan emelem ki ezzel a hirdetésemet, nem pedig indokolatlanul :D
De ezzel semmilyen más apróhirdetési helyen nem volt problémám.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#5921) gold007 válasza envagyok (#5920) üzenetére


gold007
tag

Én teljesen megértem.
Van külön fizetős opció a kiemelésre. Hogyha azt szeretnéd, hogy kiemelkedjen a hirdetésed a többi közül, akkor fizess a ph-nak. Nyilvánvalóan azért hozták létre a kiemelés lehetőségét hogy legyen egy kis bevételük, érthető hogy nem szeretik aki ezt megkerüli.
Egyébként meg engem is zavar amikor a hirdetés címének a fele ilyen színes összevissza jelekből áll és úgy kell kihámozni, hogy mit is hirdet az illető...

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#5922) envagyok válasza gold007 (#5921) üzenetére


envagyok
veterán

Szerintem a fizetéssel kapcsolatban tőlem nem kell félni.
Eleve fizetek hirdetés felrakásakor, fizettem prémium tagságot 1 évre..
Akkor már nem mindegy milyen karaktereket írogatok a hirdetésbe? :)
De hagyjuk :R

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#5923) Bjørgersson válasza envagyok (#5920) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Attól, hogy indokoltan ezzel emeled ki a hirdetéseidet, még ugyanúgy tilos és nem kicsit zavaró is.

10. Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:

1. Bármely beavatkozás, mely hátrányosan változtatja meg a Szolgáltatás megjelenését, illetve akadályozza annak rendeltetésszerű használatát, zavarja a többi Felhasználót (például: mértéktelen hangulatjel használat, óriási méretű képek, kártékony programkódok, felesleges üres sorok, túlburjánzó díszítések és sorminták, folytonos nagybetűs írásmód, illetve a jóérzést zavaró, agresszív, kötekedő, hangulatkeltő, sértő, vulgáris, személyeskedő tartalom).

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5924) bacsipro


bacsipro
csendes tag

Sziasztok! Igyekszem röviden. Az én esetemben az eladó, Gabrielsen kolléga 10 napig hülyített és a legvégén kiderült, hogy közben eladta másnak a portékát. Nem nagy értékről van szó és egyébként sem ért anyagi kár. Ugyanakkor felháborítónak tartom, hogy egy olyan kolléga akinek nincs negatív értékelése ennyire inkorrekt merjen lenni. Az Admin vissza tudja tudja olvasni a beszélgetésünket amiből látszik mikor mit ígért. Én viszonylag új vagyok itt és csak az eladó értékeléseit szoktam figyelni ha veszek valamit. ...és a lényeg: Javasolni szeretném, hogy ne csak konkrét adás-vétel esetén lehessen értékelni a másik felet, mert az gyakorlatilag nem mutat valós képet az eladóról/vevőről. Admin adhatna engedélyt a privát üzenetes beszélgetés alapján a meg nem valósult üzlet esetében is a vélemény nyilvánításra. Ha ezt az opciót nem lehet az értékelésbe beépíteni akkor javaslom egy új topic megnyitását ahová az ilyen inkorrekt eladókat illetve vevőket be lehet jelenteni. Ha már létezik ilyen az oldalon csak én nem találtam akkor bocs mindenkitől. Ez esetben kérlek benneteket küldjétek el a linket nekem. Köszi előre is. Üdv. Csabi

(#5925) PHM válasza bacsipro (#5924) üzenetére


PHM
addikt

A privát üzenetekbe nem látnak bele az adminok, azért privát.
Ha a nem létrejött üzleteket is értékelni lehetne, az káoszhoz vezetne,
ráadásul rengeteg + időt-energiát igényelne az elbírálás.
Itt szoktak hasonló történetek előfordulni.
Mielőtt írsz, olvasd el a topic összefoglalót.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#5926) natax


natax
csendes tag

Sziasztok,

napok óta olyan, mintha nem működne a privát üzengetős rendszer...
5/0 válasz érkezik
Az értékelősdi még úgy tűnik megy, de senki más nem válaszol, pedig látszik h belépnek....
Több gépről és platformról is ugyanazt látom....

Valaki megnézné, vagy értesítené az illetékest, vagy mondjátok hol jelezzem ?

Bug report erre nem hiszem hogy van, ezért nem oda írtam, de ha gondoljátok akkor beírom oda is.

üdv,
n

[ Szerkesztve ]

kommunikáljunk precízen és közérthetően

(#5927) bacsipro válasza PHM (#5925) üzenetére


bacsipro
csendes tag

Szia!
Köszi a választ. Azt hittem az admin, vagy vmiféle moderátor rálát a privikre is. Tévedtem. A másik: ebbe a topicba nem akartam írni, mert nem ért anyagi kár. Első sor: "- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett". Én csak tettem egy javaslatot amivel talán még biztonságosabbra lehetne hangolni az oldalt és sokak hasonló problémáját lehetne kezelni. Világos... sok energia lenne és nincs rá kapacitás. Ez esetben asszem kimaxoltam a lehetőségeimet. Köszi. Üdv. Csabi

(#5928) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írok e, amennyiben nem, elnézést kérek mindenkitől!

A kérdésem az lenne, hogy szolgáltató váltáskor, a régi szolgáltatónak ( Digi) kifizettük a kihelyezett beltéri egységet. Tehát jogilag az én tulajdonom.
Meghírdethetem Hardveraprón?

Előre is köszönöm!

(#5929) Purple_46


Purple_46
tag

Szerbusztok!

A kezdőoldalon szeretném megnyitni a felhasználási feltételeket de nem nyitja meg a számítógép, se a telefon.
Nálam van a probléma?
Máshol el tudom érni?
Előre is köszönöm!
További szép napot kívánok!

(#5930) jepe


jepe
csendes tag

monitor ASPECT RATIO

sziasztok,

a monitoroknál az LCD / CRT választás után következik a méret... 15-20'' / 20'' - 44'' (nem emlékszem pontosan)
ide, ezután jó lenne egy ASPECT RATIO "WIDE / hagyományos"
(nem kell külön 16:9, 16:10,. stb, aztán 4:3, 5:_4, stb... a lényeg: WIDE vagy nem WIDE :))

mivel sokszor a fotók alapján is NEHÉZ eldönteni a monitor formátumát, kifejezetten jó lenne
ez az extra infó, illetve szűrési lehetőség...

üdv

Péter

(#5931) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
A mobil hardveraprós verzióval vmi nem stimmel.
Tableten és telón is próbáltam hirdetés feladásnál, szerkesztésnél, ha a piros gombokra nyomok, feljebb érzékeli a nyomást. Ha kicsit felfelé görgetek, utána már jó helyre nyomok.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#5932) adly77


adly77
tag

Sziasztok
Mi a teendő ha vásároltam majd értékelést kezdeményeztem de az eladó ma reggel jelezte,hogy véletlen a nem vásároltam meg tőle opciója nyomott

(#5933) gold007 válasza adly77 (#5932) üzenetére


gold007
tag

Újra kezdeményezed az értékelést.
Ha nem lehet, akkor pedig jelented a hirdetést, és bepipálod hogy értékelni szeretnéd, illetve leírod hogy mi történt és szeretnéd értékelni.

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#5934) adly77 válasza gold007 (#5933) üzenetére


adly77
tag

Köszi

(#5935) Speed® válasza envagyok (#5931) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hetek óta szívok ezzel..azt hittem a telòm cseszekszik :o

(#5936) barkas


barkas
csendes tag

üdv. mindenki
mivel a VR mostanság eléggé feltört és egyre több ember kezébe kerül javasolhatok egy VR kategóriát ?
mivel nincs külön egyértelmű kategória mindenhol elvannak szórva (pl.: egyéb/egyéb , bevitelieszklözök/egyéb és így tovább) mindenkinek egyszerűbb lenne ha lenne külön kategória :R :))

(#5937) Szilofon


Szilofon
tag

Azt szeretném tudni,hogy a 883 értékelésből,hogy lett az új rendszerben csak 410 pozitívom?

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#5938) Varga Bálint


Varga Bálint
csendes tag

Sziasztok!
Nekem csak egy kérdésem lenne:
Az új hardveraprónak köszönhetően közel 400 pozitív értékelésről leestem 132-re.

Lehetséges, hogy az új aprónál eladásonként / vásárlásonként csak 1 db "piros pont" jár? :F

Köszi! :R

(#5939) Varga Bálint válasza Szilofon (#5937) üzenetére


Varga Bálint
csendes tag

Erre én is keresem a választ! :R

(#5940) Piloss válasza Varga Bálint (#5938) üzenetére


Piloss
senior tag

Olyasmi [link]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#5942) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Sziasztok!

Hírdetéseknél jól látom hogy nem lehet kiválasztani hogy mi alapján rendezze őket a :F

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#5943) Donnie


Donnie
őstag

Szép szép az új oldal, de merre található az asztali nézet mobilon?... (iOS, Safari)

(#5944) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ezért kár volt a fél napos leállás. :(

(#5945) Oldman2


Oldman2
veterán

UP-olás után nem frissül az oldal. Csak manuális frissítés után látszik a sikeres UP.

(#5946) proradeon válasza FrozenThrone (#5942) üzenetére


proradeon
őstag

Itt lehet kiválasztani: [kép]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#5947) FrozenThrone válasza proradeon (#5946) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Akkor csak nálam telón nem látszik, köszi a segítséget! :R

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#5948) Varga Bálint válasza proradeon (#5941) üzenetére


Varga Bálint
csendes tag

Köszönjük a választ, erre gondoltam én is (és akkor jól).

A hirdetéseimnél korábban látható volt hányan látták (nézték meg).
Most viszont nem találom.

Lehetséges, hogy megszűnt ez a funkció vagy még "kovácsolás alatt van"?

(#5949) Indyke


Indyke
csendes tag

Üdv!

Lehetne kitenni vagy rögzíteni a személyes menüt vhogyan? Ez magyon zavaró így.
Egyelőre nem tetszik ez az új oldalkinézet.

(#5950) 76krisz76


76krisz76
újonc

Hello igaz nem hiba jelentés hanem egy kérés/ötlet. A telefonoknál a xiaomi alkategóriába én raknék alkategóriákat egy Mi és egy Redmi kategória.

Commodore16, Primo, HT 1080 beépített kazettalejátszóval!!!, Videoton TVCompjúter, Monochrom monitor, Analóg fekete fehér TV, Nokia 1610, Bakelit lemezjátszó, Orsós magnó, Aiwa deck, MiniDisc, DAT magnó, 2003-ban infraporton keresztűl mobilnet! Nokia DE21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.